Nowości
Nowości

JEDEN - JEDYNY I NIEPOWTARZALNY - Talizman Aqua Aura Indigo Aura kryształ naturalny w reakcji z naturalnym złotem .

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 650,00 zł 650.00
ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Talizman od Marii Bucardi, połączony z Twoją aurą. Na naturalnym krysztale Aqua Aura. Zobacz mój film o Aqua Aura w którym omawiam działanie - https://youtu.be/-QbRWJy_p7Y Przepiękny minerał Aqua Aura, nazywany częstość kryształem anielskim, tęczowym, słonecznym odbiciem duchowej jaźni w materii. To prawda. Kryształ jest cudowny i przynosi nieziemskie skojarzenia – prawdziwy klejnot pośród kryształów. Światło które się w nim odbija przenika wszystko wokół na zasadzie błękitu nieba, mieniącej się czystej źródlanej wody i światła o poranku. Według pozyskanych informacji to kryształ „Dobrego (świetnego) samopoczucia”. Korzystnie wpływa na naszą aurę i wszystkie zdolności parapsychologiczne, medialne, artystyczne i twórcze. Oczyszcza, wprowadza klimat zaufania i swobody w grupie osób o skrajnie odmiennych poglądach. Wspomaga, zarówno czakrę gardła , jak i serca, łącząc oba w jedno.

Zobacz mój film o Aqua Aura w którym omawiam działanie

 LINK DO FILMU https://youtu.be/-QbRWJy_p7Y

 

Kryształ AQUA AURA  Indigo Aura Tanzan Aura
Kamień „na dobre samopoczucie” .
Duchowy kryształ mocy w kolorach: słońca, wody i tęczy.
Alchemiczny kryształ. Jedność żywiołów.
Prawie niemożliwa do połączenia. A jednak.
(Piękny kryształ Aqua Aura, to kryształ górski pokryty tlenkiem złota, który w bardzo wysokiej temperaturze nabiera błękitnej barwy i staje się cudem dla oka i duszy.) Przepiękny minerał Aqua Aura, nazywany częstość kryształem anielskim, tęczowym, słonecznym odbiciem duchowej jaźni w materii. To prawda. Kryształ jest cudowny i przynosi nieziemskie skojarzenia – prawdziwy klejnot pośród kryształów. Światło które się w nim odbija przenika wszystko wokół na zasadzie błękitu nieba, mieniącej się czystej źródlanej wody i światła o poranku. Według pozyskanych informacji to kryształ „Dobrego (świetnego) samopoczucia”. Korzystnie wpływa na naszą aurę i wszystkie zdolności parapsychologiczne, medialne, artystyczne i twórcze. Oczyszcza, wprowadza klimat zaufania i swobody w grupie osób o skrajnie odmiennych poglądach. Wspomaga, zarówno czakrę gardła , jak i serca, łącząc oba w jedno.


Ułatwia komunikację z wewnętrznymi światami. Pomaga usunąć niepotrzebnie dołujące blokady i negatywną energię z naszego otoczenia, a z nas samych i osób uzdrawianych – depresję oraz poczucie smutku i przygnębienia.
Uwaga nie trzeba go trzymać, wystarczy że jest ułożony, znajduje się tuż obok – w naszej przestrzeni.
Nazywany królewskim kryształem, może dlatego, iż zawiera w sobie drobiny prawdziwego złota, a więc polecany dla znaku Lwa. Choć swą barwą przypomina błękitne szmaragdowe morza południowe i przeglądające się w jego wodach rozgrzane słońce, a więc patron lata – wody, słońca, rozgrzanego powietrza, i ziemi (kwarc kryształ) wszystko niejako „zaklęte” w tym niezwykłym krysztale.

Trochę o żywiołach i astrologii.

Łączy w sobie wszystkie cztery żywioły plus eter.
Mieni się wszystkimi kolorami tęczy. łączy ze sobą cztery kardynalne znaki zodiaku; Barana (trygon ognia; wysoka temperatura, upal, rozgrzewanie do działania, ochronę), Raka (trygon wody:błękit wody, czucie intuicję), Wagę (trygon powietrza: kryształowo czyste powietrze i harmonię barw, artyzm, sztukę), oraz Koziorożca (trygon ziemi:czysty kryształ kwarcu- ziemi, podstawa, konkretność)


HISTORIA Kryształów Aqua Aura

Kryształ Aqua Aura łączy w sobie magiczne złoto – symbol sił nieśmiertelności i doskonałości, zdrowia, powodzenia duchowego i materialnego, doskonałości i szlachetności. Łączą kryształy Aqua Aura złoto z czystą energią kryształu Kwarcu, w związku z czym przynoszącą światło i życie. W niezwykły (magiczny) sposób pobudzają subtelne energie i są nieocenione podczas wieczornych i porannych medytacji, oraz pracy z energiami zwłaszcza, energiami Aniołów, czakrą serca i gardła. Aqua Aura ze względu na promieniowanie pełnym spektrum kolorów tęczy służy do harmonizowania wszystkich podstawowych centrów energetycznych, ze wzmocnieniem czakry serca, trzeciego oka i gardła. Przepięknie promieniują światłem zarówno w blasku światła świec, jak i na słońcu czy w całkowicie pochmurny dzień. Dla osoby pracującej z kryształem Aqua Aura oznaczają witalność i życie. Uznany, ceniony minerał. Wspomaga swym dobroczynnym promieniowaniem wielu uzdrowicieli na świecie i ludzi pracujących z aurą, ludzką psychiką, z duszą, uważany za kamień wyższych wibracji. Jest pomostem łącznikiem energii. Wystarczy umieścić kryształ kwarcu w pomieszczeniu na oknie , bądź w centrum domu, gabinetu, itd.

Zastosowanie kryształu bywa błogosławieństwem dla tego kto ma go przy sobie.

Począwszy od: „sprowadzenia na właściwą dla danego człowieka drogę duchowego odrodzenia” (zawsze w sposób łagodny z jednoczesnym promieniowaniem wibracji czakry serca, oraz poprawą komunikacji), po bardziej prozaiczne i przyziemne cele i zastosowania Aqua Aura; sukces, inspiracja artystyczna, trans mistyczny, połączenie z energią ukochanej osoby czy przyjaciela, umożliwia nawiązanie telepatycznych przekazów myśli oraz przesyłania energii – na odległość, Posiada silne i nadzwyczaj skuteczne działanie ochronne, zarówno aury osobistej, jak i aury rodzinnej czy dla całej społeczności.
 

Przydaje mocy i odwagi. Ułatwia porozumienie się pomiędzy ludźmi, kamyczek ceniony przez mówców i handlowców. Wspomaga procesy samoregeneracji uzdrowienia światłem, mową, przynosi ulgę w niedomaganiach gardła i serca.
Jest minerałem energetyzującym biopole pojedynczego człowieka, całej grupy osób, oraz pomieszczenia w którym się znajduje – jeden bądź kilka kryształów , stwarzając niesamowite i ochronne spektrum barw i energii.
 

Prywatnie, kamień wyciszający emocje, poprawiający nastrój , niezwykle klimatyczny. Radosny. Podnosi poziom energii.
Aqua Aura ułatwia skupienie, wyciszenie, wnosi optymistyczny nastrój, pozwala nam płynąć z życiem i odnaleźć swoją niepowtarzalną drogę wiodącą ku spełnieniu marzeń, bywa, że tych najbardziej absurdalnie niedorzecznych. Jako że jest poprzez złoto przypisany znakowi Lwa, dodaje powagi i ambicji wybranym celom. Wodnik sklei nie dopuszcza do zamykania się w schematyzmie postępowania. Dopuszczając tym samym działania niekonwencjonalne i twórcze zarazem.
 

Sprawia, że nie zastygamy w miejscu, nie popadamy w rutynę, apatię, stany depresyjne, lękowe, nie odpowiadamy biernie na to, co niesie życie, lecz sami kształtujemy nasze przeznaczenie. Aqua Aura to kryształ „płynącego złota” i morza obfitości. Kamień darów duchowych i materialnych. Uznawany za kamień obfitości i anielskiej ochrony.
Według legend starożytni alchemicy produkowali go dla osób które straciły ochotę na miłość i zamknęły się przed życiem ze względu na rozłąkę, czy tęsknotę za osobami nieobecnymi np. zmarłymi bliskimi.
 

Kryształy (złoto i kryształu kwarcu) umieszczano w miejscach gdzie brakowało światła słonecznego, panowała bieda, czy klęska choroby. Ponoć tylko prawdziwie czysty duchowo – byt – człowiek mógł sprawić, że kamień nawet w ciemnościach świecił błękitno tęczowym światłem, służąc natychmiastowemu uzdrowieniu zarówno ciała jak i duszy. Sprowadzał nowego potomka, drugą połowę, skłaniał ku podróżom, zwłaszcza poza morza, bądź szlakiem wodnym.

Żadne zdjęcie nie odda prawdziwego kontaktu z tymi cudownymi kryształami.

Kolor Jasnoniebieski / błękitny/ tęczowa poświata.

Powiązany symbolicznie (według innych interpretacji) ze znakiem Wodnika, co jest ciekawe, zważywszy, że – Wodnik i Lew – to oś opozycyjna, polaryzacja, wzajemne przeciwieństwa; „twoja i moja twórcza realizacja i potencjał”.
Indywidualny rozwój ducha i ciała płynący jak woda na zasadzie tęczowego po-mostu, od indywidualności, ku większej zbiorowości, niezależności i braterskiej miłości. Kamień poszukiwaczy duchowych.
Polecany wszystkim tym, którym brak ducha tolerancji, bądź, paradoksalnie kamień przewodników duchowych, pragnących stworzyć aurę nikomu nie czyniącej krzywdy oazę wolności, radości i doskonałości.
Kamień przyjaźni, jednoczący. Znosi bariery, uprzedzenia i przekonania dotyczące przynależności rasowej, uwarunkowań społecznych i pomiędzy ludzkich segregacji wynikających z różnych naturalnych potrzeb ducha i ciała.

Właściwości AQUA AURA.

Jak został stworzony ? Ponieważ człowiek jest istotą naturalną, Qua Aura również jest naturalnym alchemicznym minerałem…

Aqua Aura to jedyny w kolekcji kryształów kwarcu, minerał otrzymany w sposób laboratoryjny, a więc alchemiczny.

Jest to połączenie kryształu górskiego ze sproszkowanym, czystym złotem.
Połączenie tych dwóch komponentów w bardzo wysokiej temperaturze daje kryształ górski o wspaniałym, błękitnym lub tęczowym ubarwieniu, co zdecydowanie podnosi wibrację kryształu.
Uważa się, że kamień ten ma bardzo wysoką wibrację, przez co używa się go do aktywowania energii innych minerałów. Jego właściwości oczyszczające powodują wydobycie z człowieka jego wewnętrznej energii i blasku.
Pomaga w osiąganiu sukcesu i uwalnianiu się od depresji, napięcia emocjonalnego.
Osoby noszące go przy sobie posiadają magnetyczną wręcz aurę spokoju, dobrostanu i niezwykłej naturalności.
 
 

Wielkość talizmanu: 24 x 19 x 12 mm

Talizman gotowy do założenia zaraz po odpakowaniu. Zawiera sznureczek, który można zamienić na łańcuszek. Należy unikać rzemyków, gdyż zawierają negatywną energię strachu (transport i zabijanie zwierząt).

Zdjęcie nie oddaje jego piękna - ten kamień jest niezwykle trudno sfotografować! W rzeczywistości jest bardzo piękny i niezwykle silny. 

Ważne — energetyzowanie talizmanu trwa do 7 - 14 dni. Paczuszkę wysyłam, gdy talizman jest gotowy z Magicznej Oazy, dlatego czas dostawy to także 7 do 21 dni. Proszę o cierpliwość. Talizman jest talizmanem anielskim, pozytywnym, zawiera w sobie siły Światła i pomaga nawiązać kontakt z Twoim Aniołem Stróżem.

Gwarantuje, że talizman był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomoc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten-takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuje na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobineczkę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 
►Dołącz do mojej Grupy na Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi/
►Wszystkie aktualne terminy znajdziesz tutaj na stronie - link:  https://mariabucardi.pl - Ceremonie oczyszczajace oraz Rytualy dla Matki Ziemi - link: https://bucardimaria.com (jesli jeszcze nie masz konta mozesz zalozyc je bezplatnie, by korzystac z bezplatnych inspiracji)
 

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

31 października 2020

Ostatniej nocy miałam sen (już kiedyś miałam sen o Aqua aura) że dostalam od Pani paczuszkę z Aqua aura. Dzisiaj caly dzień go noszę od południowego spaceru nad rzekę, podczas gotowania po Rytuał dla Matki Ziemi. Dzisiaj jest 31.10.2020 ale świeci Słobeczko a niebiebo jest niebieskie jak mój talizman od Marii. To mój ulubiony niebieski kamień. Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl