Nowości
Nowości

"Klucze do Szczęścia" Księga I Marii Bucardi. Tajemne klucze do szczęścia, wiedza wyższa. Plik z mozliwoscia druku.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 111,00 zł 111.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Klucze do szczęścia I
Pin It

Opis

Książka "Klucze do szczęścia"

format ebook, pdf

500 stron

Księga I Marii Bucardi

ISBN: 978-83-940450-4-3

Prezent wykład 105 Ceremonia

 

 

 

Społeczność ponad 56.000 jednogłośnie wybiera klucze książka roku 2021 :-) Tajemne klucze do szczęścia, wiedza wyższa, pierwsza księga z naszych czwartkowych Ceremonii. Nie sposób sobie wyobrazić ile godzin, pracy i energii kryje się za powstaniem tej Księgi. Niech służy Ci ona w tym wyjątkowym czasie tutaj na Ziemi...

 

 

 

Pragniesz zostać własnym mistrzem i nie szukać odpowiedzi na zewnątrz?

Ten wykład jest dla Ciebie!

 

Wykład 105.

Nie szukaj Mistrza na zewnątrz, bo prawdziwy Mistrz jest w Tobie! Jak uzyskać dostęp do prawdziwej mądrości? Jak kierować Twoim życiem wg Mądrości Wyższej? W Tarocie: Arcykapłan Wielkie Arkana (wtajemniczenie), 9 monet, Księżniczka Buław i 2 monet.

 

TA LEKCJA ZAWIERA

 

 • Wykład Marii Bucardi w formie filmu video. Czas trwania to 1:03:57 min
 • Nagranie wykładu w formie do słuchania mp3
 • Tekst lekcji w formacie do czytania - dokument PDF 
 • Ebook Marii Bucardi pt. "Jak rozmawiać z Aniołami"
 • Możliwość zadania pytania do autorki Marii Bucardi

 

 

To, co dajesz z głębi serca, wraca do Ciebie 7 razy !

 

Pomoc dla Magicznej Oazy
Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263 właściciel konta: MARIA BUCARDI
Proszę w tytule wpisać OAZA

link: https://www.paypal.me/MariaBucardi

lub na onoSemina.org
Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury onoSemina.org
Darowizny na konto w wybranej walucie
Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

link: https://www.paypal.me/posadzdrzewo

 

Dlaczego warto zajrzeć do tej niezwykłej księgi i Ceremonii z Marią Bucardi?

Istnieją tutaj na Ziemi tajemnice i prawa, o których większość ludzi nawet nie ma pojęcia! Ich znajomość jest jednak podstawą wszystkiego, co dzieje się w Twoim życiu i wokół Ciebie. Moją misją jest pokazanie Ci, jak z lekkością, radością i światłem zmieniasz coś w sobie, wokół Ciebie, zmieniasz ten świat i Wszechświat! Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy, magia, Anioły, zwierzęta mocy i inne zakresy Wiedzy Wyższej, to jesteś właśnie teraz we właściwym miejscu i czasie!

 • Jeśli potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, Wiedza Wyższa, magia ceremonialna, a także symbolika liczb i kolorów, czy inne zagadnienia z zakresu duchowości.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cię nie rozumieli. 
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej, jak z lekkością i łatwością osiągnąć Twoje cele.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (20)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

18 marca 2022

Cudowna książka,jestem w trakcie zgłębiania jej treści. Niezwykle pomocna w życiu, zmienia spojrzenie na wiele spraw i udziela wskazówek, jak postępować w różnych sytuacjach.

20 kwietnia 2022

Nie trzeba mocno rozpisywać, Uwielbiam !

6 maja 2022

Wszystko doszlo ksiazeczka piekne wydanie super dziekuje :))))) Jestem bardzo zadowolona :-) :-) :-) :-)

16 maja 2022

Tajemne klucze do szczescia , wiedza wyższa Kochana Marysiu te ksiazke czyta sie jednym tchem. Jest przede wszystkim pieknie wydana wciaga jak magnes nie moge sie od niej po prostu oderwać.Jestem bardzo z niej zadowolona czytam po trochu ale kazdego dnia. Po prostu ksiazka jest super :))) Karinka Buziaki sciskam mocno

1 czerwca 2022

Jeżeli interesuje Cię w życiu coś więcej niż tylko jego przeżycie.. Jeżeli szukasz głębszego sensu w sobie oraz we tym, co wokół Ciebie.. Zapoznaj się z literaturą Marii Bucardi. Zwłaszcza z książkami „Klucze do Szczęścia”, „Jak rozmawiać z Aniołami”, a na słodki deser.. trylogią „Mroczne Góry”. Wszystkie te książki pomogą Ci zrozumieć jak działa Wszechświat i jakie prawa rządzą tutaj na Ziemi.. Jak przestać być „ofiarą” zdarzeń w Twoim życiu i zacząć tworzyć je według swoich marzeń i pragnień. Z całego serca polecam Ci spotkanie z Marią Bucardi i jej twórczością. W swoim sercu poczujesz, od której książki zacząć to spotkanie ;) Daj się poprowadzić swojej intuicji ✨

1 czerwca 2022

Niesamowita treść książki. Piękne prawdy życiowe i porady. Z każdym kolejnym przeczytanym rozdziałem rozjaśniał mi się umysł. Wewnątrz czułam większy spokój oraz moje wewnętrzne słońce rosło.

1 czerwca 2022

Przewspaniala ksiazka pieknie wydana czyta sie z wielka przyjemnoscia i jednym tchem ciekawa interesujaca Zawiera odpowiedzi na wiele nurtujacych pytan Cos wspanialego polecilabym ja kazdemu po prostu jest nieziemska magiczna ma swoj urok.

6 czerwca 2022

W tej ksiazce znajduja sie uniwersalne prawa wszechswiata, jeśli ktos pragnie zmienay w swoim zyciu na lepsze w jakiej kolwiek dziedzinie, polecam zacząć od tej ksiazki. Moje zycie zmienilo sie na lepsze, oczywiscie nie dzieje sie to z dnia na dzien ale naprawde polecam kazdej zagubionej duszyczce

6 czerwca 2022

Uczestniczyłam w ceremoniach autorki, teraz część jest spisana w formie książki. Polecam, bardzo inspirują.

6 czerwca 2022

Słuchałam każda ceremonia!!! Dla mnie są to wartościowe i mądre przesłania. Można wzrastać i rozwijać się z tą wiedzą ♥️ Maria ma anielski głos a czytanie tych kluczy do szczęścia też da wiele cennych wskazówek . Polecam wszystkim z całego serca

6 czerwca 2022

Osobiście posiadam Tą Magiczną Księgę jest bardzo wyjątkowa i piekna warta zwrócenia uwagi , zawiera mnustwo ważnej wiedzy , daję wiarę w siebie , pomaga odkryć własne talenty i jak iść dalej . Z głębi serca bardzo polecam ❤

6 czerwca 2022

Absolutnie ponadczasowa wiedza, mądrość. Dzięki pomocy Marii na nagraniach ceremonii (teraz właśnie w postaci tu spisanej) nabrałam niesamowitej pewności siebie, zrozumienia samej siebie i świata mnie otaczającego, odkryłam swoje talenty i teraz realizuje się w pełni! Polecam każdemu bez względu na to na jakim etapie życia jest!

6 czerwca 2022

Absolutnie ponadczasowa wiedza, mądrość. Dzięki pomocy Marii na nagraniach ceremonii (teraz właśnie w postaci tu spisanej) nabrałam niesamowitej pewności siebie, zrozumienia samej siebie i świata mnie otaczającego, odkryłam swoje talenty i teraz realizuje się w pełni! Polecam każdemu bez względu na to na jakim etapie życia jest!

6 czerwca 2022

Jeśli jakąkolwiek książkę można nazwać Arcydziełem, to właśnie tę! Jest tak wielowymiarowa, że to aż niewyobrażalne! Zawiera dokładny zapis pierwszych Ceremonii z Marią Bucardi, ale jest jednocześnie zupełnie nową jakością. Jak to się dzieje, nie wiem, ale to czysta magia. Już sam spis treści stanowi jakby odrębne dzieło, które można czytać jak buddyjskie koany, jak inspirujące cytaty czy filozoficzne myśli. Mimo iż uczestniczyłam we wszystkich Ceremoniach i mam do nich stały dostęp, to posiadanie książki w wersji papierowej jest jak najcenniejszy skarb. Często korzystam z niej w różnych momentach życia, aby otrzymać wskazówkę, drogowskaz, radę, jak dalej iść, co zrobić w danym momencie. Za każdym razem zamieram z zachwytu, jak dokładne i prawdziwe są odpowiedzi. Dzieją się cuda: księga z precyzją opisuje aktualną sytuację, w której się znajdujemy, a jednocześnie radzi, co zrobić, jakie kroki podjąć, by zmienić to na lepsze. Prawdziwa magia. Polecam każdemu.

6 czerwca 2022

Uwielbiam Ceremonie z Marią ale bardzo się ucieszyłam kiedy powstała ta księga, ponieważ teraz mogę ją zabrać wszędzie a należę do tych ludzi co muszą mieć książkę w rękach, czuć zapach kartek i wtedy jeszcze głębiej czuję to co czytam. Ta księga to właśnie to co jest zawarte w tytule Klucze do szczęścia, zmienia myślenie, naucza i pomaga pozbyć się cieni, które blokują przypływ szczęścia.

6 czerwca 2022

Wiedza przekazywana przez panią Marię jest wyjątkowa, praktyczne wskazówki można zastosować z powodzeniem od razu w codziennym życiu. Bezcenne rady dla wysoko wrażliwych.

10 kwietnia 2023

Tak ogromna wiedze i madrosc warto jest miec w formie pisemnej,jest jak skarb integrujacy stare z nowym w polu Akaszy.

23 lutego 2024

Po prostu polecam tą książka jest tak cudowna że aż nie wiem co napisać..

7 kwietnia 2024

Jedna z moich ulubionych pozycji cudowna książka która dodaje wiary mocy i nadzieji

18 maja 2024

Uwielbiam klucze do szczęścia bardzo przydatna książka do życia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl