Nowości
Nowości

30 dniowy - Rytuał Archanioła Racjela - rozwoju duchowego, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, czakra korony

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 411,00 zł 3411.00
ilość szt.
Zyskujesz 102 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.9991
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: jasnowidzenia
Pin It

Opis

 

RYTUAŁ ARCHANIOŁA RACJELA

 

ROZWOJU DUCHOWEGO,

 

AKTYWACJI ZDOLNOŚCI WYŻSZYCH

 

Rytuał trwa pełne 30 dni

 

 

Rytuał trwa pełne 30 dni, jedna sesja anielska dziennie by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. 

 

Aktywuje pomoc Archanioła Racjela w zakresie:

 • uzyskania mądrości, dostpepu do wiedzy wyższej z wyższych płaszczyzn
 • uzyskania zdolności uzdrawiania innych istot i ludzi
 • uzyskania zdolności paranormalnych w tym jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoodczuwania, czytania przeszłości i przyszłości
 • rozwój duchowy
 • dostęp do intuicji i energii innych źródeł
 • wymazania złych wspomnień
 • uzdrawiania bezsenności, kaszlu, astmy, migreny, bólu pleców, bólu głowy, nadciśnienia krwi
 • wpływ na czakrę korony
 • uzyskania kontaktu z wyższym JA
 • uwalniania od karmicznych przyrzeczeń, przysiąg, obietnic, które blokują nas w tym aktualnym życiu
 • pomoc by znaleźć siebie, znaleźć własną drogę i powołanie
 • pomoc by zrozumieć siebie
 • leczy emocjonalna niestabilność
 • wypełnia Światlem mroczne zakamarki duszy, usuwa mroczne myśli
 • leczy opętanie
 • otwiera trzecie oko - dostęp do nieograniczonej mądrości

 

 

RYTUAŁY ANIELSKIE

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne by je przywołać i aktywować ich pomoc.

Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła. 

 

 

KOLEJNOŚĆ ZDARZEŃ

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

4. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

5. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

6. Jeśli ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

7. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

8. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

9. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

10. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

11. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

12. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają.

 

Jeśli masz ochotę i czas, możesz zajrzeć na moje blogi czy na Facebook lub inne media społecznościowe, a także wykłady online, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

 

 

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ

 

DYSKRECJA

Moja praca magiczna opiera się na pełnej dyskrecji. Żadna osoba trzecia nie ma dostępu do tych poufnych danych.

 

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI

W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

 

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO

Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

 

PYTANIA

Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

 

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY

W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

 

PRACA MAGICZNA

Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

 

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

 

TYLKO BIAŁA MAGIA I POZYTYWNE ENERGIE

Stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

 

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

 

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

 

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ W CZASIE NASZYCH WSPÓLNYCH PRAC MAGICZNYCH

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać. Także wróżby przez SMS są niewskazane!

 

 

W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - proszę zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczach mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanaście - minimum 10 do 30 sztuk - białych małych karteczek (wszystkie wyglądają tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzał i zapal białą świecę. Następnie zamknij oczy i przywołaj w myślach siły Światła, pomyśl o słońcu, jego cieple, wietrze, żywiołach - to są siły Światła. Teraz poproś własnymi słowami o wskazówki jakie kwoty napisać na kartce. Na każdej kartce napisz inna kwotę, która przyjdzie Ci na myśl i którą jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytuał. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobić z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj później w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jeśli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to należy wyrzucić wszystkie kartki i stworzyć całość na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytać nieco inaczej.

Teraz kładziesz kartki tak, by nie widzieć napisów. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć słów “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworęczne - lewa a leworęczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamkniętych oczach i losujesz 1 z nich. Często czuć taką kartkę tak, jakby była cieplejsza niż inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj :-)

 

  

 


 

OPINIE 

 

07.11.2017 21:04, ocena: bardzo dobra,
To było mistyczne przeżycie. Czytałam po cichu a słyszałam głos Marii. Widziałam piękny ogród po którym szłam z Archaniołem-tuż za Nim delikatne kwiaty czułam ich zapach. I wreszcie herbatka z Archaniołem. To wszystko działo się naprawdę. Dzięki Anielskiej, Boskiej duszy Marii, która kocha Świat, Boskie Jego Istoty najczystrzą , krystaliczną miłością. Tylko Boska Istota mogła wprowadzić duszę w ekstazę boskiego byćia z Archaniołem-to Maria ,Maria Bucardi
16.10.2017 19:35, ocena: bardzo dobra,
dziekuje, rytual jak i kazdy u Pani Marii - a zamawialam najpierw finansowy, potem milosny i teraz ten, skuteczny. Pozdrawiam Ewa
11.05.2015 14:00, ocena: bardzo dobra,
Rytual skuteczny, dziekuje za pomoc Pani Mario i zycze samych sukcesow Agata
24.03.2015 19:57, ocena: bardzo dobra,
cześć Mario uwielbiam twoje filmiki Mario i słuchowiska ciesze się ze cie po szukałem porostu uwielbiam cie W
18.12.2014 13:26, ocena: bardzo dobra,
Bardzo dziekuje za pomoc rytual skuteczny. pozdrawiam Katarzyna Otwock
14.12.2014 11:44, ocena: bardzo dobra,
Witam,to moj trzeci rytual u Marii Bucardii w ciagu dwoch lat. Rownie skuteczny jak poprzednie. Dziekuje za pomoc. Polecam. Irena
28.11.2014 12:45, ocena: bardzo dobra,
Spotkanie i praca pod skrzydlami Pani Marii Bucardi to wspaniale przezycie i mnostwo dobrych enrgii. dziekuje za skuteczny rytual. Ula
30.10.2014 12:02, ocena: bardzo dobra,
Rytuał spełnił moje oczekiwania i nic dodać nic ująć. Paweł
24.09.2014 16:54, ocena: słaba,
Dzień dobry, zamówiony rytuał zaczął działać dopiero po ok. 8 tygodniach, oczekiwałam szybszych efektów. Mimo tego jestem zadowolona bo działa wg opisu. Pozdrawiam Tarocistka Ewa
04.09.2014 16:23, ocena: dobra,
Witam, to moje trzecie zlecenie dla Pani Marii Bucardi, wczesniej zamawialam rytual na milosc i rytual na pieniadze. Tak, jak poprzednio i ten czar byl trafiony i efekt juz jest. Polecam i na pewno skusze sie jeszcze na dwa inne uroki, ktore widzialam i juz na nie oszczedzam te moje skromne fundusze. Reni
19.08.2014 17:09, ocena: bardzo dobra,
od lat stawiam ludziom karty, niestety sprawdzalnosc byla na poziomie niecale pol na pol. Stres zwiazany z pomylkami i tlumaczeniem klientowi dlaczego wrozba sie nie sprawdzila sklonil mnie wreszcie do zamowienia rytualu. Doszlam do wniosku ze bez wiji jasnowidzenia moja dalsza praca tarocistki staje pod znakiem zapytania. Od rytualu minely okolo 3 tygodnie i juz kolejna klientka dzwonila ze tarot sie sprawdzil. po 3 tygodniach od rytualu moja skutecznosc wrozebna niezwykle wzrosla biala wiedzma
09.08.2014 15:58, ocena: bardzo dobra,
Pierwszy raz trafilam na osobe, ktora na prawde wie co robi i zamowione rytualy dzialaja. Jadwiga
06.08.2014 14:29, ocena: dobra,
Rytual zamowilam w oczekiwaniu otwarcia czakry korony i uzyskania zdolnosci jasnowidzenia. Na poczatku wszystko jakos pogarszalo sie z dnia na dzien i troche sie przestraszylam. Pani Maria byla jednak ze mna, czulam jej obecnosc. Obecnie potrafie przewidziec okolo 70 kilku procent roznych sytuacji do 100 proc. jeszcze troche brakuje, ale to pewnie kwestia czasu. Wczesniej nie mialam zadnych wizji, wiec uwazam, ze rytual spelnil moje oczekiwania AK
22.07.2014 00:59, ocena: bardzo dobra,
Rytual juz dziala!!! Kurcze nie spodziewalam sie, ze tak szybko to wszystko sie zacznie! Anna Olsztyn
11.07.2014 20:54, ocena: bardzo dobra,
Droga Pani Bucardi rytual ukonczony i czuje sie wspaniale, jakos tak lekko i przyjemnie, do tego mialam pierwszy proroczy sen od razu rano mialam okazje przekonac sie o tym na wlasnej skorze. Czuje sie takze taka jak to ujac jakas wypelniona czyms jasnym ;-) pozdrawiam Grazka

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

6 listopada 2017

A teraz spotkanie z Archaniołem Zadkielem. To było mistyczne przeżycie. Czytałam po cichu a słyszałam głos Marii. Widziałam piękny ogród po którym szłam z Archaniołem-tuż za Nim delikatne kwiaty czułam ich zapach. I wreszcie herbatka z Archaniołem. To wszystko działo się naprawdę. Dzięki Anielskiej, Boskiej duszy Marii, która kocha Świat, Boskie Jego Istoty najczystrzą , krystaliczną miłością. Tylko Boska Istota mogła wprowadzić duszę w ekstazę boskiego byćia z Archaniołem-to Maria ,Maria Bucardi-Najświętrza Istota Śiły Wyższej.

12 kwietnia 2019

Ten rytuał, zamówiłam jeszcze w zeszłym roku, także miałam trochę czasu na obserwację. Dla mnie rozwój osobisty i duchowy to podstawa lepszego życia, ponieważ dzięki zrozumieniu można więcej widzieć i dokonywać lepszych decyzji. Dzięki rytuałowi i Marii mam większą klarowność w głowie. To był proces, ale chaos i natłok myśli odszedł. Więcej odbieram i mam większą pewność, że to co odczuwam jest właściwe. Zrobiłam duże postępy w tej dziedzinie i lepiej się czuję, mogę na siebie liczyć :) Praca z Marią to czysta przyjemność. Zamówiłam ten rytuał, ponieważ chciałam zrobić dla siebie najlepszy prezent i wykorzystać możliwości, aby się rozwijać. To nie tylko zmiana dla mnie, ale też całego otoczenia i osób, które się w nim zajmują. Zrobiłam to dla swojej duszy, nikomu nie mówiłam, ale obserwowałam jak można pozytywnie zmieniać świat, tylko dzięki pracy nad sobą. Dziękuję Marii, Siłom Światła i moim Aniołom z całego serca

9 marca 2022

Droga Pani Bucardi rytual ukonczony i czuje sie wspaniale, jakos tak lekko i przyjemnie, do tego mialam pierwszy proroczy sen od razu rano mialam okazje przekonac sie o tym na wlasnej skorze. Czuje sie takze taka jak to ujac jakas wypelniona czyms jasnym ;-)

9 marca 2022

Rytuał już działa!!! Kurczę nie spodziewałam się, ze tak szybko to wszystko się zacznie!

9 marca 2022

Rytuał zamówiłam w oczekiwaniu otwarcia czakry korony i uzyskania zdolności jasnowidzenia. Na początku wszystko jakoś pogarszało się z dnia na dzień i trochę się przestraszyłam. Pani Maria była jednak ze mną, czułam jej obecność. Obecnie potrafię przewidzieć około 70 kilku procent różnych sytuacji do 100 proc. jeszcze trochę brakuje, ale to pewnie kwestia czasu. Wcześniej nie miałam żadnych wizji, wiec uważam, ze rytuał spelnił moje oczekiwania.

9 marca 2022

Pierwszy raz trafiłam na osobę, którą na prawdę wie co robi i zamówione rytuały działają.

9 marca 2022

od lat stawiam ludziom karty, niestety sprawdzalnosc byla na poziomie niecale pol na pol. Stres zwiazany z pomylkami i tlumaczeniem klientowi dlaczego wrozba sie nie sprawdzila sklonil mnie wreszcie do zamowienia rytualu. Doszlam do wniosku ze bez wiji jasnowidzenia moja dalsza praca tarocistki staje pod znakiem zapytania. Od rytualu minely okolo 3 tygodnie i juz kolejna klientka dzwonila ze tarot sie sprawdzil. po 3 tygodniach od rytualu moja skutecznosc wrozebna niezwykle wzrosla

9 marca 2022

Witam, to moje trzecie zlecenie dla Pani Marii Bucardi, wczesniej zamawialam rytual na milosc i rytual na pieniadze. Tak, jak poprzednio i ten czar byl trafiony i efekt juz jest. Polecam i na pewno skusze sie jeszcze na dwa inne uroki, ktore widzialam i juz na nie oszczedzam te moje skromne fundusze

9 marca 2022

Dzień dobry, zamówiony rytuał zaczął działać dopiero po ok. 8 tygodniach, oczekiwałam szybszych efektów. Mimo tego jestem zadowolona bo działa wg opisu. Pozdrawiam

9 marca 2022

Rytuał spełnił moje oczekiwania i nic dodać nic ująć

9 marca 2022

Spotkanie i praca pod skrzydlami Pani Marii Bucardi to wspaniale przezycie i mnostwo dobrych enrgii. dziekuje za skuteczny rytual.

9 marca 2022

Witam,to moj trzeci rytual u Marii Bucardii w ciagu dwoch lat. Rownie skuteczny jak poprzednie. Dziekuje za pomoc. Polecam.

9 marca 2022

Rytual skuteczny, dziekuje za pomoc Pani Mario i zycze samych sukcesow

8 kwietnia 2023

Chciałabym polecić usługę 30-dniowego Rytuału Archanioła Racjela, był to dla mnie niezwykły czas pełen odkryć i rozwoju duchowego. Rytuał ten pozwolił mi na otwarcie się na nowe doświadczenia, rozwój jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoodczuwania, co pozwoliło mi na zrozumienie siebie oraz innych ludzi w sposób bardziej intuicyjny i głębszy. Dzięki temu, zaczęłam lepiej rozumieć swoje potrzeby i pragnienia oraz łatwiej komunikować się z innymi. Dodatkowo, po przejściu Rytuału Archanioła Racjela, poczułam się bardziej związana z wiedzą anielską oraz uzyskałam zdolność uzdrawiania, co było dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Czuję, że moja energia jest teraz bardziej zrównoważona i pozytywna. Rytuał ten był dla mnie bardzo ważny i polecam go każdemu, kto chce pogłębić swoją duchowość, uzyskać większą wiedzę i zdolności magiczne oraz połączyć się z wyższymi poziomami świadomości. Dziękuję słudze za pomoc i profesjonalizm.

15 kwietnia 2023

Kiedy usłyszałem o 30-dniowym Rytuale Archanioła Racjela, byłem bardzo ciekawy. Od zawsze byłem zainteresowany rozwojem duchowym i poszukiwaniem wyższej wiedzy, ale nigdy nie miałem dość czasu i motywacji, aby poświęcić się temu w pełni. Ten rytuał wydawał się być odpowiedzią na moje modlitwy. Zamówilem rytuał z pewnymi wątpliwościami, ale już po kilku dniach zauważyłem pozytywne zmiany w swoim życiu. Zaczynałem mieć jasniejsze sny, a także zaczynałem dostrzegać subtelne zmiany w moim otoczeniu. Zdawało mi się, że moja intuicja i zdolności magiczne zaczynały się rozwijać. Z każdym kolejnym dniem, odczuwałem coraz większą potrzebę kontynuowania rytuału i poznawania tajemnic archanioła Racjela. Czułem, że jego wiedza i mądrość pomagają mi rozwijać się duchowo i osiągać wyższe poziomy świadomości. Teraz po zakończeniu rytuału, czuję się jakby moje życie nabrało nowego znaczenia. Jestem w stanie lepiej kontrolować swoje myśli i emocje, a także łatwiej uzyskiwać dostęp do wiedzy tajemnej i połączenia z wiedzą anielską. Zdecydowanie polecam ten rytuał każdej osobie, która pragnie rozwoju duchowego i zdobycia wyższej wiedzy. To niezapomniane doświadczenie, które pozostawiło we mnie trwałe ślady i na pewno będę do niego wracał. Dziękuję Marii Bucardi za prowadzenie i pomoc w trakcie przeprowadzenia 30-dniowego Rytuału Archanioła Racjela. Jej wsparcie i mądrość były nieocenione i pomogły mi osiągnąć zamierzone cele duchowe.

17 kwietnia 2023

Dziękuje, rytuał jak i każdy u Pani Marii - a zamawiałam najpierw finansowy, potem miłosny i teraz ten, skuteczny. Pozdrawiam Ewa

19 kwietnia 2024

Bardzo przydatny i skuteczny rytuał pomaga odzyskać swoje zdolności i talenty

15 maja 2024

Cudowny rytuał który pomaga odzyskać zdolności wyższe polecam szczególnie osobom uduchowionym

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl