Nowości

Archanioł Zadkiel, Fioletowy Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Zadkiel
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ ZADKIEL

Transformacja

  

POMOC ARCHANIOŁA ZADKIELA:

  • pomoc w transformacji życia

  • przemianie sytuacji złej na dobrą

  • by uwolnić się z tego wszystkiego, co Cię ogranicza

  • pokonać smutek i żal

  • by uzyskać równowagę duchową

  • by usunąć negatywne więzy karmiczne

  • uleczyć serce

 

 

Archanioł Zadkiel - potężna Istota Światła Fioletowego pojawia się w Twoim życiu...

 

 To wskazówka od Siły Wyższej Światła, aby dokonać TRANSFORMACJI.

 

W fioletowym ogniu przemiany nich spłonie wszystko, co ciemne i ciężkie, ograniczające, by Twój wewnętrzny ogień płonął jasnym, potężnym światłem.

 

Wycisz się, wyłącz urządzenia, zapal fioletową świecę i lawendowy olejek (to tylko inspiracje, kieruj się sercem) i zastanów się co możesz zmienić ze złego na dobre lub z dobrego na najlepsze? To może być malutka lub wielka zmiana, zależnie jaką osobą jesteś i w jakiej sytuacji się znajdujesz - zawsze najlepiej kierować się głosem wewnętrznym. Może bardzo mała zmiana sprawi, że poczujesz się pewniej i zachęci Cię to do wykonania kolejnej i kolejnej... 

 

Kolejna ważna kwestia - masz wyjątkowe dary i talenty, którymi trzeba się zająć :-) Często są one określane jako "nadprzyrodzone", choć są bardzo naturalne. Zostały jednak przykryte grubą warstwą przekonań, które zostały nałożone podczas wychowania, dorastania, więc teraz AKTYWUJEMY JE. 

 

Kim naprawdę jesteś? Nie jesteś przecież małą osobą, tylko świetlistą duszą, która ma wiele doświadczeń za sobą. Przypomnij je sobie! Ten wykład online może Ci pomóc:

Klucz do radości życia, poznania kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi w tym momencie, jakie posiadasz talenty, umiejętności i jak możesz je wykorzystać do spełnionego i szczęśliwego życia! Spotkanie z wyjątkowym Przewodnikiem, Zwierzę Mocy: wieloryb. Wieloryb to strażnik pamięci Ziemi, zna drogi do zatopionej Atlantydy, Lemurii i ukrytych w nich skarbów. Wieloryb pomoże Ci przypomnieć sobie wszystko i zobaczyć Twoje poprzednie inkarnacje. Medytacja spotkania z wielorybem, w pełni bezpieczna także dla dzieci.  Czas trwania naszego spotkania to: 46:46, czyli prawie godzinę.    LINK do strony transmisji: https://bucardimaria.com/2020/10/03/ceremonia-nr-128-z-maria-bucardi/

 

Może masz głos wewnętrzny i tylko czeka, by stał się "donośny", a może masz dar jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia? Widzimy więcej, gdy oczyszczamy się, podwyższamy wibracje i rozwijamy się. Może potrafisz rozmawiać ze zwierzętami lub sprawiasz, że rośliny się dobrze przy Tobie czują i kwitną? Może nikt jak Ty, potrafi zrobić wegańskie, pyszne danie lub namalować obraz? To wszystko są pewne talenty, jest ich taka różnorodność, że nie da rady ich tutaj wypisać! Odkryj je w sobie oraz zastanów się jak możesz je wykorzystać. Jednak nie marnuj swojego czasu na przekonywanie innych, rób swoje i dziel się swoim talentem z tymi, którzy to potrafią docenić, aż nabierzesz wielkiej pewności siebie i Twoja energia będzie pełna siły i mocy.

 

W pokonaniu smutków, uczucia żalu, negatywnego połączenia z innymi - pomoże Ci właśnie Archanioł Zadkiel. Wybierz się do jego ogrodu poprzez niezwykłą MEDYTACJĘ zawartą w książce "Jak rozmawiać z aniołami".

 

 Jeśli odczuwasz silne blokady, potrzebujesz wsparcia, możesz dodatkowo skorzystać ze świecy w Twojej intencji lub modlitwy wykonanej przez Marię Bucardi, szczegóły na dole.

 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl