Nowości
Nowości

Książka "W zielonych oczach wiedźmy" Marii Bucardi. Księga II powieści "Mroczne Góry"

Dostępność: nowe wydanie Trylogii startuje 07.07.2022 powiadomie Cie na Instagramie, Facebooku, YouTube
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: W zielonych oczach wiedźmy
Pin It

Opis

 

 

Książka (ebook) "W zielonych oczach wiedźmy" 

Druga księga powieści pt. "Mroczne Góry" Marii Bucardi

 

Dalsze losy Mariam Salise. W pierwszej części: Mariam wychowuje się w klasztorze karmelitanek Sesex. Burzliwie spędza w nim swoje ostatnie godziny, poznając tajemniczego nieznajomego na trakcie do Vieux, od którego otrzymuje sekretny klucz do wszystkich drzwi w królestwie. Po powrocie na rodzinną wieś, zostaje oskarżona o czary i trafia do Sarons, gdzie ma zostać osądzoną. To jedyne wspomnienia, które wyjawia swojej przyjaciółce Gariel, gdy uciekając przed królem, za namową Alchemika z Trons chroni się w Mrocznych Górach. W tej księdze same niespodzianki :-)

 

Książka elektroniczna ebook w formacie PDF i do słuchania, w najkorzystniejszym zestawie tutaj:

https://mariabucardi.pl/pl/p/Lekcja-Magii-w-formie-powiesci-nauka-jeszcze-nigdy-nie-byla-przyjemniejsza-Mroczne-gory%2C-W-Zielonych-Oczach-Wiedzmy%2C-Tajemnica-Wiedzmy-z-Folsin-pdf%2C-mp3%2C-prezent/1257

 

 

Książka elektroniczna ebook w formacie PDF

Autor: Maria Bucardi

Objętość książki: 137 stron A4 (czyli prawie 300 stron w małym formacie)

Książka zabezpieczona przed kopiowaniem

 

Zobacz zwiastun

  

"W Zielonych Oczach Wiedźmy" to II  z III część powieści. Pierwsza to "Mroczne Góry", a trzecia zatytułowana jest "Tajemnica Wiedźmy z Folsin" Marii Bucardi.

 

 

 

 

 Blog Mroczne Góry http://mroczne-gory.blogspot.pl

 

Facebook Fanpage Mroczne Góry https://www.facebook.com/mroczne.gory/  

 

 

 

Facebook Fanpage W Zielonych Oczach Wiedźmy https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568/

 

 

 

Podaruj sobie wieczór pełny magii i romantyzmu ...

 

Księgi te powstały w wyniku fascynacji i zawierają w sobie energię spełnienia, szczęścia i miłości, którą autorka odczuwała w czasie pisania tej książki.

 

Maria Bucardi jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Prowadzi liczne wykłady.

 

Na dole strony przeczytaj liczne komentarze na temat książki i koniecznie napisz swój!

 

 

Książki (ebook) Marii Bucardi dostępne są tutaj w pakiecie:

https://bucardimaria.com/premium-z-maria-bucardi/ 

 

Teraz jesteś w sklepie Marii Bucardi, a na głównej stronie, gdzie jest wiele aktualności, promocji, bezpłatnej wiedzy i inspiracji, znajdziesz aktualne pakiety i dostęp do ebook i wielu innych. Wszystkiego dowiesz się na stronie www.bucardimaria.com, a także możesz założyć swoje bezpłatne konto i dostać prezent!

 

Dlaczego warto założyć sobie bezpłatne konto lub pójść krok dalej i zainwestować w siebie?

Istnieją tutaj na Ziemi tajemnice i prawa, o których większość ludzi nawet nie ma pojęcia! Ich znajomość jest jednak podstawą wszystkiego, co dzieje się w Twoim życiu i wokół Ciebie. Moją misją jest pokazanie Ci, jak z lekkością, radością i światłem zmieniasz coś w sobie, wokół Ciebie, zmieniasz ten świat i Wszechświat! Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy, magia, Anioły, zwierzęta mocy i inne zakresy Wiedzy Wyższej, to jesteś właśnie teraz we właściwym miejscu i czasie!

 

Chcę rozwijać się i inwestować w siebie, ale moja rodzina / partner / partnerka / znajomi nie chcą?

Masz zapewnioną pełną dyskrecję. Najlepiej pracować nad sobą i tym samym dawać świetny przykład innym. Możliwe, że po czasie inni zapytają Cię jaka jest Twoja tajemnica sukcesu i zmienią zdanie o inwestowaniu w siebie. 

 

Dalej nie jestem pewien / pewna co zrobić?

Zajrzyj na media społecznościowe, które zrzeszają ponad 56 tysięcy osób, wejdź na blogi, zobacz filmy i posłuchaj nagrania, które Maria Bucardi tworzy od wielu lat. Możesz również zapisać się do newslettera, by zacząć malutkimi krokami. Przeczytaj liczne opinie. Odczujesz w sercu czy Cię to uskrzydla i czy to dla Ciebie właściwa droga.

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

Dołącz do społeczności:   

       

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org 

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 
✦ ✦ ✦ Pliki do pobrania ✦ ✦ ✦ Wyjaśnienia od Marii Bucardi ✦ ✦ ✦:

Opinie (25)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

8 sierpnia 2016

Najdroższa Pani Mario, właśnie czytam i po prostu musiałam od razu do Pani napisać! Jestem zachwycona! Czytając rozdział Ucieczke z orlego gniazda, to nawet obryzłam paznokcie co mi się nie zdarza. Cudnie to Pani ukazała w takim napięciu. dziękuję, że stworzyła Pani tę książkę dla nas Pani wiernych słuchaczy i czytelników. pozdrawiam i wracam szybko do lektury, jestem taka ciekawa co będzie dalej.

8 sierpnia 2016

Witam Pamni Mario, mam podobnie, jak kolezanka. Ksiazke kupilam juz o polnocy, czekalam na nia ;-) Dala mi Pani tak cudowne godziny... Przeniosla mnie Pani w taki niesamowicie piekny swiat, ze do teraz nie moge sie pozbierac :-) chyba wroce do lektury, by znow to poczuc. Zrobila nam Pani piekna niespodzianke, dziekuje takze za cala wiedze, ktora zawarla Pani w tej ksiazce - taki ukryty kurs magii :-) pozdrawiam goraco z Gdanska

14 sierpnia 2016

Książka „W zielonych oczach wiedzmy” – wspaniała! Jestem nia zachwycona. Wielką stratą dla nas byloby, gdybys nie dala sie namowic na jej wydanie…Jest mi niezmiernie milo, ze dostapilam zaszczytu jej przeczytania! Calym sercem Twoja…

15 sierpnia 2016

Dziękuję Droga Mario za piękny prezent. Twoją pierwszą ksiązke juz kupilam wczesniej I tak mnie ona pochlonela ze liczylam szybko na druga, trzecia, dziesiata. Prosze Cie rzuc to wszystko I zacznij pisac takie opowiadania. Wiem glupstwa opowiadam Bo bylo by to ze strata dla innych. No coz taka jest cena bycia wspanialym Droga Mario Click Me! Masz talent ogromny. Z wyrazami szacunku

17 sierpnia 2016

Droga i Kochana Mario, Bardzo,bardzo dziękuję za książkę. Ja już wiem, że mi się spodoba. Mi sie podoba wszystko, co pochodzi od Ciebie. Jest bowiem idealne w całym tego słowa znaczeniu. Styl jest tak obrazowy, że widzę po prostu te zdarzenia duszą , jak projekcja filmu.

19 sierpnia 2016

Najdrozsza Mario, dalej czytam Twoja ksiazke... Jest fascynujaca - polykam ja hahaha Czytajac, mysle sobie co bedzie dalej, co bedzie dalej - w trakcie juz sie niecierpliwie hahaha Jestes Cudowna pisarka - zobaczyc, to jedno, ale umiec ubrac to w slowa, to juz jest Kunszt!!! Buziaczki

26 sierpnia 2016

Witaj Mario, Lubię czytać takie książki,bardzo mi się podobała. Pozdrawiam cieplutko!!!!

6 października 2016

Dziękuję Kochana Mario. To wspaniała niespodzianka na jesienny zimny wieczór. Każdego dnia pracuję z Pani książkami i oglądam Pani słuchowiska. Dziękuję, że Pani jest.

10 lutego 2017

Kochana Mario zakupiłam z Pani sklepiku dwie ostatnie książki do mojej kolekcji pt. ,,Kurs Magii IV" oraz ,,Rytuały miłosne - najlepsze zaklęcia uroki i czary miłosne'' . Jestem wdzięczna, że dane mi jest posiadać wszystkie Pani książki. Codziennie je studiuję oraz czerpię optymistyczną energię z tego dobrego, z tego co Pani przekazuje innym istotom na tej planecie. Dziękuję za bogatą wiedzę oraz pozytywną energię, która w nich jest

6 marca 2017

Miejsce w czasie i przestrzeni, gdzie odnalazłam siebie po drugiej stronie lustra. Dotknęłam istoty tajemnicy duszy i niedostępności natury. Słowa Marii Bucardi tańczą w korowodzie materializującej się fantazji, tworząc magnetyczne obrazy. Powieść przekazuje czytelnikowi treść, która oddaje sens jego poszukiwań. Mocą swoich nieziemskich właściwości dla każdego czytelnika stanowi źródło osobistych impresji. Czytelnik, który w pełni otworzy serce na przekaz powieści Marii Bucardi, doświadczy przełomowych transformacji, gdyż "W zielonych oczach wiedźmy" to powieść niezwykła, to powieść czarodziejska o właściwościach magicznych.

6 marca 2017

Przez całe życie szukałam książki tego typu-pełnej magii,tajemnicy i zagadki. Bardzo się cieszę, że powstała druga część pierwszej części ,,Mrocznych Gór”. Poza tym, pragnę dodać, że książka ta jest napisana tak przyjmnym i ciepłym i bajowym językiem , nie ma takiej drugiej na świecie. Ma coś w sobie z dawnych pozytywnych dziejów. Czytając ją przenosimy się do innego świata. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

13 sierpnia 2017

Nic tak nie oddaje treści tej powieści, jak Twój głos Kochana Mario. Ponieważ, ja podczas Twojego czytania , oglądam film fabularny w kolorze, z dźwiękiem stereo. Tak jak na reklamie , którą podałaś na facebooku. Dopiero pod koniec, gdy wszystko ucichło, zorientowałam się że oglądałam film. Mario jesteś Przecudowną Archanieską Pięknością. A c.d. nastąpi, bo bez Mariam , jest luka w życiu.

7 czerwca 2022

Tajemnicza, bajkowa fabuła pełna symboli. Każda strona jest dla mnie niespodzianką :)

7 czerwca 2022

Tak jak wspomniałam przy pierwszej części jest to dla mnie księga wiedzy, ogromna księga wiedzy. Moja mega romantyczna dusza zatraciła się w tej historii. Uważam, że właśnie najlepsze historie to te, które pozwalają się nam zatracić. Maria napisała historię, która poruszyła i poruszy wiele ludzkich serc.

7 czerwca 2022

Przygoda, która rozświetla zakamarki serca. Nie ma wspanialszej historii. Główna bohaterka daje nadzieję, wiarę i miłość temu światu. Książka warta każdej chwili. Nasza kochana Arcykapłanka. Kogoś bardzo, a to bardzo przypomina. Prawda, Pani Mario?

7 czerwca 2022

Przy tej książce byłam w innym świecie. Dla fanów ,którzy lubią Harrego Pottera, Sagę Zmierzch i inne takie:D-idealna!

7 czerwca 2022

Przy tej książce byłam w innym świecie. Dla fanów ,którzy lubią Harrego Pottera, Sagę Zmierzch i inne takie:D-idealna!

7 czerwca 2022

Wybitne dzieło. Autorka zasługuje na światowej klasy sławę, jej umiejętność składania zdań jest czymś niewyobrażalnie cudownym, widać bardzo bogaty zasób słów i środków stylistycznych. Po prostu nie z tej ziemii.

7 czerwca 2022

Druga cześć mojej ukochanej trylogii o losach Mariam Salise.. Czyta się je dosłownie jednym tchem! Opowieść pełna magii, tajemnic, zaskakujących zmian akcji.. Bogate opisy pozwalają odczuć te zdarzenia dosłownie wszystkimi zmysłami. Z całego serca polecam Ci spotkanie z Marią Bucardi i jej twórczością. W swoim sercu poczujesz, od której książki zacząć to spotkanie ;) Daj się poprowadzić swojej intuicji ✨

7 czerwca 2022

Jedna z lepszych książek jakie czytalam w życiu. Wciagajaca i barwna... Czytajac czulam sie jakbym przezywala wszystkie perypetie sama. Pozostale czesci sa rownie wciągające. Polecam z calego serca

7 czerwca 2022

Już po pierwszej stronie.. przepadałam. Niesamowicie wciągająca historia. Pełna emocji i mądrości. Polecam! Ale uwaga! niesamowicie wciąga!

7 czerwca 2022

Niesamowite emocje warte przeżycia!

7 czerwca 2022

Bardzo ciekawa, wciągająca fabuła, pełna zaskakujących zwrotów akcji, z plejadą różnorodnych osobowości, co sprawia, że czyta się jednym tchem. Ale to nie wszystko. Książka przesycona jest symbolami i tropienie ich to prawdziwa intelektualna uczta, czyli nauka magii w formie powieści. A to już wyższa półka. Prawdziwa szkoła Wiedzy Wyższej zaczyna się wtedy, gdy obserwujemy, jak wątki powieści splatają się z naszym życiem.

7 czerwca 2022

Och ! jak ja lubię przygody Mariam Salise.

29 marca 2024

Uwielbiam kocham tą książkę jest bardzo magiczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl