Nowości
Nowości

Porada od Marii Bucardi w formie audio mp3 do 15 min. Realizacja do 17 dni.

Dostępność: w tym momencie brak wolnego terminu, kalendarz wypełniony po brzegi ❤️ zapisz się na powiadomienie
Cena: 277,00 zł 277.00
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: porada do 15 min
Pin It

Opis

 

Porada u Marii Bucardi

 

odpowiedź nagranie głosowe

 


 

Potrzebujesz rady w Twojej sytuacji życiowej, nie wiesz jaki rytuał wybrać, jak iść dalej, z jakiej mojej książki skorzystać, co może Ci pomóc w Twojej sytuacji, wówczas ta krótka porada jest dla Ciebie.

Po zamówieniu porady opisz mi Twoją sytuację przez email na adres: maria.bucardi@gmail.com koniecznie w tytule listu wpisz Twój numer zamówienia.

W terminie od 1 do 17 dni od momentu zaksięgowania wpłaty, otrzymasz ode mnie Marii Bucardi odpowiedź na Twoje pytanie w formie pliku audio do odsłuchania. Nagranie w formie mp3 można otworzyć na każdym urządzeniu. Nagranie w zależności od Twojego pytania może mieć długość od 1 minuty do 15 minut.

Doradzę Ci jaki rytuał wybrać, co można zrobić w Twojej sytuacji. Już nie musisz czekać, zamawiasz poradę i wiesz, że wkrótce ją otrzymasz.

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 
 
 
✦ ✦ ✦ Pliki do pobrania ✦ ✦ ✦ Wyjaśnienia od Marii Bucardi ✦ ✦ ✦:

Opinie (8)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

25 lipca 2020

Największym darem jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi jest danie mu nadziei i tchnięcie w niego Nowego Ducha. Po dokonaniu analizy mojego problemu u Marii czułam jak na nowo zapala się we mnie iskra życia.... Analiza była bardzo trafiona, idealnie adekwatna. Nic dodać nic ująć, pełna perfekcja. Bardzo przyjemna w odczuciach...ciepły, otulający głos Marii przeproawdził mnie przez cały proces dogłębnego zrozumienia mojej sytuacji. Po wysłuchaniu analizy poczułam się jak Młody Bóg. Pełna nadziei, szczęści, wiary we własne siły i możliwości. Wiary w to, że wszystkie przeszkody są do pokonania lub ominięcia. Podczas słuchania nagania czułam ogromne przepływy miłości do siebie, świata, Marii. Czułam ogromne wsparcie, którym Siła Wyższa mnie obdarza.... Polecam szalenie ☺️❤️☺️❤️☺️❤️

7 października 2020

Kolejny raz skorzystałam z tej porady w formie Audio. Bardzo bardzo polecam. Porada jest w 100 % trafiona bardzo spójna, adekwatna. Rozjaśnia to co budziło naszą wątpliwość. Porada od Marii bardzo poszerza perspektywę, dodaje odwagi oraz otuchy. Za każdym razem gdy mam jakiś problem korzystam z tej porady i zawsze jestem bardzo zadowolona.

19 lutego 2021

Niby byłam świadoma pewnych moich problemów aczkolwiek po wysłuchaniu Marii, zobaczyłam to z innej perspektywy... Dostosowywuję się do jej sugestii, pracuję nad sobą ponieważ to Maria nadała mi kierunek, który jest dla mnie najwłaściwszy, czuję się coraz lepiej, mam kontrolę nad tym co wokół mnie się dzieje. Tak naprawdę, nie da się opisać jak niesamowite i pomocne są słowa i czyny Naszej Kochanej Marii. Bez chwili zawahania zwróciłabym się o poradę jeszcze raz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

16 kwietnia 2021

Dziękuję za pseudonim

16 kwietnia 2021

Porada w formie audio jest cudowna . Dodaje ona nadziei na lepsze życie, na lepsze jutro. Za każdym razem gdy wątpię patrząc na rzeczywistość , włączam i odsłuchuję przepowiedni. Polecam każdemu, kto stoi na rozdrożu dróg i nie wie w którym kierunku podążać.

22 kwietnia 2021

Tak kochanie,Twoja praca spełniła moje oczekiwania ❤️ Zaufałam Ci i jest coraz lepiej. Jeszcze mam dużo sprzątania w życiu żeby było idealnie , tak po mojemu . Abym mogła czuć ,że nad wszystkim panuje ,że mam kontrolę. Jestem bardzo zadowolona i bardzo pewna siebie. Twoje porady zawsze są cenne , zgodne ze mną i powodują że jestem na dobrej drodze.Nie chce się spieszyć i chce być spokojna Bardzo chciałabym wiedzieć, czy moja - zamówiona przez Ciebie praca spełniła Twoje oczekiwania? Czy wniosła w Twoje życie Światło, Dobro? Moim pragnieniem jest uczyć się dalej i dalej i dlatego bardzo Cię proszę - napisz dla mnie opinię. To może być kilka słów od serca ... Opinia może być tylko dla mnie - napisz wówczas uwaga poufne lub dla wszystkich, zatwierdzę ją i będzie widoczna w sklepiku. Nasz wspólny świat tworzymy razem i wypełniamy go naszą energią, niech będzie on najpiękniejszy! Przy każdym „produkcie” na samym dole strony jest okienko, by wpisać opinię – ukazuje się ona dopiero po moim zatwierdzeniu. Dziekuje z całego serc

1 czerwca 2021

Korzystalem z tej formy i jestem zachwycony. Fajna opcja nagranie glosowe na formacie mp3. Dziekuje

15 czerwca 2021

To pomogło Będę się posługiwał tym imieniem i nazwiskiem i numerem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl