Nowości

Archanioł Uriel, czerwony Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.99995
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Uriel
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ URIEL

Czerwony boski promień

Siła, odwaga i moc!

  

Pomoc Archanioła Uriela:

• pewność siebie oraz uzyskanie wewnętrznej siły i mocy

• spojrzenie na własne życie z wyższej perspektywy

• rozpoznanie popełnionych błędów

• poznanie własnych wad i słabości

• usunięcie własnych wad i słabości

• zdrowa samokrytyka

• „walka“ z wewnętrznym mrokiem, praca nad cieniami duszy

• rachunek sumienia

• poznanie siebie

• realizacja siebie

 

  

Czas wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie, rozliczyć się i spojrzeć na swoje lęki prosto w “twarz”, aby w pewności siebie, sile i mocy ruszyć naprzód!

 

Jeśli trafisz na przesłanie Archanioła Uriela, to wskazówka by spojrzeć na swoje życie z wyższej perspektywy, na wszystkie jasne i ciemne strony, powiedzieć “dosyć” słabościom, nałogom, negatywnym powiązaniom…

 

Często nie chcemy patrzeć na swoje lęki i słabości, a uświadomienie sobie, że jesteśmy w pełni odpowiedzialni za swoje życie bywa niełatwe… Wtedy z pomocą może przyjść Archanioł boskiego czerwonego promienia Uriel. Jego siła jest tak potężna, że z pewnością uzyskasz odwagę dokonać rachunku sumienia, rozpoznać niskie energie i usunąć je. 

 

Szkodliwe uzależnienia nie muszą być tylko takie, które wydają nam się poważne. To również spożywanie cukru lub produktów z cukrem (szkodliwą odmianą), kupowanie niepotrzebnych rzeczy, granie wielogodzinne każdego dnia, rozmawianie przez telefon bez celu, Internet, media społeczne, szkodliwe towarzystwo itd. 

 

Te rzeczy ograniczają nas w sposób, z którego czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy. Do tego może dość lęk w rodzaju “co zrobię jak nie będę mieć tego towarzystwa? Boję się samotności”. 

 

Temu należy się teraz przyjrzeć i rozliczyć, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Każdy taki krok sprawia, że jesteśmy lżejsi i możemy latać wyższej i wyżej…

 

Archanioł Uriel uczy nas wielkiej odwagi! Jeśli chciałbyś/ chciałabyś otworzyć firmę, masz swoje przekonania, które nie podobają się innym, przytakujesz, poddajesz się wpływom innym, nie wierzysz w siebie, odczuwasz niepewność - uwolnij się od nich poprzez modlitwę do Archanioła Uriela. Otrzymasz napęd do działania w odpowiednim kierunku oraz wiarę, która góry przenosi.

 

Pamiętaj, że każdy strach, każdy nawet najmniejszy lęk - materializuje się w życiu. Masz w sobie ogień, który może przetransformować je w wiarę i działanie! Przypomnij sobie wskazówki 130 Ceremonii związaną z tym tematem: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl