Nowości
Nowości

Sugilit talizman przemiany, miłości, ochrony, Fioletowego Płomienia, podnosi wibracje, wszechstronny i bardzo cenny! Miniaturka

Dostępność: niedostępny sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 277,90 zł 277.90
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Sugilit 14x20x3 mm
Pin It

Opis

Kamień Mocy Sugilit

Fioletowy płomień przemiany, ochrony boskiej

i prowadzenia ścieżką Światła

Działanie wszechstronne, bardzo podnosi wibracje!

Ten jedyny, wyjątkowy ze zdjęcia miniaturowy

 

 

 

Wielkość 14x20x3 mm 

Ameryka Południowa

 

Najwyższa jakość i energia

Do zestawu magiczny woreczek i sznurek wegański

 

 

Sugilit to kamień o wielkiej mocy ochronnej i przyciągającej, oto jego pozostałe właściwości i słowa kluczowe:

Rozwój osobisty i duchowy - powołanie - Fioletowy Płomień - Fioletowy boski promień przemiany i transformacji - uleczenie - wydobycie na światło dzienne, tego co powinno być uleczone i pomoc w tym - głębokie zrozumienie - dostęp do mądrości i wiedzy wyższej - śmiałość - zaufanie i wiara - uleczenie emocjonalne - ochrona - miłość - związek - ogólna poprawa życia w każdej dziedzinie - wyciszenie - odczucie spokoju wewnętrznego - ochrona przed negatywnymi osobami, energiami, atakami - autentyczność - wyrażanie siebie - usunięcie blokad, nawyków, nałogów - spokojny sen - regeneracja - relaks - odpoczynek - medytacja- połączenie strony duchowej i przyziemnej - koncentracja - nauka - widzenie więcej - właściwy wybór osób

 

 

 

Sugilit generuje pozytywną energię, aby chronić i przezwyciężyć negatywne emocje i sytuacje, zapewnia uwolnienie od zmartwień. Promuje również pozytywne emocje, które pomagają złagodzić stres, zapewnić spokój ducha i uzdrowienie emocjonalne. Kamień przebaczenia i wolności.

 

Ożywia czakrę korony, przynosi duchową i bezwarunkową miłość przez koronę i w dół do czakry podstawy, nasycając ciało światłem, wyrównując wszystkie czakry na bieżąco. Dlatego uważa się również, że otwiera czakrę trzeciego oka, choć tak naprawdę wpływa dobrze na wszystkie.

 

Wiąże się z duchowym wzrostem. Kiedy masz w życiu energię sugilitu, będziesz miał łatwiejszy dostęp do mądrości wyższej w sobie i prawdziwej duchowej miłości.

 

Potężne właściwości metafizyczne kamienia zachęcą cię do śmielszego i odważniejszego życia, do podążania za swoimi pasjami i do życia zgodnie z prawdą!

 

Zainspiruje Cię do odkrycia swojego powołania na tym świecie i sprawi, że docenisz wszystko w swoim życiu.

 

Z pomocą tego uzdrawiającego kamienia życie może wyglądać pięknie i optymistycznie. A nawet jeśli życie nie jest idealne, pokaże ci, że w końcu wszystko się ułoży.

 

Sugilit jest również znany jako kamień uzdrawiający ze względu na jego doskonałe właściwości wspomagające leczenie. Jest dobry na bóle w tym głowy, migreny.

 

Może pomóc złagodzić uczucie dyskomfortu. Jest również pomocny w leczeniu dysleksji i innych trudności związanych z nauką. Przyspiesza proces nauki i pomaga utrzymać koncentrację na zadaniu i celu.

 

Przynosi szczęście, wzmacnia uniwersalną siłę życiową i pozbywa się wszystkich niechcianych negatywnych energii.

 

Da ci wiele inspiracji i dużo pewności siebie, aby osiągnąć wszystko, co chcesz.

 

Energia, którą daje ten kamień, pomoże ci skupić się i pomnożyć wysiłki, abyś zawsze odnosił / odnosiła sukcesy!

 

 

 

Ten klejnot jest dobry do rozróżniania prawdziwych intencji ludzi, którzy przychodzą do Ciebie z pomysłami biznesowymi i różnymi innymi sprawami.

 

Dzięki temu kryształowi i jego energiom Twoja intuicja będzie lepsza, jeśli chodzi o identyfikację, kto jest dobrym partnerem do życia i biznesowym, a kto próbuje wzbogacić się na Twoich pomysłach i talentach lub wykorzystać Cię w jakiś sposób.

 

Wspaniały kamień miłości! Jest uważany za jeden z najważniejszych kamieni miłości na świecie, ponieważ jego energia może znacznie przynieść korzyści Twojemu życiu miłosnemu. Jeśli masz kwarc różowy, to w takim połączeniu tworzą niesamowitą mieszankę energii miłości.

 

Jeśli szukasz miłości lub próbujesz odejść od kogoś, kogo kiedyś kochałeś / kochałaś lub szukasz kolejnej szansy na miłość, lub po prostu masz nadzieję, że nadal możesz sprawić, że Twój związek odżyje, sugilit może być pomocą, której potrzebujesz!

 

Jest świetny w przypadku problemów emocjonalnych, ponieważ jest kamieniem opiekuńczym.

 

Pomoże Ci uwolnić się od zmartwień, znaleźć odpowiedzi na pytania, które nie pozwalają Ci zasnąć w nocy i zachęci Cię do pozytywnych uczuć, które pomogą Ci uwolnić się od bólu.

 

Sprawi, że zobaczysz rzeczy takimi, jakimi naprawdę są i ujawni prawdę, nawet jeśli nie jesteś gotowy / gotowa, ale w sposób delikatny. Ten kamień będzie chciał tylko tego, co dla Ciebie najlepsze, nawet jeśli najpierw musisz poznać bolesną prawdę.

 

Może przynieść spokój i pogodę ducha, spokój ducha i emocjonalne uzdrowienie. Będzie to bardzo dobry towarzysz, gdy Twoje serce pękło z powodu bólu i tęsknoty.

 

Kiedy nosisz sugilit, chronisz się przed negatywnymi energiami, które mogą być przyciągane przez Twoje pozytywne światło. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy pracujesz nad swoim duchowym wzrostem. Światło, które emituje z Twojej aury, może przyciągać ciemniejsze energie, które chcą Ci zaszkodzić lub lecą jak ćmy. Kamień jest silną ochroną przed tymi ciemnymi i niezdrowymi energiami. 

 

Kiedy nosisz sugilit jako biżuterię, pozwalasz na stały przepływ energii i magicznych właściwości prosto do swojej aury. Działa dosyć intensywnie, co odczujesz zwłaszcza jeśli czujesz świat energii. 

 

W nocy możesz trzymać go pod poduszką, aby lecznicze energie kamienia chroniły Cię podczas snu. To również oczyści Twoją aurę nawet podczas snu.

 

Oczyszczaj go regularnie!

 

Usunie wszystkie zmartwienia i zastymuluje pozytywne uczucia, które uwalniają napięcie, niepokój i stres.

 

Ten kamień pomoże Ci uzyskać spokojny stan umysłu, a także uspokoi Twoje serce. Wzmocni pozytywne uczucia, które uwolnią traumę i poprawią emocjonalne uzdrowienie.

 

Intencją sugilitu jest, abyś doświadczył / doświadczyła wyższego rodzaju miłości. Kiedy umieścisz go na swoim ciele, Twoje emocje i myśli również zostaną podniesione.

 

Będziesz miał / miała wrażenie, że niższe wibracje Twoich myśli i emocji zostały wypalone fioletowym światłem, abyś mógł / mogła w pełni odkryć, co jeszcze jest możliwe lub co jeszcze cię czeka.

 

Pozwoli ci to uciec od ludzkich pułapek lub oczekiwań, które możesz mieć Ty lub inni wobec Ciebie.

 

Sprawi, że Ty i Twoje otoczenie będziecie mieli łatwiejszy dostęp do tych wzniosłych myśli i emocji.

 

Ten kamień pomoże ci ponownie połączyć się z Twoim naturalnym sposobem bycia, poprosi cię o zrobienie tego, co konieczne, aby tego dokonać.

 

Emocjonalne właściwości lecznicze sugilitu polegają na wzmocnieniu pewności siebie.

 

Sugilit wspaniale chroni również wrażliwych ludzi, którzy wychwytują negatywne emocje, świetny dla tych empatycznych, aby nie chłonęli energii z otoczenia jak gąbka!

 

 

 

Fioletowy Ogień Przemiany i medytacja usuwająca blokady

Jeśli w Twoim życiu jest coś, co uniemożliwia Ci zrealizowanie marzeń i celów, ten kamień pomoże Ci sobie z tym poradzić. 

Możesz zastosować prostą medytację wyobrażając sobie, że wszystkie blokady, ciemne energie w Twoim ciele, aurze, otoczeniu przemieniają się transformującym Fioletowym Ogniem w światło. Powtarzaj aż do skutku :-)

Uzdrawiające energie kamienia usuną wszystkie negatywności i zastąpią je wszystkimi rzeczami jasnymi, szczęśliwymi i pięknymi.

To energia przemiany Archanioła Zadkiela Fioletowego boskiego Promienia oraz Lady Ametyst Archai Przemiany. 

Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek na ten temat, znajdziesz je w książce “Jak rozmawiać z Aniołami” bestsellerze Marii Bucardi oraz w wykładach online - na dole strony.

 

Drogi i cenny kamień

Sugilit to kosztowny i wyjątkowy kamień. Przez kolor winogronowy i silne właściwości lecznicze, jest jednym z najbardziej poszukiwanych kamieni szlachetnych na świecie. Jest rzadki i trudno dostępny, co sprawia, że jest o wiele droższy.

 

Historia kamienia i właściwości geologiczne

Sugilit to rzadki minerał nazwany na cześć Ken-ichi Sugi, japońskiego geologa, który jako pierwszy odkrył ten materiał w 1944 roku na japońskiej wyspie Shikoku. 

 

Sugilit ma intensywnie fioletowy kolor i jest zwykle nieprzezroczysty do półprzezroczystego. Niektóre z półprzezroczystych kamieni mają fasetki. Kamień jest używany do produkcji atrakcyjnych koralików, kaboszonów i przedmiotów dekoracyjnych. Sugilit jest również znany jako wesselit, po odkryciu fioletowego materiału w kopalni manganu Wessels w Afryce Południowej. Sugilit jest znany pod innymi nazwami, w tym fioletowym turkusem, cybelenem, lawulitem, luwulitem, królewskim azelem, królewskim lawulitem i królewskim lazelem.

 

Sugilit występuje w pokładach złoża manganu jako surowiec sjenitu zawierający egirynę w granicie biotytowym. Ten niezwykły minerał cyklokrzemianowy ma zabarwienie od fioletowego do fioletowo-czerwonego. Krystalizuje w układzie heksagonalnym z pryzmatycznymi kryształami.

 

 

 

 

Jak możesz używać swój kamień po zamówieniu:

 • Najlepiej nosić blisko ciała lub w kieszeni, torebce. 

 • Używać do wyciszenia, medytacji, manifestacji, innych praktyk energetycznych.

 • Kłaść obok łóżka na noc lub pod poduszkę.

 • Robić eliksir, czyli wkładać na ok 30 min sam kamień do wody i pić.

 • Możesz używać woreczek do przechowywania, który otrzymasz w zestawie.
 • Pamiętaj, aby oczyszczać regularnie pod wodą, wodą z solą lub w dymie szałwii białej. Możesz także kłaść go na geodę / szczotkę kwarcu i ametystu jeśli posiadasz.

 • Nie kładź go blisko urządzeń emitujących fale radiowe itp., ani inne miejsca negatywne.

 • Talizman jest tylko Twój, połączony z Twoją aurą i listą życzeń, przygotowany specjalnie dla Ciebie. To jest wyjątkowa biżuteria. Nikt inny nie powinien go dotykać!

 

Traktuj go jak najlepszego przyjaciela, a otrzymasz tysiąckrotnie więcej! 

 

 

Jak możesz używać swój kamień po zamówieniu:

 • Najlepiej nosić blisko ciała lub w kieszeni, torebce. 
 • Używać do wyciszenia, medytacji, innych praktyk energetycznych.
 • Kłaść koło łóżka na noc lub pod poduszkę.
 • Robić eliksir, czyli wkładać na ok 30 min sam kamień do wody i pić.
 • Możesz używać woreczek do przechowywania, który otrzymasz w zestawie.
 • Pamiętaj, aby oczyszczać regularnie pod wodą, wodą z solą lub w dymie szałwii białej. Możesz także kłaść go na geodę / szczotkę kwarcu i ametystu jeśli posiadasz.
 • Nie kładź go blisko urządzeń emitujących fale radiowe itp., ani inne miejsca negatywne.
 • Talizman jest tylko Twój, połączony z Twoją aurą i listą życzeń, przygotowany specjalnie dla Ciebie. To jest wyjątkowa biżuteria. Nikt inny nie powinien go dotykać!

 

Traktuj go jak najlepszego przyjaciela, a otrzymasz tysiąckrotnie więcej! 

 

Gwarancja najwyższej energii i jakości

Gwarantuję, że kamień był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten - takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuje na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobinę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 

Do talizmanu otrzymasz również woreczek do przechowywania kamienia.

 

Po złożeniu zamówienia, wyślij swoją listę życzeń, czyli jak chcesz, aby został dla Ciebie zaprogramowany. Może w jakiejś szczególnej sprawie lub aspekcie ma Ci pomóc - napisz w okienku, które wyświetla się w kolejnych krokach po włożeniu do koszyka lub na adres email maria.bucardi@gmail.com z numerem zamówienia w tytule.

 

Dostępność: dla cierpliwych  w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają!

 


o Marii Bucardi

 

 


Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

 

Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 

 

Opinie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

9 stycznia 2024

Dziekuje Mario!!! To sliczne o wielkiej mocy. Ma przesliczny kolor.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl