Nowości
Nowości

Bransoletka Mitycznych Drzew Edenu Marii Bucardi - Kamień Mocy Morganit - jej imię to Morgana, siła i moc serca, boskość, magia. Poznaj jej działanie...

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 733,00 zł 733.00
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Bransoletka Morganit
Pin It

Opis

Bransoletka Mitycznych Drzew Edenu Marii Bucardi

Kamień Mocy Morganit

imię Morgana

elementy srebrne 925 pozłacane 24 karatowym złotem

Numerologia 3 jak jej złote elementy,  13 razy 2 morganity, plus 1

Symbol kwiatu lotosu

 
  
 

Elegancka i pełna mocy!

 

Różowe energie, Czystość, Wysokie Wibracje oraz moc miłości. Niezwykła wibracja naturalnego morganitu i srebra ze złotem. Magia urody i upiększenia skóry.

 

Bransoletka jest bardzo efektowna - chroń ją przed dotykiem innych osób!

 

 

Jeden z najbardziej magicznych Kamieni Mocy Morganit, czyli energia Morgany, Morgana Le Fay / La Fey, Morgaine, Morgain, Fata Morgana...

Margana

Potężna czarodziejka o wielkiej mocy w legendach Arturiańskich

 

 

 

Kamień Mocy Morganit

 

Morganit jest kamieniem odpowiedzialnym za naszą ochronę duchową, a także bezpieczeństwo i równowagę emocjonalną. Jego delikatna barwa łagodnie oddziałuje na najbardziej subtelne obszary naszego duchowego i emocjonalnego życia. Przede wszystkich chroni przed złym wpływem bądź nieżyczliwymi intencjami innych oraz nieszczęśliwymi czy pechowymi wydarzeniami. Mając wewnętrzną ochronę stajemy się bardziej pewni siebie, odważni i odporni na przeciwności losu.

 

Nie boimy się już podejmować ryzyka podczas realizacji śmiałych pomysłów. Nosząc biżuterię z Morganitem coraz częściej znajdujemy się w sprzyjających sytuacjach i wśród przyjaźnie nastawionych do nas ludzi, co daje nam możliwość duchowego i intelektualnego rozwoju.

 


Morganit wg medycyny niekonwencjonalnej:

•    Wspiera i chroni system immunologiczny (odporność na choroby).
•    Łagodzi niepokój wewnętrzny, stres, nerwowość.
•    Łagodzi wszelkie dolegliwości związane z sercem, układem krążenia i cyrkulacją krwi.
•    Ułatwia dojście do stanu medytacji, niwelując gonitwę myśli.

 

Morganit jest kamieniem wibracji boskiej miłości, otwiera serce na głębokim poziomie, aby człowiek zdawał sobie sprawę ile miłości jest dostępne dla niego we wszechświecie. Morganit uwalnia od dawnego bólu i smutku, przynosi ulgę jakby został zdjęty kamień z serca, napełnia aurę światłem. Morganit daje zrozumienie, że niektóre sytuacje związane z bólem i traumą były konieczne dla naszego rozwoju, mimo że nie wybralibyśmy ich w sposób świadomy. Ten kamień przybliża do harmonii boskiego planu, pomaga poddać się okolicznościom i zaakceptować je z ufnością i wiarą.

 

Noszenie morganitu jako amulet przynosi poczucie spokoju, radości i wewnętrznej siły; wzrasta pewność siebie i moc osobista. Człowiek ma poczucie, że jest przekaźnikiem miłości dla innych i jest ważny dla świata. Morganit jest doskonałym kamieniem na ostateczne zakończenie związku z przeszłości, takiego który nie dawał szczęścia albo gdy jest poczucie że jakaś sprawa jest nie rozwiązana. Jeśli szuka się nowej miłości, morganit pomaga odnaleźć wzorce z przeszłości które przeszkadzają i uwolnić się od nich raz na zawsze.

 

Morganit jest kamieniem uniwersalnej miłości, obfitości emocjonalnej.

 

 

 

Związany przede wszystkim z czakrą serca, którą aktywuje i chroni!

Pomaga we wszystkich dziedzinach związanych z sercem i miłością. To energia boskiej miłości. Dodaje cierpliwości i zrozumienia dla drugiej osoby, co jest tak bardzo ważne w tych czasach, gdy na codzień nasza cierpliwość i akceptacja wystawione są na ciężką próbę.

Jest to więc kamień bardzo pomocny we wszystkich relacjach, tych bliskich i z obcymi osobami.

Z nim łatwiej połączyć się ze światem Aniołów Światła i Istotami Światła.

Podnosi trudy dnia codziennego i zmartwienia. Dodaje lekkości!

Przez wielu uważany za jeden z najwyższej wibrujących kamieni...

 

 

Numerologia

3 jak jej złote elementy,  13  razy 2 morganity, plus 1

Kluczowe znaczenie liczby 1

Indywidualność, niepowtarzalność, wolna wola, Ja, tworzenie swojego życia zgodnie z własną wizją, szybkość, lecz powierzchowność.

Kluczowe znaczenie liczby 3

Siła, dynamika, poszerzanie, wolność, praca, aktywność, myślenie logiczne, działanie pod wpływem umysłu. Przesłanie, by robić nowe rzeczy, do których nas ciągnie. Liczba bardziej męska.

13 to koniec i Nowy Początek

 

Morganit to pierwszy od lewej na tym zdjęciu, koraliki mają różne różne kolory morganitu mieniąc się różnymi wibracjami światła

 

 

Symbol kwiatu lotosu - czystość, rozkwit, oświecenie


Kwiat lotosu jest uważany w wielu różnych kulturach, zwłaszcza w religiach wschodnich, jako symbol czystości, oświecenia, samoregeneracji i odrodzenia. Transformacja i płodność, kreatywność. Jego cechy są doskonałą analogią do kondycji człowieka: nawet gdy jego korzenie znajdują się w najbrudniejszych wodach, Lotos wydaje najpiękniejszy kwiat.

 

 

Elementy srebrne 925, pozłacane 24 karatowym złotem

Srebro to podświadomość, a złoto świadomość. Razem wpływają pozytywnie na obydwa aspekty.

 

 

 

Margana

 

Często powiązana z różnymi nadprzyrodzonymi postaciami kobiecymi z mitologii celtyckiej, kobieta mag, Morgan jest również nazywana Morgan „le Fay” (wróżka), co sugeruje nieziemskie pochodzenie jej postaci. Dopiero w późnośredniowiecznych przedstawieniach jest bardziej kojarzona ze złymi ambicjami i seksualną niemoralnością, jak większość kobiet w tych czasach ;-)

 

Jej imię związane z wróżką łączono z jej ogromną wiedzą.

 

We wcześniejszych opowieściach o historii arturiańskiej Morgan może być postacią o wiele bardziej życzliwą. W Vita Merlini autorstwa Geoffreya z Monmouth, skomponowanej w XII wieku, Morgan jest opisana jako najpiękniejsza z dziewięciu sióstr rządzących Avalonem - Wyspą Szczęścia. Ma również moc uzdrawiania, potrafi zmieniać kształt i latać. Po tym, jak Artur zostaje ranny w bitwie pod Camlan, zostaje przyprowadzony do niej w celu uzdrowienia. Daleka od planowania jego upadku, obiecuje, że może go uzdrowić.

 

Często powiązana z różnymi nadprzyrodzonymi postaciami kobiecymi z mitologii celtyckiej, Morgan jest również nazywana Morgan „le Fay” (wróżka), co sugeruje nieziemskie pochodzenie jej postaci. Jednak w późnośredniowiecznych przedstawieniach jest bardziej kojarzona ze złem.

 

Kobieta i czary

Dlaczego nastąpiła zmiana w przedstawieniu Morgan le Fey? W późnym średniowieczu magia coraz bardziej kojarzyła się z czarami i diabłem. Ale Merlin bywa traktowany życzliwie – mimo że czasami jest opisywany jako syn demona – ponieważ jest powszechnie postrzegany jako obrońca Artura i jest kimś, kto używa swoich magicznych mocy, by pomóc Camelotowi. Jest oczywiście także mężczyzną. Tymczasem Morgan zostaje skazana za bycie kobietą, która szuka dla siebie magicznej i politycznej władzy.


Dopiero w późniejszych czasach Morgan le Fay przedstawiana jako wiedźma i kusicielka.


Jednak nawet w Malory pozostają ślady jej dawnego, bardziej życzliwego charakteru. Po tym, jak Artur zostaje śmiertelnie ranny w walce ze swoim nieślubnym synem Mordredem, jest jedną z tajemniczych kobiet, które zabierają go do Avalonu po uzdrowienie. W ten sposób postać Morgan okazuje się o wiele bardziej złożona, niż się początkowo wydaje.

Nowsze przedstawienia Morgana, zwłaszcza w literaturze, próbowały przekazać część tej złożoności. W swojej książce Mists of Avalon Marion Zimmer Bradley przedstawia Morganę jako obrończynię starej pogańskiej religii Wielkiej Brytanii przed wkroczeniem chrześcijaństwa. Choć próbuje obalić Artura, to przede wszystkim chroni w ten sposób życia.

Jednak w większości przedstawień w filmie i telewizji Morgan nadal jest czarnym charakterem. W Merlinie BBC, Morgana zaczyna jako przyjaciółka Artura, Gwen i Merlina, ale w końcu ich zdradza. Morgana otrzymuje wiarygodne powody, dla których zmieniła zdanie: nie tylko ma magiczne moce w Camelocie rządzonym przez Uthera – króla, który potępia praktykujących magię – ale także odkrywa, że jest jego nieślubną córką i że nie ma zamiaru uznać ją. Ale gdy serial dobiega końca, wydaje się, że niegdyś złożona postać była motywowana wyłącznie nienawiścią i chciwością – i staje się czarnym charakterem pantomimy ubraną na czarno. Jej budzące się magiczne moce i pragnienie panowania nad Camelotem prowadzą do jej moralnego upadku.

 

Artur też nie był świętym...

Pomimo reputacji Artura jako szlachetnego wojownika i sprawiedliwego króla, jego legenda jest pełna niejasności moralnych od momentu jego poczęcia. Ojciec Artura, Uther Pendragon, pragnie Igriany – niedostępnej żony księcia Kornwalii – więc Merlin aranżuje, by odwiedził ją potajemnie, magicznie przebrany za jej męża. Ten akt oszustwa i zdrady skutkuje narodzinami Artura.

Artur, który sam nie jest świętym, ma nieślubne dziecko – produkt kazirodczego związku ze swoją przyrodnią siostrą Morgause (w niektórych wersjach legendy jest to Morgan, ale często łączy się je ze sobą, zwłaszcza w bardziej nowoczesnych opowiadania). Dowiedziawszy się o narodzinach dziecka Mordred (i o tym, że jest ono przeznaczone na jego upadek), próbuje zniszczyć swojego syna, nakazując śmierć wszystkim dzieciom urodzonym tego dnia. Najlepszy rycerz Artura, Lancelot, ma romans z żoną Artura, Ginewrą. Jednak wśród tego katalogu sprzedajności i zdrady to właśnie Morgan jest zwykle napiętnowana jako czarny charakter.

Historia króla Artura była opowiadana wiele razy i nie ma powodu sądzić, że te historie kiedykolwiek stracą kontrolę nad popularną wyobraźnią. Każde opowiadanie tej historii jest inne, ale przez większość historii Morgan le Fay była jedną z najpotężniejszych postaci kobiecych.

Jednak coraz częściej jest postrzegana nie tylko jako nadużywająca swojej władzy, ale także jako głodna większej władzy – co czyni ją jednym z największych złych w historii, ponieważ nie popiera Artura i jego Camelot. Ale dlaczego mamy zakładać, że Camelot Artura zasługuje na jej wsparcie? Czy w XXI wieku kobietę należy uważać za złą, ponieważ pragnie władzy dla siebie?

Źródło, część https://theconversation.com/morgan-le-fay-how-arthurian-legend-turned-a-powerful-woman-from-healer-to-villain-109928

 

Gwarancja najwyższej energii i jakości

Gwarantuję, że kamień był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten - takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuje na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobinę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 

Do talizmanu otrzymasz również woreczek do przechowywania kamienia.

 

Możesz zmierzyć swój nadgarstek (jak na zdjęciu) i podać w uwagach do zamówienia (to jest kolejny krok po dodaniu do koszyka).

 

 

Po złożeniu zamówienia, wyślij swoją listę życzeń, czyli jak chcesz, aby został dla Ciebie zaprogramowany. Może w jakiejś szczególnej sprawie lub aspekcie ma Ci pomóc - napisz w okienku, które wyświetla się w kolejnych krokach po włożeniu do koszyka lub na adres email maria.bucardi@gmail.com z numerem zamówienia w tytule.

 

Dostępność: dla cierpliwych  w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają! 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

Dołącz do społeczności:   

       

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org  

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

28 kwietnia 2024

Przepiękna Morgana idealne imię dla tak pięknej bransoletki Morgana do niej pasuje;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl