Kamień Mocy Fluoryt - tęcza boskich wibracji. Talizman wzrostu, harmonii, komunikacji na poziomie materialnym i duchowym, uzdrawiający, wzmacniający, ochronny, 31x22x13mm

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 429,40 zł 429.40
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: fluoryt tęczowy 35x32x12_20240125144825
Pin It

Opis

 

Talizman anielski

Kamień Mocy Fluoryt

Tęcza boskich energii

Dokładnie ten wyjątkowy ze zdjęcia

 

 

Wielkość 31x22x13 mm

Waga 12,8g

Dziurka 3 mm

Najwyższa jakość i energia!

 

 

Kamień Mocy Fluoryt - tęcza boskich wibracji. Talizman wzrostu, harmonii, komunikacji na poziomie materialnym i duchowym, uzdrawiający, wzmacniający, ochronny.

 

Właściwości:

 • Talizman przynosi szczęście i całe spektrum anielskich wibracji, gdyż zawiera w sobie tęczę energetyczną, jest połączeniem i harmonią wszystkich energii Światła, czyli wibracji różowej - miłosnej, zielonej - uzdrawiającej, niebieskiej - ochronnej i wspomagającej koncentrację itp.
 • Ułatwia jasnowidzenie i rozwój duchowy, idealny dla osób, które wybrały drogę Światła.
 • Chroni przed złem, negatywną energią, czarną magią, negatywnym urokiem.
 • Ułatwia koncentrację i przyswajanie wiedzy, idealny przed i na egzamin.
 • Stabilizuje psychikę.
 • Pomaga w regeneracji każdej sfery życia w tym miłości, zdrowia.
 • Uczy kontaktu z własną duszą oraz słuchania intuicji, wewnętrznego głosu.
 • Leczy bardzo wiele chorób i stabilizuje pracę organów, idealny także w magii piękności, usuwa wypryski, rany, niedoskonałości.
 • Leczy choroby alergiczne a także wzmacnia zęby, uzdrawia dziąsła.
 • Regeneruje kości, leczy artretyzm i osteoporozę, ułatwia elastyczność.
 • Uzdrawia choroby płuc, a także wiele innych schorzeń.
 • Idealny także dla kobiet w ciąży, gdyż stabilizuje pracę całego organizmu.
 • Oczyszcza aurę, a także poszczególne czakry, daje poczucie odnowienia energii.
 • Usuwa blokady psychiczne i fizyczne.

 

Kamień wzrostu, energetyzujący, wzmacniający, uzdrawiający. Wprowadza harmonię i porządek. Jest jak tęcza boskich energii, która rozprasza ciemne i ciężkie wibracje. Uspokaja umysł i wprowadza jasność myśli. Wzmacnia układ odpornościowy i regenerację komórek ciała, wpływając pozytywnie na DNA. Z tym kamieniem komunikacja staje się łatwiejsza między ludźmi oraz przekazy od Sił Wyższych stają się bardziej zrozumiałe. To również kamień ochronny, pomaga zerwać więzy łączące z negatywnymi osobami (wampirami energetycznymi) oraz nałogami.

 

 

Umysł, myśli, koncentracja, priorytety, decyzje to szerokie pole oddziaływania fluorytu.

Fluoryt oczyszcza i porządkuje bałagan umysłowy. Jeśli jesteś zdezorientowany i rozproszony przez zbyt wiele pomysłów lub zmartwień o przyszłość, fluoryt uporządkuje Twoje myśli, umożliwiając Ci skupienie się na tym, co naprawdę ważne. To wsparcie dla Twojej pracy, które polega na dokonywaniu subtelnych rozróżnień, czy podejmowaniu wielu decyzji w szybkich odstępach czasu.

Fluoryt pomaga we wszystkich rzeczach związanych z umysłem: skupienie i studiowanie, zapamiętywanie, zrozumienie, powiązywanie ze sobą koncepcji, zauważanie wzorców, szczegółów, zależności i większego obrazu “z góry”. Jeśli chcesz zwiększyć swoją inteligencję lub zdolności mentalne, fluoryt jest odpowiednim kamieniem. Pomaga w środowisku pracy.

Fluoryt może pomóc Ci zostawić przeszłość za sobą i przedstawić światu zupełnie nowego / nową Ciebie. 

Kryształ fluorytowy niesie w swoich cudownie skomplikowanych wzorach duchowe cechy symetrii, piękna, świadomych snów, a nawet geniuszu.

W całej historii fluoryt był bardzo cenionym kryształem i do dziś pozostaje jednym z najbardziej poszukiwanych, ze względu na swoją rzadkość, niewiarygodne kolory i wzory.

Używając tego kryształu, czy to w medytacji, na ciele, czy obok, wprowadza nowe wymiary piękna i harmonii w Twoim życiu w sposób, jakiego niewielu kiedykolwiek doświadczyło.

Unikalne wzory, które tworzą te kryształy, reprezentują harmonię i piękno we Wszechświecie.

Przypominają nam, że każda gwiazda i galaktyka ma swoje miejsce i wyjątkowość w wielkim Wszechświecie. My też mamy swoje szczególne miejsce we wszechświecie.

Fluoryt reprezentuje również duchową wrażliwość.

Fluoryt, niegdyś nazywany „domem tęczy”, jest kamieniem o niesamowitej różnorodności i kolorystyce. Nazwa „fluoryt” pochodzi od łacińskiego słowa przepływ / płynąć, ponieważ fluoryt topi się w dość niskich temperaturach.

W starożytnym Rzymie fluoryt był jednym z najbardziej cenionych kryształów. Dokumenty historyczne pokazują, że cesarz Neron zapłacił za puchar z fluorytem, który w dzisiejszych czasach kosztowałby około 300 000 euro.

Jego kruchość i zapierające dech w piersiach piękno sprawiły, że stał się symbolem najwyższego bogactwa w ich kulturze, a z jego kielicha można było pić tylko najlepsze wina.

Podobnie starożytni Chińczycy również wysoko cenili fluoryt, zarówno ze względu na jego piękno, jak i zdolność do wywoływania żywych, świadomych snów.

Umieszczając ten kryształ w pobliżu łóżka, jego energia emanuje do świata snów i sprawi, że będziesz mieć piękne sny. Chociaż doskonalenie tej praktyki wymaga czasu, fluoryt może stać się doskonałym przewodnikiem, który poprowadzi Cię przez świat snów. Wizje i postacie stają się bardziej kolorowe i żywe. Co najważniejsze, te sny stają się łatwiejsze do utrzymania po przebudzeniu.

Fluoryt reprezentuje również duchowy geniusz i jest znany jako Kamień Geniusza ze względu na jego zdolność do wywoływania głębokich myśli o największej złożoności i cudowności. Aktywizuje obie półkule mózgu – i pozwala mózgowi funkcjonować na pełnych obrotach, w doskonałej harmonii.

Pomoże ci wiedzieć, kiedy siły zewnętrzne próbują Cię kontrolować lub manipulować. Może skutecznie powstrzymać te wszelkie mentalne lub psychiczne manipulacje.

Jest to szczególnie przydatny kryształ, gdy otaczają cię wrogie lub przeciwne siły, negatywne osoby w otoczeniu, itp.

To także potężny kryształ do odpierania negatywnych energii, które zagrażają Tobie i Twoim osobistym relacjom.

   

 

W czym może jeszcze pomóc Tobie tęczowy kryształ fluorytu:

 • pozbyć się mgły elektromagnetycznej, zatrzymywać negatywne energie, które sprawiają, że czujesz się psychicznie, emocjonalnie lub psychicznie ospały.
 • Oczyścić twoje ciało i wyeliminować wszystko, co powoduje złe samopoczucie. Przynosi spokój i odprężenie, a także łagodzi wszelkie napięcia i niepokoje.
 • Stać się bardziej zorganizowaną osobą.
 • oczyścić i pozbyć się rzeczy, a nawet relacji, które są już dla Ciebie niezdrowe.
 • Wesprzeć Cię w oderwaniu się od sztywnych wzorców zachowań lub starych sposobów myślenia.
 • Zwiększyć Twoje poczucie pewności siebie i wzmocnić świadomość wyższą.
 • Napełni Cię spokojną i kojącą energią.
 • Wprowadzić stabilność w związkach, pomagając znaleźć wspólny interes lub cel.
 • Wzmocnić kreatywne myśli i sprzyjać jasnej komunikacji. Będzie promować pełnię psychiczną i rozwój duchowy.
 • Z pomocą tego niesamowitego kryształu możesz cieszyć się jasnością umysłu, która zapewni zrównoważenie. 
 • Nie dasz się wyprowadzić z równowagi, nawet gdy coś Cię zaskoczy lub coś pójdzie nie tak.
 • Lepsze umiejętnościami podejmowania decyzji. 
 • Lepsza manifestacja swoich pomysłów i planów.
 • Przynosi spokój i ochronę, głębszą medytację.

 

 

Osobiście energetyzuje ten kamień Maria Bucardi - określ, w czym dokładnie ma on pomóc za pomocą Twojego życzenia.

W moim sklepie znajdziesz wyłącznie niepowtarzalne kamienie, których nie dostaniesz w żadnym innym miejscu. Każdy talizman, który oferuję, to unikatowy i starannie wyselekcjonowany kamień, który posiada wyjątkowe właściwości energetyczne. Oznacza to, że kiedy nabywasz taki talizman, masz pewność, że trzymasz w ręku coś naprawdę wyjątkowego i niezwykle rzadkiego, czego często brakuje w masowych źródłach, gdzie kamienie często pozbawione są właściwości energetycznych.

Dlaczego warto wybrać mój sklep:

 • Jakość i źródło kamieni: Każdy kamień szlachetny, jest starannie wyselekcjonowany, by spełniał najwyższe standardy jakości. Jego pozytywne wibracje są wzmacniane poprzez odpowiednie przechowywanie. Kupując z niewiarygodnego źródła, ryzykujesz otrzymanie kamieni, które nie tylko nie pomogą, ale mogą być nawet szkodliwe. Istnieją kamienie martwe, które utraciły swoje właściwości ze względu na bliski kontakt z urządzeniami elektrycznymi.
 • Żywe kamienie: Moje talizmany są wykonywane na kamieniach o wyjątkowych wibracjach pozytywnych, nazywanych "żywymi kamieniami". Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt, który jest pełen życia, energii i potencjału do transformacji.

 • Osobisty Kontakt: Po złożeniu zamówienia, proszę o przesłanie listy życzeń, aby talizman mógł zostać zaprogramowany zgodnie z Twoimi potrzebami, aby mógł Ci pomóc w konkretnych sprawach i aspektach życia.
 • Wegański sznureczek i woreczek: Do każdego talizmanu dołączam wegański sznureczek oraz woreczek do przechowywania kamienia.

 • Cierpliwość: Dostawa może potrwać dłużej niż zwykle, ale wierzę, że każdy talizman do Ciebie dotrze w odpowiednim momencie, przynosząc pozytywną zmianę. 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

 

Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl