110. Jak osiągnąć sukces? 6 kroków z Marią Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 110
Pin It

Opis

 

110

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 58:50 min

 

Jak osiągnąć sukces? Jak zrealizować Twoje marzenia i pragnienia? 6 kroków do sukcesu. To spotkanie z Marią Bucardi trwa prawie godzinę, zawiera etap oczyszczenia, aktywacji wew. Siły i Mocy, połączenia z energią Mitycznej Atlantydy. Otrzymujesz 6 wskazówek, które są niezbędne, by osiągnąć sukces w każdej dziedzinie Twojego życia. Sukces i realizacja Twoich marzeń jest możliwa, właśnie teraz z odpowiednią wiedzą, krok po kroku wszystko staje się możliwe. Sukces finansowy, sukces na drodze kariery, rodziny, domu, miłości, powołania, odkrycia siebie, realizacji planów. Sukces zdrowego i pięknego ciała.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (24)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

21 maja 2020

Piękna i idealna, Mario!!! Dokładnie tego potrzebowałam! Uwielbiam jak opisujesz przesłania na końcu!

26 maja 2020

Dziękuję za Ceromonię ❤ Chłopak mi polecił książkę – I tam on mówił właśnie o ,,informacji ” I włączam Ceromonie a tu również poruszony ten temat. Równiez ten deser co mówiłaś Panakoda ja zrozumiałam Anakonda , ale co śmieszniejsze na tej historii zakończyłem słuchanie Ceromoni, gdzie w następny dzień chciałam po czytać książkę synowi i wzięłam akurat tytuł-,,Anakonda” jakie było moje zdziwienie , wiedziałam że muszę wrócić do tej Ceromoni -wysłuchałam jeszcze raz do końca i wiedziałam ,że musze coś przemyśleć właśnie z planetą merkury informacją i kominikacją. I tak miałam szczęście ,że sily wyzsze pomogly mi uczestniczyć w tej Ceromoni. Uwielbiam na końcu te tłumaczenie kart ❤

26 maja 2020

Kochana Mario, cermonia byla piekna , za kazdym razem ucze sie czegos nowego, pomimo ze staram sie byc cierpliwa to nie zawsze mi wychodzi. Ufam w Sily Wyzsze, oddaje wiele spraw pod I opieke Boska, wiem i zauwazylam ze wiele rzeczy sie zmienia i ja tez sie zmienilam. Najgorzej u mnie z ta organizacja po chorobie, jeszcze mam mysli rozbiegane ale juz nie tyle. Kocham Twoje ceremonie sa ciekawe, bardzo madre, ucza nas zycia i zwyciestwa. Love

26 maja 2020

Lekkosc, jasnosc, zadowolenie, po prostu radość. Dziękuję Mario z całego serca i wysyłam swiatelko do Ciebie i do Magicznej Oazy

26 maja 2020

Jestem na drodze do sukcesu i wszystkim też go życzę (serduszka)

26 maja 2020

Sukces ma dla mnie kolor złoty. Ostatnio cały czas „chodzi” za mną złoty kolor, przewija się w moich myślach, reaguję też na wibrację słowa „złoty”. Sukces to luksus samostanowienia, wolności, podążania za swoim sercem i własną ścieżką. Spełnienie. To harmonia tego, co wewnątrz z tym, co na zewnątrz. Oglądanie w świecie zewnętrznym odbicia głębokich pragnień, które są w naszym sercu. Lubię płynąć z tą energią… Bardzo podobała mi się historia panna cotty. Jak słowami można stwarzać rzeczywistość, czarować i poruszać serca…Powoływać do istnienia zjawiska, jak Mag. Urzekające. Aż zastanawiam się, czy ci Włosi byli prawdziwi, czy też rozpłynęli się jak panna cotta w ustach… :) Myślę, Mario, że gdybyś dłużej tam postała na Piazza di Santa Maria, to zmaterializowałabyś tę panna cottę… Pozdrawiam świetliście (serduszka)

26 maja 2020

Kochana Mario, nigdy nie miałam rodzeństwa ale czuje, ze jest Pani moja dawna rodzina z Mitycznej Atlantydy. Mało kto mnie rozumiał całe życie a Pani jest jak dobra wróżka która pojawiła się aby pokazać, ze mogę być soba.

26 maja 2020

Dziękuje i jestem wdzięczna Niech Siła Wyższa chroni Panią. Jest Pani Magiem jak karta nr 1 w Tarocie.

26 maja 2020

Kochana Mario, to naprawde przewspaniala ceremonia. Wpaniale wskazowki i przeslania. Bede staral sie stosowac wedlug wskazowek. Taki kamien chcialbym miec, mam przeczucie ze energia jego bedzie mnie wspierala. Co do numerologii, przyznam ze moja liczba jest 11, czyli czulem sie tez troche podekscytowany.(serduszko) Bardzo dziekuje za tak wspaniala ceremonie. (serduszka)

26 maja 2020

(serduszka)Dziękuję!!!

26 maja 2020

Dziekuje za to spotkanie. Osobiscie jestem zachwycona jak szybko wszystko sie materializuje, pragnienia i marzenia Spelniaja. Uwielbiam te mini spotkania po z czytania kart. Ja codziennie spie z Labradorytem od Pani, jego Moc jest mi aktualnie bardzo bliska. Wiele przeslan i wspomnien w snach jest mi obdarowywana. (serduszko) Ten metlik w glowie- bardzo dobrze znam to uczucie, jest jednym z najgorszych.. wtedy caly dzien plynie obok.. Przeslania niesamowite. Faktycznie koniecznie do spisania i powieszenia na sciane! Z calego Serca Dziekuje! (serduszka)

26 maja 2020

Dziękuję, piękne przesłania (usmiech)

26 maja 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję ślicznie za dzisiejszą Ceremonię. Ja na samym początku czułam i słyszałam- jakkolwiek to brzmi „Plejady” i taką niebiesko-szarą energię z błękitnymi, srebrzystymi i różowymi błyskami, taki świecący galaktyczny pył :) Najbardziej podobało mi się przesłanie Merkurego, bo ja też jestem wrześniową Panną i Merkury to moja planeta. W każdym razie nie zdawałam sobie sprawy, że ta komunikacja tak może działać figlarnie ;) Jak Pani powiedziała, że marsjański wojownik „nie może bujać w obłokach bo długo by nie pożył” to się w głos zaczęłam śmiać (usmiech) Jakbym siedziała na przysłowiowym krześle, to bym chyba z krzesła spadła ze śmiechu (usmiech) Coś mi się wydaje, że moje myśli nie są za bardzo poukładane. Zaczęłam się nad tym zastanawiać. Jak wyglądają poukładane myśli ? Ja mam tak, że sprzątam, obracam się i patrze, a tu bałagan. Ciekawe skąd (usmiech) ? Pozdrawiam (usmiech)

26 maja 2020

Mario Ukochana, cudowne spotkanie z jakże cudowną nowiną – sukces teraz…tak tak tak:):) wspaniałe przesłania planet, bardzo ciekawe przykłady, chyba energia Merkurego jest mi teraz najbliższa i panna cotta (usmiech)

26 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, moje serce rozkwita kwiatem lotosu, kierując swoje wnętrze otawrtością serca w stronę energii obfitości boskich planet, aby czerpać z nich wezbranie i karmić wszystkie komóreczki mojego ciała i mojej aury do wszechspełnienia, harmonii, radości, bogactwa, miłości, lekkości, wolności, szczęścia. Wszechwidzące oko apacza jest ze mną nadprzyrodzoną mocą swego nadziemskiego przesłania.

26 maja 2020

W tym momencie to ja już sama nie wiem kim jestem(usmiech), ale prawda jest taka, że czuję, że nie jestem tą samą Ines co kiedyś. Pierwszy raz w życiu mocno czuję, że też w końcu chcę coś otrzymać, a nie tylko dawać. Chociaż to dawanie to ja mam chyba we krwi…( oczywiście nie mówię tylko w kategorii dawania czegoś materialnego). Tak więc stoję z otwartymi ramionami i czekam:). I czekam i czekam i czekam… Chciałabym napisać, że czekam cierpliwie, ale nie mogę:) kiedyś myślałam, że jestem dość cierpliwa, ale chyba jednak zmieniłam zdanie na ten temat(usmiech)

26 maja 2020

(serduszko)

26 maja 2020

Dziekuje Mario za jak zawsze aktualne tematy poruszane pdczas dzisiejszej Ceremonii Pozdrawiam cieplo, M (usmiech)

26 maja 2020

Moja Najdrozsza Mario, dziekuje za cudna Ceremonie i „Klucze” do sukcesu. Piekna aura Kochanie (usmiech) Piekna Ceremonia i opis przeslan. Teraz czas na realizacje i osiagniecie marzen. Jestem gotowa! Bardzo dziekuje (serduszko)

26 maja 2020

Kochana Mario piękne i praktyczne wskazówki. Dziękuję (usmiech) dla mnie robota z Merkurym się kłania bo czuje że utknelam w jednym punkcie. Niby robię to co daje mi radość ale nie ms wymiernych efektów…no i przyszły wątpliwości. Z en.ksiezyca jestem non stop…ale Jowisz mówi że nie będzie lekko… no i chwilami nie jest. Do popracowania też wybiorę się z Saturnem bo gdy efekty nie są widoczne dość szybko to brakuje mi cierpliwości, pojawiają się wątpliwości, poczucie straty czasu i że znów wszystko od początku. Za to siły i walki gdy czuje cel i że płynie energia mi nie brakuje wiem że wkrótce dolaczy do mnie wsparcie: Aqua Aura od Ciebie Mario. Wiem i czuje że pomoże mi poczuć harmonię i rozwinac kreatywność. To będzie wspaniały towarzysz

26 maja 2020

Dziękuję za cudowne spotkanie! (serduszka)

26 maja 2020

Dziękuję:))

26 maja 2020

Dziękuję za wskazówki . Czuje ,że mam długa drogę za sobą. Jestem gotowa na sukces . Sukces to dla mnie spełnienie marzeń. Samych sukcesów również dla Ciebie

18 czerwca 2020

intrygujace

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl