Nowości
Nowości

Talizman Tygrysie Oko - odwagi, siły przebicia, pewności siebie, spokoju, równowagi, bogactwa i sukcesu w świecie materialnym. Siła, moc, ogień, żywioł ziemi i ognia. Serce 40x30 mm

Dostępność: Natychmiast. Realizacja zamówienia od 1 do 7 dni.
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 488,00 zł 488.00
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Tygrysie Oko markiza_20240426233557
Pin It

Opis

 

Talizman Tygrysie Oko

Bogactwo, siła i moc, równowaga i spokój

 

 

 

Wielkość ok. 40x30 mm

Dziurka 3 mm

z Afryki Południowej

Najwyższa jakość i wibracja

Dokładnie ten ze zdjęcia w kształcie serca! Zobacz na pozostałych jak pięknie się mieni w świetle

 

Kamień Tygrysie Oko

Ochrona - odwaga - balans - powodzenie w sprawach materialnych - bogactwo i obfitość - pewność siebie - stabilność - żywioł ziemi i ognia - zwycięstwo - sukces - powodzenie finansowe - uziemienie - korzystne decyzje - mądrość wyższa - spokój wewnętrzny - siła fizyczna, ducha, siła przebicia, siła wolnej woli - wytrwałość - wytrzymałość - poczucie wartości siebie

 

 

Z tym kamieniem czujesz, że stoisz twardo na ziemi i cały chaos zewnętrzny Cię nie porusza. Twój spokój jest Twoją siłą i mądrością, dzięki którym zawsze podejmujesz najlepsze decyzje.

 

Tygrysie Oko pomaga w wytrwałości i wytrzymałości, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, a także działać zgodnie z własnymi wartościami niezależnie od czynników zewnętrznych.

 

Aby zrozumieć ten wyjątkowy kamień, możesz pomyśleć o tym, że nasz świat jest materialny i duchowy. Część materialna jest cięższa, pozwala nam funkcjonować tutaj. Ludzkie ciało potrzebuje pożywienia, spełnienia finansowego, zdrowia, aby tutaj żyć i rozkwitać, można powiedzieć, że to taka stabilna podstawa. Świat duchowy jest lekki, nieuchwytny, ale stanowi siłę napędową wzrostu, ciągnie wyżej, jest jak skrzydła, które pozwalają latać, można powiedzieć, że jest ukoronowaniem człowieka. Razem, gdy połączy się w sobie te dwie siły, ponieważ obie są nam potrzebne, można spełniać się w każdej dziedzinie życia. 

 

Tygrysie Oko jest kamieniem, które daje Ci wielką siłę i powodzenie w sferze materialnej, dzięki której możesz rozwijać się jeszcze bardziej.

 

Talizman zapewnia powodzenie finansowe i pomaga zawierać korzystne umowy. Idealny w rytuałach materialnych, bogactwa i obfitości. Zapewnia przepływ dóbr materialnych. Jego magiczna energia aktywuje pomoc pozytywnych sił nadprzyrodzonych, dodaje odwagi, energii i zapewnia zwycięstwo. 

 

Zdjęcie nie oddaje jego piękna, na żywo mieni się kolorami ziemi i słońca, brązami ze złotym blaskiem. Jeśli lubisz stonowaną biżuterię naturalną, ale ciekawą, będzie Ci się bardzo podobał.

 

 

Kamień ma silne właściwości uziemiające, czyli pozwala być tutaj i teraz, zamiast rozpamiętywać przeszłość, martwić się o przyszłość, czuć co Ci odpowiada, a co nie, co jest dla Ciebie dobre, a co złe, a także w pewien sposób “uziemia” emocje, co znaczy, że w np. w stresującej sytuacji przestają Cię porywać i rządzić Tobą, a opadają i Ty jesteś Panem / Panią swego losu.

 

Z tym talizmanem poczujesz w pełni, że życie jest w Twoich rękach i skupisz się na tym, jak nim kierować w najlepszą stronę.

 

Gdy pojawia się problem w życiu, można być jego częścią lub zostać częścią rozwiązania. Oko tygrysa pomaga poszerzyć świadomość, zwiększając zdolność dostrzegania nowych pomysłów i rozwiązań. Może pomóc spojrzeć na świat w bardziej pozytywny, optymistyczny sposób. Podobnie jak element ognia, może przynieść światło do sytuacji, pomagając Ci lepiej widzieć rzeczy.

 

Tak jak żywioł ognia, oko tygrysa może pomóc Ci świecić jaśniej, dzięki czemu możesz być bardziej widoczny / widoczna i rozpoznawany / rozpoznawana w większym stopniu. Oko tygrysa jest szczególnie pomocnym kamieniem, jeśli chodzi o pewność siebie, podejmowanie działań i dążenie do celu. Może pomóc Ci znaleźć odwagę i motywację do wyjścia ze swojej strefy komfortu i wkroczenia w nowe sytuacje i możliwości, pomagając w osiągnięciu pełnego potencjału.

 

“Oko tygrysa” jest połączone zarówno ze słońcem, jak i ziemią, harmonizuje cechy żywioł ognia w Tobie, taki jak inspiracja i pasja, z właściwościami elementu ziemi, takimi jak stabilność i uziemienie, aby stworzyć równowagę.

 

Oko złotego tygrysa jest szczególnie pomocne, gdy chcesz podjąć działanie z bardziej korzystnego miejsca (logiki w połączeniu z sercem), a nie z emocji. Pracuj z nim szczególnie w sytuacjach, gdy wiesz, że będziesz musiał / musiała podejmować decyzje i nie chcesz, aby Twoje uczucia przesłaniały Ci osąd. 

 

Jest to również kamień ochronny i może zwiększyć Twoją zdolność zwracania uwagi na szczegóły.

 

Tygrysie Oko pomoże Ci w nowym początku, sferze bogactwa i obfitości, podejmowaniu decyzji, zdrowiu fizycznym, relacjach. Może się to wydawać nieco zaskakujące, ponieważ jest mnóstwo innych kamieni z energią miłości jak np. kwarc różowy, jednak ten jako, że jest połączeniem żywiołu ziemi i ognia, również bardzo pozytywne w związkach długotrwałych, aby zbudować solidną podstawę i rozpalić ogień miłości. Pewność siebie i mądrość jakie wzmacnia ten kamień, działa jak najlepszy afrodyzjak.

 

Jeśli interesuje Cię świat kamieni i Zwierząt Mocy, możesz dodatkowo pogłębić zrozumienie talizmanu o znaczenie tygrysa. Nie tylko ich nazwa, ale energia mają podobny sens. Sam kamień wygląda jak spojrzenie tygrysa, a niektóre części kamienia (każdy jest inny!) wyglądają jak cętki wielkiego kota.

 

Uwaga: Kamień Mocy - to uzupełnienie w leczeniu. Nie zastępuje profesjonalnej opieki medycznej. 

 

Osobiście energetyzuje ten kamień Maria Bucardi - określ, w czym dokładnie ma on pomóc za pomocą Twojego życzenia.

W moim sklepie znajdziesz wyłącznie niepowtarzalne kamienie, których nie dostaniesz w żadnym innym miejscu. Każdy talizman, który oferuję, to unikatowy i starannie wyselekcjonowany kamień, który posiada wyjątkowe właściwości energetyczne. Oznacza to, że kiedy nabywasz taki talizman, masz pewność, że trzymasz w ręku coś naprawdę wyjątkowego i niezwykle rzadkiego, czego często brakuje w masowych źródłach, gdzie kamienie często pozbawione są właściwości energetycznych.

Dlaczego warto wybrać mój sklep:

  • Jakość i źródło kamieni: Każdy kamień szlachetny, jest starannie wyselekcjonowany, by spełniał najwyższe standardy jakości. Jego pozytywne wibracje są wzmacniane poprzez odpowiednie przechowywanie. Kupując z niewiarygodnego źródła, ryzykujesz otrzymanie kamieni, które nie tylko nie pomogą, ale mogą być nawet szkodliwe. Istnieją kamienie martwe, które utraciły swoje właściwości ze względu na bliski kontakt z urządzeniami elektrycznymi.
  • Żywe kamienie: Moje talizmany są wykonywane na kamieniach o wyjątkowych wibracjach pozytywnych, nazywanych "żywymi kamieniami". Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt, który jest pełen życia, energii i potencjału do transformacji.

  • Osobisty Kontakt: Po złożeniu zamówienia, proszę o przesłanie listy życzeń, aby talizman mógł zostać zaprogramowany zgodnie z Twoimi potrzebami, aby mógł Ci pomóc w konkretnych sprawach i aspektach życia.
  • Wegański sznureczek i woreczek: Do każdego talizmanu dołączam wegański sznureczek oraz woreczek do przechowywania kamienia.

  • Cierpliwość: Dostawa może potrwać dłużej niż zwykle, ale wierzę, że każdy talizman do Ciebie dotrze w odpowiednim momencie, przynosząc pozytywną zmianę. 

 

 O Marii Bucardi


Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!


Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 

 

 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (7)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

27 kwietnia 2024

Uroczy talizman z tygrysiego oka jest wypełniony pozytywną energią serdecznie go polecam

28 kwietnia 2024

Cudowne serduszko z kamienia piękna rzecz wypełniona dobrą energią!!

29 kwietnia 2024

Mam taki Talizman Tygrysie Oko od Marii, tylko inny kształt. Ma wysokie energie, ochrania, dodaje pewności siebie, odwagi i mocy do działania. Ma piękne tygrysie kolory, jest śliczną ozdobą. Polecam Sunflower

7 maja 2024

Talizman Tygrysie Oko od Marii ma wyjątkowe, bardzo wysokie i czyste energie. Mam taki, tylko w innej formie. Pomaga w sprawach materialnych. Dodaje siły, mocy do działania, kreacji dobrych rzeczy. Uziemia, także chroni. Polecam serdecznie Daria

9 maja 2024

Przepiękne serduszko z tygrysiego oka od Marii Bucardi z całego serca polecam

20 maja 2024

Ten tygrysi kamień poprowadzi Cię bystro hartem ducha przez wszelkie wertepy życia do mentalnego wzmocnienia, poczucia stabilizacji w sferze materialnej, siły wewnętrznej, śmiałości siebie, by sięgnąć po to, co najlepsze dla Ciebie.

21 maja 2024

Uroczy wisiorek z tygrysiego oka który ma moc

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl