Nowości
Nowości

Księga drukowana "Klucze do Szczęścia" Marii Bucardi. Magiczna i limitowana edycja, wydanie specjalne! Prawie 500 str pełnych światła, szczęścia, mądrości... Dodruk! Pierwsza edycja i naklad wysprzedany. Kolejna wysylka w czerwcu 2022.

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.98
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Klucze do szczęścia I drukowana
Pin It

Opis

 

 

 

Książka "Klucze do szczęścia"

Księga I Marii Bucardi

format drukowany (papierowy) aż 484 stron

Magiczna i limitowana edycja,  wydanie specjalne!  

 

 

 

Prawie 500 stron pełnych światła, mądrości, szczęścia, miłości, które pomogą Ci na Twojej indywidualnej drodze z każdym problemem.

 

Pierwsza księga z naszych czwartkowych Ceremonii. Nie sposób sobie wyobrazić ile godzin, pracy i energii kryje się za powstaniem tej Księgi. Niech służy Ci ona w tym wyjątkowym czasie tutaj na Ziemi...

ISBN: 978-83-940450-4-3

A5 (14,8 x 21,0 cm)

Twarda okładka

90g/m² papier biały matowy

biało-czarny druk

484 stron

 

 

W zamian za zużyty papier, aby została zachowana równowaga i wymiana papier za drzewo, możesz zamówić swoje własne drzewo posadzone w Twoim imieniu.

Zobacz ofertę tutaj pod linkiem lub na dole strony:

https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-drzewo-w-zamian-za-uzywanie-papieru-drukowanie%2C-kupowanie-ksiazek%2C-itp-posadzone-rytualnie-przez-Marie-Bucardi-w-Twoim-imieniu-i-intencji-Twojego-szczescia/1437

 

 

 

To nie jest zwykła masowa produkcja! To wyjątkowa i magiczna księga, która powstała na życzenie wielu osób po długim czasie, ponieważ była tworzona z największą starannością, miłością, a każda strona jest dokładnie przemyślana i zaprojektowana.

Oczywiście nie mogło zabraknąć w niej magii :-) Jest zaprogramowana tak, aby był to pozytywny przedmiot, który wypełnia Ciebie, Twoje otoczenie szczęściem i dobrymi energiami, tym samym również działając jak magnes obfitości - prawdziwy klucz do szczęścia!

 

 

Ilość sztuk jest ograniczona! Jest to wydanie specjalne i seria limitowana, tylko dla wybranych osób.

 

 

Już teraz możesz zamówić, najpierw otrzymasz ebook na email, a po 2.02.2022 nastąpi wysyłka na wskazany adres.

Swoją księgę otrzymasz z dedykacją od Marii Bucardi.

 

 

Możesz ją przeczytać jednym tchem, a po czasie wracać do pewnych rozdziałów, zwłaszcza jeśli czujesz smutek, zagubienie, lęk lub przechodzisz przez trudne problemy.

 

 

 

Ta księga może Ci jeszcze pomóc w taki sposób, że gdy szukasz właściwej drogi, odpowiedzi, co masz robić, a czego unikać, to siadasz w wyciszeniu, możesz zapalić świecę i zadać pytanie. Następnie zamknąć oczy i otworzyć księgę. Strona jaka się otworzy jest Twoją radą i wskazówką od Sił Wyższych Światła. 

To działa nieco jak karty, które powstały również w tym roku (te na zdjęciu poniżej), możesz zobaczyć je tutaj:

https://rytualy-magiczne.shoparena.pl/pl/p/Karty-Kamienie-Mocy-Marii-Bucardi-druk-najwyzszej-jakosci-110-sztuk-z-pieknymi-zdjeciami-i-przeslaniami%2C-ktore-pomoga-Ci-na-Twojej-drodze-rozwoju-i-w-zyciu-codziennym.-Otworz-drzwi-do-swojej-podswiadomosci-i-madrosci/1235

Nie musisz w panice pytać innych co masz robić, możesz spokojnie posłużyć się wyższą mądrością i odkryć to, co najlepsze dla Ciebie.

 

 

W tym sklepiku nie ma nic zwykłego... Tu wszystko jest wypełnione magią, światłem, miłością i tym, co dobre. Zwykłe rzeczy są dostępne wszędzie i szybko, natomiast te piękne i wyjątkowe znajdziesz właśnie tutaj!

 

Maria Bucardi jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Prowadzi liczne wykłady.

 

 

Zaraz po dokonaniu zakupu, otrzymasz książkę w formacie ebook (pdf) do pobrania na swoje urządzenie.

Księgę papierową otrzymasz pocztą po czasie.

 

  

Dlaczego warto zajrzeć do tej niezwykłej księgi i Ceremonii z Marią Bucardi?

Istnieją tutaj na Ziemi tajemnice i prawa, o których większość ludzi nawet nie ma pojęcia! Ich znajomość jest jednak podstawą wszystkiego, co dzieje się w Twoim życiu i wokół Ciebie. Moją misją jest pokazanie Ci, jak z lekkością, radością i światłem zmieniasz coś w sobie, wokół Ciebie, zmieniasz ten świat i Wszechświat! Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy, magia, Anioły, zwierzęta mocy i inne zakresy Wiedzy Wyższej, to jesteś właśnie teraz we właściwym miejscu i czasie!

  • Jeśli potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, Wiedza Wyższa, magia ceremonialna, a także symbolika liczb i kolorów, czy inne zagadnienia z zakresu duchowości.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cię nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej, jak z lekkością i łatwością osiągnąć Twoje cele.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org 

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

Opinie (10)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

30 marca 2022

To wyjątkowa księga wypełniona miłością , dziękuję ❤ do mnie już wędruje

4 kwietnia 2022

Najdroższa Mario dziś dotarła do mnie mnie cudowna książka Klucze Szczęścia. Z całego serca dziękuję Ci Kochana za tę przepiękną magiczną księgę. Przesyłam moc miłości Twoja Kasia

19 kwietnia 2022

Najdroższa Mario, książka przyszła do mnie już w środę. Jest wspaniała i bardzo magiczna, o czym przekonałam się, losując z niej fragment o medytacji i porozumiewaniu się za pomocą serca. Dziękuję pięknie za Twój dar i Twoje dzieło! Móc korzystać na co dzień z mądrości Księgi, trzymając ją w dłoniach, jest czymś wyjątkowym! ❤

16 maja 2022

Jak najbardziej wszystkie wykupione ebooki już są ściagniete, mam rownież ten o Aniołach (W pliku dołączonym są screeny tych, które mam);) Czas zabrac się do pracy nad sobą, bo same kupienie ebooków to poczatek przygody... Dostęp srebrny mam rownież wykupiony do magicznego miejsca- bardzo się cieszę, że jest możliwość miesięcznej subskrypcji, ponieważ na roczną nie mogłabym sobie pozwolić;) Trafiłam przypadkiem na stronę p. Marii, chodź wiem, że w życiu nie ma przypadków, w momencie gdy poprosiłam o pokazanie drogi w którą stronę mam iść w tym moim bałaganie życia. Pierwszy wykład w ceremoni, który otwarłam był z przekazem, że to mój bałagan, ja go zrobiłam więc mogę go posprzątać sama... Bingo! Chodź zdawałam sobie z tego sprawę, to teraz w wieku 40lat czas przejrzeć na oczy i popracować nad sobą,a nie zrzucać winy na innych... Ogrom wiedzy, tematów, zagadnień do wglądu w siebie oraz pracy nad sobą jest w przestrzeni p. Marii OGROMMM❤ Zostaję w tym wyjątkowym miejscu;) Delikatność, kobiecość, ciepło płynące podczas ceromoni, wiedza, prawdziwość, ekspresja, cudowny uśmiech.... P.Maria jest wyjątkową Istotą

1 czerwca 2022

Mario mile zaskoczyla mnie nowa forma inspiracji od Ciebie w postaci krotkich filmikow. Przekazy od Ciebie jak zwykle - strzal w dziesiatke. Nauka jaka proponujesz jest niezwykle rozlegla, gdzie jest wiele sciezek. Integrujaca na wielu poziomach nawet na poziomie spolecznosci. Te dluzsze audycje pokazuja ta szersza perspektywe. Ceremonie prowadza do prawdy. Ogromnym wsparciem sa Swiece i Rytualy. Wie ten kto odczul ta ulge. Dziekuje za piekne doswadczenie kazdego z aspektow Twojej pracy.

6 czerwca 2022

Klucze do szczęścia to klucze do naszego życia, jak osiągnąć i odnaleźć szczęście w życiu. Pełna magii, serca, ciepła i mądrości cudownej autorki - Marii Bucardi. Osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką wersji papierowej tej niezwykłej Księgi. Polecam!!! Księga dla każdego kto pragnie zmienić swoje życie, a nie wie w jaki sposób. Każdy, ale to każdy znajdzie tu klucz do swojego życia.

6 czerwca 2022

To wszystko co było powiedziane- zostało spisane. Można ją otworzyć i zagłębić się w przesłaniach.

24 grudnia 2022

Nie miałam świadomości, że tak można (ale w sumie dlaczego nie..) ponieważ, to nie jest zwykła książka. Po jej otwarciu poczułam niesamowitą energię, która z niej emanowała. To energia, którą trudno opisać, trzeba jej po prostu doświadczyć. Ja książkę po chwili zamknęłam żeby tej cudownej magii zostało trochę na później

21 czerwca 2023

Cudowna ksiazka. Pelna madrych wskazowek i prawd zyciowych. Ksiazka na cale zycie. Za kazdym razem jak potrzebuje jasnosci by podjac decyzje, ktorej nie jestem pewna zawsze znajde tu pomoc. Dziekuje kochana Mario!

10 marca 2024

Ta wiedza powinna być przekazywana w szkołach cudna książka z wartościowymi wskazówkami!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl