Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

120. Stajesz już na głowie, by coś osiągnąć, a efekt nadal jest zbyt słaby i niezadowalający? Jak to zmienić? To spotkanie da Ci bardzo ważne…

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 120 ceremonia
Pin It

Opis

 

120

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:17:28 min

 

Stajesz już na głowie, by coś osiągnąć, a efekt nadal jest zbyt słaby i niezadowalający? Jak to zmienić? To spotkanie da Ci bardzo ważne wskazówki! Dziś popatrzysz na Twoje życie i trudne sytuacje, blokady, problemy, zawiłe sprawy z zupełnie innej perspektywy i zobaczysz więcej. Otrzymasz rady co zrobić, by osiągnąć sukces w tym, co dla Ciebie ważne. W momentach, gdy pojawi się uczucie, że coś Cię przerasta, coś jest zbyt trudne lub robisz już tak dużo i nadal nic, ta transmisja pokaże Ci gdzie leży błąd i jak to zmienić. Spotkanie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, a następnie otrzymasz klucz do realizacji marzeń, będzie i część teoretyczna i praktyczna: medytacja z bardzo wyjątkowym przewodnikiem ORŁEM, który nie przez przypadek jest w naszym godle państwowym i służy nam swoją pomocą w każdym trudnym momencie, jeśli wiemy jak się z tą wibracją połączyć i jak z niej korzystać.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Na tym wykładzie online dodatkowo zyskasz i poznasz:

Niezwykłe wyjaśnienie znaczenia kart Tarota 6 Monet oraz Królowej Kielichów, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie, ani żadnej książce.

MEDYTACJA ORŁA, aby spojrzeć z góry na swoje problemy i zawiłe sytuacje, co pomoże Ci znaleźć ich rozwiązanie. 

Z perspektywy myszki problemy wydają się wielkie, ale z perspektywy silnego orła dużo mniejsze.

Ta informacja może Cię zaskoczyć: większość ludzi obawia się sukcesu. Gdy osiągasz sukces, wychodzisz z czymś na świat, jesteś “narażony” na ocenę innych, krytykę… Zastanawiasz się może czy pokazać swoje dzieło (cokolwiek to jest), czy może jednak nie, “bo co inni pomyślą”? Tak, może ktoś Cię skrytykuje, ale z siłą, mocą i odwagą orła nie ma to dla Ciebie znaczenia.

Ty jesteś artystą, który tworzy swój obraz. Maluje swoje dzieło życia. Jak ono wygląda?

Czy z perspektywy czasu będzie miało znaczenie, jak oceniła Cię jakaś mała “myszka”, czy też jak stworzyłeś, namalowałeś swój obraz życia?

Machnij skrzydłami jak silny orzeł i wzbij się wysoko! Siła Wyższa Cię prowadzi.  

Wyjaśnienie znaczenia liczby 120 w naszym życiu.

Odpowiedzi na wiele pytań.

Fragment Ceremonii: „Nie patrz, że inni mają łatwiej, bo Ty masz talent, którego inni nie mają. Ty masz wytrwałość”. Maria Bucardi

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

31 lipca 2020

Niesamowicie podziwiam ludzi, ktorzy potrafia przelamac strach przed krytyka ze strony innych. Z jakis dziwnych powodow kazda nawet lekko negatywna reakcja mnie tak mocno dotyka, ze piszac to widze nad czym teraz popracowac. Dziekuje Kochana Mario za koleja pouczajaca Ceremonie.

31 lipca 2020

Dziękuję Mario:))

31 lipca 2020

(serduszka)

31 lipca 2020

,,Widzimy ułamki chwil”… to zdanie uleczyło mnie dokładnie teraz z porównywania się do innych. Ostateczne uzdrowienie!Wow! Strach przy nowym przedsięwzięciu zdominował mnie a orzeł pokazal mnie biegajaca w kółko. A 6 monet to BINGO tworze wykłady na uczelnię i dokładnie teraz boje się oceny merytorycznej pracy i mojej osoby bo nigdy nie byłam wykładowcą miotam się między radością z sukcesu a lękiem przed tym ze nie zdążę, że mnie źle ocenia. Mega 120% zgodności z moim aktualnym życiem (uśmiech) Diana robi super pracę … widziałam (całus)Mario jak to jest ze karty są u Ciebie odwrócone? Przed ceremonia również wyciagnekam 6 kieluchow ale nie odwrocona. Czyżbym perfekcyjnie układała swoje ? Bo nigdy jeszcze nic na odwrót nie wyciągnęłam?

31 lipca 2020

Jak miło popatrzeć na kwiaty w Magicznej Oazie i posłuchać śpiewu ptaków

31 lipca 2020

Jak miło popatrzeć na kwiaty w Magicznej Oazie i posłuchać śpiewu ptaków

31 lipca 2020

Dziękuję za dzisiejsza Ceremonię Takie spojrzenie z wyższej perspektywy bardzo pomaga… Właśnie zdałam sobie sprawę że patrząc na moje życie z góry widzę tylko pracę i więcej pracy a drugiej strony nie potrafię bez niej żyć bo zaraz mam zamartwianie o strefę materialna… Jakieś mega mocne programy się u mnie uruchamiają że ciągle trzeba pracować… Mam marzenie o innym życiu ale ciągle odkładałam to życie na później .. tak jakoś nagle zobaczyłam ten kompletny brak logiki we własnym postępowaniu może to byc ten strach przed sukcesem.. będę ćwiczyć z orłem aby w końcu jakoś opuścić ten bezlogiczny krag. Bardzo pomocna dla mnie Ceremonia ♥️

31 lipca 2020

Wspaniała ceremonia (serduszka)

31 lipca 2020

(serduszka)

31 lipca 2020

Mario, tysiące serduszek dla Ciebie!! spotkanie cudownie inspirujące!! przesłania ciekawe – szczególnie trafiło do mnie…że codziennie tworze sztukę/obraz mojego życia, niby to takie oczywiste, ale jakoś dzisiaj mocno to dla mnie wybrzmiało i to żeby w nowej erze być jak Królowa Kielichów w sile mocy i harmonii. Dziękuję Mario za Twoją pracę i czas przeznaczony na przygotowanie Ceremoni tworzysz przepiękny obraz:):)

31 lipca 2020

Niesamowite! dzisiaj usłyszałam zdanie, które trafiło do mojego serca. A mianowicie: „nie patrz, że inni mają łatwiej, bo Ty masz talent, którego inni nie mają, Ty masz wytrwałość”. I tak patrząc na siebie i własne życie muszę stwierdzić, że to prawda. Ta wytrwałość sprawia, że jeszcze żyję. Ostatnio chyba też dotarło do mnie co to znaczy cierpliwość i akceptacja. Przyznaje, że są chwilę kiedy przychodzi fala „chce już”,” chcę teraz” i uderzam głową w ścianę, ale na tym etapie trwa już to dużo krócej niż w przeszłości:) Ostatnio trochę bocianów i ja widziałam:) Wierzę, że ten nowy cykl będzie piękniejszy, ale czuję, że kolejne egzaminy z odwagi i wytrwałości przede mną. Chciałabym tylko, żeby przyszła ta chwila na posileniem się tym zadowoleniem z tego co już udało się osiągnąć. Jak na razie skoki przez płotki, może ostatnio tempo się zwolniło i trochę więcej oddechu, ale jednak nadal bieg trwa. (serduszka)

31 lipca 2020

Niesamowite! dzisiaj usłyszałam zdanie, które trafiło do mojego serca. A mianowicie: „nie patrz, że inni mają łatwiej, bo Ty masz talent, którego inni nie mają, Ty masz wytrwałość”. I tak patrząc na siebie i własne życie muszę stwierdzić, że to prawda. Ta wytrwałość sprawia, że jeszcze żyję. Ostatnio chyba też dotarło do mnie co to znaczy cierpliwość i akceptacja. Przyznaje, że są chwilę kiedy przychodzi fala „chce już”,” chcę teraz” i uderzam głową w ścianę, ale na tym etapie trwa już to dużo krócej niż w przeszłości:) Ostatnio trochę bocianów i ja widziałam:) Wierzę, że ten nowy cykl będzie piękniejszy, ale czuję, że kolejne egzaminy z odwagi i wytrwałości przede mną. Chciałabym tylko, żeby przyszła ta chwila na posileniem się tym zadowoleniem z tego co już udało się osiągnąć. Jak na razie skoki przez płotki, może ostatnio tempo się zwolniło i trochę więcej oddechu, ale jednak nadal bieg trwa. (serduszka)

31 lipca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, w pozycji do góry nogami, krew płynie watko, ożywiając umysł, poszerzając horyzonty, dając stąpać w powietrzu. W moim sercu jest nieskazitelna czystość Królowej Kielichów. I czuję, że to początek w moim życiu tego, co najpiękniejsze, wyjątkowe, boskie, nadziemskie, nadprzyrodzone, kosmiczne, magiczne, baśniowe, królewskie.

31 lipca 2020

Z całego serca dziękuję za Ceremonie nr 120 , wow jestem od początku i zawsze uczestniczę . Mam wrażenie,że przesłania za każdym razem dotykają aktualnych sytuacji z mojego życia . Wszystko odpowiednie do sytuacji Tu i teraz (uśmiech) Wskazówki są zawsze inspirujące , jasne i skuteczne. Czasami przypominają to już wiem a zapomniałam a czasami mnie zaskakują i szybciutko pojawia się chęć aby wdrożyć. Tak osobiście bardzo lubię też Twój głos . Jesteś taka słodka :))

31 lipca 2020

Z całego serca dziękuję za Ceremonie nr 120 , wow jestem od początku i zawsze uczestniczę . Mam wrażenie,że przesłania za każdym razem dotykają aktualnych sytuacji z mojego życia . Wszystko odpowiednie do sytuacji Tu i teraz (uśmiech) Wskazówki są zawsze inspirujące , jasne i skuteczne. Czasami przypominają to już wiem a zapomniałam a czasami mnie zaskakują i szybciutko pojawia się chęć aby wdrożyć. Tak osobiście bardzo lubię też Twój głos . Jesteś taka słodka :))

31 lipca 2020

Bardzo wzruszająca Ceremonia. Po przyjęciu Energi poczułam zapach Lili! miałam zamknięte okno byłam w mieszkaniu. Niesamowite. A Uczucie daremnośći towarzyszy mi już od jakiegoś czasu. Tak bardzo potrzebowałam tych wskazówek, dokładnie w tym momencie. Najdroższa Mario bardzo jestem Ci wdzieczna (serduszka)

31 lipca 2020

Bardzo wzruszająca Ceremonia. Po przyjęciu Energi poczułam zapach Lili! miałam zamknięte okno byłam w mieszkaniu. Niesamowite. A Uczucie daremnośći towarzyszy mi już od jakiegoś czasu. Tak bardzo potrzebowałam tych wskazówek, dokładnie w tym momencie. Najdroższa Mario bardzo jestem Ci wdzieczna (serduszka)

31 lipca 2020

Bardzo mocne spotkanie, Mario! Energia potężna, tak jak i przewodnik. Odczułam jego bezkompromisowość i decyzję błyskawiczną jak cięcie miecza. Poczułam się bezpiecznie i we właściwym miejscu. Miłość i wolność. Zaufanie w Siłę Wyższą. Zgodność pragnień z drogą serca. Dziękuję z głębi serca za to spotkanie! (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl