Nowości
Nowości

Audiobook – Medytacja – Księga Życia – Biblioteka Wszechświata. mp3

Dostępność: dostępny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Księga życia
Pin It

Opis

PORADNIK (KSIĄŻKA DO SŁUCHANIA)

 Medytacja – Biblioteka Wszechświata – Księga życia 

AUDIOBOOK w formacie MP3

Wysyłka na adres email podany w zamówieniu

 Autor: Maria Bucardi

Książka audio w formacie mp3

Czas trwania: 27:38 min

Można odsłuchać na każdym urządzeniu

  


Kronika Wszechświata to baza danych, w której przechowywana jest cała nasza historia! Wyobraź sobie ogromną bibliotekę, a każda książka ma nazwę, włącznie z Twoją! Księga życia zawiera wszystkie informacje o Twojej duszy, Twoim przeznaczeniu, celu Twojej misji i powołania, a także informacje o Twojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Odczytasz przesłania, które są dla Ciebie ważne, w tym momencie. Każdy z nas ma możliwość  dostępu do własnych zapisów poprzez głęboki stan medytacyjny.

 

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi, od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo) plus trzeci kierunek (psychologia) jako wolny słuchacz. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających.

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne…

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować. Moim celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebook kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi – LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzenia na coraz wyższe poziomy możliwości, doświadczeniach w rozwijaniu innych, co potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacja celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich niczym nieograniczonych możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć jak to zrobić, prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy …

 

Moje motta życiowe:

„Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”

„Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”

„Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność związana z ochroną Natury to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elememntami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i bierze w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacja Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manulane inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny. Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia.

 

Nie należę do żadnej religii, jednak każdą z nich szanuję i respektuję. Przyjaciele wiedzą, że Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy.

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to – co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i pracy  prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność i czystość intencji mają ogromne znaczenie.

 

Moje wartości 

Pielęgnowanie – Moje serce bije dla ochrony Ziemi i troski o jej piękno. Szanuję każdą istotę, wsparcie dla słabszych i delikatnych ekosystemów to mój priorytet. To wyraz szacunku dla życia.

Czystość – Znajdziesz ją w moim sercu, w intencjach, w porządku mojej pracy. To zaangażowanie w klarowność, piękno i czyste sumienie. Czystość to fundament mojej marki, odzwierciedlenie harmonii.

Wolność – Inspiruję do życia bez ograniczeń, celebruję Twoją unikalność. Daję przestrzeń na bycie sobą, w pełnej harmonii z otaczającym światem.

Sprawiedliwość – Dążę do równości, harmonii, walcząc o świat, gdzie każdy ma szansę na szczęście. To moje zaangażowanie w sprawiedliwsze jutro.

 

Z miłością, Maria Bucardi

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl