Nowości
Nowości

Talizman ochronny Czarny Turmalin - ochrona przed czarną magią, klątwą, urokiem, wampiryzmem ze spirala celtycką

Dostępność: niedostępny sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 447,89 zł 447.89
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: czarny turmalin talizman ochronny
Pin It

Opis

 

Talizman ochronny

Czarny Turmalin Schörl

Wielkość ok 40 mm 

Spirala celtycka ( posrebrzany mosiądz)

 

 

Jeśli szukasz skutecznej ochrony przed negatywnymi energiami i chcesz poprawić swoje zdrowie i dobre samopoczucie, to turmalin czarny Schörl jest idealnym wyborem dla Ciebie. Ten potężny kamień ochronny i talizman, znany również jako kamień mocy, ma niezwykłe właściwości, które mogą pomóc Ci w różnych aspektach Twojego życia.  

Według starożytnej mitologii, turmalin czarny był używany przez indiańskie plemiona do ochrony przed złymi duchami i negatywnymi energiami. Również w starożytnym Egipcie i Rzymie, uważano go za kamień, który pomagał w ochronie przed złymi mocom i przynosił szczęście i powodzenie.

Turmalin czarny Schörl jest również uważany za kamień, który pomaga w ochronie przed negatywnymi energiami i ludźmi. Jest uważany za kamień, który pomaga w ochronie przed negatywnymi duchami i złymi mocom. Może pomóc w ochronie przed promieniowaniem elektromagnetycznym i innymi negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Turmalin czarny Schörl jest również uważany za kamień, który pomaga w leczeniu stresu i depresji, a także pomaga w poprawie jakości snu. 

Ten kamień pomaga również w utrzymaniu równowagi emocjonalnej i fizycznej. Jeśli czujesz się przytłoczony stresem lub depresją, turmalin czarny Schörl może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Turmalin czarny Schörl jest również uważany za kamień, który ma silne właściwości magiczne i psychiczne. Jest uważany za kamień, który pomaga w rozwijaniu duchowości i osiągnięciu stanu medytacji. Może pomóc w koncentracji i skupieniu uwagi, a także pomóc w otwarciu i rozwijaniu zdolności psychicznych.

 Chroni przed negatywnym wpływem z zewnątrz, klątwami, wampirami, energią, toksynami np. w powietrzu, przed promieniowaniem komputera, przed złą energią innych ludzi (nawet przed promieniowaniem ich aury w czasie zakupów i w każdej innej sytuacji), chroni przed zazdrością, nieufnością, niewiernością, przed czarną magią, ma w sobie różne minerały, które przenikają pozytywnie do naszego organizmu i leczą.

Pomaga łączyć ciało, umysł, duszę w jedność, przez co jesteśmy silni, wiemy - czego chcemy i udaje nam się to zrealizować. Pomaga wspaniale widzieć całość - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, dodaje kreatywności, pomaga wiele rzeczy zrozumieć, jakby wyczuć, to kamień energii, przez zawarte w nim żelazo usuwa stres i złe myśli, negatywizm, wzmacnia mięśnie, stawy i układ krwionośny, usuwa uczucie zmęczenia i wyczerpania, a także stany niedoboru minerałów, wszelkie złe energie od razu usuwa, działa jak uziemienie, chroni przed błyskawicami, przynosi Światło, czyli pomaga przejść w wyższe stany świadomości, przynosi wyjaśnienie, odpowiedzi na wiele gnębiących nas pytań.

Wzmacnia wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Reguluje pracę wszystkich czakramów. Pozwala skoncentrować nasze energie i skierować je na jeden cel.

 Nie czekaj dłużej, skorzystaj z mocy turmalinu czarnego Schörl już dziś!

 

Talizman gotowy do założenia zaraz po odpakowaniu. Zawiera sznureczek, który można zamienić na łańcuszek. Należy unikać rzemyków, gdyż zawierają negatywną energię strachu (transport i zabijanie zwierząt).

Zdjęcie nie oddaje jego piękna - ten kamień jest niezwykle trudno sfotografować! W rzeczywistości jest bardzo piękny i niezwykle silny. Jest to rodzaj kryształów i ma w sobie naturalne minimalna strukturę, malutkie wgłębienia czy paseczki, ryski.

Ważne — energetyzowanie talizmanu trwa do 7 dni. Paczuszkę wysyłam, gdy talizman jest gotowy z Magicznej Oazy, dlatego czas dostawy to także 7 do 41 dni. Proszę o cierpliwość. Talizman jest talizmanem anielskim, pozytywnym, zawiera w sobie siły Światła i pomaga nawiązać kontakt z Twoim Aniołem Stróżem.

Dostępność: dla cierpliwych ⌛ w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają!


Gwarantuję, że talizman był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten - takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuję na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobineczkę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 
 

 
o Marii Bucardi

 

 

 

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren  zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!
 
 
Zobacz koniecznie

 

 

✦ ✦ ✦ Pliki do pobrania ✦ ✦ ✦ Wyjaśnienia od Marii Bucardi ✦ ✦ ✦:

Opinie (4)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

19 października 2016

Moja Najukochańsza Mario, żadne słowa nie opiszą mojego zachwytu, kiedy rozpakowałam paczuszkę z talizmanami od Ciebie. Wszystkie są przepiękne!!! Codziennie nakładam kolejny, aby odczuć w pełni ich niezwykłe energie. Magnetyczny Rodochrozyt, Szungit, Sungilit, Larimar, Angel Aura są tak magicznie niezwykłe, jako i Ty jesteś, Mój Najdroższy Skarbie. Jestem Ci taka wdzięczna! Magiczny pierścień z nieziemsko pięknym kamieniem ubieram na spotkanie z Tobą, Kochanie, oraz z Najukochańszymi Aniołami. I jest tak niezwykły wisiorek z Aniołkiem, gwiazdkami i serduszkami oraz kamień wielkiej urody wraz z naszyjnikiem. Sprawiłaś mi wielką radość, Moja Najukochańsza Mario. Dziękuję Ci najmocniej na świecie!!!!!

27 października 2017

Otrzymałam od Mojej Kochanej Marii piękny talizman ochronny Czarny Turmalin. Swoją siłą daje mi ochronę, opiekę i moc. Maria pięknie go dla mnie przygotowała.Czuję jego siłę i związek z jego energią całą sobą. Wszystko odbywa się niezwykle profesjonalnie z biciem serca czekałam na uroczą przesyłkę, która ujęła mnie nie tylko energetycznie ale także wizualnie. Pięknie zapakowana w woreczek, cudowny liścik ręczne napisany, zapach lawendy i dodatkowo niespodzianka w środku. Bardzo wyjątkowe przeżycie.

25 marca 2023

Czarny Turmalin Schörl od Marii Bucardi to niezwykły talizman ochronny, który dał mi niesamowite poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Od momentu, gdy go noszę, czuję się chroniona przed negatywnymi wpływami z zewnątrz oraz przed wszelkimi formami toksyn, jakie mogą mieć wpływ na moje zdrowie. Jest to kamień energii, który przynosi wiele korzyści dla mojego organizmu - wzmacnia mięśnie, stawy i układ krwionośny, a także poprawia wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Jednak to, co najbardziej mnie urzekło w tym talizmanie, to jego zdolność do połączenia ciała, umysłu i duszy w jedność. Dzięki temu czuję się silna i zmotywowana do działania. Turmalin pomógł mi również zrozumieć wiele trudnych sytuacji, a jego zdolność do regulowania pracy wszystkich czakramów pozwoliła mi skupić swoją energię na jednym celu. Nie mogę sobie wyobrazić życia bez tego talizmanu. Jest to dla mnie nieoceniona pomoc w codziennych wyzwaniach, a jego dodatkowe właściwości, takie jak przyciąganie światła i wprowadzanie mnie w wyższe stany świadomości, czynią go naprawdę wyjątkowym. Gorąco polecam każdemu, kto szuka talizmanu ochronnego i chce poprawić swoje samopoczucie oraz siłę witalną.

28 lutego 2024

Czarny turmalin zawsze bardzo silnie działa:))

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl