Urok miłosny na konkretną osobę z pomoca pozytywnej białej magii + analiza + przeslania anielskie

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 2 911,00 zł 2911.00
ilość szt.
Zyskujesz 29 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.95
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: urok miłosny

Opis

Co obejmuje rytuał:


- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał. Możliwe że odmówię jego wykonania, jeśli nie ma szans na powodzenie - wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, ze nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wyglada podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiazań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.

- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne oczyszczam Waszą sferę miłosną. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby. Dopiero po usunięciu ciemnych energii można rozpoczać właściwą pracę magiczną. Ta cześć rytuału prowadzę przy pomocy sił Swiatla, zwanych potocznie Aniołami. W pierwszych dniach trwania rytuału sytuacja może się pogorszyć, to dobry znak, oczyszczenie poruszy energie. Pogorszenie trwa maksymalnie 5 dni, po czym sytuacja zmiania się na lepsze. Nie obawiaj się pogorszenia, nie musi ono nastąpić, a jeśli wystąpi, to jest chwilowe.

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji - 14 dni.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału - Rytuał trwa pełne 14 dni!!!

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jesli takie otrzymam - bedzie zawierała także przesłania anielskie względem Waszego związku.


Harmonogram, czyli jak całość wygląda

Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła dopasować prace magiczne. Jeśli któreś z pytań nie dotyczy Twojej sytuacji lub nie chcesz na nie odpowiadać, bardzo proszę je pominąć. Jeśli to możliwe, to w liście z odpowiedziami nie usuwaj moich pytań — tak, by Twoje odpowiedzi były pod tekstem moich pytań — to bardzo ułatwi mi analizę.

Pytania:

1. Twoje imię i nazwisko
2. Twoja data urodzenia
3. Miasto w którym aktualnie mieszkasz
4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)
5. Imię i nazwisko osoby, którą kochasz
6. Data urodzenia osoby, którą kochasz.
7. Aktualne miejsce pobytu osoby, którą kochasz.
8. Miasto urodzenia osoby, którą kochasz.

To podstawowe informacje, które pozwolą mi ustalić m.in. Ascendent i descendent oraz inne ważne szczegóły z punktu widzenia magii.

Zdjęcie: Jeśli masz Wasze zdjęcie wspólnie lub osobno, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie mi bardzo pomocne w trakcie analizy, a także w trakcie prac magicznych.

9. Kiedy się poznaliście?
10. W jakim mieście się poznaliście?
11. Jak długo trwał Wasz związek?
12. Kiedy nastąpiło rozstanie?
13. Dlaczego doszło do rozstania (opis)?
14. Czy mieliście wspólne plany (marzenia)? Jakie?
15. Twoje hobby
16. Hobby osoby, którą kochasz
17. Czy były między Wami nieporozumienia? Jakie?
18. Czy zdradził(e)aś tą osobę z inną?
19. Czy Twoja ukochana osoba Cię zdradziła?
20. Czy opowiadał(e)aś o problemach w związku Twojej przyjaciółce lub rodzinie?
21. Czy osoby znajome wtrącały się w Wasz związek? Jeśli tak, co mówiły lub robiły?
22. Czy Twoja ukochana osoba jest w tej chwili w innym związku?
23. Czy znasz osobę z którą jest w tej chwili w związku? Co wiesz o tej osobie?
24. Czy korzystał(e)aś z pomocy innego maga lub wróżki w tej sprawie?
25. Jeśli tak, proszę opisz mi, jak najwięcej szczegółów. Przeprowadzone rytuały, wróżby i inne. Najlepiej zamieść kopie korespondencji. To bardzo ważne.
26. Czy robił(e)aś jakieś rytuały w tej sprawie na własną rękę? Jeśli tak, jakie?
27. Czy masz w tej chwili kontakt z Twoja ukochana osoba?
28. Jak zachowuje się Twoja ukochana osoba względem Ciebie w tej chwili?
29. Czy Wasze byle życie seksualne możesz określić jako udane (zadowalające)?
30. Twoja praca zawodowa w trakcie związku. Proszę o opis.
31. Sytuacja zawodowa i praca osoby, którą kochasz w trakcie trwania związku.
32. Dzieci: czy Ty masz dzieci ?
33. Czy Twoja ukochana osoba ma dzieci?
34. Jeśli osoba wróci, dasz rade jej wybaczyć potknięcia i zacząć Wasze życie na nowo?

Pytania dodatkowe:

35. Jak trafił(e)aś na mnie? Jeśli przez internet to przez jaka stronę?
36. Czy oglądał(e)aś moje filmy na YouTube? http://de.youtube.com/user/MariaBucardi
37. Czy czytał(e)aś moją stronę? http://mariabucardi.pl.tl/
38. Czy znasz moje książki? Czy już któreś posiadasz?
39. Czy czujesz, że możesz mi zaufać.

Kolejność zdarzeń:

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Jeśli jest taka konieczność możesz wysłać wymianę w ratach - proszę napisz do mnie wiadomość — dlaczego planujesz płatność ratalną — oraz jakie raty, jakiej wysokości i kiedy planujesz wysłać do mnie. Otrzymasz wówczas moja akceptację lub odmowę. Płatność w ratach oznacza inny układ sesji magicznych i wymaga wcześniejszej analizy oraz dopasowania czasu prac do czasu wysyłanej wymiany.

4. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

5. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

6. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

7. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli nie ma szans na powodzenie lub ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

8. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

9. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

10. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

11. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

12. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

13. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają.

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz śledzić mnie na bieżąco na moim blogu czy na Facebook, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - Jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energi, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energi życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiazania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — Zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

Jeśli z góry jakaś sytuacja jest „przegrana”, to lepiej wykorzystać cenny czas na poprawę innej sfery życia. Szkoda byłoby inwestować energii życiowej — nasze życie jest ograniczone czasowo w tej inkarnacji — lepiej wybrać wówczas inny rytuał czy analizę. Dlatego może zdarzyć się, że odmówię wykonania tego rytuału.

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI:
W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO:
Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

PYTANIA:
Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY
W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

PRACA MAGICZNA:
Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

Jeśli masz umówioną ze mną płatność ratalną — otrzymasz podsumowanie dopiero po ukończeniu wszystkich sesji. Ponieważ analiza może zawierać przesłania Sił Wyższych — nie martw się, jeśli przyjdzie kilka dni później, niż termin ukończenia prac.

W tym miejscu chciałabym dodać, że stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

CZEGO NIE Należy Robić W CZASIE NASZYCH Wspólnych PRAC MAGICZNYCH:

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!


Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Drugi sklep: http://magiczny-swiat.es24.pl
Blog - http://bucardimaria.com
E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Opinie (68)

8 listopada 2015

Goraco polecam, osoba godna zaufania, jesli rytual to tylko u pani Bucardi: profesjonalizm, wiedza, zrozumienie i niezwykle cieplo. Dlugo szukalam odpowiedniej osoby i na szczescie znalazlam pania!!! Pozdrawiam Ania ps. z niecierpliwoscia czekam na nowe pani ksiazki!!!! Sa po prostu rewelacyjne!!!

29 maja 2020

Serdecznie dziękuję Pani Marii, rytuał działa odczuwam to codziennie. Jest Pani cudowna. Pozdrawiam serdecznie

29 maja 2020

Droga Pani Mario, dziekuje z calego serca za pomoc. Bog mi Pania zeslal, jest Pani dla mnie aniolem tutaj na Ziemi. Aniolem, ktory sprawia, ze niemozliwe staje sie moliwe. dziekuje

29 maja 2020

Urok skuteczny Pani Mario, bardzo dziekuje. Talizman takze otrzymalam i jest przepiekny! Pozdrawiam serdecznie

29 maja 2020

Opinia pozytywna, kontakt, działanie rytuału, całokształt SUPER! dziękuję

29 maja 2020

Rytual spelnil moje oczekiwania. dziekuje Pani Mario, pozdrawiam

29 maja 2020

Kochana Mario Dziekuje za wszystko co dla mnie zrobilas, jestes kochana osoba i dla mnie zaszczyt ze Cie poznalem. wszsystko jest na dobrej drodze. Pozdrawiam Serdecznie

29 maja 2020

pomoc skuteczna. Dobry kontakt przed, w czasie i po. Pozdrawiam

29 maja 2020

Potwierdzam poprzedni komentarz u mnie takze ten urok u Pani Marii zadzialal i to szybciej niz myslalam :-) pozdrawiam

29 maja 2020

Urok rzeczywiscie zadzialal! Super. dziekuje i polecam

29 maja 2020

To moje trzecie spotkanie z Maria Bucardi. Pierwsza byla analiza, potem rytual milosny Wenus i na koniec rytual jasnowidzenia. Moge polecic z czystym sercem. Pozdrawiam

29 maja 2020

działa jak cudowne zaklęcie! w moim przypadku efekt był krótkotrwały, pewnie źle wybrałam obiekt ;-) ale urok naprawdę zadziałał i miałam chwilę ogromnej radości i dumy z siebie :-)) oraz Naszej Kochanej Marii

29 maja 2020

u mnie takze urok zadzialal. naturalnie urok jest moja slodka tajemnica ukochany nic nie wie, pewnie by mnie wysmial bo nie wiezy w takie rzeczy. Bylismy razem 2 lata potem koledzy puby silownia, byli wazniejsi od milosci, teraz znow jest super. wystawiam opinie pozytywna

29 maja 2020

polecam. urok dziala od 5 dnia od wykonania.

29 maja 2020

wspannialy rytual! Dziekuje za wszystkie energie i pani niezykla pomoc.

29 maja 2020

Witaj Mario czekalam ponad miesiac najpierw na termin u Pani i potem znow okolo 5 tygodni na dzialanie rytualu. Jednak oplacalo sie za co dziekuje. dziekuje za znalezienie czasu dla mojej skromnej osoby i zajecie sie moja sprawa.

29 maja 2020

Droga Pani Mario Bucardi, dziekuje za pomoc i wykonanie uroku! S. nareszcie zauwazyl moja obecnosc i nawet bylismy juz razem w kinie. Wszystko idzie ku dobremu a od rytualu minelo dopiero kilka dni. Pozdrawiam

29 maja 2020

moja opinia hmm tu jest neutrala poniewaz po rutuale po 9 dniach sie spotkaliosmy bylo cudownie myslalm ze cos bedzie a tu jednka znow to samo sie zaczelo, a jest juz prawie dwa miesiace i nic nie ruszlo a teraz w ogole kontaktu nie mamy jak mu napisze to nawet nie odp mi wierzylam robilam rytualy z ksiazek ...i nic jescze jest miesiac moze ten miesiac cos odmieni ktoz wie...

29 maja 2020

Droga Pani Mario, bardzo mi Pani pomogła, wczoraj wreszcie przytulaliśmy się bez końca...było cudownie. DZIĘKUJĘ:):):), nauczyłam się wiele poprzez nasz kontakt, jestem bardzo wdzięczna,dziękuję za bycie ze mną w tych najcięższych chwilach,

29 maja 2020

Kochana Mario super energie, dzialaja blyskawicznie. pozdrawiam z wdziecznoscia

29 maja 2020

Pani Mario, mam wrażenie, ze stopniowo zaczyna się wszystko odwracać na dobre..czekam jeszcze na konkretny znak o którym tylko ja i Pani wiemy.. na pewno za jakiś czas odezwę się tu na forum i napiszę więcej moich odczuć.. Pozdrawiam serdecznie

29 maja 2020

Wspaniały rytuał. skuteczna pomoc. Pani Maria jest the best. co tutaj więcej dodać.

29 maja 2020

Pani mario Pani jest po prostu najlepsza i wspaniala. Dziekuje za wszystko

29 maja 2020

Kochana Mario pani pomoc jest skuteczna. Sytuacja poprawiala sie z dnia na dzien a teraz jest swietnie.

29 maja 2020

niestety dowiedzial sie ,ze osoba na ktorej mi tak bardzo zalezy, jest od 4 mesiecy w stalym zwiazku z kims innym :(((((

29 maja 2020

Witaj Mario, Twoje prace polaczyly mnie z ukochana. Wielkie dzieki dla Ciebie

29 maja 2020

Opinia bardzo dobra. przepowiednia sprawdzila sie i rytual tej pani przyniosl to na co czekalam, Pozdrawiam

29 maja 2020

Kochana Mario, rytuał DZIAŁA!!! Super jest Pani Kochana!!!

29 maja 2020

jest super pani mario dzieki pani

29 maja 2020

Kochana Mario Bucardi, Twoje prace zdzialaly cuda :-) Jestesmy razem I m happy! dzieki Tobie

29 maja 2020

Droga Pani MArio, rytual rzeczywiscie zadzialal i sprawy dobrze sie ulozyly. pozdrawiam

29 maja 2020

U mnie rytual zadzialal do 2 tygodnii. Stosowalam afirmacje i skazowki od Marii Bucardi. Wystawiam plusika

29 maja 2020

U mnie mijaja juz 4 miesiace od rytualu i nic. :(

29 maja 2020

Z calego serca dziekuje za pomoc Pani Mario! Wenus juz dziala i jest super!

29 maja 2020

Witaj Mario, dziekuje za pomoc i troske.Odmienila Pani moje zycie. Wszystko poszlo zgodnie z planem, szczesliwa juz nie singielka :-) dzieki Pani

29 maja 2020

Droga Mario, dziekujeza pomoc. Rytual dzis zaczal dzialac, czyli 9 dni po Twojej pracy. Jestem szczesliwa i urosly mi skrzydla.

29 maja 2020

Witam zamawialam rytual 27.07.2011 jak do tej pory nic:( procz 2 esemsow, mma nadzieje,ze sie uda zobaczymy

29 maja 2020

Życie wygląda zupełnie inaczej, a to co Całkiem NIEMOŻLIWE , nagle staje się realne i na wyciągnięcie ręki. Wiara, Pozytywne Myślenie i Zaufanie do Cudownej Mari Bucardi... Polecam Gorąco .WARTO ZAWSZE WIERZYĆ W SWOJE MARZENIA...

29 maja 2020

ja nadal czekam na efekt ale wiem,że czas działa na moja korzyść a z pomocą magii sumces musi być

29 maja 2020

Dodaje plusa. Kolejny rytual u Pani Bucardi i kolejny raz nie zawiodlam sie! Pani Maria to jedyna osoba ktorej magia na prawde dziala. Pozdrawiam

29 maja 2020

Rytual skuteczny, efekt pojawil sie juz 4 dni. Dziekuje, pozdrawiam i polecam.

29 maja 2020

Rytual dziala!!!Dziekuje Pani Mario za pomoc! Jest Pani wspaniala. Pozdrawiam

29 maja 2020

Do komentarza z dnia 09.05.2011 - jak widac kolejny komentarz w ktorym osoba nie podpisala sie nawet imieniem, co stawia pod znakiem zapytania jego wiarygodnosc. Moi ezoteryczni konkurenci, zagrozeni moja osoba :-) systematycznie i bardzo pilnie probuja mi zaszkodzic na roznych forach interetowych i jak widac takze w sklepiku, nie rozumiejac, ze kazdy z nas jest inny i indywidualny i w magii konkurencja nie istnieje. Moc energii dla Was by otwarla sie Wasza wyzsza swiadomosc

29 maja 2020

Rytual niestety nie zadzialal, osoba na ktora urok mial byc rzucony jest na dzien dzisiejszy z kims innym, wierzylam, pisalam afirmacje, dodatkowo robilam rytualy z ksiazek Pani Marii i nic, zupelny brak efektu;(

29 maja 2020

Witam, na rezultaty przyszło mi trochę poczekać bo aż 4 miesiące. Jednak warto było. Jestem szczęśliwa. Polecam !!! ;-)

29 maja 2020

Goraco polecam, osoba godna zaufania, jesli rytual to tylko u pani Bucardi: profesjonalizm, wiedza, zrozumienie i niezwykle cieplo. Dlugo szukalam odpowiedniej osoby i na szczescie znalazlam pania!!! Pozdrawiam ps. z niecierpliwoscia czekam na nowe pani ksiazki!!!! Sa po prostu rewelacyjne!!!

29 maja 2020

Korzystalam z wrozby i jestem bardzo zadowolona (opinie juz wystawilam) i z tego rytualu milosnego. Urok skuteczny, wybranek mego serca skontaktowal sie ze mna 4 dnia po ukonczeniu prac. Robilam tez zaklecia z ksiazki "Magia milosna" i afirmacje. Coz wiecej pisac - nie ma lepszej wiedzmy (bez obrazy ;-) od Marii Bucardi, wrozby sprawdzaja sie co do konkretnej daty, rytualy tez dzialaja, wiec co wiecej pisac. PLUS i jeszcze raz PLUS. Tak trzymac Pani Mario. Wdzieczna

29 maja 2020

olecam! czar skuteczny, mily kontakt z pania Bucardi, ogolnie pozytywnie, milo i przyjemnie. Na pewno do pani wroce w razie potrzeby.

29 maja 2020

czesc, u mnie zadzialal 16 dnia po zakonczeniu. Pisalam afirmacje, palilam swiece, zrobilam oltarzyk milosci. Teraz jest super.

29 maja 2020

Kochani wierzcie, że się uda. Magia to subtelna dziedzina. To praca z żywiołami, a nie zakup w markecie. Ja również czekam na efekt rytuału, postępuje wg wskazówek Marii a darzę ja pełnym zaufaniem. Wierzcie Maria to najlepsza specjalistka w tej dziedzinie jaką udało mi się poznac. Kiedy mam kryzys wiem, że otrzymam jej wsparcie. Wiem, że dla mnie magia i spotkanie z Marią to dopiero początek długiej drogi Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności:)

29 maja 2020

Witam, w moim przypadku rytual skuteczny. na rezultat czekalam 10 dni. Nie wiem czemu u ciebie nie dziala, moze za malo wierzysz? napisz do pani marii na pewno ci cos doradzi i pomoze. Ja robilam dodatkowo afirmacje i kilka rytualow w domu wg przepisow z ksiazki p. marii -magia milosna-.

29 maja 2020

Ja zamówiłam rytuał w połowie grudnia, prace zakończyły się 2 stycznia i jak dotąd nic :( gdzie tu jest sprawiedliwość? :( Niektórzy z komentujących tutaj nie rozstali się jeszcze jak ja już czekałam na rezultat, a teraz znów są szczęśliwi a ja nadal czekam :( :( :( :(

29 maja 2020

U mnie rytual zadzialal do 4 dni. Pozdrawiam

29 maja 2020

a po jakim czasie u was zadziałał rytuał? bo u mnie już miesiąc minął od zakonczenia prac a efektu nie widać :(

29 maja 2020

Wspanialy rytual, skuteczny. Pani Maria Bucardi jest niezwykle ciepla osoba! Dziekuje pani Mario, jest pani wspaniala. A filmy na youtube po prostu klasa!!!! Podziwiam pania!

29 maja 2020

Kochana pani Mario, bardzo dziekuje. Ciesze sie, ze u mnie tez zadzialal ten rytual!!!

29 maja 2020

100 procent pozytyw. Rytual doprowadzil do spotkania po 3 dniach! Brak mi slow, jestem w szoku! Pozdrawiam

29 maja 2020

Dobry kontakt, dyskrecja i skutecznosc.

29 maja 2020

To że jest świetny to już moje poprzedniczki napisały-oczywiście się z tym zgadzam.

29 maja 2020

Afirmację piszemy do momentu spełnienia się naszego życzenia a raporty do momentu zakończenia prac magicznych. A więc kochana nie trać ani minuty i o ile samopoczucie Ci na to pozwala zacznij od dziś :)

29 maja 2020

mam pytanie , przez ile czasu się pisze afirmacje i raporty do pani Marii? wybrałam własnie ten 3-dniowy rytuał miłosny wenus.pozdrawiam

29 maja 2020

Rytual zadzialal po 9 dniach. Uwazam, ze jest bardzo skuteczny bo cel zostal osiagniety.

29 maja 2020

Skuteczny! Dziekuje i polecam

29 maja 2020

Rytual skuteczny polecam i na pewno do Pani wroce z inna sprawa.

29 maja 2020

Polecam!

29 maja 2020

Rytual dziala! Dziekuje Pani Mario, jest Pani ANiolem!!!!

29 maja 2020

super. dziala!!!

29 maja 2020

Rytual bardzo dobry i skuteczny!!!! Jestem zszokowana szybkoscia dzialania magii. Polecam Pania Bucardi! Jest wspaniala.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl