Relaks i regeneracja - Kamień Uzdrowicieli Rubin z fuchsytem - Wiara we własne siły - talizman od Marii Bucardi

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 512,00 zł 512.00
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: rubin z fuchsytem

Opis

 

 

 Fuchsyt - kamień uzdrowicieli, energia Archanioła Rafaela          

Fuchsyt wzmacnia moc innych minerałów, jest doskonałym kamieniem do używania przez zielarzy, uzdrowicieli i terapeutów, a także osób zajmujących się olejkami eterycznymi i aromatoterapią, prowadzi ich energetycznie do wybrania najlepszego możliwego preparatu lub lekarstwa. Fuchsyt jest nazywany kamieniem uzdrowicieli, ponieważ przez setki lat był wykorzystywany przez szamanów i mędrców do znalezienia źródła choroby, odnalezienia przyczyny nierównowagi w organizmie i ułatwienia holistycznego procesu uzdrowienia. Kamień ma zieloną barwę, dlatego wiąże się go ze szmaragdowo-zielonym uzdrawiającym światłem Archanioła Rafaela.


          Ale na tym nie kończy się magia fuchsytu. Wszystkim ludziom ten kamień w medytacji ułatwia dostęp do informacji na temat życiowej drogi, co dalej zrobić ze sobą, dokąd pójść. Z kolei umieszczony w ogrodzie w eksponowanym miejscu podobno otwiera dostęp do świata elfów, dew i duszków natury, co sprawia że wszystko pięknie rośnie. Do tego kamienia w naturalny sposób przyciągane są dzieci, polecany jest dla dzieci wrażliwych, z ADHD, źle sypiających, albo przeżywających porażki, dla stonowania huśtawek emocji i ogólnegoFuchsyt z rubinem (zdrowe relacje z ludźmi, samodzielność)

          Fuchsyt nadaje się dla osób, które mają mylne przekonanie, że nie poradzą sobie same i wpadają w uzależnienie od czyjejś pomocy, a także dla tych, którzy chcą na siłę pomagać innym, a nie zajmują się sobą. Jeżeli człowiek czuje się jak ofiara losu, która ciągle wpada w tarapaty i jest prześladowana przez pecha, ten kamień wyprostowuje sytuację. Fuchsyt przypomina, że jest się wystarczająco dobrym, że nie trzeba "zasłużyć sobie" na szczęście ani niczego nikomu udowadniać. Nie trzeba nikomu służyć i podporządkowywać się, wystarczy robić to co jest potrzebne dla własnego rozwoju, a kiedy ktoś wykorzystuje - w końcu powiedzieć "dość". Fuchsyt to kamień dla zdrowych relacji z ludźmi.


Rubin w tym połączeniu korzystnie oddziałuje nie tylko na serce i krążenie, ale także niweluje problemy z kręgosłupem, wzmacnia układ odpornościowy, łagodzi objawy reumatyzmu, wykazuje działanie przeciwzapalne. Oprócz tego, analogicznie jak rubin w czystej postaci, podtrzymuje na duchu, dodaje sił fizycznych i psychicznych, potęguje wiarę we własne siły, wzmacnia energię i optymizm, wpływa na dobry nastrój i spokojny sen.

 

 Z moca pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi
► Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com
► Mój Messanger: m.me/maria.bucardi
► Rytuały, Talizmany, Przepowiednie, terminy: https://mariabucardi.pl
► Ceremonie, wykłady, książki: https://bucardimaria.com

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl