Informacje kontaktowe
Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą.

Masz jakiś problem, napisz śmiało do nas na adres email: omen.sententia.office@gmail.com postaramy się odpowiedzieć i pomóc jak najszybciej. Na listy poczta elektroniczna odpowiedamy do 72 godzin.

Nie wiesz jak opłacić zamówienie?

 

U nas możesz płacić także poprzez PayPal - z gwaracją bezpieczeństwa.
Adres email odbiorcy płatności: omen.sententia.office@gmail.com

U nas możesz płacić także poprzez przekazy pieniężne Western Union. Jeśli pragniesz w ten sposób opłacić zamówienie - prosimy o kontakt na email omen.sententia.office@gmail.com - otrzymasz wówczas od nas dokładne dane do przekazu.

Masz pytanie do wysyłki?

Książki wysyłamy na cały świat. Omen Sententia S.A. jest jedynym na świecie posiadaczem praw licencyjnych do międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji książek Marii Bucardi oraz prezentowania ofert w jej imieniu. Zamówienia przepowiedni, analiz i rytuałów kierujemy od razu bezpośrednio do Marii Bucardi, która dalej sama kontaktuje się z Tobą.

Dane adresowe:

Omen Sententia S.A.
1 ½ Miles Northern Highway
Belize City
Belize


Biuro w Europie
kontakt w j.angielskim i j.niemieckim
Tel.: +357 240 20 596
Fax: +357 240 23 040

Adres pocztowy:
Omen Sententia S.A.
61-63 Lordou Vyronos (Lord Byron Street)
Lumiele BLDG, Floor5
6023 Larnaka Cyprus (Cypr)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl