Nowości
Nowości

Twoje Drzewo w Magicznej Oazie w Portugalii ok. 50-75 cm

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 77,00 zł 77.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Twoje drzewo w Magicznej Oazie Natury

posadzone przez Marię Bucardi

połączone z Twoją energią

 

 

Twój datek to 1 nowe drzewo w Magicznej Oazie.

Zostanie nazwane Twoim imieniem i inicjałami.

Możesz napisać mi intencję w jakiej mam posadzić Twoje drzewo, np. miłość, zdrowie, szczęście.

Wszystkie drzewa sadzę własnoręcznie, łącząc je z fundatorem.

Jego energia wspiera Ciebie, a Twoja energia Twoje drzewo…

To niezwykłe magiczne drzewa, które tworzą ten cudowny świat …

Drzewo zostanie posadzone przez Marie Bucardi w Magicznej Oazie w Portugalii

Wielkość około 50 - 75 cm

 

 

 

 

 

To, co dajesz z głębi serca, wraca do Ciebie 7 razy!

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

link: https://www.paypal.me/MariaBucardi

 

lub na onoSemina.org

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

www.onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina

tytuł wpłaty: darowizna

IBAN BE69 9670 5218 7578

SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX

adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:

TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

link: https://www.paypal.me/posadzdrzewo

 

 

Inspiracja

 

Gdy zapada zmrok i słońce chowa się za horyzontem, niektóre kwiaty dopiero otwierają swoje główki, wabiąc rajskim zapachem nocne motyle i inne Istoty. Bądź dla innych światłem w ciemnościach nocy. Niech zabłąkane stworzenia i istoty potrzebujące Twojej pomocy przybędą do Ciebie. Utulą się w Twoich ramionach. Niech Twój kawałek Magicznej Oazy, będzie takim cudownym miejscem nadziei, ratunku i schronienia dla Istot zagrożonych wyginięciem. Twój kawałek w magicznym ogrodzie opatrzony Twoim imieniem, wypełniony Twoją energią, Twoje miejsce na planecie Ziemi.

 

Dbaj o Twoje miejsce w Magicznym Ogrodzie i Istoty, które znalazły w nim schronienie. Myśl o tym miejscu, telepatycznie przesyłaj energie dla Twojego drzewa i innych Twoich roślin i stworzeń. I pamiętaj o tym, że możesz pomóc innym stworzeniom jeśli sama/sam będziesz w harmonii. Dlatego często odwiedzaj telepatycznie Oazę. Utul się do Twojego drzewa, obserwuj istoty, które schroniły się w Twoim kawałku magicznego ogrodu i czuj jak wysyłają Ci swoją wdzięczność i Miłość w odpowiedzi za Twoje serce i stworzenie tego miejsca dla nich.

 

Rośliny, zwierzęta i inne Istoty potrzebują Ciebie. Potrzebują Twojej pomocy i nowego miejsca tutaj w Oazie, miejsca, które stworzysz przy pomocy Twojego datku i Twojego zaangażowania.

 

To Ogród Miłości i schronienie. To Twój Ogród. Tutaj możesz wędrować, odpoczywać i dzielić się miłością z mieszkańcami i zawsze drzwi Magicznej Oazy są i będą dla Ciebie otwarte. Nawet, gdy jesteś daleko stąd to możesz usiąść w ciszy. zamknąć oczy i przenieść się w myślach tutaj do Twojej Oazy. W imię Miłości dla Istot zagrożonych wyginięciem Twoja Maria Bucardi

To Ty dajesz im dom i możliwość przetrwania

Zrob cos dla naszej Palnety i stworz Twoj wlasny kwalek ogrodu w Magicznej Oazie

Powiedz razem ze mna i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ja ratować!

 

 

Wiesz, ze od lat angażował się w pomoc dla zwierząt np. koni, ale …

Nadszedł czas w którym sytuacja naszej Planety stała się katastrofalna, zniszczenie i zanieczyszczenie, masowa uprawa, hodowla, wydobycie surowców – doprowadziło do tragedii. Kazdego dnia maleje ilość lasów i bezpowrotnie giną setki gatunków zwierząt, wystarczy popatrzeć np. na masowe wymieranie pszczół.

W tej chwili pomóc, by uratować jedno zwierze mija się z celem, gdy w tym samym czasie giną tysiące!

Wiele osób popada w apatię, bierność, depresję... Media informują nas o kryzysie gospodarczym jakby to było najważniejsze, setki osób boi się karmieni tylko strachem i niskimi uczuciami. Kiedy człowiek się boi – to reaguje instynktownie i łatwiej wówczas nim sterować i manipulować. Tutaj nie wolno się bać – tutaj trzeba działać!!! Nigdy wczesniej nie bylo takiej sytuacji na świecie, jak w chwili obecnej. Gdy lasy deszczowe zostaną wycięte to świat zmieni się w pustynię, co widać było już w tym roku po masowej SUSZY. Trudno jednak walczyć z wiatrakami i wierzyć, że fundacje zrobią coś za nas, gdy jednocześnie rządy tych krajów dają dotacje na wypalenie lasu pod hodowle bydła!

Zamiast jednak biernie patrzeć na to wszystko i ze zrezygnowaniem mówić “co ja mogę zrobić?” trzeba połączyć nasze wysiłki w jedno. Zamiast ratować jedno zwierzątko, należy stworzyć miejsce do życia dla kilkudziesięciu lub kilkuset! Nie tylko duże zwierzęta potrzebują naszej pomocy, ale także te małe, maleńkie!!!  Naturalny las, w którym roi się od kwiatów, roślin, jagód, poszycia, runa leśnego to oaza dla setek zwierząt, owadów, ginących gatunków roślin, ptaków, płazów. Tutaj nie chodzi o taki zwykły las, który widzimy na każdym kroku, gdzie drzewa rosną, by móc je wyciąć, gdzie brakuje prawdziwego runa, w którym mogłyby schronić się zwierzęta i owady. Chodzi mi o stworzenie takiego lasu na wzór tropikalnej dżungli, gdzie człowiek może być gościem, ale nie pasożytem! Gdzie każde zwierzę, owad, kwiat ma swoje miejsce.

Wspólnie możemy zrobić dużo więcej, niż w ogóle można by przypuszczać, bo jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

Powiedz razem ze mna i innymi ludzmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i dołącz do akcji tworzenia Oazy dla gatunków zagrożonych, do tworzenia naszej wspólnej dżungli by przywrócić to, co boskie i ratować inne gatunki póki nie jest jeszcze za późno.

Niech susza, katastrofy ekologiczne będą dla nas motywacją do działania. Nie przez przypadek urodziłaś / urodziłeś się w tych czasach tutaj na Ziemi, każdy z nas ma powołanie i jeśli akurat teraz inkarnujemy – to znaczy, że trzeba działać, by ratować nasza Matke Ziemie!

Wybierz po której stronie stoisz, czy po tej niszczycielskiej czy tej, która walczy w obronie innych i niech film “Avatar” będzie dla nas motywacją i przesłaniem http://youtu.be/iT4mhjaEZ2k w obronie innych gatunków na naszej planecie!

Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i przesylam moc pozytywnej świetlistej energii, nadszedł czas, by połączyć nasze siły w jedno!

Twoja Maria Bucardi

Ps. Jeśli posiadasz grunt i chcesz zrobić coś dla naszej planety, proszę o kontakt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy potrzebujesz wskazówki, po prostu napisz do mnie.

 

 

 

Co możesz zrobić dodatkowo:

  • ogranicz konsumpcję, czyli kupuj jak najmniej, szczególnie w plastiku
  • stwórz zielony balkon,
  • uprawiaj własne warzywa w oknach i na parapetach,
  • zastąp powierzchnie betonowe zielonymi,
  • stwórz zielony dach,
  • poszerz swoją wiedzę na tematy energii i wykorzystania wiatraków, energii wodnej czy innej,
  • przejdź na weganizm, by ograniczyć hodowlę zwierząt i tym samym wycinanie lasów!
  • łączy się z innymi podobnymi ludźmi: uczymy i motywujmy się wzajemnie. 


 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren  zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!
 
 
Zobacz koniecznie

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (26)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

24 października 2019

Dziękuję za posadzenie drzewka w intencji zdrowia dla przyjaciela ♥️ Myślę ,że już coś zaczęło się dziać i za chwilę będą pozytywne zmiany . To wspaniały pomysł aby mieć posadzone drzewko we własnej intencji z inicjałami aby rosło . W ten sposób siejemy dobro na świecie i ono pozostanie po nas tu na ziemi. ♥️

10 lutego 2020

Dziękuję , za posadzenie drzewa w intencji dla syna . Drzewo rośnie i wiedza też ! A przy okazji można zrobić coś dobrego dla świata !

7 marca 2020

Serdecznie dziękuję za posadzenie drzewka w intencji zdrowia rodziny za pomoc matce ziemi

8 marca 2020

Serdecznie dziękuję za posadzenie drzewka w intencji zdrowia mojej rodziny za pomoc matce ziemi

16 grudnia 2020

Dziękuję bardzo kochana Mario za posądzenie swoimi rękami drzewa w intencji gdzie będę chciała wydrukować trochę dokumentów.

16 grudnia 2020

Dziękuję za drzewko w intencji pięknych paznokci

19 grudnia 2020

Najcudowniejszy i tak prosty sposób by podarować miłość sobie i Naszej Tutaj Planecie

26 lutego 2021

Serdeczne dzięki za posadzenie drzewka w intencji mojego zdrowia Pozdrawiam Halina

5 marca 2021

10 kwietnia 2021

Kocham Drzewa ❣a to jest jeden z najcydowniejszych sposobów by oddać się tej pasji jaki znam

4 maja 2021

Dziękuję bardzo za posądzenie drzewa w mojej intencji.

2 czerwca 2021

Dziękuję za krzewy w intencji Siłom Wyższym i Tobie, Mario wiadomej

13 lipca 2021

Dziękuję za radość które dało mi posadzenie drzewka :)

13 listopada 2022

Genialne połączenie korzyści dla nas i Matki Ziemi. Sadzenie drzew w intencji jest najpiękniejsza forma miłości dla mnie.

11 marca 2023

Droga Mario. Dziękuje za wszystko co robisz dla tej planety od strony fizycznej i duchowej. Pozdrawiam z całego serca.

20 kwietnia 2023

Drzewo ❤❤❤ super ze moja rodzina drzew sie powieksza . Ochrona srodowiska to bardzo wazne Kazdy kto ma samochod powinien posadzic chociaz 1 drzewo na swiecie

20 kwietnia 2023

Pomagajmy

9 lutego 2024

Jestem bardzo wdzieczna i bardzo szczesliwa, ze za Twoim posrednictwem najdrozsza Mario moge wesprzec nasza ukochana Ziemie. U Ciebie jest zawsze pewne i w 100% doskonale wykonanie.

18 lutego 2024

Super pomysł.Ja zdecydowałam się na 3 drzewko. Dwa dla mojego ukochanego w intencji szczęścia i zdrowia oraz jedno dla mnie również w intencji szczęścia

10 marca 2024

Z całego serca dziękuję za pomoc dla Ziemi i dla nas wszystkich :)

10 marca 2024

Dziękuję :)

14 marca 2024

Dziękuję bardzo. Tak się cieszę,że mam drzewko w magicznej Oazie.

19 marca 2024

Jest Pani cudownym ciepłym człowiekiem jak słonko. Bardzo dziekuję za realizacje mojego zamowienia.

23 marca 2024

Dziękuję za posadzenie drzewa:))

23 marca 2024

Polecam pomagać naszej planecie cieszy mnie myśl że gdzieś w świecie jest moje drzewo

16 kwietnia 2024

Dziekuje ❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl