Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

Modlitwa anielska do Archanioła Michała - Rytuał usuwania Zła i demonów - odcinanie przeszłości, usuwanie wampiryzmu

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 261,00 zł 261.00
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.99259
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Modlitwa anielska Do Archanioła Michała

Opis

Modlitwa anielska do Archanioła Michała, usuwania Zła i demonów, odcinanie przeszłości, usuwanie wampiryzmu, oczyszczenie.

 

 

 

 

 

Pomoc Archanioła Michała

  • by usunąć wszelkie zło, demony, siły, które nas blokują, wampiryzmu energetyczny
  • by wymazać skutki złych decyzji
  • odcina nas od tego, co stare
  • przy opętaniu, egzorcyzmach
  • by uzyskać odwagę i wiarę w Dobro
  • w celu ochrony, gdy nasze otoczenie lub ciało opanowały złe emocje, duchy, depresja, brak chęci życia czy działania
  • by wzmocnić wiarę w siebie
  • usunąć urok, klątwę
  • Archanioł Michał broni nas przed Złem, światem demonicznym! Skutkami czarnej magii i wampiryzmu.

ANIOŁOWIE ŚWIATŁA SZANUJĄ TWOJĄ WOLNĄ WOLĘ, WIĘC MUSISZ PROSIĆ JE O POMOC, WPARCIE I PROWADZENIE, ABY MOGŁY TO UCZYNIĆ. Często stoją koło Ciebie, patrzą jak mierzysz się z trudnościami i bardzo chcą Ci pomóc, jednak szanują Ciebie jako istotę boską, która obdarzona jest wolną wolą i nie chcą przekroczyć tej granicy. Jeśli jednak tylko otworzysz serce i poprosisz o wsparcie, zrobią to z największą radością. 

 

Czasem trudno nam jest ubrać w słowa swoje myśli, emocje, wrażenia, a wiemy, że potrzebujemy anielskiej pomocy i ciepłego światła, które otuli nas jak kokon miłości i będziemy czuć się bezpiecznie, przyjemnie. Zwłaszcza, gdy jesteśmy zabiegani, zapracowani, mamy masę obowiązków i problemy, trudno usłyszeć swój prawdziwy wewnętrzny głos. Czasem nie wiemy, co jest dla nas najlepsze i o co właściwie prosić lub jak prosić, a przecież słowa mają ogromną moc. 

 

Ta modlitwa będzie przygotowana i dopasowana IDEALNIE DO CIEBIE, zgodna z Twoją duszą i tym, co najlepsze dla Ciebie w tym momencie.

 

Modlitwę przygotuję w dopasowaniu do Twojej sytuacji w porozumieniu z Twoim Aniołem Stróżem. Otrzymasz ją w formie tekstu przez email. 

 

Możesz ją wydrukować i powtarzać codziennie przed snem lub w ciągu dnia. Modlitwa będzie zawierać takie sformułowania, które pomogą Ci uzyskać pomoc anielską i zmienić Twoją sytuację na lepszą. 

 

Otrzymasz ją w języku polskim, bez żadnych obcych słów czy niezrozumiałych sformułowań. Możesz ją nagrać w formie głosu i słuchać.

 

Potrzebne dane do przygotowania modlitwy:

Proszę o opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz zmienić, co Ci przeszkadza w Twoim życiu. Proszę także o dane osoby dla której lub w intencji której jest modlitwa: imię, nazwisko, data urodzenia, aktualne miasto zamieszkania, jeśli to możliwe także zdjęcie twarzy lub całej sylwetki. Jeśli prosisz o pomoc dla innej osoby będą potrzebne te same jej dane. Jeśli modlitwa jest dla związku to proszę także o dane partnera, ukochanej osoby. Dane możesz wysłać po prostu na adres email lub przez stronę kontaktową.

 
 

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

 

Polecane

Opinie (1)

16 sierpnia 2019

Zamówiłam modlitwę Archaniola Michała u Marii Bucardi. Już w trakcie kiedy Maria przygotowywała ja dla mnie czułam potrzebę wysprzatania mieszkania jakby przygotowania się na otrzymanie modlitwy . Byłam pełna energii i czułam swego rodzaju miła lekkość i radość . Kiedy Maria wyslala modlitwę przeczytałam ją i uważam że jest idealnie przygotowana . Polecam wszystkim przygotowanie własnej modlitwy u Marii Bucardi. Wszystko jest pięknie złożone w całość w oparciu o wasze prośby jakie wcześniej trzeba wysłać na prośbę Marii. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję z całego serca za tak piękną indywialna modlitwę jaka otrzymałam od Marii ♥️ jest idealna i taka świetlista ❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl