Nowości
Nowości

Książka "Ze skarbca bogactwa". Autor: Maria Bucardi, ilość str. 49 A4. ISBN: 978-83-940450-6-7 (PDF)

Dostępność: dostępny
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: Ze Skarbca Bogactwa
Pin It

Opis

Książka "Ze skarbca bogactwa".

ebook (pdf)

utor: Maria Bucardi

ilość str. 49

format: A4.

ISBN: 978-83-940450-6-7

 

 

Masz przed sobą wyjątkowy ebook "Ze Skarbca Bogactwa", który pomoże Ci zmienić w Twojej podświadomości programy, dotyczące bogactwa oraz obfitości, pozwoli Ci otworzyć kanały przypływu, a także zrozumieć, jak funkcjonują prawa Wszechświata, dotyczące finansów, bogactwa materialnego, a także bogactwa duchowego.

To idealna pozycja dla osób, które zmagają się z problemami finansowymi i dążą, aby ten problem skutecznie rozwiązać.

Znajdziesz tu wybrane fragmenty ze źródeł, obfitujących w niezwykłe cenne wskazówki, jak samodzielnie wzbić się od zera do milionera,pomnażać swoje dobra materialne oraz rozwijać się w sferze duchowej do osiągnięcia stanu wewnętrznej mocy, której nie zamieniłbyś na żadne skarby świata.

Wszystko jest w Twoich dłoniach.

To Ty decydujesz, w jakim świecie pragniesz spędzić swoje jedno jedyne życie tutaj na Ziemi.

To nie złota rybka, lecz Ty samodzielnie spełniasz swoje najskrytsze i najtrudniej osiągnalne marzenia, bowiem w potędze Twojej podświadomości i w sile świadomości tkwi tajemnica sukcesu, który zamierzasz osiągnąć.

Otocz się ludźmi, z których jednym zamierzasz się stać, wybierz miejsce, w jakim chciałbyś przebywać, otocz się przedmiotami, które żyją Twoim dążeniem do bogactwa i obfitości.

Wczytaj się uważnie w każde słowo tego ebooka, ponieważ nie jest ono tutaj przypadkowo, a z uwagą zostało wybrane w konkretnym celu prowadzenia Cię świetlistą drogą prosto do przeznaczenia najwyższych szczytów zaspokojenia w szczęściu, szacunku, dbałości, skromności, życzliwości, wdzięczności, miłości,
mądrości o najbardziej drogocennej wartości dla Twojego rozwoju, wzrostu, zadowolenia w pełni spełnionym życiu.

Zamanifestuj swoim zachowaniem, staraniami, zabiegami, pieczołowitością, jak bardzo zależy Ci na tym, czego pragniesz.

Wczuj się całym sobą w sytuacje i okoliczności, które przywołujesz do swojego życia. Udowodnij, że sam dla siebie szczerze zasługujesz na to, o czym marzysz. Sięgnij po ebook "Ze Skarbca Bogactwa" jak po po klucz do bram tajemnic Wszechświata, które zaprowadzą Cię uczciwie do obfitości i bogactwa.

Z dbałości o każdy szczegół zachowaj w sobie dziecięcą niewinność i czystość, roztaczając ją wokół siebie z dostojnością prawdziwego władcy swojego własnego życia w poczuciu
sprawiedliwości, szczodrobliwości, równowagi, harmonii, wolności.

Jak zdobyć bogactwo, którego nikt nigdy nie zdoła Ci odebrać, dowiesz się z tej unikatowej pozycji do wyniesienia Twojego życia na poziom dany przyrodzeniowo każdej istocie drogą zrównoważonego czerpania z zasobów Ziemi w połączeniu z niebem, zachowania wewnętrznego balansu, spokoju, satysfakcji w poszanowaniu hojności Wszechświata.

 

Recenzje czytelników

Magdalena - "Ten ebook to pigułka wiedzy. Konkretny przewodnik, z którego dowiemy się jak wykreować życie swoich marzeń. Nasze myśli, nasze słowa, nasze decyzje, nasze działania to one wpływają na życie, które mamy. A jak stworzyć życie o którym marzymy? Tego dowiesz się z tej pozycji. Polecam :)"
 
 
Kasia - "Krótko, zwięźle i na temat. Proste słowa, każdy zrozumie a zarazem ogrom praktycznej wiedzy. Za to uwielbiam treści Marii i z całego serca polecam absolutnie każdemu!"
 
 
BI - "Pisarka Maria Bucardi bardzo ciekawie wypowiada się na tematy bardzo aktualne obecnie. To ciekawy temat w dobie niepewnej sytuacji na świecie i w Polsce; jak można zyskać nie tracąc. Jak myślenie wpływa na to co nas otacza, co się dokoła dzieje. Jak wiele zależy tak naprawdę od nas od zmiany myślenia i podejścia do świata. Dzięki prostym działaniom możemy zmieniać swoje życie i jest to w zasięgu ręki dla każdego. Życie może być piękne i spełnione. Jest to lektura bardzo uniwersalna i bardzo współczesna a zarazem nie banalna. Wyczuwa się podczas czytania ,że autorka wie o czym pisze , przyjemnie się czyta, jednym tchem , można powiedzieć. Bardzo ważne by utrzymać balans , być dobrym dla zwierząt , szanować każdą istotę, kroczyć ścieżką światła i dobra. Powoli uczę się ,że sami jesteśmy kreatorami ale Wszechświat może nam pomóc w spełnianiu naszych marzeń. :)"
 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

18 lutego 2024

Książka zawiera cenne wskazówki jak poprawić swoją sytuacja finansową! Serdecznie polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl