Nowości
Nowości

Urok miłosny na konkretną osobę z pomocą pozytywnej białej magii + analiza + przesłania anielskie

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 911,00 zł 2911.00
ilość szt.
Zyskujesz 87 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.7826
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: urok miłosny
Pin It

Opis

 

Urok miłosny na konkretną osobę przy użyciu białej magii.

 

 

Rzucenie uroku miłosnego na konkretną osobę. Rozbudzenie uczucia, zwrócenie uwagi.

Darzysz kogoś głębokim uczuciem, a osoba ta nie zwraca na Ciebie uwagi?

Może udało Wam się już kilka razy porozmawiać, ale coś utrudnia nawiązanie bliższej relacji?

Pragniesz bliskości, miłości lub przyjaźni danej osoby?

Rzucenie pozytywnego uroku miłosnego, to otoczenie obiektu Twoich uczuć anielskim światłem, przyciągnięcie osoby, zwrócenie jej uwagi. Rytuał opiera się na białej magii anielskiej i ma tylko pozytywne skutki. Osoba ta zwraca na Ciebie uwagę, otacza Cię uczuciem, rozpoczyna z Tobą kontakt, związek. Wasze połączenie zostaje aktywowane i przyciągacie się wzajemnie jak magnez.

 

Co obejmuje rytuał:
 
- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał (do wglądu tylko dla mnie, nie jest wysyłana email). Jeśli odmówię jego wykonania, wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, że nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wygląda podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiązań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.

- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne oczyszczam Twoją sferę miłosną. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby. Dopiero po usunięciu ciemnych energii można rozpocząć właściwą pracę magiczną. 

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji 14 dni.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału  - Rytuał trwa pełne 14 dni!

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa.

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach.

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jeśli takie otrzymam - będzie zawierała także przesłania anielskie.

 

Możesz dodatkowo korzystać ze wskazówek Marii Bucardi z książek, wykładów online, filmów, blogów.

 

Harmonogram, czyli jak całość wygląda

Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła dopasować prace magiczne. Jeśli któreś z pytań nie dotyczy Twojej sytuacji lub nie chcesz na nie odpowiadać, bardzo proszę je pominąć. Jeśli to możliwe, to w liście z odpowiedziami nie usuwaj moich pytań — tak, by Twoje odpowiedzi były pod tekstem moich pytań — to bardzo ułatwi mi analizę.

 

 

 
Pytania:
 

1. Twoje imię i nazwisko

2. Twoja data urodzenia

3. Miasto, w którym aktualnie mieszkasz

4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)

5. Opis problemu - od kiedy trwa problem, jak się objawia.

Czym więcej szczegółów tym lepiej.

 

Jeśli rytuał magiczny ma pomoc uleczyć sytuacje w Twoim związku bardzo proszę dodatkowo o odpowiedzi na następujące pytania:

 

5. Imię i nazwisko osoby, którą kochasz

6. Data urodzenia osoby, którą kochasz.

7. Aktualne miejsce pobytu osoby, która kochasz.

8. Miasto urodzenia osoby, którą kochasz.

 

To podstawowe informacje, które pozwolą mi ustalić m.in. Ascendent i descendent oraz inne ważne szczegóły z punktu widzenia magii.

 

Zdjęcie: Jeśli masz Wasze zdjęcie wspólne lub osobno, bardzo proszę prześlij je na mój email, będzie mi to bardzo pomocne w trakcie analizy, a także w trakcie prac magicznych.

 

9. Kiedy się poznaliście?

10. W jakim mieście się poznaliście?

11. Jak długo trwał Wasz związek?

12. Kiedy nastąpiło rozstanie?

13. Dlaczego doszło do rozstania (opis)?

14. Czy mieliście wspólne plany (marzenia)? Jakie?

15. Twoje hobby.

16. Hobby osoby, którą kochasz.

17. Czy były miedzy Wami nieporozumienia?Jakie?

18. Czy zdradził(e)ś tę osobę z inna?

19. Czy Twoja ukochana osoba Cie zdradziła?

20. Czy opowiadał(e)aś o problemach w związku Twojej przyjaciółce lub rodzinie?

21. Czy osoby znajome wtrącały się w Wasz związek? Jeśli tak, co mówiły lub robiły?

22. Czy Twoja ukochana osoba jest w tej chwili w innym związku?

23. Czy znasz osobę, z którą jest w tej chwili w związku? Co wiesz o tej osobie?

24. Czy korzystał(e)aś z pomocy innego maga lub wróżki w tej sprawie?

25. Jeśli tak, proszę opisz mi jak najwiecej szczegółów.

Przeprowadzone rytuały, wróżby i inne. Najlepiej dodać kopie korespondencji. To bardzo ważne.

26. Czy robił(e)aś jakieś rytuały w tej sprawie na własną rękę? Jeśli tak, jakie?

27. Czy masz w tej chwili kontakt z Twoja ukochana osoba?

28. Jak zachowuje się Twoja ukochana osoba względem Ciebie w tej chwili?

29. Czy Wasze byłe życie seksualne możesz określić jako udane (zadowalające)?

30. Twoja praca zawodowa w trakcie związku. Proszę o opis.

31. Sytuacja zawodowa i praca osoby, którą kochasz w trakcie trwania związku.

32. Dzieci: czy Ty masz dzieci?

33. Czy Twoja ukochana osoba ma dzieci?

34. Jeśli osoba wróci, dasz rade jej wybaczyć potknięcia i zacząć Wasze życie na nowo?

 

 

KOLEJNOŚĆ ZDARZEŃ

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Teraz w zupełnym spokoju sprawdź wysokość wymiany DODATKOWEJ - czyli ile pieniążków należy wysłać do mnie za ten rytuał. W zależności od sytuacji Siły Wyższe wiedzą czy wystarczy wymiana podana tutaj na stronie czy też należy wysłać coś dodatkowo, gdyż moja praca będzie wymagała jakiś szczególnych dodatkowych działań - szczegóły znajdziesz tutaj na stronie 

4. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

5. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

6. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

7. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli nie można go przeprowadzić z przyczyn np. organizacyjnych lub ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

8. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

9. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

10. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

11. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

12. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

13. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają. 

 


Jeśli masz ochotę i czas, to możesz śledzić mnie na bieżąco na moim blogu czy na Facebook, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ 

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl 

https://www.instagram.com/mariabucardi/

 

 

SUKCES W TWOICH DŁONIACH

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energia, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energii życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiązania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Decydując się na rytuał wiesz, że Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

 

 

 

ANALIZA PROBLEMU PRZED ROZPOCZĘCIEM

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

 

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI

W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

 

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO

Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

  

PYTANIA

Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

 

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY

W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

 

PRACA MAGICZNA

Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek. Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

TYLKO BIAŁA MAGIA I POZYTYWNE ENERGIE

Stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail. 

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

 

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ W CZASIE NASZYCH WSPÓLNYCH PRAC MAGICZNYCH

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!

 

W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - proszę zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczach mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanaście - minimum 10 do 30 sztuk - białych małych karteczek (wszystkie wyglądają tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzał i zapal białą świecę. Następnie zamknij oczy i przywołaj w myślach siły Światła, pomyśl o słońcu, jego cieple, wietrze, żywiołach - to są siły Światła. Teraz poproś własnymi słowami o wskazówki jakie kwoty napisać na kartce. Na każdej kartce napisz inna kwotę, która przyjdzie Ci na myśl i którą jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytuał. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobić z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj później w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jeśli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to należy wyrzucić wszystkie kartki i stworzyć całość na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytać nieco inaczej.

Teraz kładziesz kartki tak, by nie widzieć napisów. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć słów “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworęczne - lewa a leworęczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamkniętych oczach i losujesz 1 z nich. Często czuć taką kartkę tak, jakby była cieplejsza niż inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj :-)

 
 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (72)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

8 listopada 2015

Goraco polecam, osoba godna zaufania, jesli rytual to tylko u pani Bucardi: profesjonalizm, wiedza, zrozumienie i niezwykle cieplo. Dlugo szukalam odpowiedniej osoby i na szczescie znalazlam pania!!! Pozdrawiam Ania ps. z niecierpliwoscia czekam na nowe pani ksiazki!!!! Sa po prostu rewelacyjne!!!

29 maja 2020

Serdecznie dziękuję Pani Marii, rytuał działa odczuwam to codziennie. Jest Pani cudowna. Pozdrawiam serdecznie

29 maja 2020

Droga Pani Mario, dziekuje z calego serca za pomoc. Bog mi Pania zeslal, jest Pani dla mnie aniolem tutaj na Ziemi. Aniolem, ktory sprawia, ze niemozliwe staje sie moliwe. dziekuje

29 maja 2020

Urok skuteczny Pani Mario, bardzo dziekuje. Talizman takze otrzymalam i jest przepiekny! Pozdrawiam serdecznie

29 maja 2020

Opinia pozytywna, kontakt, działanie rytuału, całokształt SUPER! dziękuję

29 maja 2020

Rytual spelnil moje oczekiwania. dziekuje Pani Mario, pozdrawiam

29 maja 2020

Kochana Mario Dziekuje za wszystko co dla mnie zrobilas, jestes kochana osoba i dla mnie zaszczyt ze Cie poznalem. wszsystko jest na dobrej drodze. Pozdrawiam Serdecznie

29 maja 2020

pomoc skuteczna. Dobry kontakt przed, w czasie i po. Pozdrawiam

29 maja 2020

Potwierdzam poprzedni komentarz u mnie takze ten urok u Pani Marii zadzialal i to szybciej niz myslalam :-) pozdrawiam

29 maja 2020

Urok rzeczywiscie zadzialal! Super. dziekuje i polecam

29 maja 2020

To moje trzecie spotkanie z Maria Bucardi. Pierwsza byla analiza, potem rytual milosny Wenus i na koniec rytual jasnowidzenia. Moge polecic z czystym sercem. Pozdrawiam

29 maja 2020

działa jak cudowne zaklęcie! w moim przypadku efekt był krótkotrwały, pewnie źle wybrałam obiekt ;-) ale urok naprawdę zadziałał i miałam chwilę ogromnej radości i dumy z siebie :-)) oraz Naszej Kochanej Marii

29 maja 2020

u mnie takze urok zadzialal. naturalnie urok jest moja slodka tajemnica ukochany nic nie wie, pewnie by mnie wysmial bo nie wiezy w takie rzeczy. Bylismy razem 2 lata potem koledzy puby silownia, byli wazniejsi od milosci, teraz znow jest super. wystawiam opinie pozytywna

29 maja 2020

polecam. urok dziala od 5 dnia od wykonania.

29 maja 2020

wspannialy rytual! Dziekuje za wszystkie energie i pani niezykla pomoc.

29 maja 2020

Witaj Mario czekalam ponad miesiac najpierw na termin u Pani i potem znow okolo 5 tygodni na dzialanie rytualu. Jednak oplacalo sie za co dziekuje. dziekuje za znalezienie czasu dla mojej skromnej osoby i zajecie sie moja sprawa.

29 maja 2020

Droga Pani Mario Bucardi, dziekuje za pomoc i wykonanie uroku! S. nareszcie zauwazyl moja obecnosc i nawet bylismy juz razem w kinie. Wszystko idzie ku dobremu a od rytualu minelo dopiero kilka dni. Pozdrawiam

29 maja 2020

moja opinia hmm tu jest neutrala poniewaz po rutuale po 9 dniach sie spotkaliosmy bylo cudownie myslalm ze cos bedzie a tu jednka znow to samo sie zaczelo, a jest juz prawie dwa miesiace i nic nie ruszlo a teraz w ogole kontaktu nie mamy jak mu napisze to nawet nie odp mi wierzylam robilam rytualy z ksiazek ...i nic jescze jest miesiac moze ten miesiac cos odmieni ktoz wie...

29 maja 2020

Droga Pani Mario, bardzo mi Pani pomogła, wczoraj wreszcie przytulaliśmy się bez końca...było cudownie. DZIĘKUJĘ:):):), nauczyłam się wiele poprzez nasz kontakt, jestem bardzo wdzięczna,dziękuję za bycie ze mną w tych najcięższych chwilach,

29 maja 2020

Kochana Mario super energie, dzialaja blyskawicznie. pozdrawiam z wdziecznoscia

29 maja 2020

Pani Mario, mam wrażenie, ze stopniowo zaczyna się wszystko odwracać na dobre..czekam jeszcze na konkretny znak o którym tylko ja i Pani wiemy.. na pewno za jakiś czas odezwę się tu na forum i napiszę więcej moich odczuć.. Pozdrawiam serdecznie

29 maja 2020

Wspaniały rytuał. skuteczna pomoc. Pani Maria jest the best. co tutaj więcej dodać.

29 maja 2020

Pani mario Pani jest po prostu najlepsza i wspaniala. Dziekuje za wszystko

29 maja 2020

Kochana Mario pani pomoc jest skuteczna. Sytuacja poprawiala sie z dnia na dzien a teraz jest swietnie.

29 maja 2020

niestety dowiedzial sie ,ze osoba na ktorej mi tak bardzo zalezy, jest od 4 mesiecy w stalym zwiazku z kims innym :(((((

29 maja 2020

Witaj Mario, Twoje prace polaczyly mnie z ukochana. Wielkie dzieki dla Ciebie

29 maja 2020

Opinia bardzo dobra. przepowiednia sprawdzila sie i rytual tej pani przyniosl to na co czekalam, Pozdrawiam

29 maja 2020

Kochana Mario, rytuał DZIAŁA!!! Super jest Pani Kochana!!!

29 maja 2020

jest super pani mario dzieki pani

29 maja 2020

Kochana Mario Bucardi, Twoje prace zdzialaly cuda :-) Jestesmy razem I m happy! dzieki Tobie

29 maja 2020

Droga Pani MArio, rytual rzeczywiscie zadzialal i sprawy dobrze sie ulozyly. pozdrawiam

29 maja 2020

U mnie rytual zadzialal do 2 tygodnii. Stosowalam afirmacje i skazowki od Marii Bucardi. Wystawiam plusika

29 maja 2020

U mnie mijaja juz 4 miesiace od rytualu i nic. :(

29 maja 2020

Z calego serca dziekuje za pomoc Pani Mario! Wenus juz dziala i jest super!

29 maja 2020

Witaj Mario, dziekuje za pomoc i troske.Odmienila Pani moje zycie. Wszystko poszlo zgodnie z planem, szczesliwa juz nie singielka :-) dzieki Pani

29 maja 2020

Droga Mario, dziekujeza pomoc. Rytual dzis zaczal dzialac, czyli 9 dni po Twojej pracy. Jestem szczesliwa i urosly mi skrzydla.

29 maja 2020

Witam zamawialam rytual 27.07.2011 jak do tej pory nic:( procz 2 esemsow, mma nadzieje,ze sie uda zobaczymy

29 maja 2020

Życie wygląda zupełnie inaczej, a to co Całkiem NIEMOŻLIWE , nagle staje się realne i na wyciągnięcie ręki. Wiara, Pozytywne Myślenie i Zaufanie do Cudownej Mari Bucardi... Polecam Gorąco .WARTO ZAWSZE WIERZYĆ W SWOJE MARZENIA...

29 maja 2020

ja nadal czekam na efekt ale wiem,że czas działa na moja korzyść a z pomocą magii sumces musi być

29 maja 2020

Dodaje plusa. Kolejny rytual u Pani Bucardi i kolejny raz nie zawiodlam sie! Pani Maria to jedyna osoba ktorej magia na prawde dziala. Pozdrawiam

29 maja 2020

Rytual skuteczny, efekt pojawil sie juz 4 dni. Dziekuje, pozdrawiam i polecam.

29 maja 2020

Rytual dziala!!!Dziekuje Pani Mario za pomoc! Jest Pani wspaniala. Pozdrawiam

29 maja 2020

Do komentarza z dnia 09.05.2011 - jak widac kolejny komentarz w ktorym osoba nie podpisala sie nawet imieniem, co stawia pod znakiem zapytania jego wiarygodnosc. Moi ezoteryczni konkurenci, zagrozeni moja osoba :-) systematycznie i bardzo pilnie probuja mi zaszkodzic na roznych forach interetowych i jak widac takze w sklepiku, nie rozumiejac, ze kazdy z nas jest inny i indywidualny i w magii konkurencja nie istnieje. Moc energii dla Was by otwarla sie Wasza wyzsza swiadomosc

29 maja 2020

Rytual niestety nie zadzialal, osoba na ktora urok mial byc rzucony jest na dzien dzisiejszy z kims innym, wierzylam, pisalam afirmacje, dodatkowo robilam rytualy z ksiazek Pani Marii i nic, zupelny brak efektu;(

29 maja 2020

Witam, na rezultaty przyszło mi trochę poczekać bo aż 4 miesiące. Jednak warto było. Jestem szczęśliwa. Polecam !!! ;-)

29 maja 2020

Goraco polecam, osoba godna zaufania, jesli rytual to tylko u pani Bucardi: profesjonalizm, wiedza, zrozumienie i niezwykle cieplo. Dlugo szukalam odpowiedniej osoby i na szczescie znalazlam pania!!! Pozdrawiam ps. z niecierpliwoscia czekam na nowe pani ksiazki!!!! Sa po prostu rewelacyjne!!!

29 maja 2020

Korzystalam z wrozby i jestem bardzo zadowolona (opinie juz wystawilam) i z tego rytualu milosnego. Urok skuteczny, wybranek mego serca skontaktowal sie ze mna 4 dnia po ukonczeniu prac. Robilam tez zaklecia z ksiazki "Magia milosna" i afirmacje. Coz wiecej pisac - nie ma lepszej wiedzmy (bez obrazy ;-) od Marii Bucardi, wrozby sprawdzaja sie co do konkretnej daty, rytualy tez dzialaja, wiec co wiecej pisac. PLUS i jeszcze raz PLUS. Tak trzymac Pani Mario. Wdzieczna

29 maja 2020

olecam! czar skuteczny, mily kontakt z pania Bucardi, ogolnie pozytywnie, milo i przyjemnie. Na pewno do pani wroce w razie potrzeby.

29 maja 2020

czesc, u mnie zadzialal 16 dnia po zakonczeniu. Pisalam afirmacje, palilam swiece, zrobilam oltarzyk milosci. Teraz jest super.

29 maja 2020

Kochani wierzcie, że się uda. Magia to subtelna dziedzina. To praca z żywiołami, a nie zakup w markecie. Ja również czekam na efekt rytuału, postępuje wg wskazówek Marii a darzę ja pełnym zaufaniem. Wierzcie Maria to najlepsza specjalistka w tej dziedzinie jaką udało mi się poznac. Kiedy mam kryzys wiem, że otrzymam jej wsparcie. Wiem, że dla mnie magia i spotkanie z Marią to dopiero początek długiej drogi Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności:)

29 maja 2020

Witam, w moim przypadku rytual skuteczny. na rezultat czekalam 10 dni. Nie wiem czemu u ciebie nie dziala, moze za malo wierzysz? napisz do pani marii na pewno ci cos doradzi i pomoze. Ja robilam dodatkowo afirmacje i kilka rytualow w domu wg przepisow z ksiazki p. marii -magia milosna-.

29 maja 2020

Ja zamówiłam rytuał w połowie grudnia, prace zakończyły się 2 stycznia i jak dotąd nic :( gdzie tu jest sprawiedliwość? :( Niektórzy z komentujących tutaj nie rozstali się jeszcze jak ja już czekałam na rezultat, a teraz znów są szczęśliwi a ja nadal czekam :( :( :( :(

29 maja 2020

U mnie rytual zadzialal do 4 dni. Pozdrawiam

29 maja 2020

a po jakim czasie u was zadziałał rytuał? bo u mnie już miesiąc minął od zakonczenia prac a efektu nie widać :(

29 maja 2020

Wspanialy rytual, skuteczny. Pani Maria Bucardi jest niezwykle ciepla osoba! Dziekuje pani Mario, jest pani wspaniala. A filmy na youtube po prostu klasa!!!! Podziwiam pania!

29 maja 2020

Kochana pani Mario, bardzo dziekuje. Ciesze sie, ze u mnie tez zadzialal ten rytual!!!

29 maja 2020

100 procent pozytyw. Rytual doprowadzil do spotkania po 3 dniach! Brak mi slow, jestem w szoku! Pozdrawiam

29 maja 2020

Dobry kontakt, dyskrecja i skutecznosc.

29 maja 2020

To że jest świetny to już moje poprzedniczki napisały-oczywiście się z tym zgadzam.

29 maja 2020

Afirmację piszemy do momentu spełnienia się naszego życzenia a raporty do momentu zakończenia prac magicznych. A więc kochana nie trać ani minuty i o ile samopoczucie Ci na to pozwala zacznij od dziś :)

29 maja 2020

mam pytanie , przez ile czasu się pisze afirmacje i raporty do pani Marii? wybrałam własnie ten 3-dniowy rytuał miłosny wenus.pozdrawiam

29 maja 2020

Rytual zadzialal po 9 dniach. Uwazam, ze jest bardzo skuteczny bo cel zostal osiagniety.

29 maja 2020

Skuteczny! Dziekuje i polecam

29 maja 2020

Rytual skuteczny polecam i na pewno do Pani wroce z inna sprawa.

29 maja 2020

Polecam!

29 maja 2020

Rytual dziala! Dziekuje Pani Mario, jest Pani ANiolem!!!!

29 maja 2020

super. dziala!!!

29 maja 2020

Rytual bardzo dobry i skuteczny!!!! Jestem zszokowana szybkoscia dzialania magii. Polecam Pania Bucardi! Jest wspaniala.

8 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolona

14 czerwca 2023

Dziękuje za pomoc

15 marca 2024

Maria jest osobą, której najbardziej ufam jej pomóc zawsze mi pomogła ten rytuał też polecam :)

19 kwietnia 2024

Przepiękny i skuteczny rytuał dziękuję Marii za całą pomoc jaką mi ofiarowała:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl