Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł

30 - dniowy Rytuał anielski Archaii przemiany Lady Ametyst by zmienić Twoje życie na lepsze, złą sytuację w dobrą

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 3 411,00 zł 3411.00
ilość szt.
Zyskujesz 34 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: rytuał Archaii przemiany Lady Ametyst

Opis

30 - dniowy Rytuał anielski Archaii przemiany Lady Ametyst by zmienić Twoje życie na lepsze, złą sytuację w dobrą.

 

 

Rytuał magii anielskiej połączenia z Archaii przemiany Lady Ametyst,kierująca anielskim siódmym promieniowaniem purpurowo - fioletowym - Bożej Transformacji. Rytuał stosowany w różnych sytuacjach życiowych by zmienić złą energię w dobrą, np. by zmienić samotność w związek pełen miłości, by zastąpić biedę bogactwem, by przemienić chorobę w zdrowie, by zmienić pracę na inną lepszą, by zmienić partnera/-kę, by zmienić mieszkanie - zawsze zmiana ze złego na dobre a z dobrego na lepsze.

 

Magia anielska połączenia z Archaii przemiany. Lady Ametyst kieruje anielskim siódmym promieniowaniem purpurowofioletowym - Bożej Transformacji.

 

Czas trwania rytuału 30 dni.

 

Rytuał stosowany w różnych sytuacjach życiowych:

 

 • by zmienić złą energię w dobrą
 • by zmienić samotność w związek pełen miłości
 • by zastąpić biedę bogactwem
 • by przemienić chorobę w zdrowie
 • by zmienić pracę na inną lepszą
 • by zmienić partnera/-kę
 • by zmienić mieszkanie
 • zawsze zmiana ze złego na dobre a z dobrego na lepsze.

 

Co daje ten rytuał:

 • Rytuał bazuje na magii anielskiej połączenia z Lady Ametyst archaii przemiany, która jest odpowiedzialna za kierowaniem siódmym promieniowaniem purpurowofioletowym Bożej Transformacji, który przemienia złe w dobre.

 • Rytuał polega na połączeniu się z Wszechświatem oraz z Lady Ametyst, przedstawieniem Twojej aktualnej sytuacji oraz przekazaniem Twojej prośby, czyli co pragnisz zmienić. Następnie ma miejsce połączenie energetyczne z Mocą Wszechświata, przekazanie złych energii oraz przyjęcie energii zmiany, czyli tych pozytywnych i przesłanie jej dla Ciebie.
 • Energie pozytywne zostają przetransformowane do Twojego życia a energie negatywne zostają usunięte. Po ceremonii zmiana zostaje aktywowana i jej działanie objawia się w Twoim życiu. W zależności od tego, co pragniesz osiągnąć rytuał przynosi zmianę na lepsze, czyli dla osoby w trudnej sytuacji finansowej - przypływ pieniędzy, dla osoby samotnej - poznanie partnera.
 • Ten rytuał jest w pełni dopasowany do Twojej sytuacji i przynosi to, czego pragniesz. Twoje pragnienia musisz opisać dla mnie bym mogła w czasie rytuału przekazać je do Wszechświata i aktywować dla Ciebie pomoc anielską i boskie siły transformacji.
 • Zmiana na lepsze zostaje aktywowana już w momencie wykonania dla Ciebie rytuału i od tego dnia następuje przemiana.

 

Jak skorzystać z pomocy

Proszę zakupić rytuał, czyli wysłać wymianę za prace magiczne dla mnie. Jestem medium pośredniczącym w całym procesie i energie przechodzą przeze mnie by iść do Ciebie i Twoje złe energie zostają pobrane potem idą do mnie i ja przekazuję je do Wszechświata by zostały unicestwione. Ponieważ w czasie rytuału oddaję także moją energię życiową a także daję do dyspozycji moje ciało jako przekaźnik energii musi zostać zachowana wymiana magiczna by energie mogły swobodnie płynąć.

 

Jakie dane są mi potrzebne

Do wykoniania rytuału potrzebuję Twoje zdjęcie - by była widoczna twarz. Twoje dane imię nazwisko, data urodzenia. Jeśli ten rytuał zamawiasz dla kogoś innego to potrzebuję zawsze dane tej osoby dla której jest rytuał. Potrzebuję także dokładny opis Twojej sytuacji, czyli co pragniesz osiągnąć, w jakiej dziedzinie potrzebujesz zmiany na lepsze. Czym więcej informacji, tym lepiej. Nawet jeśli znamy się już bardzo długo to bardzo proszę o ten opis, mimo, że znam Twoją sytuację to do rytuału potrzebuję dokładne dane jak wygląda sytuacja w tej chwili i co chcesz zmienić na lepsze.

Dane wyślij do mnie w formularzu zamówienia (po zamówieniu pojawi się okienko) lub przez email maria.bucardi@gmail.com

 

Przebieg rytuału

 • Rezerwacja terminu poprzez kupienie rytuału i opłacenie wymiany ("ceny")

 • Po otrzymaniu wymiany wysyłam do Ciebie potwierdzenie jej otrzymania. Teraz masz pewność, że rytuał dla Ciebie zostanie wykonany.

 • Wysyłam propozycję terminu wykonania rytuału i proszę o potwierdzenie

 • Gdy akceptujesz termin jest on stały, czyli dokładnie w tych dniach będzie miał miejsce rytuał.

 • Wyznaczonego dnia wykonuję rytuał, od tego momentu energie zostały uwolnione i rytuał zaczyna działać, czyli przynosić zmianę z obecnej sytuacji na lepszą.

 • Po wykonaniu rytuału do 14 dni otrzymasz dokładne podsumowanie przeprowadzonej pracy i jeśli Lady Ametyst będzie miała dla Ciebie jakieś przekazy to także wyślę je do Ciebie w podsumowaniu - pisemnie przez email by zawsze można było do nich wrócić.

 

PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA:

Teraz Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

 

Co robić w trakcie rytuału:

 • Wskazane jest w czasie rytuału, zapalenie złotej świecy lub świecy z naturalnego wosku pszczelego natartej olejkiem miętowym. Można zapalić lampkę zapachową z olejkiem miętowym.

 • Dzień przed rytuałem należy posprzątać całe mieszkanie i okadzić je dymem z białej szałwii by usunąć blokady energetyczne by energia anielska mogła swobodnie wypełnić Twoje otoczenie.

 • Zalecam także wykonanie ołtarzyka anielskiego dla Lady Ametyst w kolorze purpurowofioletowym, czyli wszystkie elementy na ołtarzyku powinny mieć ten kolor lub w zastępstwie kolor biały.

  Na ołtarzyku należy umieścić świece w kolorze białym lub z wosku naturalnego, które zapalasz wieczorem w trakcie rytuału i gasić je przed pójściem spać, choć najlepiej jeśli mogą się wypalić.

  Jeżeli nie możesz zaplić świec to pozostaw je niezapalone.

  Te świece jeśli nie wypaliły się w czasie rytuału to po zakończonym rytuale chowasz je w bezpieczne miejsce i powinny w tym miejscu spoczywać przynajmnej 21 dni, potem można je wyrzucić lub zapalić dla przyjemności.

 • Gdy wydarzą się wspaniałe rzeczy w Twoim życiu napisz o tym do mnie, ja także lubię czytać miłe listy które mówią o tym, co dobrego dzieje się w Twoim życiu. Możesz także opisać Twoje opinie tutaj na dole w formie opinii.

 • Wskazane jest byś w trakcie rytuału była/był we własnym domu lub na łonie przyrody. Możesz położyć się i swobodnie oddychać, energie będą do Ciebie przechodzić. Jeśli zaśniesz to nie jest to problemem.

 

Sprawdź czy nie jest potrzebna wymiana dodatkowa metodą karteczkową:

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powienieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczych mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanascie - minimum 10 do 30 sztuk - bialych malych karteczek (wszystkie wygladaja tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzal i zapal biala swiece. Nastepnie zamknij oczy i przywolaj w myslach sily Swiatla, pomysl o sloncu, jego cieple, wietrze, zywiolach - to sa sily Swiatla. Teraz popros wlasnymi slowami o wskazowki jakie kwoty napisac na kartce. Na kazdej kartce napisz inną kwote, ktora przyjdzie Ci na myśl i która jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytual. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobic z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj póżniej w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jesli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to nalezy wyrzucic wszystkie kartki i stworzyc calosc na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytac nieco inaczej.

Teraz kladziesz kartki tak, by nie widziec napisow. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć slow “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworeczne - lewa a leworeczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamknietych oczach i losujesz 1 z nich. Czesto czuc ta kartke tak, jakby byly cieplejsza niz inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

 

Ważne: istnieją sytuacje w których będę musiała odmówić Ci pomocy, jeśli coś takiego by się stało, to naturalnie całą wysłaną wymianę zwracam na Twoje konto od razu, gdy w analizie początkowej zauważę, że nie jestem w stanie Ci pomóc. Informuję Cię o wszystkim przez email.

 

Niech Moce Lady Ametyst cudownie zmienią Twoje życie na pełne Miłości, szczęścia i spełnienia.

Z magicznym pozdrowieniem Twoja Maria Bucardi


 

RYTUAŁY ANIELSKIE

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne by je przywołać i aktywować ich pomoc.

Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

O mnie

Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia oraz stowarzyszenie oaz natury “onoSemina.org”. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierząt - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni Aniołem w ludzkiej postaci… Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz, znam kilka języków obcych, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Założyłam MAGICZNĄ OAZĘ - nasz wspólny dar dla Matki Ziemi – miejsce, które zmienia PUSTYNIĘ w zieloną ostoję dla zwierząt, czyli przemienia miejsce wysuszone, bez roślinności, monokulturę w las tropikalny.

Możesz posadzić swoje drzewo:

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

 

Co miesiąc w pełnię księżyca, od lat, prowadzę RYTUAŁ DLA MATKI ZIEMI. Możesz dołączyć do nas, wystarczy przesłać pozytywne myśli:

https://bucardimaria.com/rytualy-dla-matki-ziemi-z-maria-bucardi/

 

Stworzyłam serię bezpłatnych spotkań, na których dzielę się swoją wiedzą na temat psychosomatyki, energii, magii, duchowości, numerologii, zwierząt mocy, rozwoju duchowego, dew roślin, kryształów, minerałów i wielu innych:

"Czas z Marią Bucardi"

https://mariabucardi.pl/pl/c/Czas-z-Maria-Bucardi/77

 

Oraz “Twoje Miejsce Mocy” w Internecie, pełne inspiracji, przesłań zwierząt mocy, gdzie czeka Cię również anielski prezent (wszystko bezpłatne!):

https://bucardimaria.com/moje-konto/

 

Dołącz do “Ceremonii z Marią Bucardi”, gdzie uzyskasz wsparcie energetyczne i praktyczne, aby zrealizować wszystkie swoje marzenia:

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 

Z mocą miłości Twoja Maria Bucardi

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl