Nowości
Nowości

2 - dniowy rytuał łączący dwie osoby - tzw. rytuał zwróć na mnie uwagę

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 311,00 zł 1311.00
ilość szt.
Zyskujesz 39 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: rytual milosny 2 dniowy
Pin It

Opis

 

 

2 - dniowy rytuał magiczny,

 

ma na celu połączenie Cię z osobą, która Ci się podoba.

 

 

2 - dniowy rytuał magiczny, który ma na celu połączenie Cię z osobą, która Ci się podoba, którą darzysz uczuciem, a osoba jakby nie zwraca na Ciebie uwagi lub jej uczucia są zbyt zimne. Rytuał ten nosi nazwe "Zwróć na mnie Twoją uwagę".

 

Harmonogram - czyli kolejność zdarzeń:

1. Zakupienie rytuału i opłacenie magicznej zasady wymiany i równowagi.

Przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto.

2. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania.

3. Otrzymasz potwierdzenie, że otrzymałam Twoje odpowiedzi oraz opłatę.

4. Otrzymasz treść afirmacji, którą należy pisać w trakcie pracy magicznej.

5. Otrzymasz 3 różne terminy, w których chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o wybranie tego terminu, który jest dla Ciebie najlepszy.

6. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek, a najlepiej zapoznać się z wykładami online z powiązanym zagadnieniem.

7. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę.

 

Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła wybrać najlepszą metodę pracy magicznej. Każda sytuacja jest inna i należy dokonać dogłębnej analizy, by bezbłędnie wybrać sposób pracy magicznej.

Pytania:

1. Twoje imię i nazwisko
2. Twoja data urodzenia
3. Miasto, w którym aktualnie mieszkasz
4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)
5. Opis problemu - od kiedy trwa problem, jak się objawia.
6. Jak najwięcej danych na temat osoby, która ma zwrócić na Ciebie swoją uwagę, opis osoby lub data urodzenia, zdjęcie. Czym więcej szczegółów tym lepiej.

 

Jeśli masz ochotę i czas, możesz zajrzeć na moje blogi czy na Facebook i inne media społecznościowe, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace. Korzystne zwłaszcza będą wykłady online z powiązaną tematyką.

☞ Twoje bezpłatne Miejsce Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/  

☞ Facebook https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie/ 

☞ Blog tu znajdziesz najważniejsze https://bucardimaria.com

☞ YouTube https://www.youtube.com/channel/UCfVXDfogcj1gMeBTaTwIfEg 

☞ Instagram https://www.instagram.com/mariabucardi/ 

☞ Rozwój osobisty i duchowy https://akademia-omen-sententia.pl

 

SUKCES W TWOICH DŁONIACH

Działanie magii: rytuał ten zaczyna działać od 1 dnia rozpoczęcia pracy magicznej, a najpóźniej 32 dni po zakończeniu prac.

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energia, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energii życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiązania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Decydując się na rytuał wiesz, że Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

ANALIZA PROBLEMU PRZED ROZPOCZĘCIEM

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

Jeśli z góry jakaś sytuacja jest „przegrana”, to lepiej wykorzystać cenny czas na poprawę innej sfery życia. Szkoda byłoby inwestować energii życiowej — nasze życie jest ograniczone czasowo w tej inkarnacji — lepiej wybrać wówczas inny rytuał czy analizę. Dlatego może zdarzyć się, że odmówię wykonania tego rytuału.

 

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI

W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

 

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO

Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

 

 

PYTANIA

Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

 

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY

W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

 

PRACA MAGICZNA

Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

 TYLKO BIAŁA MAGIA I POZYTYWNE ENERGIE

Stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

 

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ W CZASIE NASZYCH WSPÓLNYCH PRAC MAGICZNYCH

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!

  

W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH

 

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - proszę zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczach mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanaście - minimum 10 do 30 sztuk - białych małych karteczek (wszystkie wyglądają tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzał i zapal białą świecę. Następnie zamknij oczy i przywołaj w myślach siły Światła, pomyśl o słońcu, jego cieple, wietrze, żywiołach - to są siły Światła. Teraz poproś własnymi słowami o wskazówki jakie kwoty napisać na kartce. Na każdej kartce napisz inna kwotę, która przyjdzie Ci na myśl i którą jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytuał. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobić z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj później w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jeśli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to należy wyrzucić wszystkie kartki i stworzyć całość na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytać nieco inaczej.

Teraz kładziesz kartki tak, by nie widzieć napisów. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć słów “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworęczne - lewa a leworęczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamkniętych oczach i losujesz 1 z nich. Często czuć taką kartkę tak, jakby była cieplejsza niż inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj :-) 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (11)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

5 maja 2018

Wystawiam pozytywny komentarz, ponieważ kontakt z Panią Marią jest fantastyczny, choć rzadki :-) Rytuał skuteczny!!!! Cena ok. Pozdrawiam.

31 marca 2020

Miesiąc temu postanowiłam skorzystać z tego 2-dniowego rytuału magicznego Zwróć na mnie Twoją uwagę oferowanego przez Panią Marię Bucardi. Miałam głębokie uczucia do osoby, która zdawała się mną zupełnie nie interesować, jej uczucia były chłodne. Cała ta sytuacja sprawiała, że czułam się zdezorientowana i smutna. Rytuał ten wydawał się być ostatnią szansą na odwrócenie losu. Od samego początku procesu, kiedy zakupiłam rytuał i nawiązałam kontakt z Panią Marią, poczułam się zrozumiana i dostałam wsparcie. 3 tygodnie po zakończeniu 2-dniowego rytuału, nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Osoba, na którą zwracałam uwagę, nagle zaczęła przejawiać zainteresowanie mną. To jakby cała energia wokół nas się zmieniła. Choć to dopiero początek, jestem pełna nadziei, że ten rytuał naprawdę przynosi efekty. Chciałabym serdecznie podziękować Pani Marii Bucardi za jej profesjonalne podejście i wsparcie. To naprawdę działa!

31 marca 2020

Rytuał zdecydowanie działa ❤️

30 maja 2020

Dziękuję za pomoc! Kolejny rytuał u Pani i kolejny działa. Tym razem skorzystałam z uroku miłosnego, który miał na celu połączenie mnie z osobą, którą darzę głębokimi uczuciami. Już po przeprowadzeniu rytuału zauważyłam pozytywne zmiany w naszym kontakcie. Nasza relacja stała się bardziej intensywna i bliska. To niesamowite, jak energia tego uroku wpłynęła na naszą więź. Jestem ogromnie wdzięczna za skuteczność Pani rytuałów oraz za fantastyczny kontakt. Cena była w pełni uzasadniona, a efekty przerosły moje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie!

30 maja 2020

Przez wiele lat próbowałam różnych rytuałów i usług różnych rytualistów, ale zawsze bez skutków. Byłam już prawie zniechęcona, myślałam, że może to nie dla mnie. Jednak postanowiłam spróbować raz jeszcze i trafiłam na Panią Marię oraz jej rytuał - Zwróć na mnie Twoją uwagę - 2-dniowy urok miłosny. To była prawdziwa zmiana. To, co wcześniej wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Osoba, którą darzę uczuciem, nagle zaczęła zwracać na mnie uwagę. To było niewiarygodne i niesamowite uczucie. Dzięki Pani Marii odzyskałam wiarę w to, że rytuały mogą naprawdę działać. Jej podejście, skuteczność i zaangażowanie są nieocenione. Teraz patrzę na przyszłość z nadzieją i radością. Bardzo dziękuję!

30 maja 2020

Pani Mario Bucardi, z całego serca pragnę Pani podziękować za pomoc. Jak Pani to robi :-) jest super, jesteśmy szczęśliwi i to dzięki Pani. Z wdzięcznością, Ania z Jasła.

3 maja 2021

Rytuał jest idealnie dopasowany do sytuacji. Aktywuje miłość i zaczyna się magicznie iść drogą swojego serca. Po pokonaniu wewnętrznych i zewnętrznych wrogów przynosi pełen sukces!

27 sierpnia 2022

Niesamowity rytuał! Chciałabym wyrazić swoją ogromną wdzięczność wobec Pani Marii Bucardi za niezwykłą pomoc i skuteczność 2-dniowego rytuału magicznego, który miał na celu połączenie mnie z osobą, która wydawała się być nieosiągalna. Przez wiele lat zmagałam się z uczuciem niewidzialnej przepaści między mną a tą wyjątkową osobą. Mimo moich wysiłków, zawsze wydawało się, że moje uczucia pozostają nieodwzajemnione, a ta osoba nie zauważa mnie tak, jakbym sobie tego życzyła. Próbowałam już różnych metod, korzystałam z usług różnych rytualistów, ale nic nie przynosiło oczekiwanych rezultatów. Byłam zdezorientowana i zasmucona, nie wiedząc, co jeszcze mogę zrobić, aby zmienić ten stan rzeczy. Wtedy natknęłam się na ofertę Pani Marii Bucardi i postanowiłam spróbować raz jeszcze, mając nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Już od pierwszego kontaktu poczułam się zrozumiana. Pani Maria miała niesamowitą zdolność wczucia się w moją sytuację i zrozumienia moich uczuć. Jej profesjonalizm i wiedza były niezwykle imponujące. Poza tym, cały proces był bardzo dobrze zorganizowany, od zakupu rytuału, poprzez przekazanie informacji, aż po analizę i wykonanie rytuału. W momencie, gdy zaczęłam stosować afirmacje i przechodzić przez proces rytuału, zauważyłam stopniowe zmiany. Moje myśli i emocje zaczęły nabierać pewności siebie, a moje działania były bardziej zdecydowane. Niespodziewanie zauważyłam, że ta osoba, na której mi zależało, zaczęła wchodzić w moje życie w sposób, który nigdy bym sobie nie wyobraziła. Nasza komunikacja stała się bardziej intensywna i serdeczna, a relacja zyskiwała na głębi. Teraz, gdy patrzę wstecz, widzę, jak ogromne znaczenie miał ten rytuał w moim życiu. To nie tylko zmieniło moje relacje z tą konkretną osobą, ale również pozwoliło mi na rozwój osobisty i zwiększenie pewności siebie. To była niezwykła podróż, która przyniosła mi nie tylko oczekiwane rezultaty, ale także lepsze zrozumienie samej siebie. Dziękuję, Pani Mario Bucardi, za Twoją pracę, wsparcie i za to, że dzięki Tobie mogłam odkryć, że miłość może być naprawdę magiczna. To doświadczenie jest bezcenne, a Twoje umiejętności i oddanie są niezapomniane. Serdecznie polecam usługi Pani Marii każdemu, kto szuka pozytywnej zmiany w swoim życiu miłosnym i osobistym. Dziękuję z całego serca. Z wyrazami szacunku, Magdalena

24 sierpnia 2023

Jestem zachwycona 2-dniowym rytuałem magicznym - Zwróć na mnie Twoją uwagę od Pani Marii Bucardi. Moje uczucia do pewnej osoby były silne, ale wydawało się, że nie jestem zauważana lub moje starania o kontakt nie przynosiły efektów. To mnie zasmucało i zniechęcało. Postanowiłam spróbować tego rytuału jako ostatniej nadziei. Proces rozpoczął się płynnie - zakup rytuału, kontakt z Panią Marią i przesłanie opisu problemu. W odpowiedzi otrzymałam treść afirmacji oraz propozycje terminów pracy magicznej. Po tygodniu od zakończenia rytuału osoba, na którą zwracałam uwagę, nagle zaczęła przejawiać zainteresowanie mną. Nasza interakcja stała się bardziej intensywna i otwarta. To jakby energia wokół nas się odmieniła. Cieszę się, że podjęłam decyzję o skorzystaniu z tej usługi, ponieważ przyniosła ona niesamowite rezultaty. Dziękuję Pani Marii Bucardi za jej wiedzę i zaangażowanie w tworzenie tego magicznego doświadczenia.

11 maja 2024

Moja opinia jest pozytywna polecam bardzo silny rytuał

15 maja 2024

Polecam warto zamówić ten rytuał i spróbować

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl