Nowości
Nowości

Krystaliczne myśli, słowa i działania - Kryształ górski 73x32x20 mm, stwórz swoją Kryształową Komnatę

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 497,00 zł 497.00
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: kryształ górski 71x32x29 mm_20201119095428
Pin It

Opis

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Wymiary:  

73x32x20 mm 83 g

pochodzenie Madagaskar

Oczyszczający kryształ górski - usuwa wszelkie złe energie i blokady energetyczne, energetyzuje i dodaje energii, aktywuje pozytywne energie, usuwa negatywne promieniowanie, łagodzi ból, chroni przed złą energią. Z pomocą talizmanu możesz walczyć z własnymi słabościami i wadami w tym celu wizualizujesz Twoją wadę, kierujesz w jej stronę kryształ i wyobrażasz sobie światło, które wypływa z kryształu i ją rozpuszcza. Energia kryształu wzmaga działanie innych minerałów, ziół i esencji oczyszczając je i witalizując. Talizman na Krysztale górskim jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym - zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Kryształ Górski to także swoisty „wzmacniacz energetyczny” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów, zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Talizman na kryszatle górskim umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej - w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. Idealny do medytacji czy uzdrawiania, oczyszczania.

 

Dostępność: dla cierpliwych ⌛ w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają!

 

Wymiana (cena) jest podana z góry, ale jeśli czujesz w sercu inną wymianę to proszę wyślij mi swoją propozycję. Niech serce Ci podpowie czy ta cena jest odpowiednia dla Ciebie, czy wyższa lub niższa. 

 

 Zdjęcia z różnych stron tego samego kryształu! Otrzymasz dokładnie ten ze zdjęcia.

 

  

Talizman jest talizmanem anielskim, pozytywnym, zawiera w sobie siły Światła i pomaga nawiązać kontakt z Twoim Aniołem Stróżem.

Gwarantuje, że talizman był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomoc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten-takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuje na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobineczkę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 

INSPIRACJA stwórz swoją komnatę kryształową

 https://bucardimaria.com/2020/11/16/inspiracja-stworz-swoja-komnate-krysztalowa/ 

Namaste

poznajemy się po wibracji i jesteśmy poznawani po wibracji. W świecie energii jesteśmy wibracją. To jest prawo Wszechświata! Wszystko ma swoistą wibrację, czy też frekwencję, energię. To, jaką jesteś wibracją, to przyciągasz jak magnes, czy o tym wiesz, czy nie – to się dzieje bezwiednie i większość osób nie wie o tym, nie potrafi tego kontrolować…

 

Smutek, rozdrażnienie, drastyczność, agresja, rozpacz, użalanie, narzekanie, negatywne myśli i słowa oraz działania, brak koncentracji, itp. – to niskie wibracje, które przyciągają jeszcze więcej tego samego.

 

Radość, miłość, szczęście, uśmiech, koncentracja, wytrwałość, wiara, zdrowie, siła i moc wewnętrzna, spokój wewnętrzny, pozytywne myśli i słowa oraz działania, mądrość wyższa, itp. – to wysokie wibracje, które przyciągają więcej tego samego.

 

To jest proste i zrozumiałe dla każdego, a jednak jakie jest to wyzwanie w tym świecie, który jest tak zaprogramowany, by słyszeć tylko to, co smutne i złe, by zachowywać się tak samo i stracić swoją indywidualność, radość, talenty i uśmiech.

 

Dlatego na Ceremoniach i innych spotkaniach online skupiamy się na  wysokich, czystych i świetlistych wibracjach, na kluczach zrozumienia mądrości wyższej, aby nie zgubić się w tym labiryncie mroku. Aby przejść przez niego musimy mieć właśnie takie wysokie, czyste i świetliste wibracje.

 

W tym pomagają nam kryształy! One podnoszą niesamowicie wibracje, a to nasza OCHRONA.

 

Kryształy to energia czystości, klarowności, krystaliczności, świetlistości,

która z nich emanuje na Ciebie i otoczenie.

 

INSPIRACJA: stwórz swoją komnatę kryształową, zgromadź i zadbaj o swoje kryształy, rozłóż je tak jak czujesz i pracuj z nimi, napełnij się ich energią. Ta komnata może być symboliczna i bardzo prosta! Nie musisz mieć osobnego pokoju, możesz zwyczajnie oddzielić się z otoczenia np. parawanem (np. Pomalowanym własnoręcznie jeśli masz ochotę) lub ładną zasłoną, możesz ułożyć poduszkę, by usiąść wygodnie i w spokoju. Ważne jest też ułożenie soli gruboziarnistej, która działa oczyszczająco. Niech to będzie proste, ale Twoje miejsce z wysoką energią. Takie miejsce jest idealne dla odpoczynku, regeneracji, oczyszczenia.

 

Słowa klucz: CZYSTOŚĆ, ŚWIETLISTOŚĆ, KLAROWNOŚĆ, BALANS, PAMIĘĆ, WYSOKIE WIBRACJE

 

Ps. Pamiętaj, by dbać o swoje kamienie, aby miały moc. Niektóre kryształy w sklepach zbierają wszystkie negatywne energie i są martwe lub leżały zakurzone przez długi czas tracąc swoje właściwości. Niektórych nie da się uratować, ale wiele z nich można jeszcze ponownie naenergetyzować i nadać im drugie życie: https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-ENERGII%2C-OCZYSZCZENIE-I-ODNOWIENIE-TWOICH-KAMIENI-MOCY-talizmanow%2C-mineralow-1-SWIECA-NIEZALEZNIE-OD-ILOSC-KAMIENI-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI/674

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl