OCZYSZCZENIE kamień bezwarunkowej miłości oraz kryształ, który uzdrawia terapeutów, uzdrowicieli, szamanów i osoby pracujące z innymi osobami️ Prehnit

Dostępność: aktualnie niedostępny
Cena: 660,00 zł 660.00
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: oczyszczenie Prehnit

Opis

Oczyszczanie z wchłoniętych Energii. Aktywacje Trzeciego Oka. Łączy z Istotami Wyższymi światła. Przyspiesza rozwój duchowy. Pogłębia Dar widzenia przyszłych zdarzeń i wewnętrzna wiedzę. Uczy życia w harmonii z Natura i siłami żywiołów. Łagodzi koszmary nocne, fobie i głębokie lęki, odkrywając i lecząc przyczynę, która je wywołuje. Prehnit (zwany czasem frenitem) jest uważany za kamień bezwarunkowej miłości oraz kryształ, który uzdrawia terapeutów, uzdrowicieli, szamanów i osoby pracujące z innymi osobami️(oczyszcza z wchłoniętej, negatywnej energii)️. ️Przyspiesza rozwój duchowy, łączy z istotami Wyższych Wymiarów i Wysokich Wibracji (szczególnie z energiami Anielskimi, w tym Rafaela).️

Minerał ten był używany przez kultury szamańskie w Afryce Południowej od tysięcy lat, ale dla Zachodu jest stosunkowo niedawnym odkryciem - dlatego uważa się go za kamień Nowej Ery, wnoszący określone wibracje na aktualne stulecie.

Pogłębia prekognicję (dar widzenia przyszłych wydarzeń) i wewnętrzną wiedzę. 

Uczy, jak żyć w harmonii z Naturą i siłami żywiołów. W tradycjach szamańskich służył m.in. do wróżenia. Pomaga zapamiętywać i uczyć się; oczyszcza umysł, aktywuje czakrę trzeciego oka. Działa również na czakrę serca oraz splotu słonecznego - pomaga więc funkcjonować w życiu, w oparciu o serce i jego intuicję (łączy siłę woli z siłą serca).

Prehnit harmonizuje otoczenie i zapewnia spokój oraz ochronę. Łagodzi koszmary nocne, fobie i głębokie lęki, odkrywając i lecząc przyczynę, która je wywołuje. Jest korzystne dla nadpobudliwych dzieci i leczenia przyczyn, które leżą u podstaw ich nadpobudliwośći.

 Z moca pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi
► Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com
► Mój Messanger: m.me/maria.bucardi
► Rytuały, Talizmany, Przepowiednie, terminy: https://mariabucardi.pl
► Ceremonie, wykłady, książki: https://bucardimaria.com

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl