Nowości
Nowości

Bransoletka Anielska - Awenturyn - bogactwo, obfitość, prosperita, zdrowie, rozwój, harmonia, wytrwałość i wytrzymałość.

Awenturyn bransoletka od Marii Bucardi Talizman Kamien Mocy 8 mm 19 cm .jpg
 • nowość
Dostępność: niedostępny sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 289,92 zł 289.92
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Awenturyn zielony Bransoletka 19cm 8mm
Pin It

Opis

 

Bransoletka Anielska z Awenturynu

szczęścia i uśmiechu losu

Obwód ok. 19 cm

Kamienie wielkości 8 mm

 

 

 

"Moc serca poprowadzi Cię do bogactwa i obfitości. Słuchaj tylko tego, do czego rwie się Twoje serce. Kamień Awenturynu, wraz z pomocą Anioła Fortunaty, otwiera się przed Twoją drogą do pełni życia.

Anioł Fortunata działa w zakresie przyciągania dóbr materialnych i duchowych, przynosząc szczęście i korzyści w materialnej, która jest nieodłączną częścią naszego rozwoju i realizacji na Ziemi.

Anioł, który przynosi niespodziewane wygrane i błogosławieństwo finansowe. Możesz otrzymać pomoc w uzyskaniu pieniędzy, np. dzięki kredytowi, darowiznom, nagrodom piniężnym. 

Niech energia awenturynu w bransoletce przypomina Ci o mocy Twojego serca i inspiruje do działania zgodnie z nim. Pamiętaj, że prawdziwe stworzenie to nie tylko pieniądze, ale także miłość, zdrowie, harmonia i spokój wewnętrzny. Dąż do osiągnięcia sukcesu we wszystkich sferach swojego życia, a Anioł Fortunata wesprze Cię w realizacji Twoich marzeń i celów. Otwórz swoje serce na dobro, bogactwo i obfitość, które są dostępne dla Ciebie."

 

 

  
 
 
Awenturyn 
 

Bogactwo, obfitość, prosperita, zdrowie, rozwój, harmonia, wytrwałość i wytrzymałość, moc serca i miłości. Uzdrowienie chorób, zmęczenia oraz negatywnych myśli. Zielony awenturyn jest znany jako talizman szczęścia lub kamień szans i uśmiechów losu ze względu na swoje dobre właściwości. 

Jego głębszym celem i wpływem jest pomoc w uwolnieniu starych nawyków i wzorców, dzięki czemu jesteś gotowy / gotowa na nowe możliwości i rozwój oraz możesz iść naprzód z pewnością. Pomaga utrzymać wysoki poziom energii i optymizmu w trudnych momentach i na co dzień.

Dodaje energii świeżości, wytrwałości, ale też dojrzałości w różnych aspektach, np. w podejmowaniu dobrych decyzji, aby nie reagować szybko na negatywne impulsy, emocjonalnej. Dzięki niemu wyciszysz się i znajdziesz równowagę wewnętrzną, nawet jak nachodzą Cię czarne myśli. Będzie szczególnie pozytywny, jeśli te myśli już spowodowały choroby i dolegliwości w ciele. Jego uzdrawiająca moc będzie sprzyjać Ci w optymistyczniejszym sposobie myślenia i regeneracji ciała, każdej komóreczce. Jeśli dodatkowo zainwestujesz w swój rozwój siebie, będziesz zwracać uwagę na to jak myślisz, jakich używasz słów, to ten proces uleczenia na wszystkich poziomach będzie szybszy, a stabilny wzrost gwarantowany.

Łagodzi zdenerwowanie, zestresowanie, gniew, złość, irytację i inne ciężkie emocje. Wspiera w utrzymaniu harmonii wewnętrznej i spokoju. Posiada energię przyciągającą bogactwo, dostatek i ogólnie dobrą fortunę. To kamień dobrobytu. 

 

Dodatkowe właściwości:

 • Wzmacnia cechy przywódcze i zdecydowanie. 
 • Promuje współczucie i empatię. 
 • Zachęca do wytrwałości. 
 • Łagodzi jąkanie i ciężkie nerwice. 
 • Stabilizuje stan umysłu, stymuluje percepcję i zwiększa kreatywność. 
 • Pomaga w dostrzeganiu alternatyw i możliwości. 
 • Uspokaja złość i irytację. 
 • Wzmaga dobre samopoczucie. 
 • Awenturyn równoważy energię męską i żeńską.
 • Regeneruje serce i czakram serca.
 • Chroni przed zanieczyszczeniami środowiska i falami radiowymi.
 • Działa korzystnie na grasicę i układ nerwowy. 
 • Wyrównuje ciśnienie krwi i stymuluje metabolizm, obniżając poziom cholesterolu. 
 • Działa przeciwzapalnie, łagodzi wykwity skórne, alergie, migreny, łagodzi podrażnienia oczu. 
 • Leczy płuca, zatoki, serce, układ mięśniowy i moczowo-płciowy.

 

Zielony awenturyn jest pocieszycielem i uzdrowicielem serca. Neutralizuje wszelkie źródła zanieczyszczeń elektromagnetycznych, blokując te z komputerów, telewizji i innych sprzętów elektronicznych. Zielony awenturyn uspokaja nudności i rozpuszcza negatywne emocje i myśli. Przynosi dobre samopoczucie i spokój emocjonalny. Stosowany również w celu wzmocnienia wzroku. Dobry, wszechstronny uzdrowiciel. 

 

 

 

Uwaga: Kamień Mocy - to uzupełnienie w leczeniu. Nie zastępuje profesjonalnej opieki medycznej. 

 

Osobiście energetyzuje ten kamień Maria Bucardi - określ, w czym dokładnie ma on pomóc za pomocą Twojego życzenia.

 
 
 

  

 
  
 
 

Możesz zmierzyć swój nadgarstek (jak na zdjęciu), czy wymiar bransoletki będzie dla Ciebie odpowiedni.

 

W moim sklepie znajdziesz wyłącznie niepowtarzalne kamienie, których nie dostaniesz w żadnym innym miejscu. Każdy talizman, który oferuję, to unikatowy i starannie wyselekcjonowany kamień, który posiada wyjątkowe właściwości energetyczne. Oznacza to, że kiedy nabywasz taki talizman, masz pewność, że trzymasz w ręku coś naprawdę wyjątkowego i niezwykle rzadkiego, czego często brakuje w masowych źródłach, gdzie kamienie często pozbawione są właściwości energetycznych.

Dlaczego warto wybrać mój sklep:

 • Jakość i źródło kamieni: Każdy kamień szlachetny, jest starannie wyselekcjonowany, by spełniał najwyższe standardy jakości. Jego pozytywne wibracje są wzmacniane poprzez odpowiednie przechowywanie. Kupując z niewiarygodnego źródła, ryzykujesz otrzymanie kamieni, które nie tylko nie pomogą, ale mogą być nawet szkodliwe. Istnieją kamienie martwe, które utraciły swoje właściwości ze względu na bliski kontakt z urządzeniami elektrycznymi.
 • Żywe kamienie: Moje talizmany są wykonywane na kamieniach o wyjątkowych wibracjach pozytywnych, nazywanych "żywymi kamieniami". Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt, który jest pełen życia, energii i potencjału do transformacji.

 • Osobisty Kontakt: Po złożeniu zamówienia, proszę o przesłanie listy życzeń, aby talizman mógł zostać zaprogramowany zgodnie z Twoimi potrzebami, aby mógł Ci pomóc w konkretnych sprawach i aspektach życia.
 • Wegański sznureczek i woreczek: Do każdego talizmanu dołączam wegański sznureczek oraz woreczek do przechowywania kamienia.

 • Cierpliwość: Dostawa może potrwać dłużej niż zwykle, ale wierzę, że każdy talizman do Ciebie dotrze w odpowiednim momencie, przynosząc pozytywną zmianę. 

 

 

 

 

 

 

 o Marii Bucardi

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren  zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!
 
Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org 
 

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

16 lutego 2024

Bransoletka jest przepiękna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl