Talizman niezwykłej siły i mądrości - Lemurian Golden Healer - Złoty uzdrowiciel "transformator' przekształca część życia na lepszy stan, zwiększa przypływ sił życiowych. Tylko jeden, unikat!

Dostępność: niedostępny sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 888,84 zł 888.84
ilość szt.
Zyskujesz 24 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Lemurian golden healer 19x39x17
Pin It

Opis

 

Talizman Golden Healer Lemurian kwarc 

Tylko ten jeden, wyjątkowy!

 

  

 

 

Wielkość 41x19x17 mm 

Brazylia

 

Symboliczna kwota Lemurian w cenie 888 zł jest wyjątkowa, ponieważma głębokie znaczenie. Liczba 888 jest symbolem obfitości, dostatku, harmonii i równowagi. Anioły przypominają nam, że zasługujemy na dobre rzeczy i obfitość w różnych sferach życia. Symbol ten zachęca nas również do dbania o równowagę w sferze fizycznej, emocjonalnej, duchowej i społecznej. Ponadto, liczba 888 wskazuje na nasze unikalne dary i talenty, które powinniśmy rozwijać i wykorzystywać, aby przyczyniać się do dobra innych i tworzyć pozytywne zmiany w świecie. Anioły są przy nas, oferując wsparcie, inspirację i przewodnictwo. Zachęcają nas do zwracania uwagi na subtelne znaki i sygnały od naszych przewodników duchowych oraz do odkrywania naszego życiowego przeznaczenia i misji, służąc innym.

 

 

 

Złoty Uzdrowiciel Lemurjański Kwarc 

 

Golden Healer Lemurian, niesamowity kryształ, stanowi wspaniałe narzędzie do pracy z energią, medytacji i uzdrawiania. Jego piękno jest równie głębokie, co jego właściwości uzdrawiające.  Ten mistyczny kryształ doskonale wspomaga przepływ prany, czyli siły życiowej, poprzez twoje ciało i aurę. Jego energie energetyzują czakrę korony, otwierając cię na bardziej świadome połączenie z Duchem i duchowym wymiarem. Ponadto, wzmacnia czakrę splotu słonecznego, podnosząc twoje poczucie osobistej mocy i pewności siebie.Jest to również kryształ o niezwykłych właściwościach uzdrawiających. Pomaga w procesie gojenia, redukuje napięcie, lęk i niepokój, zapewniając uczucie ulgi i ogólnego dobrego samopoczucia. Głęboko relaksuje i wprowadza w stan wewnętrznego spokoju.

Jego moc oczyszczania obejmuje całe ciało, umysł i aurę, podnosząc świadomość na wyższy poziom. Ten lemuryjski kryształ złotego uzdrowiciela szczególnie polecany jest w duchowym uzdrawianiu, gdy cały organizm jest poza równowagą. Może również przynieść poczucie jedności osobie cierpiącej z powodu braku związku lub uczucia oderwania. Kiedy życie zdaje się wirować wokół ciebie, a ty czujesz się zagubiony w chaosie, lemuryjski kryształ złotego uzdrowiciela może być twoim sprzymierzeńcem w procesie leczenia.

Złoci Uzdrowiciele Lemuriany to prawdziwe transformacyjne instrumenty, które pomagają przekształcić różne aspekty naszego życia na lepsze. Wykorzystując mądrość i uzdrawiającą moc starożytnych Lemurii, pozwalają nam odkrywać nowe możliwości i dążąć do lepszego, bardziej spełnionego życia. Wprowadź złotego Lemurianina do swojego doświadczenia duchowego, a odkryjesz jego niezwykłe zdolności do uzdrawiania, przemiany i podniesienia twojej świadomości. To kamień, który niesie ze sobą piękno, siłę i nadzieję, pomagając nam odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię w dynamicznym świecie.

 

 

 

Nawet ludzie nieczuli na energię kamieni, gdy wezmą do ręki różdżkę lub kamień kryształu górskiego lemuriańskiego, odczuwają wysyłaną przez ten kamień wibrację; znawcy określają ją jakby była „nie z tego świata”. Według legend istniała kiedyś na świecie starożytna cywilizacja o nazwie Lemuria. Gdy dobiegała końca, jej mieszkańcy zaprogramowali kryształy energią wiedzy, mądrości i uzdrawiania, aby wieki później ich następcy mieli dostęp do zawartych w nich informacji.

Lemurianie wiedzieli, że teraz będzie kulminacyjny okres w Ziemskiej ewolucji, zostawili nam więc kryształy wewnątrz Ziemi, byśmy mogli ich użyć do wzmocnienia uzdrawiającej energii.

Lemurianie pracowali zbiorowo, jako jedno źródło energii. Moc tej zbiorowej energii tworzyła ogromnej mocy uzdrawiające światło, które pracowało poprzez cały wszechświat, by uzdrawiać na wszystkich poziomach. Gdy podnosimy nasze wibracje, możemy dostroić się do tej energii i pracować wspólnie nad uzdrawianiem naszej Ziemi, nas samych i więcej.

 


Kryształy Lemuriańskie przypominają nam, w jaki sposób wyrazić naszą indywidualność, jednocześnie służąc większemu dobru, jak znaleźć całość w sobie, równocześnie doświadczając bycia jednością ze wszystkim, co jest. Istnieje silne powiązanie pomiędzy Lemurią a delfinami. Wielu ludzi wierzy, że wcześni Lemurianie otrzymali instrukcje od Błękitnych Delfinów.


Lemuriańskie kryształy zawierają energie, które odblokowują i dostarczają to, co potrzebne jest, by pomóc planetom, gwiazdom, galaktykom albo jakiemukolwiek procesowi stwarzania w danym czasie. Formują kosmiczne siatki, łącząc planetę Ziemię z gwiazdami i je ze sobą nawzajem.

 

Według Rudolfa Steinera, Lemurianie potrafili wykorzystywać właściwości i potencjał swojego mózgu w 100%, dzięki czemu dokonywali rzeczy, które nasza cywilizacja uznałaby za nieprawdopodobne cuda.

 

 

 

Wyjątkowy kryształ Lemuryjski 

 

Kryształ lemuriański to nazwa nadana kryształowi, który zawiera informacje z czasów Lemurii.

 

Możliwe, że kryształy lemuriańskie są najsilniejszymi kryształowymi wibracjami, jakie istnieją na planecie od samego początku stworzenia. 

 

Zawierają wszystkie informacje i kody dla pełnego rozwoju ludzkości i Ziemi. 

 

Wzmacniają myśli i przekazują je.

 

Kryształy można nazwać układem nerwowym lub informacyjnym Ziemi, a złoto sercem.

 

Kryształy lemuriańskie inicjują ewolucję, sprawiają, że dostęp do własnej wewnętrznej wiedzy jest wolny. Przypomina nam zdanie „Ja jestem światłem, prawdą i życiem”. Niech ta świadomość rozprzestrzenia się z każdym kamieniem, który wychodzi z ciemności, a jego światło wiedzy świeci jak słońce w ciągu dnia.

 

Kiedy pracujemy z kryształami lemuryjskimi, przypominają nam o stanie braku materii i poczuciu jedności ze wszystkim, co nas otacza. Przywracają świadomość w każdej komórce naszego ciała, że jesteśmy całością, związani ze wszystkimi żywymi istotami. 

 

Wszyscy jesteśmy istotami boskiej miłości, bez względu na to, czy jesteśmy dobrzy, czy źli, a to, co się z jednym dzieje, wpływa na nas wszystkich. 

 

Pomagają w samotności, przypominając nam, że zawsze jesteśmy połączeni z innymi i wszyscy jesteśmy równi w duchu.

 

Dobrze jest mieć lemuriański kryształ blisko ciała, aby stale uzdrawiał je i pozytywnie wpływał. Można go kłaść na miejsca szczególnie chore lub problematyczne.

 

Medytuj z nim trzymając go na czakrze trzeciego oka, pozwalając swojemu duchowi przebudzić się i widzieć więcej. 

 

Może pomóc Ci w zdobywaniu informacji o starożytnej cywilizacji Lemurii. Wielu pracowników światła otrzymało takie informacje podczas medytacji i pracy. Tak odkryto, że kryształy zostały nam pozostawione do użytku przez bardzo zaawansowaną cywilizację.

 

Mają naprawdę potężną energię i są doskonałe do wspomagania pracy nad rozwojem duchowym.

 

Ten kryształ zawiera dla ciebie ogromne skarby! Mówi się, że pod jego wpływem z biegiem czasu, szyszynka jest stymulowana do wzrostu, co oznacza wydłużenie długości życia i aktywację zdolności wyższych, pozazmysłowej percepcji.

 

Szyszynka wpływa na cały układ hormonalny organizmu oraz reguluje i kontroluje kilka kluczowych procesów, takich jak: wzrost i rozwój fizyczny. Jest odpowiedzialna za reprodukcję, kontrolę temperatury ciała, czynność nerek, rytm snu i czuwania, eliminację stresu, ochronę DNA w komórkach organizmu przed zmianami wywołanymi przez wirusy i czynnikami rakotwórczymi, ochronę przed wolnymi rodnikami (kryształ lemuryjski to świetny przeciwutleniacz), wytwarzanie energii w komórkach i przepływ energii w całym organizmie, układ odpornościowy, który natychmiastowo i dokładnie wykrywa i niszczy „wrogie wektory” i patogeny, kontrolę procesu starzenia.

 

Uważa się, że szyszynka miała pierwotnie ponad 3 cm długości i zdegenerowała się do obecnych rozmiarów od 3 do 5 milimetrów i - według naukowców - odpowiada między innymi za rytm czuwania i snu. Wytwarza hormon „melatoninę”. Znanymi badaczami szyszynki są dr. Dr. Walter Pierpaoli i Dr. William Regelson, którzy po latach badań odkryli, że często ludzki organizm prawie przestaje wytwarzać melatoninę w wieku 45 lat.

 

Jeśli chcesz, możesz się wiele nauczyć od tych kryształów. Wszystkie kryształy są ze sobą połączone. Sieć ta tworzy się, staje coraz silniejsza i być może w pewnym momencie doprowadzi do pierwotnego stanu lemuryjskiego…

 

 

 

Mityczna Lemuria

 

Na długo przed Atlantydą istniał kontynent i czas zwany Lemuria, który znajdywał  się na Pacyfiku. Kontynent prawdopodobnie istniał około 200 000 lat temu, 90 000 lat przed Atlantydą. Mieszkańcy Lemurii byli bardzo wysoko rozwinięci energetycznie i żyli w pełnej świadomości i jedności z naturą. Ich ciała były lekko przezroczyste i jeszcze nie tak solidne jak nasze. Większość komunikacji odbywała się telepatycznie.

 

Cała ich wiedza była przechowywana w kryształach. Informacje zostały przetransportowane do kryształu i zapieczętowane. Kopie wszystkich kryształów zostały wykonane i zdeponowane dla potomności. 

 

Używali kryształów w technologii i i uzdrawianiu. Każde dziecko otrzymało również przy narodzinach kryształ, w którym przechowywane były wszystkie informacje i ścieżka życiowa (powołanie). 

 

Lemurianie żyli w absolutnej harmonii. Trudno jest sobie wyobrazić etapy życia na Lemurii, ponieważ bardzo różniły się od tego, co mamy dzisiaj.

 

W tym czasie panował pokój i harmonia, nieskończona miłość i niewyobrażalne połączenie ze wszystkimi innymi formami świadomości na Ziemi. Lemurianie nie znali żadnej choroby, ponieważ potrafili natychmiast rozpoznać źródło wszystkich rzeczy poprzez swoje zmysły.

 

Mogli żyć kilka tysięcy lat, ponieważ „fizyczne” ciało było nadal bardzo eteryczne i było w stanie nieskończenie daleko rozszerzać aurę w ziemskie pole magnetyczne, stanowiąc połączenie ze wszystkim, co tworzyło planetę. 

 

Każdy wiedział wtedy, że jakiekolwiek nadużycie lub uszkodzenie planety spotkałoby się z jego ciałem fizycznym w tym samym momencie i spowodowałoby konsekwencje dla jego samego oraz innych.

 

Lemurianin był w stanie natychmiast skompensować brak równowagi w swoim systemie, przywracając pierwotną informację, „boską wibrację”, a do tego używał odpowiednich kryształów, w których są ukryte zdolności i energie takie jak nieskończona miłość, absolutna więź ze wszystkim, co jest, głęboki spokój, nieskończona mądrość i cała wiedza o „zdolnościach”, które były oczywiste dla ludu lemuryjskiego: telepatia, teleportacja (również Atlantydzi mieli te umiejętności - np. poruszali ciężkie kamienne bloki egipskich piramid), nieograniczona ekspansja we wszechświat, podróże w czasie, każda zmiana wymiarów, przekazywanie wibracji do komórek ciała, zwłaszcza do układu limbicznego mózgu, przechowywanie niemal nieskończonej ilości danych, a przede wszystkim nawiązanie kontaktu z resztą wszechświata, czyli możliwość ponownego połączenia się z początkiem „siebie”.

 

Jeśli połączysz się z tym kamieniem, poczujesz się jak za czasów pełnych harmonii i miłości.

  

Lokalizacja i wygląd kwarców Lemuryjskich 

 

Występują głównie w regionie Diamantina w Brazylii, chociaż gdzie indziej znajduje się coraz więcej kawałków. Lokalizacje te obejmują różne obszary Himalajów, w tym Tybet, Rosję, Zambię i USA. W Brazylii leżą luźno, a nie grupowo w warstwach piasku. 

 

Kryształy Lemuriańskiego kwarcu są również znane jako Kryształy Nasion Lemuriańskich lub Nasiona Gwiezdne Lemurian.

 

Kryształy te mogą być w różnych kolorach, przezroczystym, dymnym, zielonym, różowym, niebieskim, cytrynowym i morelowym lub złotym uzdrowicielskim.

 

Są stożkowate i bardzo nieregularne, po ich bokach można znaleźć drobne rowki, które wyglądają jak kod kreskowy. Przez ostatnie wieki kryształy były bardzo rzadkie, a kopalnie wyczerpane, choć niektóre źródła z kolei podają, że coraz więcej jest ostatnio odnajdowanych. Wiele osób jest pewnych, że wciąż jest ich wiele, może jedynie dostęp ograniczony. Zostały dla nas i powinniśmy je odnaleźć oraz zaczerpnąć informacje, aby przywrócić harmonię na Ziemi, zrealizować cel w jakim zostały dla nas przekazane.

 

Gwarancja najwyższej energii i jakości

Gwarantuję, że talizman był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten - takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuje na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobinę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 

Do talizmanu otrzymasz również wegański sznureczek oraz woreczek do przechowywania kamienia.

 

Po złożeniu zamówienia, wyślij swoją listę życzeń, czyli jak chcesz, aby został dla Ciebie zaprogramowany. Może w jakiejś szczególnej sprawie lub aspekcie ma Ci pomóc - napisz w okienku, które wyświetla się w kolejnych krokach po włożeniu do koszyka lub na adres email maria.bucardi@gmail.com z numerem zamówienia w tytule.

 

Dostępność: dla cierpliwych  w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają!

 

Gdy poznasz ten niezwykły kamień, szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem... 

  

o Marii Bucardi

  

 

 

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!


Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl