Modlitwa anielska Do Archanioła Michała - Rytuał usuwania Zła i demonów - odcinanie przeszłości, usuwanie wampiryzmu

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 261,00 zł 261.00
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Modlitwa anielska Do Archanioła Michała

Opis

Modlitwę przygotuję w dopasowaniu do Twojej sytuacji w porozumieniu z Twoim Aniołem Stróżem. Otrzymasz ją w formie tekstu przez email. Możesz ją wydrukować i powtarzać codziennie przed snem lub w ciągu dnia. Modlitwa będzie zawierać takie sformułowania, które pomogą Ci uzyskać pomoc anielską i zmienić Twoją sytuację na lepszą. Otrzymasz ją w języku polskim, bez żadnych obcych słów czy niezrozumiałych sformułowań. Możesz ją nagrać w formie głosu i słuchać.

Modlitwa anielska Do Archanioła Michała - Rytuał usuwania Zła i demonów - odcinanie przeszłości, usuwanie wampiryzmu

 
 • Potrzebne dane do przygotowania modlitwy:

  Proszę o opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz zmienić, co Ci przeszkadza w Twoim życiu. Proszę także o dane osoby dla której lub w intencji której jest modlitwa: imię, nazwisko, data urodzenia, aktualne miasto zamieszkania, jeśli to możliwe także zdjęcie twarzy lub całej sylwetki. Jeśli prosisz o pomoc dla innej osoby będą potrzebne te same jej dane. Jeśli modlitwa jest dla związku to proszę także o dane partnera, ukochanej osoby. Dane możesz wysłać po prostu na adres email lub przez stronę kontaktową.

   

   

  • Pomoc Archanioła Michała

   

  • by usunąć wszelkie zło, demony, siły, które nas blokują, wampiryzmu energetyczny

  • by wymazać skutki złych decyzji

  • odcina nas od tego, co stare

  • przy opętaniu, egzorcyzmach

  • by uzyskać odwagę i wiarę w Dobro

  • w celu ochrony, gdy nasze otoczenie lub ciało opanowały złe emocje, duchy, depresja, brak chęci życia czy działania

  • by wzmocnić wiarę w siebie

  • usunąć urok, klątwę

  • Archanioł Michał broni nas przed Złem, światem demonicznym! Skutkami czarnej magii i wampiryzmu.

   

 

 

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

 

Opinie (1)

16 sierpnia 2019

Zamówiłam modlitwę Archaniola Michała u Marii Bucardi. Już w trakcie kiedy Maria przygotowywała ja dla mnie czułam potrzebę wysprzatania mieszkania jakby przygotowania się na otrzymanie modlitwy . Byłam pełna energii i czułam swego rodzaju miła lekkość i radość . Kiedy Maria wyslala modlitwę przeczytałam ją i uważam że jest idealnie przygotowana . Polecam wszystkim przygotowanie własnej modlitwy u Marii Bucardi. Wszystko jest pięknie złożone w całość w oparciu o wasze prośby jakie wcześniej trzeba wysłać na prośbę Marii. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję z całego serca za tak piękną indywialna modlitwę jaka otrzymałam od Marii ♥️ jest idealna i taka świetlista ❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl