ZDROWIE - 30 dniowy - Rytuał uzdrawiający Archanioła Rafała - uzdrowienie choroby ciała lub duszy

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 3 411,00 zł 3411.00
ilość szt.
Zyskujesz 34 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Rytuał uzdrawiający

Opis

 

RYTUAŁ ARCHANIOŁA RAFAŁA

uzdrowienie choroby ciała lub duszy

czas trwania: 30 dni

 

Rytuał trwa pełne 30 dni, jedna sesja anielska dziennie by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. 

 

Pomoc Archanioła Rafała: 

  • pomoc w zakresie uzdrawiania ciała i duszy

  • dodania energii życiowej

  • by zregenerować ciało

  • by zagoić rany w aurze czy ciele fizycznym oraz w duszy

  • by uzyskać równowagę duchową

  • by usunąć negatywne emocje, lęki, stres, kompleksy

  • uzdrowienie ludzi i zwierząt

RYTUAŁY ANIELSKIE

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej, by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne, by je przywołać i aktywować ich pomoc. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii.

Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

 

   Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii BucardiRytualy anielskie Marii Bucardi Rytualy anielskie Marii Bucardi

 

HARMONOGRAM

Po zamówieniu rytuału proszę o wysłanie wymiany na konto podane w emailu potwierdzającym. Następnie proszę o opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz zmienić przy pomocy tego rytuału, co Ci przeszkadza w Twoim życiu. Proszę także o dane osoby dla której jest rytuał: imię, nazwisko, data urodzenia, aktualne miasto zamieszkania, jeśli to możliwe także zdjęcie twarzy lub całej sylwetki. Jeśli prosisz o pomoc dla innej osoby będą potrzebne te same jej dane. Jeśli rytuał jest dla związku, to proszę także o dane partnera, ukochanej osoby. Dane możesz wysłać po prostu na adres email lub przez stronę kontaktową.

Gdy otrzymam wymianę, informuję Cie o tym przez email z podziekowaniem, następnie analizuję Twój list, wyznaczam termin pracy energetycznej by zacząć sesje, informuję Cię o tym przez email. Jeśli termin Ci nie odpowiada, to umówimy się na inny. Przed rytuałem otrzymujesz wskazówki by się przygotować, potrzebujesz 30 minut czasu by je wykonać- tylko 1 raz przed pierwszą sesją. Sesje trwają 30 dni, w tym czasie możesz dodatkowo pracować wg moich wskazówek, ale nie musisz tego robić, gdyż całość prac wykonuje samodzielnie. Warto palić świecę w intencji Archanioła i Twojej sprawy a także prosić o pomoc w formie modlitwy.

W czasie trwania prac proszę o raporty przez email, czyli taki mały dzienniczek w którym opisujesz mi Twoje spostrzeżenia, jak się czujesz w czasie rytuału, co wyjątkowego się zdarzyło, niespodzianki w ciągu dnia. Zwróć uwagę na każdy drobiazg, gdyż energie anielskie objawiają się subtelnie, np. znalezione monetki, miłe spotkania, sympatyczne osoby. Raporciki możesz wysłać do mnie zbiorczo co kilka dni lub codziennie. W temacie listu proszę zawsze wpisz: raport rytuał anielski.

Po wykonaniu sesji kontaktuję się z Tobą i wysyłam podsumowanie przez email z analizą końcową.

Ważne: istnieją sytuacje w których będę musiała odmówić Ci pomocy, jeśli coś takiego by się stało, to naturalnie całą wysłaną wymianę zwracam na Twoje konto od razu, gdy w analizie początkowej zauważę, że nie jestem w stanie Ci pomóc. Informuję Cię o wszystkim przez email. 

Wymiana, czyli cena rytuału obejmuje całość prac i materiałów za 30 dni, analizę początkową, końcowe podsumowanie. Nie pobieram żadnych innych opłat.

 

W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH

 

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - proszę zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczach mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanaście - minimum 10 do 30 sztuk - białych małych karteczek (wszystkie wyglądają tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzał i zapal białą świecę. Następnie zamknij oczy i przywołaj w myślach siły Światła, pomyśl o słońcu, jego cieple, wietrze, żywiołach - to są siły Światła. Teraz poproś własnymi słowami o wskazówki jakie kwoty napisać na kartce. Na każdej kartce napisz inna kwotę, która przyjdzie Ci na myśl i którą jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytuał. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobić z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj później w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jeśli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to należy wyrzucić wszystkie kartki i stworzyć całość na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytać nieco inaczej.

Teraz kładziesz kartki tak, by nie widzieć napisów. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć słów “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworęczne - lewa a leworęczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamkniętych oczach i losujesz 1 z nich. Często czuć taką kartkę tak, jakby była cieplejsza niż inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj :-)

 

  

 

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ

 

DYSKRECJA

Moja praca magiczna opiera się na pełnej dyskrecji. Żadna osoba trzecia nie ma dostępu do tych poufnych danych.

 

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI

W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

 

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO

Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

 

PYTANIA

Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

 

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY

W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

 

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MNIE Z MOICH LICZNYCH FILMÓW, KSIĄŻEK, MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH JAK FACEBOOK,

YOU TUBE, INSTAGRAM, LINKEDIN, TWITTER, PINTEREST I WIELE INNYCH.

 

Rytualy u Marii Bucardi

 

Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz, zanam kilka języków obcych, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

 

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

Rytualy u Marii Bucardi

Powiedz razem ze mną i innymi ludźmi – NIE wyniszczeniu naszej planety i działaj razem z nami by ją ratować!!! Nasze wspólne energie dla planety i istot zagrożonych wyginięciem:

co miesiąc w pełnię księżyca prowadzę

Rytualy dla Matki Ziemi - wiecej

a na codzień tworzę razem z Wami punkt akupunktury dla naszej Ziemi Magiczną Oazę

BLOG  http://magicznaoaza.wordpress.com/

 

Moje książki, ponad 19 pozycji z zakresu magii, duchowości, energii, zdrowego wegańskiego odżywiania, kart Tarota, Numerologii, Aniołów: 

Rytualy u Marii Bucardi

 

 

MOJE FILMY DLA CIEBIE NA YOU TUBE:

Rytualy u Marii Bucardi

 

Rytualy anielskie Marii Bucardi

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj przez email - Napisz email przez strone kontaktu lub po prostu pisząc wiadomość na mój prywatny adres email - nacisnij 

Zapraszam również do wysłuchania wielu bezpłatnych słuchowisk, wykładów na temat psychosomatyki, energii, magii, duchowości, numerologii, zwierząt mocy, rozwoju duchowego, dew roślin, kryształów, minerałów i wielu innych:

"Czas z Marią Bucardi"

https://mariabucardi.pl/pl/c/Czas-z-Maria-Bucardi/77

"Ceremonie z Marią Bucardi"

https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68 

Z anielskim pozdrowieniem Twoja Maria Bucardi

Polecane

Opinie (12)

6 czerwca 2020

Ile trzeba sily zeby sie zmierzyc z tymi wszystkimi sprawami ktore Ci ludzie przysylaja, bo przeciez oni sami sobie z nimi nie poradzili ??? Duzo, bardzo duzo, a moze jeszcze wiecej. Wielka Moc jest w Tobie Kochana Marysiu i z Toba. Chcialam Ci podziekowac za pomoc i wsparcie, za ten dar ktorym sie z nami wszystkimi dzielisz, za nasze spotkanie. Za to ze jestes z nami w chwilach kiedy juz wszyscy inni zwatpili, a Ty jestes z nami do konca.

6 czerwca 2020

Droga Mario, Dziekuje Ci!!! To Ty mi dalas nowe zycie. Tyle razy je ratowalas i spowodowalas, ze odnalazlam swoje sile, moj ukryty dar - moje powolanie. Dziekuje, to za malo.

6 czerwca 2020

Moje cialo bylo slabe a stalo sie silne, nabralo mocy, energia zostalam "napomopwana", powstalam, nie ma takich slow zeby okreslic co i jak wiele zostalo dla mnie zrobione, nie ma takiego "Dziekuje"

6 czerwca 2020

Rytual uzdrowil moje sprawy kobiece. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc i uratowanie mojego zdrowia. Pozdrawiam

6 czerwca 2020

Kupiłam rytuał i talizman. Talizman niezwykle efektowny, każdy pyta jaki to kamień ;-) a dzięki pomocy magicznej Pani Marii bucardi przeszły moje migrenowe bóle głowy z którymi męczyłam się wiele lat. Nareszcie mogłam odstawić środki przeciwbólowe za co jestem ogromnie wdzięczna.

6 czerwca 2020

Dzieki Pani Marii moja choroba zaczela sie cofac i jest szansa, ze obede sie bez chemii!!! Dziekuje

6 czerwca 2020

Kupilam dwa rytualy jeden ten a drugi dla milosci. Po czasie moge wystawic opinie.Oba spelnily moje oczekiwania a kontakt z Pania Maria zawsze dodaje mi kopa energetycznego i czuje sie znacznie lepiej. Dla osob, ktore chca skutecznej pomocy moge polecic z czystym sumieniem.

6 czerwca 2020

Wspaniały rytuał który przywrócił mi zdrowie układu moczowo-płciowego.Przestały mnie męczyć ciągle nawracające infekcje,ciało się wzmocniło a opryszczka wargowa nie zniknęła ale pojawia się o wiele rzadziej i jest mniejsza.Serdecznie dziękuje za pomoc i poświecony mi czas Mario i Archaniołowi Rafaelowi:-)

6 czerwca 2020

dziekuje Pani Mario! Zdrowie wrocilo. Jestem bardzo zadowolona i szczesliwa

6 czerwca 2020

o drugi rytual, ktory dla mnie wykonalas! Jeden Archaniola Haniela a drugi ten. Cudowny rytual, ktory zmienil i mnie i moje zycie, uzdrowil mnie wew. i zewn. Niech Anioly beda z Toba, dla mnie to Ty jestes moim osobistym aniolem, jesli moge tak to nazwac

6 czerwca 2020

Przepiękny i bardzo skuteczny rytuał, dzięki któremu ustąpiły dolegliwości, z jakimi zmagałam się od lat. Odzyskałam dawną sprawność kręgosłupa, ustąpiły problemy trawienne, a w miejscu paznokicia u stopy, który był dotąd chorobowo zdeformowany, odrósł nowy piękny zdrowy. Kochana Maria to CUDOTWÓRCZYNI!!!

6 czerwca 2020

Nasza Kochana Maria jest nieskazitelnie dobrą istotą. To nasz Wielki Skarb. Za Jej cudowną mocą codziennie odczuwam kojąco ciepłe oddziaływanie Sił Anielskich, które przynoszą ukojenie i uzdrowienia dla ciała i duszy. Każdego dnia moje myśli i dusza są bliżej nieba. Dziękuję Ci Najdroższa Mario z całego serca!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl