Nowości
Nowości

Kamień Słoneczny - talizman szczęścia, radości, obfitości, dynamiki, mocy wewnętrznej i siły, która rozświetla depresję, mrok, smutki i zmartwienia. Rzadkość! Zawieszka srebro 925

Dostępność: niedostępny sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 954,29 zł 954.29
ilość szt.
Zyskujesz 27 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kamień Słoneczny w srebrze 925 31 x 17 x 9 mm
Pin It

Opis

 

Talizman szczęścia!

Kamień Słoneczny

aktywuje Twoją wewnętrzną moc, siłę i radość

 

Niezwykła rzadkość!

 Zawieszka srebrna 925

Wielkość 31 x 17 x 9 mm

Kamień 20 mm

Waga 5,85 g

Indie

 

 

 

 

Kamień słoneczny jest związany ze szczęściem i pomyślnością. Oczyszcza i energetyzuje wszystkie czakry, a szczególnie aktywuje czakrę sakralną i splotu słonecznego. Kamień słoneczny dodaje optymizmu i dynamiki, wzmacnia intuicję i pozwala szczęśliwie błyszczeć prawdziwemu Ja. Rozprasza lęki, łagodzi stres i zwiększa witalność. Zachęca do niezależności i oryginalności. Szczególnie pomocny dla tych, którzy mają trudności z powiedzeniem „nie” innym i wyznaczeniem granic. Ułatwia usamodzielnienie i niezależność. Działa antydepresyjnie. Zwiększa poczucie własnej wartości i pewność siebie. Zachęca do uśmiechu i entuzjazmu. Stymuluje siły samoleczenia.

 

 

 

Świetny na depresję, lęki, smutki i zmartwienia, wnosi prawdziwą radość życia! Wraz z blaskiem słońca i ogniem promieni słonecznych, Kamień Słoneczny niesie energię ognia i słońca, którego energia zapewnia życie z Ziemi. To kamień przywództwa – osobistej mocy, wolności i poszerzonej świadomości. Prawdziwie odzwierciedla właściwości Światła, przynosi otwartość, życzliwość i ciepło, siłę, jasność umysłu oraz chęć i zdolność do obdarowywania innych błogosławieństwem. Znany jako radosny kamień, inspiruje pielęgnowanie najpierw siebie, aby służyć innym. Przywraca radość życia i zapewnia poczucie dostatku.

 

 

Swoją nazwę zawdzięcza ciepłym odcieniom złota, pomarańczy, czerwieni i brązów, które mienią się jak słońce. Wtrącenia goetytu lub hematytu załamują światło między różnymi warstwami kryształów i dają efekt opalizujący, gdy kamień jest oglądany pod różnymi kątami. Może być przezroczysty lub nieprzezroczysty. To kamień obfitości. Zachęca do niezależności i oryginalności, inspiruje w odkrywaniu talentów oraz przyciąga sławę i nieoczekiwany dobrobyt. Jest to doskonały kryształ „szczęścia” na różne okazje.

 

Noś ten talizman, aby czuć się żywym i entuzjastycznym. Zwiększa witalność i jest korzystny przy rozpoczynaniu czegoś nowego i utrzymywaniu, np. programu fitness lub aktywności oraz przy zajęciach wymagających dużej energii w ciągu dnia. Jako kryształ w miejscu pracy, zwiększa Twoją moc i daje możliwości przywództwa i awansu. Zapewnia źródło siły, jeśli jesteś emocjonalnie zależny od innych lub doświadczyłeś nagłej utraty partnera. Pomaga złagodzić strach i stres. Chroni przed tymi, którzy wysysają energię lub finanse. Jest również doskonałym kryształem dla osób cierpiących na fobię, aby złagodzić strach przed ciemnymi, zamkniętymi miejscami lub obecnością innych.Pomaga otrzymać to, co jest potrzebne na Twojej indywidualnej drodze, aby móc realizować swoje powołanie. 

 

Łączy mądrość serca z inspiracją umysłu. Fizyczna energia uzdrawiająca kamienia słonecznego rozgrzewa organizm, zwiększając metabolizm, trawienie i witalność. Pobudza siły samoleczenia, regulując i harmonizując wszystkie narządy. Jest stosowany w leczeniu przewlekłego bólu gardła oraz w celu zmniejszenia napięcia żołądka i wrzodów. Umieszczony na splocie słonecznym jest doskonały do znoszenia depresji i sezonowych zaburzeń afektywnych, a także pomaga w przegnaniu koszmarów. Od czasów starożytnych kamień słoneczny był używany, by łagodzić problemy z chrząstką, reumatyzmem i ogólnymi bólami. Dziś jest również stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, skurczów, gorączki, różnych infekcji i kontuzji sportowych.

 

Jest bardzo skuteczny w oczyszczaniu aury i czakr oraz w usuwaniu podłączeń negatywnych, powiązań z inną osobą zaborczą lub każdym, kto wyczerpuje Twoją energię. Kamień ten otacza te połączenia miłością i pozytywną energią i zwraca je do Źródła. Jest to szczególnie przydatne, gdy trzeba przeciąć czarne więzy lub gdy masz trudności z powiedzeniem „nie”. Pomaga usunąć współzależność, przezwycięża zwlekanie i zachęca do usamodzielnienia i niezależności. Ci, którzy powstrzymują się z powodu lęków i zwątpienia w siebie, mogą odkryć, że ten talizman rozprasza poczucie niegodności, poczucie bycia dyskryminowanym, pokrzywdzonym lub porzuconym. Emanuje bogatym i pozytywnym spektrum energii, które równoważą wzorce emocjonalne i zachęcają do optymizmu i entuzjazmu. Może pomóc przekształcić gniew w energię, a osąd w radość.

 

Jest związany z męską i dynamiczną energią władcy, który doskonale zarządza swoim królestwem. Złota energia tego talizmanu przynosi sukces, entuzjazm, szczęście i moc. Tradycyjnie jest to kolor królów, bogactw i słońca. Złoto dotyka głębokich części naszych umysłów, przywołując obrazy mistycznych miejsc i przygód. Kryształy jasno-złociste zapewniają proste przyjemności życia – radość i zadowolenie. Kryształy ciemniejszo-złote mają głębsze, bardziej wyraźne poczucie oddania i zaangażowania, zapewniając dojrzały entuzjazm i zdolność do dzielenia się przez całe życie z zaangażowaniem w opiekę i miłość.

 

Energia pomarańczowa przynosi radość i przyjaźń, przyjemność i rodzinną wspólnotę. Jest kamieniem radości i dzielenia się, integrującym części naszego wspólnego życia, łączącym rzeczy i ludzi. To kamień fizycznej przyjemności i intymności. Promuje towarzystwo i uczucie. To kamień alchemiczny zapewniający głębokie połączenie ze światłem i regeneracyjną mocą słońca podczas medytacji i w życiu codziennym. Słońce wewnętrzne to siła i moc Twojego własnego światła, która decyduje o realizacji Twoich marzeń, celów i poczuciu szczęścia. Pomaga wyrazić siebie i wytyczyć granicę z autorytetem. Daje poczucie pewności siebie i tworzy tarczę ochronną. Jeśli pragniesz te wspaniałe właściwości aktywować w sobie lub jeszcze bardziej rozbudzić, ten Kamień Mocy jest idealny dla Ciebie. Możesz również zajrzeć do wykładów online z medytacją, której ważną częścią jest aktywacja Twojego wewnętrznego słońca i wysokiej świadomości.

 

 

Uwaga: Kamień Mocy - to uzupełnienie w leczeniu. Nie zastępuje profesjonalnej opieki medycznej. 

 

Osobiście energetyzuje ten kamień Maria Bucardi - określ, w czym dokładnie ma on pomóc za pomocą Twojego życzenia.

W moim sklepie znajdziesz wyłącznie niepowtarzalne kamienie, których nie dostaniesz w żadnym innym miejscu. Każdy talizman, który oferuję, to unikatowy i starannie wyselekcjonowany kamień, który posiada wyjątkowe właściwości energetyczne. Oznacza to, że kiedy nabywasz taki talizman, masz pewność, że trzymasz w ręku coś naprawdę wyjątkowego i niezwykle rzadkiego, czego często brakuje w masowych źródłach, gdzie kamienie często pozbawione są właściwości energetycznych.

Dlaczego warto wybrać mój sklep:

  • Jakość i źródło kamieni: Każdy kamień szlachetny, jest starannie wyselekcjonowany, by spełniał najwyższe standardy jakości. Jego pozytywne wibracje są wzmacniane poprzez odpowiednie przechowywanie. Kupując z niewiarygodnego źródła, ryzykujesz otrzymanie kamieni, które nie tylko nie pomogą, ale mogą być nawet szkodliwe. Istnieją kamienie martwe, które utraciły swoje właściwości ze względu na bliski kontakt z urządzeniami elektrycznymi.
  • Żywe kamienie: Moje talizmany są wykonywane na kamieniach o wyjątkowych wibracjach pozytywnych, nazywanych "żywymi kamieniami". Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt, który jest pełen życia, energii i potencjału do transformacji.

  • Osobisty Kontakt: Po złożeniu zamówienia, proszę o przesłanie listy życzeń, aby talizman mógł zostać zaprogramowany zgodnie z Twoimi potrzebami, aby mógł Ci pomóc w konkretnych sprawach i aspektach życia.
  • Wegański sznureczek i woreczek: Do każdego talizmanu dołączam wegański sznureczek oraz woreczek do przechowywania kamienia.

  • Cierpliwość: Dostawa może potrwać dłużej niż zwykle, ale wierzę, że każdy talizman do Ciebie dotrze w odpowiednim momencie, przynosząc pozytywną zmianę. 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

 

Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

9 stycznia 2024

Uwielbiam Go! Dziekuje!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl