Nowości
Nowości

Książka "Poznaj pochodzenie swojej duszy". Autor: Maria Bucardi, ilość str. 28 A4. ISBN: 978-83-940450-7-4 (PDF)

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: Książka "Poznaj pochodzenie swojej duszy". Autor: Maria Bucardi, ilość str. 28 A4.
Pin It

Opis

 

Książka "Poznaj pochodzenie swojej duszy"

ebook (pdf)

 

Skąd pochodzi Twoja dusza?


Dowiedz się, czy to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus,

Orion, Andromeda.

 

Autor: Maria Bucardi

ilość str. 28

format: A4.

ISBN: 978-83-940450-7-4

 

Spis treści:

I. Orion
II. Arkturia
III. Plejady
IV. Andromeda
V. Syriusz
VI. Lyria
VII. Maldek
VIII. Gwiazdozbiór Draco (smoka)

 

Tutaj poznasz najważniejsze gwiazdozbiory i planety, z których pochodzi najwięcej osób, które chcą coś zmienić na Ziemi oraz czegoś doświadczyć. Jest ich jednak zbyt wiele, aby zaprezentować tutaj je wszystkie.

 

Możesz utożsamiać się nawet z kilkoma z nich, ponieważ nasze dusze często wędrują przez różne planety i uczą się, co objawia się poprzez odczucie, że jest Ci coś bardzo znajome.

Istnieją różne planety i każda z nich ma inne cechy. Poniżej znajdziesz ich bardzo skrócony opis. Najbardziej znane domy dusz to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda. Wszystkie te planety różnią się od siebie, a pochodzące z nich dusze łączy to, że przychodzą na Ziemię, aby dokonać zmian, doświadczać, wprowadzić więcej miłości, światła, pożytecznej technologii, zrozumienia, kierując ludzkość z negatywnego matrixa na wyższy wymiar.

Czy już masz jakieś podejrzenia, że Ziemia nie jest Twoim prawdziwym domem?

Znalezienie swojego domu duszy może przynieść Ci wewnętrzny spokój i poczucie przynależności oraz wszystko zacznie nabierać dla Ciebie sensu.

Jeśli zgadzasz się z większością z poniższych punktów, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że pochodzisz z innej planety i tam jest Twój dom.

Co może wskazywać, że Twoja dusza pochodzi z innej planety:

 • Towarzyszy Ci nostalgia i tęsknota za nie wiadomo czym.
 • Masz silne poczucie bycia innym lub braku przynależności do większości ludzi.
 • Uwielbiasz programy o kosmosie i teorie pozaziemskie.
 • Empatia.
 • Silne poczucie „niespełnionego celu”.
 • Poszukiwanie wolności.
 • Jesteś inteligentny, inteligentna i uwielbiasz się uczyć.
 • Twoja intuicja jest silna.
 • Doświadczyłeś, doświadczyłaś głębokiego duchowego przebudzenia.
 • Jesteś bardzo wrażliwą osobą.
 • Masz zdolności “paranormalne”, czyli aktywne talenty wyższe.
 • Przeżyłeś, przeżyłeś poważne urazy lub wydarzenia życiowe.
 • Czujesz się jakbyś była, był starą duszą, która była tutaj już wcześniej.
 • Interesuje Cię uzdrawianie holistyczne i naturalne metody leczenia.
 • Masz awersję do krzywdy lub przemocy.
 • Lgną do Ciebie niemowlęta, dzieci i zwierzęta.
 • Wyobrażasz sobie, jak wyglądałoby życie na innych planetach lub galaktykach.
 • Fascynuje Cię astronomia, astrologia i duchowość.
 • Innych pociąga Twoja zdolność do pomagania i wspierania ich.
 • Interesujesz się teoriami spiskowymi i filmami dokumentalnymi.
 • Jesteś wegetarianinem lub weganinem.
 • Czujesz, że odziedziczyłeś, odziedziczyłaś bardzo niewiele cech swojego rodzica.
 • Jako dziecko miałaś, miałeś wymyślonych przyjaciół.
 • Czujesz pociąg do kryształów oraz ich leczniczych właściwości.
 • Od dziecka dużo marzysz.
 • Masz wspomnienia z życia na innej planecie.
 • Czytasz o innych planetach.
 • Widziałaś, widziałeś rzeczy, których nauka nie potrafi wyjaśnić.
 • Wierzysz, że życie jest także gdzieś indziej.
 • Możesz łatwo czytać między wierszami i wyłapywać niuanse.

 

 

Recenzje czytelników: 

 

Justyna - "Wiedza o pochodzeniu duszy i gwiazdozbiorach, której nigdzie indziej wcześniej nie znalazłam. Można się z niej dowiedzieć jaki charakter mają ludzie, których dusze pochodzą z różnych gwiazd i co jest dla nich ważne tutaj na Ziemi"

Adelajda - "Bardzo poruszająca rzecz, przypomniała mi wiele z tego, co czułam na dnie duszy. Obudziła pamięć Domu i wszystkich powiązań, jakie mamy z różnymi gwiazdozbiorami. Pozwoliła zrozumieć, skąd biorą się nasze właściwości, cały zestaw cech osobowości; odczuć prawdę w sercu."

Magdalena - "Jeśli zastanawiasz się co jest ze mną nie tak? chyba jestem jakaś inna? nie pasuję do "tego" świata, to w tej książce znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania :). Ta książka zabierze Cię na inne planety, czyta się lekko i przyjemnie, a przy okazji przeniesie w inne, magiczne wymiary."

Waga - "Wow! Dzięki tej książce dowiedziałam się, skąd pochodzi moja Dusza :) skąd we mnie pewne cechy, których nie widze u swoich bliskich.. Jakie cele wyznaczyła sobie Dusza na to wcielenie i jakie posiadam talenty, ktore maja mi pomoc w realizacji tych celów.
Polecam z całego serca. Nie jest to długa publikacja i czyta się ją przyjemnie, a z treści mozna wyciągnąć naprawdę ważne wnioski."

Agnieszka - "Jeśli należysz do osób, które wciąż zadają sobie pytanie "skąd przybyłeś tutaj na Ziemię, gdzie jest Twój Dom"? To pozycja obowiązkowa dla Ciebie, ale zapewniam Cię to dopiero początek Twojej niezwykłej przygody w odkrywaniu tajemnic...Ahoj przygodo zwana Życiem."

Kasia - "Bardzo długo wyczekiwałam tej książki i nie spodziewałam się że aż tak dużo z niej wyciągnę! Bardzo mi pomogła i uświadomiła wiele. Z całego serca polecam! "

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi, od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo) plus trzeci kierunek (psychologia) jako wolny słuchacz. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających.

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne…

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować. Moim celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebook kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi – LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzenia na coraz wyższe poziomy możliwości, doświadczeniach w rozwijaniu innych, co potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacja celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich niczym nieograniczonych możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć jak to zrobić, prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy …

 

Moje motta życiowe:

„Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”

„Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”

„Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność związana z ochroną Natury to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elememntami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i bierze w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacja Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manulane inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny. Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia.

 

Nie należę do żadnej religii, jednak każdą z nich szanuję i respektuję. Przyjaciele wiedzą, że Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy.

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to – co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i pracy  prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność i czystość intencji mają ogromne znaczenie.

 

Moje wartości 

Pielęgnowanie – Moje serce bije dla ochrony Ziemi i troski o jej piękno. Szanuję każdą istotę, wsparcie dla słabszych i delikatnych ekosystemów to mój priorytet. To wyraz szacunku dla życia.

Czystość – Znajdziesz ją w moim sercu, w intencjach, w porządku mojej pracy. To zaangażowanie w klarowność, piękno i czyste sumienie. Czystość to fundament mojej marki, odzwierciedlenie harmonii.

Wolność – Inspiruję do życia bez ograniczeń, celebruję Twoją unikalność. Daję przestrzeń na bycie sobą, w pełnej harmonii z otaczającym światem.

Sprawiedliwość – Dążę do równości, harmonii, walcząc o świat, gdzie każdy ma szansę na szczęście. To moje zaangażowanie w sprawiedliwsze jutro.

 

Z miłością, Maria Bucardi

Opinie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

23 maja 2023

Uwielbiam czytać książki Marii i często do nich wracam,aby przypomnieć sobie co jest ważne lub na co powinnam zwrócić uwagę.

23 maja 2023

Książkę przeczeczytałam prawie jednym tchem.Bardzo mi się podobała i wniosła nowe ,ciekawe informacje ,wiedzę do mojego życia.Dziękuję:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl