Polecane

91 Rytuał dla Matki Ziemi z Marią Bucardi, Medytacja dla Ziemi, Niebieska Pełnia w Samhain / Halloween

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 91 Rytuał dla Matki Ziemi
Pin It

Opis

91 Rytuał dla Matki Ziemi

Tutaj przeczytasz wprowadzenie i temat oraz możesz odsłuchać sprawozdanie poniżej.

Warto, ponieważ dotyczy nas wszystkich i energii panujących aktualnie na Ziemi, co otwiera nam oczy na pewne sprawy, łatwiej nam się przygotować i zrozumieć co się dzieje...

 

  91 medytacja dla Ziemi z Marią Bucardi, Rytuał dla Matki Ziemi w NIEBIESKĄ PEŁNIĘ KSIĘŻYCA w Samhain / Halloween. Niebieski księżyc zdarza się zazwyczaj co 2/3 lata w zależności od roku i przynosi wyjątkowe energie. W wielu językach jest nawet powiedzenie, że “coś zdarza się raz na niebieski księżyc”, czyli bardzo rzadko. NASTĘPNY TAKI MOMENT WYDARZY SIĘ DOPIERO W 2039! Od setek lat mówi się, że tej nocy zasłona między światem widzialnym, a niewidzialnym jest najcieńsza (możesz wrócić do książek “Kurs Magii” Marii Bucardi, aby przeczytać więcej na ten temat). Ten czas najlepiej świętować z ukochaną lub ukochanymi, najbliższymi osobami. 

 

Wyobrażasz sobie, że budzisz się z lekkością, idziesz do pracy, którą uwielbiasz, mówisz "dzień dobry" osobie, którą kochasz i która kocha Ciebie, masz dobre relacje z innymi ludźmi, którzy Cię wspierają i są życzliwi w każdej sytuacji (nawet tej problematycznej!), idziesz do sklepu i Pani również uśmiecha się do Ciebie. WSZYSCY SĄ ZDROWI i pełni swobody, lekkości. Masz pod dostatkiem zdrowego wegańskiego jedzenia, które jest dostępne wszędzie oraz pieniędzy na to, co lubisz robić, na swoje pasje. Możesz spędzać wiele czasu w naturze, która się zregenerowała i kwitnie jak nigdy wcześniej. Żyjesz wygodnie w swoim ekologicznym, zielonym domku i czujesz się jak w raju... 

To jest MOŻLIWE! To jest możliwe, ponieważ to Ty tutaj żyjesz i masz wielki wpływ oraz moc, by decydować. 

 

“Ziemia jako żywy organizm potrzebuje naszej pomocy, by oczyścić aurę, by poprzez dobre uczynki, dobre myśli, świetliste energie odbudować swoją siłę i moc do samoregeneracji i uzdrowienia”

 

W nadchodzącą pełnię wszyscy jednoczymy siły i mamy okazję TYLKO POPRZEZ DOBRE MYŚLI wysłane o 22:00 31.10.2020 WPROWADZIĆ OGROMNĄ ZMIANĘ NA ZIEMI, DOKONAĆ CUDÓW I ZMATERIALIZOWAĆ NASZE WIZJE BEZPIECZNEJ ZIEMI, pełnej wolności, piękna, spokoju, harmonii, gdzie wszystkie jej bogactwa są dostępne dla każdego, pełnej obfitości, zdrowia, miłości, zgody między ludźmi i wszystkimi Ziemianami, czyli ludźmi, zwierzętami, roślinami i innymi istotami.

 

JEŚLI JEST CI TRUDNO I MASZ PROBLEMY - MOŻESZ ZACZĄĆ OD DOŁĄCZENIA DO MEDYTACJI W NAJBLIŻSZĄ PEŁNIĘ 31.10.2020 (ORAZ KOLEJNE OCZYWIŚCIE), PONIEWAŻ TWOJA POMOC I WSZYSTKO CO WYSYŁASZ - WRÓCI DO CIEBIE ZWIELOKROTNIONE. Pomagając Ziemi - pomagasz również sobie.

 

Mrok potrafi sterować masą szarych ludzi, dlatego ma jeszcze siłę. Ale to, co my mamy jest niezwykłe! Mamy w sobie Światło, wysoką wartość, skarb, którym jest nasze serce! Nasze dusze są potężne i mają ogromną moc. To jest nieporównywalnie silniejsze niż “szarość”. Nawet jeśli nie czujesz się w pełni sił, to nie zapominaj o tym, ponieważ jesteś osobą wartością - inaczej nie trafiłbyś / nie trafiłabyś, nie czytałabyś/ nie czytałbyś tych słów. To tak proste :-) Jeśli myślisz o sobie inaczej, to tylko dlatego, że przeżyłaś / przeżyłeś wiele bólu w przeszłości, ALE NIE MUSIMY TEGO WIĘCEJ ZNOSIĆ, WKRÓTCE MOŻEMY TO ZMIENIĆ! Możemy uwolnić się od tego, uwolnić od bólu i przeszłości najpierw nas samych i PORUSZYĆ DOMINO, które ZBURZY STARE, CIASNE RAMY JAK KLATKI - na całej Ziemi. 

 

Pamiętasz grę domino, a właściwie jedną z opcji tej gry? Trzeba w niej ustawić klocki tak, aby się nie przewróciły, aby wszystkie stały w równym rządku, takie same, ponieważ gdy jeden klocek się wyłamie z szeregu, wychyli - to spowoduje fale reakcji łańcuchowych, czyli pociągnie inne za sobą :) Gracz, który układa klocki w równych rządkach drży na samą myśl, ponieważ reakcja, którą to powoduje - jest poza jego kontrolą, nie do zatrzymania. Symboliczne, prawda? 

 

Na tym prostym przykładzie, widać wyraźnie ILE MOŻE SPOWODOWAĆ TYLKO JEDEN MALUTEŃKI KLOCEK :-)

 

 

Możesz się czasem czuć jak “mały” człowiek, tak byliśmy wychowani i tak system na nas wpływa, abyśmy siebie postrzegali w taki sposób, abyśmy myśleli o sobie, że jesteśmy malutcy, więc po co próbować coś zmieniać. ALE TO MANIPULACJA! Jest to bardzo sprytnie zrobione, aby większość osób nie wierzyła w swoje możliwości. Dlaczego? Ponieważ są tak WIELKIE.

 

Każda wielka zmiana wymaga cierpliwości, zaangażowania i wytrwania, dlatego każda pełnia księżyca jest bardzo ważna. Tym razem w wytrzymałości i wręcz upartości pomoże nam energia statecznego Byka.

 

31 października jest pełnia księżyca w znaku Byka, który jest stateczny, silny, stoi twardo na ziemi i stąpa krok po krok do swojego celu, choćby nie wiem co! On potrafi skupić się na swoim zamierzeniu i do niego dążyć uparcie. Gdy pojawiają się przeszkody na jego drodze, gdy ktoś go atakuje - on jest jak skała w środku i na zewnątrz. Możemy zainspirować się tą pozytywną stroną znaku zodiaku, skupić na świetle wewnętrznym, na swoich celach oraz nie dać się rozproszyć, ani sprowokować. Czerwona płachta działa na byka tylko, gdy ten jest zdezorientowany, nie wie, gdzie idzie i jaki jest jego cel. Jeśli masz jakieś obawy, strach przed nieznanym, niewidzialnym - ta energia pomoże Ci stanąć na nogi w pełni sił, wziąć się w garść i powiedzieć temu “dosyć! Idę do realizacji moich marzeń, drogą zdrowia i szczęścia”. Ceremonie z Marią Bucardi pomogą Ci pozostać na tym kursie: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

 

 

Namaste

Moje sprawozdanie osobiste z ostatniego 91 Rytuału dla Matki Ziemi.

Wesja audio do słuchania mp3. Plik jest duży ma aż 57:57 min.!!!

Jakże magicznie, aż się uśmiechnęłam, gdy to zobaczyłam,

tak jak nasza 133 Ceremonia ma 4,44 GB!!!

Same znaki numerologiczne.

Jeśli nie możesz otworzyć, pobierz na Twoje urządzenie.

Plik jest bezpieczny z mojego dysku google.

Buziaczki i Moc Miłości 

Twoja Maria Bucardi

 

 

WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE WPISY SĄ DOSTĘPNE ZAWSZE NA BLOGU WWW.BUCARDIMARIA.COM 

https://bucardimaria.com/2020/11/03/moje-sprawozdanie-osobiste-z-91-rytualu-dla-matki-ziemi-31-10-2020-niebieska-pelnia-ksiezyca-samhain/

 

 

 

do pobrania / odsłuchania mp3

link nr 1: https://drive.google.com/file/d/1Omq8G2LsWTl9qUe8FRbA2lLDVRwwxJ1o/view?usp=sharing

kopia link nr 2: https://drive.google.com/file/d/1UEUEy6vWSGOMKRVCpV6wyf-3NABd-iqr/view?usp=sharing

 

 

Czy martwi Cię stan naszej Ziemi? Trafiają do Ciebie informacje na temat zwierząt i natury, przez które zalewa Cię fala negatywnych emocji i bezsilności? MAMY SIŁĘ I MOC TO ZMIENIĆ! Jest niezwykle ważny jeśli zależy Ci na losach Ziemi!

 

Możesz aktywować swoje bezpłatne Miejsce Mocy w Internecie, by być na bieżąco, otrzymać prezenty, książkę i przesłania aktualne Zwierząt Mocy i wiele szczegółów, ale NIE MUSISZ! Wystarczy połączyć się 31.10.2020 o 22:00 czasu Polskiego myślami i przesłać dobre energie.

 

 

Pamiętaj, to o czym myślisz  –  to materializujesz!

Myśl obrazami, które chcesz zobaczyć w Twoim życiu!

Czyste i krystaliczne myśli!

 

Po spotkaniu, proszę opisz mi Twoje odczucia tutaj poniżej w komentarzu!!!

To dla nas wszystkich bardzo ważne. Moje sprawozdanie także pojawi się tuż po rytuale.

 

 

  

MEDYTACJA DLA ZIEMI

Naszym celem jest wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi, uzdrowić planetę, przywrócić jej naturalny stan.

 

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego, dołącz w pełnię księżyca o godzinie 22:00. I pamiętaj to, co wysyłasz wróci do Ciebie 7 krotnie. Poprzez szerzenie dobra pomagasz także sobie!

 

Łączymy się telepatycznie poprzez myśli, by coś pięknego zrobić dla siebie i dla Ziemi, w imię zasady, jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego.

 

 

Moi Kochani, wbrew pozorom jesteśmy do siebie podobni, gdyż zależy nam na szerzeniu Dobra tutaj na Ziemi. Razem jesteśmy silni, gdyż wiele drzew tworzy gęsty i mocy las. Cel Rytuałów dla Naszej Matki Ziemi:

  • wzmocnić Dobro (energie pozytywne) na Ziemi i zmniejszyć energie negatywne
  • uzyskać większą pomoc Istot światła w regeneracji Ziemi, w poszerzaniu świadomości innych ludzi, którzy do tej pory pozostali uśpieni
  • telepatycznie łączyć się z innymi ludźmi i przekazywać im, że należy dbać o naszą Ziemię, o inne Istoty, miłość do innych stworzeń
  • połączenie energetyczne z innymi ludźmi, by wzmocnić myślenie ekologiczne, ratować gatunki zagrożone wyginięciem, zalesiać obszary zniszczone przez człowieka, zakończyć masowe zatruwanie naszych wód i powietrza
  • by zakończyć bezsensowne cierpienie zwierząt i innych mieszkańców naszej Matki Ziemi!
  • energetycznie wspomóc rozwój Magicznej Oazy i powstanie innych zielonych Oaz na Ziemi

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

 

Mam przyjemność pracować razem z Wami w czasie tzw. rytuałów magicznych wspólnych i wówczas czuję jaką siłę mają wspólne spotkania i praca z energiami. Ponieważ sytuacja na naszej planecie wymaga połączenia sił w walce o Dobro i Naturę – niniejszym otwieram serię rytuałów dla Matki Ziemi i Magicznej Oazy.

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

  • tej samej co miesiąc części początkowej,
  • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
  • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wskazówki wysyłam przez email przed każdym rytuałem.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:00

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.00 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne – pamiętaj o naszych cotygodniowych CEREMONIACH W CZWARTKI oraz świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

W imię Miłości do naszej Matki Ziemi.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

Z mocą anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Polecane

Opinie (6)

14 listopada 2020

Mario swój opis wysłałam na pocztę:) Ale właśnie w moim ulubionym lesie , gdy pewna bliska osoba powiesila się na pewnym drzewie to normalnie jak tamtędy szłam to jak by mnie piorun raził-normalnie ochotę mialam uciec, gdzie pieprz rośnie…potem te drzewo ktoś ściął, ale nie całe-odczualam ,że jest lepiej…to chyba było jedyne drzewo jak sobie myślę ,gdzie trochę jak by mniej tej negatywnej energii. Ale czemu akurat ta forma pomocy była lepsza nie wiem…po prostu potem tego nie odczuwalam aż tak. Natomiast 2 Twój etap te właśnie przemieszczanie się przez te rewolucje i powstania to jak bym wiedziała tego mężczyznę z bronią jak by daje pistolet w dół. Dla mnie to dziwne jak można się przenieś wstecz do historii i zmienić bieg zdarzeń…No mózg troszkę nie ogarniał. Teraz zaczynam po mału rozumieć:) Dziękuję

14 listopada 2020

Najdroższa Mario, kilka lat temu był taki moment, kiedy wysyłaliśmy sprawozdania inna droga ( telepatycznie ). Ale dziś napisze: od jakiegoś czasu, może pół roku jestem wojownikiem światła i choć by nie wiem co już kilka minut przed 10 albo czuje jak wychodzę z ciała albo takie jak by stuknięcie i już śpię. Czasem budzę się po 2 godzinach obolała nie wiedzieć dlaczego (serduszko) Mam nadzieje, ze pomogłam

14 listopada 2020

Witaj Mario. Z opoznieniem, ale postanowilam jednak opisać moje odczucia po tym Rytuale Za Twoja rada odwołałam umówione na ten dzień spotkanie ze znajomymi i skupiłam się na sprzataniu i oczyszczaniu mojej przestrzeni. Spędziłam ten dzień z mężem i coreczkami, poszliśmy na piękny spacer po jesiennym lesie. Pilnowałam, abysmy wszyscy myśleli i mówili pozytywnie oraz unikali „ciężkich” tematow. Wieczorem przygotowałam moje krysztaly oraz ołtarzyk i zapaliłam swiece. ksiezyc w cudownej pełni lśnił potężnym światłem i zaglądał w moje okno dachowe. Otworzyłam je i poczułam mrozne i świeże powietrze (dach pokryty był szronem), a cała dolina pięknie oświetlona białym światlem.. Wspaniała energia (serduszko) Ogromnie chciało mi się spac, więc oczyściłam wszystko jak na ceremonii i poprosiłam Siły Wyższe o wsparcie. Nadal byłam senna, więc położyłam się na 15 minut z ustawionym budzikiem.. Obudziłam się na czas, jednak podczas całego rytuału byłam ogromnie spiaca.. Jak zwykle wysyłałam światło do Ciebie i całej Ziemi, wyobrażałam sobie oczyszczające się wody, oceany, roslinnosc kwiaty i owoce porastajaca miasta, wszystko co najpiekniejsze (uśmiech) momentami w tej medytacji zapadalam jakby w sen, z którego gwałtownym ocknieciem udawalo mi się budzić.. Nie wiem,czy to tylko zmeczenie, czy siły mroku.. czy też moja dusza wolała, żebym spala, bo wtedy łatwiej odciąć się od napływających mysli.. Na Zakonczenie zrobiłam jak zwykle gest kwiatów, choć tym razem wyjątkowo wczesnie (20 minut po rozpoczeciu) i pełna cudownej energii jednak ogromnie śpiąca położyłam się do snu.. (serduszko) Ogromnie ciekawa jestem Twojego sprawozdania.. Ściskam D.

14 listopada 2020

Kochana Mario, Trzydziestego pierwszego 10.2020 w nocy czyli parę godzin przed rytuałem dla matki ziemi miałam sen, że dostałam od Pani paczuszkę z aqua aura, a już około dwa lata temu również miałam taki sen o aqua aura wtedy poczułam impuls aby go zdobyć, miałam również sen, że w paczce były inne kamienie, niestety nie pamiętam ich nazw, a później miałam sen że robiłam ciasteczka cynamonowe. Gdy rano wstałam to zaczęłam pracować z kryształem aqua aura i wyszłam na spacer była Słoneczna pogoda choć troszeczkę zimno. Podczas Rytuału widziałam siebie większa niż Ziemia jako Anioła Światła, który uzdrawiał planetę, myślałam o sądzeniu drzew, harmonii i spokoju. Od kiedy zaczął się Listopad czuje się inaczej, tak jakby ciężko się oddychało, dlatego zrobiłam sobie herbatkę i lekka gimnastyka i czuje, ze muszę wyjść na dwór na mały spacer bo nie mogę wytrzymać siedząc cały czas w pomieszczeniu.

14 listopada 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. Towarzyszyły mi potężnie ciepłe i przytulne energie, pełne tajemniczości i nadziemskiej mocy, które poprowadziły mnie zdecydownym kursem poprzez cały Dziwięćdziesiąty Pierwszy Rytuał dla Matki Ziemi, podczas którego, a także teraz intensywnie dane mi odczuwać obecność Mojego Anioła Stróża oraz Archaniołów, za co jestem im wdzięczna całym sercem. Zaraz po rozpoczęciu, z moich ramion zaczęły wyrastać skrzydła, by wkrótce potem ponieść mnie z lekkością w najgłębszą ciemność. Prócz skrzydeł odczuwalny stał się także ostry dziół, który z celnością i zdecydowaniem uderzał w czarne cele, by uwolnić mądrość, jasnowidzenie i jasnosłyszenie na wielu płaszczyznach i poziomach jednocześnie, w dogłębnie przenikliwym rozpoznaniu i przejrzystości obrazu do odnajdowania precyzyjnych odpowiedzi na wszystkie pytania, pełnego zrozumienia i podejmowania zawsze celnie właściwych decyzji. Taka energia wpisała się w moje wszystkie komóreczki, by ponieść ją do świata na co dzień, nadając mu żywe barwy wyrazistości, klarowności i jasności do zachowania dla tajemniczości w przestrzeni, pełnej boskiej cudowności, na tle prejrzystości zamiarów, intencji i misji. Wokół mnie jest przez cały czas jasno, aromatycznie i dźwięcznie. Wdzięczne jest moje serce za szczęście udziałów w Rytuałach dla Matki Ziemi, które są dla niej najprawdziwszym przyjacielem.

14 listopada 2020

Kochana Mario! Staralam sie dzis dbac o moje wysokie wibracje, choc pewne wiadomosci probowaly mnie sciagnac w dol. Za Twa rada posililam sie energia z zewnatrz, jadac na rowerze i oczyszczyjac sie tak,jak na poczatku kazdego czwartkowego spotkania. Masz racje, trzeba byc czujna i wszelkie ataki, te na najblizszych tez, odpierac lagodnie i z usmiechem. Podczas naszej medytacji kierowalam sie Twymi wskazowkami i czulam radosc, milosc i swiatlo, polaczenie ze wszystkimi dobrymi duszami. Wysylalam Tobie moc zielonego swiatla. I teraz o 22:55, jakie piekne liczby, czuje jeszcze moc naszego wspolnego medytowania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Sercownikow bioracych udzial w dzisiejszej medytacji. To piekne uczucie wspolnoty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl