Nowości
Nowości

Rytuał 12 Magicznych Nocy z Marią Bucardi, które programują pozytywnie Twój Nowy Rok 2023.

Dostępność: ❤️ brak wolnych miejsc
Cena: 333,00 zł 333.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Rytuał 12 Nocy 2022/2023
Pin It

Opis

Rytuał Dwunastu Magicznych Nocy

21.12.2022 - 6.01.2023

 

  

Pewnie jak co roku zrobiłeś/aś już listę postanowień noworocznych.

Czy kiedykolwiek udało Ci się ich dotrzymać?

Czy udało Ci się zrealizować cele, które założyłeś/aś sobie w zeszłym roku? Może część z nich?

A może żadnego?

 Wiele osób spędza miesiące, a nawet lata, tęskniąc za spełnieniem swoich marzeń.  

 To od Ciebie zależy, czego tak naprawdę chcesz od życia i gdzie chcesz się znaleźć w roku 2023.

Jak sprawić, żeby rok 2023 był lepszy niż poprzedni?

Już teraz przygotuj się do nowego roku. Zamiast pytać, jaki ten nowy rok będzie. Przejmij inicjatywę. Przejmij ster.

Przygotuj listę marzeń, bo zamiast narzekać na to, czego nie ma, co powinno być inaczej, co się „nie udało”, lepiej to zaplanować i realizować. 

Jeśli chcesz pozbyć się problemów i zacząć żyć szczęśliwie, to zrozum, że to Ty jesteś panem swojego losu.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem, a za kilka miesięcy będziesz już w innym punkcie!

Zapisz scenariusz swojego Nowego Roku 2023 tak, jak tego pragniesz!

Przed nami niezwykły czas, który zaczyna się 21.12.2022

Święto Światła - przesilenie zimowe, a następnie Magiczne Dwanaście Nocy od Wigilii Bożego Narodzenia 24.12.2022

do Święta Trzech Króli 6.01.2023, które programują Twój Nowy Rok 2023. 

To, co się dzieje w tym momencie jest jak zapisywanie scenariusza na kolejne 12 miesięcy Twojego życia.

TO CZAS WIELKICH MOŻLIWOŚCI!

 

 

 

Od 24 grudnia 2022 będę Cię prowadzić w tym szczególnym momencie – co jest kolejnym krokiem w programowaniu Twojej przyszłości, rytuał kończę 6 stycznia 2023 w Święto Trzech Króli!

Ten Rytuał wspomagający ma za zadanie, pomóc Ci idealnie zaprogramować Twój nowy rok. W trakcie trwania rytuału otrzymujesz moje wspracie i ochoronę.

UKSZTAŁTUJ SWÓJ NOWY ROK I KOLEJNE LATA WEDŁUG SWOJEJ IDEALNEJ WIZJI ŻYCIA! Nie przegap okazji jaką podarował nam Wszechświat, ponieważ możesz wiele zyskać i zmienić!

Popatrz wstecz na poprzedni czas i dokonaj analizy tego, co do Ciebie pasuje i czego chcesz, a co już nie i chcesz się z tym rozstać. Zaplanuj Nowy Rok 2023, określ co jest ważne, jakimi dziedzinami musisz się szczególnie zając, czego pragniesz. Możesz spojrzeć nie tylko na ostatni rok, ale nawet jeszcze wcześniej – na poprzednie lata i wyznacz nowy plan, nową wizję życia, nowy obraz siebie.

 

TO CZAS WIELKICH MOŻLIWOŚCI…

 

Proszę o dane osoby: Imię i Nazwisko (Twoje lub osoby, dla której jest zamówienie) oraz datę urodzenia oraz Twoją listę marzeń. (Jeśli jeszcze nie masz listy marzeń, to nie musisz ich wysyłać)

Jeśli przeoczysz formularz, zawsze możesz wysłać email na maria.bucardi@gmail.com z numerem zamówienia w temacie.

Można zamówić rytuał wspomagający dla siebie lub kogoś innego.

Po ukończeniu tego rytuału, nie otrzymujesz ode mnie PODSUMOWANIA.

 

Jeśli brałeś udział w ubiegłym roku w czasie 12 Nocy, to Twój dostep jest jeszcze aktywny i treści sa tutaj:

Czas 12 Magicznych Nocy  z Marią Bucardi 2021

 A jeśli nie masz dostępu do 12 Magicznych Nocy, naturalnie możesz je zamówić, ale będą to treści z ubiegłego roku.

DOSTĘP DO MAGICZNYCH DWUNASTU NOCY Z MARIĄ BUCARDI 

 

Zalecenia:

  • lepiej unikać rytuałów zbiorowych, medytacji wspólnych, itd., ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że zostaniemy wciągnięci w coś, z czym tak na prawdę nie chcemy mieć nic wspólnego! Zwłaszcza zapisując to na karcie Nowego Roku… Nasza uwaga i energia może uciec w niewłaściwym kierunku, a potem będzie nam jej brakować do realizacji naszych celów, jaka to byłaby szkoda, zwłaszcza w tak istotnym momencie, który programuje naszą przyszłość.
  • Najlepiej skupić się tylko na sobie, na swoim życiu, na swojej wizji życia i na swojej energii.

 

 

BARDZO STARA TRADYCJA

Nasi przodkowie Celtowie, Germanie, Słowianie zawsze celebrowali ten niezwykły czas, wiedzieli jak te dni i noce są ważne dla naszej przyszłości. W naturze króluje księżyc z jego fazami, czyli rosnący, pełnia, malejący, nów. Gdy nasi przodkowie żyli zgodnie z cyklami natury, to rok wynosił 354 dni. Po wprowadzeniu kalendarza słonecznego rok zaczął mieć 365 dni, czyli brakowało tutaj 11 dni i 12 nocy – to jest właśnie to magiczne Dwanaście Nocy, które można określić jako bez czasu i bez przestrzeni, gdzie wszystko może się wydarzyć i wszystko jest możliwe (jak punkt zero – możesz spojrzeć dodatkowo na Ceremonie z numerem zero https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ ), gdzie wrota do innych przestrzeni i podziemi są otwarte…

 

Możesz wiele zyskać i wiele stracić, naprawić i zepsuć…

 

SKUPIENIE NA WEWNĄTRZ – NIE NA ZEWNĄTRZ

Nasi przodkowie spędzali ten czas raczej w domu (nie wychodzili i nie skupiali się na świecie zewnętrznym), ewentualnie zajmowali się obchodzeniem domostwa i obór okadzając je, skupiając na CAŁKOWITYM OCZYSZCZENIU. Poprzez to, że mamy pamięć krwi i zapisy po naszych przodkach, wielu z nas wie i czuje, że każda z tych nocy jest wyjątkowa, jest jak światełko nadziei, wskazówka na Nowy Rok. Naturalnym więc było i nadal jest, by oczyszczać się z całego poprzedniego etapu, zwłaszcza z poprzedniego ciemnego miesiąca listopada.

 

W ciągu tego wyjątkowego czasu możesz palić świece, kadzidła, szałwię białą, olejki eteryczne, pracować ze Zwierzętami Mocy https://zwierzetamocy.org , Aniołami i modlitwami – jeśli jeszcze nie masz książki – czeka na Ciebie jako prezent https://bucardimaria.com/moje-konto/ , ceremoniami https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ , aby maksymalnie podnosić wibracje, otaczać się światłem i zapisać scenariusz Nowego Roku dokładnie tak jak marzysz.

Na pewno wiesz, co przed Tobą, jak wyglądają spotkania rodzinne, jakie tematy będą się powtarzać, a czego może wcale nie chcesz zaprogramować na Nowy Rok! 

 

UKSZTAŁTUJ SWÓJ NOWY ROK I KOLEJNE LATA WEDŁUG SWOJEJ IDEALNEJ WIZJI ŻYCIA! Nie przegap okazji jaką podarował nam Wszechświat, ponieważ możesz wiele zyskać i zmienić.  Zapisz scenariusz swojego życia miłością, radością, zdrowiem, bogactwem i wszystkim, czego pragniesz. 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren  zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!
 
 
Zobacz koniecznie

 

Dołącz do społeczności: 

      

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Słuchaj moich podcastów 
na Spotify i SoundCloud

 

 

Opinie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

15 stycznia 2023

Polecam. Niesamowie przezycie. Bardzo duzo podpowiedzi jesli chodzi o przyszlosc. Przepieknie i wartosciowo spedzony czas.

16 stycznia 2023

Witam, zamówiłam u Ciebie Mario ten niezwykły rytuał i musze powiedzieć, że w moim życiu dzieję się coraz więcej dobrych rzeczy. Wszechświat mi sprzyja i pomaga na każdym kroku.. Serdecznie pozdrawiam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl