Nowości
Nowości

"Mroczne Góry" powieść Marii Bucardi. Księga I - niezapomniana podróż do krainy Mrocznych Gór, pełna tajemnic, niezwykłych przeżyć

Dostępność: nowe wydanie Trylogii startuje 07.07.2022 powiadomie Cie na Instagramie, Facebooku, YouTube
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Mroczne Góry
Pin It

Opis

 

Książka (ebook) "Mroczne Góry"

 

I Księga powieści Marii Bucardi

 

 

Powieść, która wypełnia każdy wieczór zapachem egzotycznych roślin, pięknem krajobrazów, romantyzmem, tajemnicą. Historia, pełna niezwykłych zwrotów akcji, głębokich emocji, opowiadająca o Mariam Salise - oskarżonej o czarnoksięstwo i zdradę stanu, która za namową Alchemika z Trons, szukając schronienia, przybywa do tajemniczego księstwa Mrocznych Gór. Pod nadzorem władcy niezwykłej krainy kontynuuje naukę alchemii i sztuk magicznych coraz głębiej wnikając w sekrety rodziny de Rons. 

 

Podaruj sobie wieczór pełny magii i romantyzmu ...

 

"Mroczne Góry" powstały w wyniku fascynacji i zawierają w sobie energię spełnienia, szczęścia i miłości, którą autorka odczuwała w czasie pisania tej książki.

 

Zobacz zwiastun

 

Książka elektroniczna ebook w formacie PDF

Autor: Maria Bucardi

Objętość książki: 111 stron A4

Książka zabezpieczona przed kopiowaniem

 

 

Blog Mroczne Góry http://mroczne-gory.blogspot.pl

 

 

 

Facebook Fanpage Mroczne Góry https://www.facebook.com/mroczne.gory/ 

 

 

 

Zajrzyj do książki klikając tutaj

 

"Mroczne Góry" to I z III część powieści. Kolejna to "W Zielonych Oczach Weidźmy" oraz trzecia "Tajemnica Wiedźmy z Folsin" Marii Bucardi.

 

Maria Bucardi jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Prowadzi liczne wykłady.

 

Na dole strony przeczytaj liczne komentarze na temat książki i koniecznie napisz swój! 

  

”Pani Mario, ogromnie dziękuję za „Mroczne góry„! Długo zwlekałam z otworzeniem jej a przeczytałam na raz i nie mogę się doczekać kolejnej części:) Wszystko co Pani tworzy jest przepiękne, delikatne ale pełne mocy, czyli dokładnie tak jak Pani. Książka dała mi również do myślenia, ponieważ na swoje zawirowania życiowe czasem patrzę jak na przytłaczające problemy a na zawirowania Mariam jak na przygodę. Zmieniając ten punkt widzenia dużo łatwiej przeskakiwać przeszkody:) Wszystkiego cudnego! Malwa"

 

 

 

Książki (ebook) Marii Bucardi dostępne są tutaj w pakiecie:

https://bucardimaria.com/premium-z-maria-bucardi/ 

 

Teraz jesteś w sklepie Marii Bucardi, a na głównej stronie, gdzie jest wiele aktualności, promocji, bezpłatnej wiedzy i inspiracji, znajdziesz aktualne pakiety i dostęp do ebook i wielu innych. Wszystkiego dowiesz się na stronie www.bucardimaria.com, a także możesz założyć swoje bezpłatne konto i dostać prezent!

 

Dlaczego warto założyć sobie bezpłatne konto lub pójść krok dalej i zainwestować w siebie?

Istnieją tutaj na Ziemi tajemnice i prawa, o których większość ludzi nawet nie ma pojęcia! Ich znajomość jest jednak podstawą wszystkiego, co dzieje się w Twoim życiu i wokół Ciebie. Moją misją jest pokazanie Ci, jak z lekkością, radością i światłem zmieniasz coś w sobie, wokół Ciebie, zmieniasz ten świat i Wszechświat! Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy, magia, Anioły, zwierzęta mocy i inne zakresy Wiedzy Wyższej, to jesteś właśnie teraz we właściwym miejscu i czasie!

 

Chcę rozwijać się i inwestować w siebie, ale moja rodzina / partner / partnerka / znajomi nie chcą?

Masz zapewnioną pełną dyskrecję. Najlepiej pracować nad sobą i tym samym dawać świetny przykład innym. Możliwe, że po czasie inni zapytają Cię jaka jest Twoja tajemnica sukcesu i zmienią zdanie o inwestowaniu w siebie. 

 

Dalej nie jestem pewien / pewna co zrobić?

Zajrzyj na media społecznościowe, które zrzeszają ponad 56 tysięcy osób, wejdź na blogi, zobacz filmy i posłuchaj nagrania, które Maria Bucardi tworzy od wielu lat. Możesz również zapisać się do newslettera, by zacząć malutkimi krokami. Przeczytaj liczne opinie. Odczujesz w sercu czy Cię to uskrzydla i czy to dla Ciebie właściwa droga.

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

Dołącz do społeczności:   

       

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org 

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

  

 
 

Opinie (59)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

5 marca 2016

Droga Pani Mario, Chciałam podziękować za piękną książkę która wprowadza w magiczny, nieznany swiat . Z serdecznymi pozdrowieniami

15 marca 2016

Masz w sobie tyle pasji, energii, radości. Zachwyca mnie to i motywuje do pracy nad sobą.

31 maja 2016

Witam, Caly proces jak najbardziej spelnil moje oczekiwanie za co serdecznie dziekuje. Wszystkie zakupione ksiazki sa niesamowicie interesujace. Uwielbiam powiesc Mroczne Gory, jest fantastyczna, pelna magii, pozytywnej energii. Niesamowita historia. Nie moge sie doczekac kolejnej czesci. Pozdrawiam

25 czerwca 2016

Numerologia i Mroczne Góry Dziękuję za wspaniałe książki i już nie mogę doczekać się kolejnych książek

28 czerwca 2016

Bardzo dziękuję za tę książkę. Nie mogę się doczekać kolejnej części. Anielskie wibracje czuję ilekroć czytam wiadomość od pani. Bardzo się cieszę, że tak się stało, że znalazłam kontakt do Ciebie. Pozdrawiam gorąco.

28 czerwca 2016

Uwielbiam magiczny świat, który stworzyła pani w książce!!! Czytając ją przenoszę się całkowicie i chyba tylko nieliczni wiedzą o tym jakie emocje temu towarzysza. Piękno, tajemniczość i ten niepowtarzalny klimat, Już wcześniej pisałam, że dla mnie jest pani kimś w rodzaju dobrej wróżki, Kiedy tylko sięgam po książkę, czuję tę aurę, która otacza panią. To niesamowite odczucie.

28 czerwca 2016

Witam Pani Mario, pierwszą część Pani książki przeczytałem w całości. Książka jest na miarę filmu! Pozdrawiam

28 czerwca 2016

Witaj kochana Mario, książkę przeczytałam w jeden wieczór i pozostawiła u mnie uczucie niedosytu i ciekawości, co będzie dalej. Dla mnie było to jak bajka, coś co dzieje się w np. średniowieczu ale miałam też wrażenie jakbym znała tę historię. Jestem taką osobą, że jak czytam książkę to od razu wizualizuje sobie bohaterów, okoliczności przyrody i jakby nagrywam film, a było to prostsze dzięki wielu opisom, które zawarłaś w fabule. Z ogromną chęcią sięgnę po drugą część. Jedyną rzeczą, która mi się przypomina po przeczytaniu tej książki była lekkość, czułam się lekko nie wiem dlaczego. Czy ta energia jest obecna? Pozdrawiam mocno

28 czerwca 2016

najbardziej podobało mi się że bardzo wczówałem się w książkę, całą opowieść przeżywałem dogłębnie, było też sporo symbolicznych znaków które na pierwszy rzut oka można je ominąć, bardzo mi się podobało to :D oraz ten klimat książki i to jak płynnie i miło się czyta :D tak lekko, czułem się jak na chmurce :) Przy czytaniu i wizualizowaniu miejsc, czułem się wspaniale i bardzo miło, aż błogo, nie raz wracam pamięcią do tych miejsc :D Nie mogę się doczekać drugiej części książki :* Serdecznie pozdrawiam :)

28 czerwca 2016

Witam, Książka zrobiła na mnie niesamowite wyrażenie czytałam ja jednym tchem, uwielbiam takie książki dzięki którym możemy przenieść się do innego świata, sama zresztą szukam teraz podobnych książek o wiedzmach, czarownicach oraz wrozkach. Dziekuje

29 czerwca 2016

Witaj moja droga Mario, Bardzo podobała mi się twoja książka, przeczytałam ją w ciągu 1 wieczoru, uwielbiam takie książki i nie mogłam się już doczekać dalszej części opowieści. Książka rzeczywiście ma moc i wprawia w dobry nastrój. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę kolejnych natchnionych utworów.

29 czerwca 2016

Witaj moja droga Mario, Bardzo podobała mi się twoja książka, przeczytałam ją w ciągu 1 wieczoru, uwielbiam takie książki i nie mogłam się już doczekać dalszej części opowieści. Książka rzeczywiście ma moc i wprawia w dobry nastrój. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę kolejnych natchnionych utworów.

29 czerwca 2016

Najdroższa Mario, Książka wywarła na mnie niesamowite wrażenie i spowodowała wspaniałe emocje.

29 czerwca 2016

Kochana Mario, na temat ksiazki, emanuje z niej niezwykła energia i jest bardzo wciągająca. Z całą pewnością wrócę do niej po lipcowych egzaminach, napiszę coś więcej, bo książka jest przepiękna, mimo że nie jestem specjalną fanką fantasy, (oprócz Tolkiena i Ursuli Le Guin), Twoja powieść naprawdę urzeka. To wspaniale że drugi tom już na ukończeniu.

30 czerwca 2016

Kochana Mario, Pamiętam, był kwiecień, gdy otrzymałam ją od Ciebie i sam moment był niezwykle magiczny: zielone pąki drzew i padający grubymi płatkami śnieg. W takiej scenerii zanurzyłam się w lekturę książki i pochłonęłam ją w całości...Dałam się wciągnąć w świat Mariam Salise, nie miałam odczucia, że czytam opowieść, tylko że biorę udział w tych niezwykłych wydarzeniach. Czułam zapachy, co często mi się zdarza, gdy otrzymuję od Ciebie e-booki. Mimo iż nie czytałam ponownie książki, ona cały czas jest ze mną. Wystarczy, że zamknę oczy i już przenoszę się do tajemniczego świata magii. Główne odczucie, które mi towarzyszyło, to świadomość, jakbym brała udział w grze komputerowej - wszystko było namacalne i czterowymiarowe!To w zasadzie nie jest książka, tylko inny wymiar doświadczenia kulturalnego, którego nie potrafię nazwać. niecierpliwością czekam na ciąg dalszy opowieści o Mariam! Gorące buziaki i uściski! :-*

30 czerwca 2016

Namaste Mario :) :) :) Kochana powieść przeczytałam jednym tchem....... ale przed tym ....kilka dni wcześniej jadąc samochodem przeleciały mi przed szybą w lesie dwa ogromne ptaki ......... :) :) to przeżycie i Twoja powieść powieliły swoją tajemniczość :) :) :) Dziękuję Ci z całego Serca za Tą Energię i Niezwykłą Moc po prostu z nią płynęłam czytając Słowo za Słowem :) :) :) Z Miłością, dla Miłości i w Miłości

30 czerwca 2016

Moja Najdroższa Mario, przeczytałam ją bardzo szybko, bo zafascynowała mnie już od pierwszej strony. Najbardziej podobało mi się, że cały czas czułam, że to prawdziwa historia. Tajemnicza i niesamowita, ale prawdziwa. Takie odniosłam wrażenie... że książka ma drugie dno, że należy się doszukiwać czegoś więcej w niej. Myślę, że każdy kto ją czytał ma do niej inne podejście. Dla mnie niesie ona przesłanie – że nawet w tym świecie, tu na Ziemi i w tych czasach – mogą dziać się naprawdę niezwykłe wydarzenia, że istnieją nadzwyczajni ludzie i że są wokół nas siły, moce i istoty, które dla większości są nieodgadnione. Bardzo podoba mi się aura tajemniczości. Trudno mi powiedzieć, czy dokładnie to chciałaś przekazać, ale ja tak tę książkę odbieram i bardzo mnie to zadowala. Czekam z niecierpliwością na kolejny tom. I życzę Ci wszelkiego powodzenia w czasie pisania:-) Lubię czytać jej fragmenty wielokrotnie. I zawsze z tą samą fascynacją – takim przekonaniem, że to jest taka historia, która może dziać się gdzieś obok mnie... w takim świecie, do którego nie mam dostępu ale on istnieje:-) Gorąco pozdrawiam

30 czerwca 2016

książka i historia w niej zawarta wciągnęła mnie od samego początku.Czytając w skupieniu i wyciszeniu byłem w innym świecie, czasem fajnym magicznym,tajemniczym ale też czasem smutnym i przykrym dla bohaterki.Historia jakby ze snu jak by była wymyślona przez jakiegoś dobrego scenarzystę ale jak Pani napisała żadną fikcją nie jest.Wierzę w to,wierzę w ten niewidzialny dla nas ludzi Świat,wiem że nie jesteśmy sami we Wszechświecie..Dziękuję za tę magiczną podróż,pięknie opisaną i czekam na drugą część.A może film?:))

1 lipca 2016

Ahoj Mario. Najbardziej zaskoczyła mnie jej przystępność. Urodziłem się w kotlinie kłodzkiej. Jest to teren nizinny a otoczony jest górami i zamkami. Dla tego łatwo było mi sobie wykreować ten zamek i scenerie zdarzeń:) Książkę przeczytałem tylko raz ale jakoś często o niej myślę i wracam do niej wspomnieniami. Książka bardzo przypadła mi do gustu, bo jest lekka i przystępna a postaci są dobrze określone. Moją ulubioną postacią jest książę. Dobrze się z nim utożsamiam mimo iż kompletnie nie pasuję do niego anatomicznie. Moje odczucia podczas czytania tej książki były bardzo podobne to czytania książek z serii o Anastazji a więc udało się. Oto trochę mojego bałaganu na temat pani książki:) Pozdrawiam i dziękuję za pozytywną wibrację. Gorączkowo oczekuję kontynuacji:)

1 lipca 2016

Mroczne góry są wspaniałą odskocznią od codzienności, tak inną, ale równocześnie realną. Świat, który w niej nam przekazałaś był prawie idylliczny, co prawda nie do wydarzeń, ale jego wyglądu, postaci materialnej. Tam aż chciało się żyć i to podziwiać : ) Skłoniło mnie to też do poszukiwania fragmentów tego świata w naszej rzeczywistości, tych istot, tych świetlistych różowych, zielonych smug, dobrych duchów. Przygody głównej bohaterki były takie realne (widzę, że nie tylko u nas palenie na stosie się echem obija), ale jednocześnie po prostu piękne, zawsze udawało się jej wygrać, znaleźć to, czego szukała. Napawało to wiarą, że ja też tak mogę, trzeba tylko chcieć i się nie poddawać. Całą krainę opisałaś bardzo dokładnie, z każdym detalem, podczas czytania po prostu widziałem ją przed swoimi oczyma : ) Jest po prostu przepiękna. I dostarczyła wielu inspiracji do urządzenia swojego domu w przyszłości ; ) Całą powieść przeczytałem w jeden dzień, za jednym posiedzeniem, zwyczajnie nie dało się od niej oderwać. Cała jest wypełniona tą dobrą energią, która niestety kontrastuje z naszym światem. I to ona zapewnia jej tę magię i siłę oddziaływania : ) Bardzo się cieszę, że planujesz niedługo wydać jej kolejną część, a potem może jeszcze jedną? ; ) Z radością ją kupię i znowu zagłębie się w ten świat : )

1 lipca 2016

Droga Mario, nie pamiętam czy kiedykolwiek czytałam równie tajemniczą, mroczną i niezwykle fascynującą powieść. Bardzo chciałabym poznać dalsze losy zielonookiej wiedźmy Mariam. Mam nadzieję, że już wkrótce ukaże się ciąg dalszy losów tej niezwykle tajemniczej istoty. Jestem pewna, że każdy, kto przeczytał „Mroczne Góry” nie może doczekać się zakończenia tej historii. Proszę, nie trzymaj nas dłużej w napięciu J Czytając książkę czułam przeszywające mnie jakieś dziwne uczucie, jakbym na chwilę przeniosła się do innego świata; mimo, że czasami mrocznego, to jednak tajemniczość, a może magia sprawiała takie błogie poczucie wyższych wibracji. Jakby na chwilę nasz ziemski, często nieprzyjazny, świat nagle zniknął. Myślę, że nie raz wrócę jeszcze do tej powieści, aby doznać tego uczucia tajemniczości i magii. Mam nadzieję, że Mariam spotka swojego wybawcę z traktu do Vieux i że dowiemy się, jakie tajemnice skrywa Ralf Santone de Rons, władca Mrocznych Gór. Wierzę, że nie rozczarujesz swoich wiernych czytelników i ta piękna powieść skończy się, jak najpiękniejsza, pełna miłości i cudów bajka J Pozdrawiam z całego serca

4 lipca 2016

Droga kochana Mario, Mroczne gory. Przeczytalam jednym tchem. Niestety zbyt szybko aby delektowac sie tymi cudownymi opisami prostego I magicznego swiata natury, to w tych opisach jest dla mnie najcenniejsza energia. Mysli o Mariam I jej pieknym swiecie pojawiaja sie u mnie spontanicznie od czasu do czasu. Tak czuje te energie. Sa mi bliskie.

7 lipca 2016

Witaj droga Mario Ta historia wciagneła mnie w ten niezwykły tajemniczy swiat i z ogromna przyjemczanoscia przeczytalam fragment z drugiej części .Podobała mi sie atmosfera tam stworzona ,wlasnie taka tajemnicza i pelna uroków przyrody.czasem wracam do tej ksiązki jednak nie czesto ,w natloku obowiazków niestety malo czasu znajduje na przyjemnosci :) nie mniej jednak z niecierpliwoscia czekam na dalsze losy Mariam pozdrawiam gogąco :)

7 lipca 2016

Moja Najukochańsza Mario, sprawiłaś największą radość mojemu sercu przecudowną nowiną o drugiej części Twojej powieści. Jestem taka szczęśliwa!!!

19 lipca 2016

Droga Mario. Bardzo dziękuję za książki pt.: Mroczne Góry, Magiczna kuchnia, Magia miłosna, Numerologia oraz Tarot Thoth A. Crowley. Już niedługo z wielką chęcią i ochotą zakupię Pani kolejne książki. Mario dziękuję Ci, że pojawiłaś się w moim życiu, dziękuję za wszystkie mądrości, każdego dnia pracuję z Pani książkami oraz oglądam filmiki na youtube, czytam bloga, jestem w trakcie pisania recenzji Pani książki. Pozdrawiam

25 lipca 2016

Już się nie mogę doczekać kolejnej książki

25 lipca 2016

Najlepsza książka jaką czytałam!

25 lipca 2016

Piękna ksiażka!

15 sierpnia 2016

Dziękuję Droga Mario za piękny prezent. Twoją pierwszą ksiązke juz kupilam wczesniej I tak mnie ona pochlonela ze liczylam szybko na druga, trzecia, dziesiata. Prosze Cie rzuc to wszystko I zacznij pisac takie opowiadania. Wiem glupstwa opowiadam Bo bylo by to ze strata dla innych. No coz taka jest cena bycia wspanialym Droga Mario Click Me! Masz talent ogromny. Z wyrazami szacunku

23 sierpnia 2016

Dzień dobry, Czytam i jestem zauroczona. Powieść czyta się obrazami, wtapiam się w nią, jestem tam. Przenoszę się w świat magii co budzi we mnie dobre uczucia. Czuję się dobrze, gdy zanurzam się w świat Mariam. Dziękuję za wspaniałe, magiczne uczucia, które budzą się w duszy. Nie wiem, kiedy pójdę dzisiaj spać, bo muszą ją dokończyć. Wiem, że chcę mieć część drugą jak najszybciej, więc proszę o informację dot. przelewu. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam

12 września 2016

wierze ze wszyscy mamy takie zdolnosci aczkolwiek sa uspione i wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego i nie uswiadamiaja sobie ze drzemia w nas takie zdolnosci.przeciez jestesmy iskra Boska wiec potrafimy to wszystko co BOG.ale my myslimy ze to MAGIA poniewaz jest niewidzialne i nienamacalne.ale do rzeczy.bardzo mi sie podobala ksiazka i chce przeczytac nastepna czesc.podam teraz tytuly szesciu ksiazek ktore zamawiam

28 września 2016

Witaj moja droga Mario, uwiódł mnie fragment książki a także rozbudził moją ciekawość, na codzień nie przepadam za romantycznymi utworami, ale podoba mi się świat pełen magii, poproszę o więcej. Pozdrawiam serdecznie

19 października 2016

BARDZO mi się podoba, tematyka jest mi bardzo bliska.

20 października 2016

Witam Pani Mario, właśnie zdecydowałam się na przeczytanie książki, którą dostałam od Pani. Chciałam Pani powiedzieć, że uwielbiam tego typu opowieści. Książka pisana z odrobiną tajemniczości do ostatniej chwili, sprawiła że przeczytałam ją za jednym podejściem ;-) Obdarzyłam sympatią główną bohaterkę i nie mogę się doczekać, aż poznam dalsze losy Mariam Salise. A.

23 października 2016

Najdrozsza Mario, to dotyczy Twojej pięknej powieści - Mroczne Góry. Czuję się Trochę, jakbyś pozwoliła mi zerknąć do swojej duszy, ta książka zdaje się tak przepełniona Twoją piękną energią. Zaraz na początku byly Twoje motta życiowe, a mnie utkwiło heti w głowie to, że każdego dnia możemy namalować grubą czarną kreskę i zacząć wszystko od nowa... Tak jakbyś napisała to specjalnie dla mnie :))

29 listopada 2016

Witaj Mario, Twoja powieść pochlonela mnie bez reszty i przeczytałam ja na kilka razy ;) jest to mój zdecydowany nr 1. na listopadowe wieczory ❤ To na pewno nie sa moje ostatnie zakupy w Twym sklepie :) dziękuję, ze Jesteś ❤

5 grudnia 2016

Droga Mario, masz bardzo lekkie pióro i snujesz ciekawą, tajemniczą, miejscami lekko mroczną opowieść. Pisanie jest moją pasją od lat, więc z zainteresowanie przyglądałam się nie tylko akcji powieści ale i Twojemu warsztatowi pisarskiemu. Mogę powiedzieć, że książka jest napisana w sposób bardzo działający na wyobraźnię czytelnika. Już od pierwszej strony równolegle z czytaniem opisów przyrody i zachowania Mariam, w mojej głowie zaczął wyświetlać się kolorowy film. Mimo wielu opisów, nie zanudzasz, a zachwycasz. Narracja jest wartka i nie wiemy kiedy mija nam rozdział za rozdziałem. Sam temat książki również przypadł mi do gustu. Akurat w br. jakoś tak naturalnie przeskoczyłam na książki o tematyce magicznej, zresztą ten przeskok spowodował, że odżyła we mnie dawna pasja ze zwielokrotnioną siłą. Książka na pewno jest magiczna - w pozytywnym sensie tzn. nie obciąża, nie smuci, skłania do refleksji lecz pozostawia w dobrym nastroju, a pewnie nie raz dane nam było spotkać się z książkami, po przeczytaniu których zostaje w nas przez jakiś czas takie charakterystyczne przytłoczenie. Jest też magiczna przez swoją barwną, działająca na wyobraźnię narrację. Reasumując, dzisiaj już nie powiem, że ta pozycja w Twoim sklepie raczej mnie nie interesuje, a z przyjemnością przeczytam kiedyś i drugi tom i wszystkie kolejne ;-) Zdecydowanie polecam!

1 stycznia 2017

Witaj Marysiu :-) Trochę trwało to moje czytanie ze względu na nadmiar obowiązków,ale właśnie skończyłam lekturę i jestem zachwycona.Czułam się w środku powieści :-)Po prostu..jak to mówią dzieciaki...piękna powieść.Gratuluję :-)

3 marca 2017

Książka pt. ,,Mroczne Góry" autorstwa Marii Bucardi zabiera nas do magicznej krainy. Opisuje ona losy niezwykłej postaci - Mariam. W książce zawarta jest nutka tajemnicy, delikatności i szczypta pikanterii. Bajkowy i niesamowity klimat. Idealna książką na relaks przed snem. Czytając ją, czułam niesamowity nastój i specyficzny klimat. Gorąco polecam!

6 marca 2017

Przeczytałam książkę Pani Marii Bucardi " Mroczne Góry ". Nie zajęło mi to wiele czasu, ponieważ byłam w stanie porzucić większość zajęć, żeby tylko móc usiąść i czytać...Zachwyciło mnie wszystko.Mariam. Jej cudowne włosy w które wplątywał się mech. Jej oczy.Jej wyjątkowa osobowość.Odwaga i dobroć. Opisy przyrody i miejsc, w które się przenosiłam. Sytuacje, które przeżywałam. Zapach kwiatu pomarańczy i ziół, który czułam. Zachwyciło mnie bogacto pięknych słów, nawet same tytuły rozdziałów są zwyczajnie piękne...Ta powieść rozbudziła we mnie nie tylko ciekawość dalszych losów bohaterki, ale też dziwny głód ...w sercu. Czytając wstrzymywałam dech ... wstrzymywałam czas ... syciłam wzrok "widokiem". Bardzo dziękuję za możliość poznania tej powieści Zostanie we mnie na długo.

13 kwietnia 2017

Najdrozsza Pani Mario, ksiazka jest przepiekna, przeczytalam ja jednym tchem. Nie nalezy do sztuki fantazji.

8 maja 2017

Kochana Mario☺Twoja Ksiazka Mroczne Gory czekala kilka miesiecy w moim zbiorze bym ja przeczytala. Nie wiedziec czemu. Nagle nadszedl odpowiedni moment i zaczelam czytac. Pochlonelam ja jednym tchem i nie moglam doczekac sie az przeczytam nastepna czesc. Zachodzilam w glowe jak moglam tyle czasu ja miec i do niej nie siegnac

8 maja 2017

Książka "Mroczne Góry" bardzo mi się spodobała. Fabuła opowieści wciąga i intryguje. Świat głównej bohaterki opisany jest nietuzinkowym językiem, który sprawia, że można się bardzo łatwo przenieść w swej wyobraźni do krainy Mrocznych Gór. Wielokrotnie czułam się jakbym stała obok Mariam w ogrodzie pełnym pachnących ziół i kwiatów. Miałam ochotę wziąć do ręki i powąchać przygotowywane przez nią magiczne mikstury i przymierzyć jej piękne suknie. Dziękuję za te przyjemne doświadczenia. Serdecznie pozdrawiam,

13 sierpnia 2017

Nic tak nie oddaje treści tej powieści, jak Twój głos Kochana Mario. Ponieważ, ja podczas Twojego czytania , oglądam film fabularny w kolorze, z dźwiękiem stereo. Tak jak na reklamie , którą podałaś na facebooku. Dopiero pod koniec, gdy wszystko ucichło, zorientowałam się że oglądałam film. Mario jesteś Przecudowną Archanieską Pięknością. A c.d. nastąpi, bo bez Mariam , jest luka w życiu.

13 września 2017

Jedno slowo doskonale opisze ta powiesc...niesamowita. Jest to niesamowita powiesc, ktora przenosi czytelnika w magiczna podroz. Czyta sie ja bez wytchnienia, tak bylo ze mna ;) Z niecierpliwoscia czeka sie na kolejne rozdzialy i tomy.

30 października 2017

Kochana Mario, Książka mnie zaczarowała i urzekła swoją magią

7 czerwca 2022

Streszczenie tej książki,brzmi bardzo przyciągająco,kilmat przyrody,góry,las-okoliczność tej osoby i potencjalnie rozwój wydarzeń,przyciąga,jest trochę fabuły realistycznej i fantazy pewnie też mitologii,wszystko na pewno w odpowiedniej proporcji.

7 czerwca 2022

Pierwsza cześć mojej ukochanej trylogii o losach Mariam Salise.. Czyta się je dosłownie jednym tchem! Opowieść pełna magii, tajemnic, zaskakujących zmian akcji.. Bogate opisy pozwalają odczuć te zdarzenia dosłownie wszystkimi zmysłami. Z całego serca polecam Ci spotkanie z Marią Bucardi i jej twórczością. W swoim sercu poczujesz, od której książki zacząć to spotkanie ;) Daj się poprowadzić swojej intuicji ✨

7 czerwca 2022

Interesuja powieść.

7 czerwca 2022

Gdy zaczęłam czytać powieść Mroczne Góry, nie mogłam się powstrzymać aby przeczytać Ją za pierwszym razem, gdy tylko pojawiła się w moich dłoniach. Przenosi w niezwykły świat naszego życia, czasami aż trudno uwierzyć że ta historia mogła wydarzyć się naprawdę!

7 czerwca 2022

Historia Mariam jest tak niesamowita.. wciągająca.. Wydaje mi się że wiele z nas może odnaleźć siebie i pewne archetypy w tej opowieści. Czytając czuję się jakbym tam była. U boku Mariam przeżywając to samo. Ja mam problemy czasami z uwagą i trudno żeby mnie książka wciągnęła. Szybko się nudzę. Ale tutaj. Na niemalże jednym oddechu pochłonęłam całość!!

7 czerwca 2022

Mi nigdy nie udało się przeczytać książki do końca aż trafiłam na "Mroczne Gory" która mnie tak wciągnęła że przeczytałam ją jednym tchem. To jest tak niesamowita historia że nie idzie się oderwać. Naprawdę niesamowita....

7 czerwca 2022

Pierwsza część serii już daje nam poczuć niesamowity klimat całej trylogii. Wspaniały, magiczny świat, który wciąga i chyba nikogo nie pozostawia obojętnym. Zarysowanie głównych wątków fabularnych, które w kolejnych odsłonach ulegają ciągłym przeobrażeniom. Niczego nie można być pewnym do końca. To świat, który zmienia się na naszych oczach.

7 czerwca 2022

Gdy zaczęłam czytać tą historię już wiedziałam, że nic nie będzie takie samo. Historia Mariam obudziła we mnie tak wiele emocji, tak wiele mnie nauczyła a zarazem tak dużo przypomniała. Z każdą przeczytaną kartką zanurzałam się w cudowny świat magii, który kocham całym sercem. Ta historia jest dla mnie księgą wiedzy. Z głębi mojego serca polecam serdecznie

7 czerwca 2022

Początek wspaniałej przygody. Ta książka, jak i sama trylogia jest dla osób spoza zainteresowań ezoteryki, jak i dla samych ezo fanów i białych "mędrców". Nie znam piękniejszej historii. Czytając miałem każdy przedmiot, jak i miejsce przed oczami. Polecam gorąco! Miłość i Radość

7 czerwca 2022

Mówi się, że książka, jaką w danym momencie spotykamy na swojej drodze, ma dla nas ważne przesłanie. Całe swoje życie odnajdowałam w bohaterach, sytuacjach, miejscach, dialogach coś co było tożsame ze mną, było podobne, dawało mi zrozumienie czegoś, co było wewnątrz mnie. Do klasyki literatury przechodzą autorzy, którzy stworzyli uniwersalne prawa w swoich dziełach. Którzy odgadli rządzące światem i wszechświatem zasady. Jest jednak jeszcze coś ... ponad to wszystko. Tak czysta prawda i wiedza prowadzona myślą serca, że spisana historia jest nie tylko aktualna, ale jest żywym mechanizmem, wiecznie palącym się ogniem, który ożywia każdego, kto ma odwagę wejść do tej krainy. Ta historia dzieje się cały czas. Gdzieś wewnątrz nas lub obok nas. I im głębiej w nią wychodzimy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że oto odkrywamy filozofię, podług której naprawdę pragniemy żyć. Filozofię, której długo szukaliśmy. Która ma najprostszą formę wypowiedzi. I nie musimy się gubić w mało zrozumiałych definicjach i teoriach, jakich filozofia jest pełna. Mówi się, że filozofia to umiłowanie mądrości. Filozofia to dziedzina wiedzy, która jest drogowskazem do szczęśliwego życia. W uniwersalnym aspekcie, który odnosząc się do każdej jednostki czyni ją idealnie indywidualną. I to jest właśnie świadome szczęście. Autorce trylogii "Mroczne Góry", " W zielonych oczach wiedźmy"i " Tajemnica wiedźmy z Folsin" udało się to osiągnąć..." co się nawet filozofom nie śniło"

17 czerwca 2022

Najdrozsza Mario Bardzo Tobie Dziekuje za Cudowna Trylogie ❤️ “Mroczne Gory” “ W Zielonych Oczach Wiedzmy” “Tajemnica Wiedzmy z Folsin” Czytajac je znalazlam sie w Magicznym Swiece .Wypelnionym Tajemnica , magia , zapachami , Miloscia , ktora Przetrwa Wszystko . Czytajac mialam wypieki na policzkach . Nie moglam sie od niej oderwac .Czulam , ze Ja tez tam jestem .To bylo niesamowite uczucie. Caly Czas czekam na dalsza czesc . Kochana Mario Z Calego Serca Tobie Dziekuje ❤️ P.S Po przeczytaniu tej trylogi nagle kupujac sobie cos do picia pytano mnie o moje imie . Mowilam Viola ,a dostawalam z imieniem Fiona To niesamowite.Wszystko co robisz Jest Cudowne , wypelnione Miliscia dla Nas. Wszystkich , Magia. Bardzo Tobie Dziekuje❤️ Kochana Mario przeczytam jeszcze inne Twoje Wspaniale ksiazki . Twoja Viola Tylisz

29 marca 2024

Czytałam tą powieść chyba z 4 razy...jedna z moich ulubionych książek dziękuję za nią

7 kwietnia 2024

Mario kochana tak bardzo kocham tą książkę że aż nie wiem co tutaj napisać... dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl