Uwolnienie Moc Magia Połączenie z Duszą Wyższą Merlinit Mistyczny Gabbro dla Magdaleny

Dostępność: ❤️ aktualnie niedostępny
Cena: 777,00 zł 777.00
ilość szt.
Zyskujesz 7 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Merlinit Mistyczny Gabbro

Opis

Gabbro tzw. Merlinit Mistyczny!! Zwróć uwagę na nazwę Merlin ...od potężnego maga Merlina!

Kamień pochodzi od Wzgórz Gabbro na Antarktydzie.

Gabbro wspiera ludzi nowym duchowym początkiem. Siły kamienia Gabbro (czarnego granitu) działają na ciało i wprawiają umysł we właściwy nastrój, aby zapuścić się w nowe życie. Gabbro zapewnia najlepsze możliwe wsparcie w ważnych przedsięwzięciach, takich jak przeprowadzka do nowego miasta lub zmiana pracy. Kamień pomaga ludziom w sytuacjach, w których zmiana była już wynikiem okoliczności zewnętrznych, a umysł musi teraz również zaangażować się w tę zmianę. Zapewnia optymizm i niezbędny poziom odwagi, dzięki którym można osiągnąć wielkie rzeczy w życiu.

Wpływ na ciało

Z jednej strony kamień rozluźnia ciało i jednocześnie aktywuje zmysły. W ten sposób zapewnia pozytywny warunek podstawowy i poszerzoną percepcję. Kiedy zmysły dostrzegają więcej, powoduje to, że ludzie chcą stać się aktywni w nowy sposób. Podobnie jak bazalt, Gabbro może również zmniejszyć napięcie wewnętrzne. Kamień przyczynia się w ten sposób do odczucia wyzwolonego ciała. Niektórzy użytkownicy umieszczają gabro w saunie lub sypialni. Kamień uzdrawiający przyczynia się do przyjemnej świadomości ciała, co podnosi jakość życia. Ta poprawa jakości życia może być właściwą pomocą w wielu szczególnych sytuacjach. Ale Gabbro oferuje również aktywne wsparcie dla codziennego życia.

Wpływ na umysł i poziom duszy

Na poziomie mentalnym Gabbro uwalnia wewnętrzne blokady. Kamień uzdrawiający wzmacnia duszę i pomaga jej otworzyć się na nowe sposoby życia. Dlatego Gabbro jest czasem wykorzystywany do wspierania projektów mentorskich. Kamień zwiększa świadomość ludzi na temat wielu możliwości, jakie oferuje życie. W ten sposób kamień uzdrawiający przyczynia się również do pozytywnego spojrzenia na świat. Niektórzy ludzie używają tego kamienia także w sytuacjach życiowych, w których utracili kontrolę nad własną duszą. Kamień Gabbro zapewnia, że dusza znów jest mocniej związana z ciałem, a ciało i umysł harmonizują optymalnie.

Czakra 

Gabbro jest przypisany przede wszystkim do podstawowej czakry, ale może znaleźć dostęp zarówno do duszy, jak i organizmu wewnętrznego we wszystkich obszarach ciała. Kamień wymaga jedynie właściwego użycia i rozwija swoją energię. Jednak regularne stosowanie kamienia jest bardzo ważne. Ciało musi najpierw zaangażować się w pole energetyczne kamienia leczącego, aby skorzystać z sił minerału. Szczególnie Koziorożce pozytywnie reagują na Gabbro. Ale wszystkie inne znaki zodiaku mogą z powodzeniem korzystać z tego kamienia.

Jak dbać, ładować i rozładowywać kamień leczniczy Gabbro

Właściwa pielęgnacja pomaga w pracy kamienia z pełną siłą, gdy jest używany. Ta opieka obejmuje regularne rozładowywanie i ładowanie kamienia leczniczego. W tym celu Gabbro trzyma się w letniej wodzie. To rozładowuje kamień. Można go następnie umieścić na kamiennym krysztale i naładować w porannym słońcu. Jeśli ta procedura jest przeprowadzana raz w miesiącu, kamień uzdrawiający utrzymuje siłę i może być pomocą przez całe życie.

 

 
 Z moca pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi
► Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com
► Mój Messanger: m.me/maria.bucardi
► Rytuały, Talizmany, Przepowiednie, terminy: https://mariabucardi.pl
► Ceremonie, wykłady, książki: https://bucardimaria.com

Opinie (1)

14 kwietnia 2020

Dziękuję, dziękuję bardzo ♥️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl