Nowości
Nowości

AKTYWACJA ENERGII, OCZYSZCZENIE I ODNOWIENIE TWOICH KAMIENI MOCY (talizmanów, minerałów) 1 ŚWIECA NIEZALEŻNIE OD ILOŚĆ KAMIENI | RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Świeca intencyjna by odnowić światło kamieni mocy
Pin It

Opis

 

AKTYWACJA OCZYSZCZENIA

I ODNOWIENIA ŚWIATŁA

KAMIENI MOCY

 

 

 

Namaste kochani, w związku z licznymi prośbami o energetyzowanie Waszych talizmanów, rytuał świecy intencyjnej, by odnowić ich moc, jest ponownie dostępny!

 

Zadbaj o swoje kamienie mocy, talizmany, minerały, które pomogą Ci przejść przez trudny czas do spełnienia i realizacji marzeń...

 

Jak tego dokonać - wszystkie szczegóły poniżej.

 

Teraz można ten rytuał zamówić także dla kamieni z każdego źródła (nie tylko talizmany zakupione od Marii Bucardi), jednak proszę o wysłanie zdjęcia tego kamienia, ponieważ nie wszystkie mogą zyskać "drugie życie". Jeśli kamień był niewłaściwie przechowywany i nie da się tego zrobić, to otrzymasz zwrot pieniążków.

 

  

Harmonogram:

 • Zastanów się czy Twoje kamienie potrzebują odnowienia światła.
 • Jeśli tak, to złóż zamówienie.
 • W informacjach do zamówienia napisz kiedy były zamówione i/lub wysłać zdjęcie na adres email, ten krok jest konieczny, gdy są to kamienie z innego źródła niż od Marii Bucardi.
 • Przygotowujesz kamienie odpowiednio do rytuału, czyli oczyszczasz kamienie, wyjmujesz łańcuszki, układasz w bezpiecznym miejscu, w odległości od siebie i stawiasz miseczkę z solą przed samym rytuałem. Nie dotykasz ich przez czas trwania rytuału.
 • Świeca rytualna pali się przez około 7-12 godzin, to jest również czas energetyzowania kamienia. 

Zastanów się, czy Twoje kamienie są czyste, pełne mocy i światła, czy też potrzebują aktywacji odnowienia, wzmocnienia, aby mogły emanować światłem i wysokimi wibracjami.

 

W związku z licznymi pytaniami, zaistniała możliwość, aby zamówić rytuał świecy intencyjnej, który ma na celu ODNOWIENIE, OCZYSZCZENIE I AKTYWACJE MOCY ŚWIATŁA WSZYSTKICH TWOICH KAMIENI OD MARII BUCARDI oraz z innego źródła.

 

Jeśli kiedykolwiek, nawet lata temu otrzymałaś / otrzymałeś od Marii Bucardi talizmany, kamienie mocy, bransoletki Mitycznych Drzew Edenu, amulety, runy, muszelki i kamyczki z Porto Santo, minerały (słońce pirytu, moqui marbles itd.) - możesz zamówić tę świecę w celu ich regeneracji.

Teraz również możesz go zamówić dla kamieni, które kupiłeś / kupiłaś w innych sklepach, od innych sprzedawców, lecz nie zawsze jest to możliwe, stąd prośba o przesłanie zdjęcia po zamówieniu.

 

Jeśli ich intencja już się zrealizowała - to nic nie szkodzi, nadal moc tego kamienia może być reaktywowana w celu odnowienia światła (NIE starej intencji).

 

W przypadku, gdy masz kilka kamieni od Marii Bucardi - zamawiasz jedną świecę! 

  

Oczywiście sam / sama możesz zadbać o swoje wszystkie minerały z pomocą wielu informacji i filmów na ten temat:

https://www.youtube.com/results?search_query=maria+bucardi+kamienie

 

 

 

Jak przygotować kamienie mocy od Marii Bucardi na rytuał świecy intencyjnej odnowienia ich światła?

 1. Wyszukaj wszystkie kamienie (talizmany, muszelki, kamyczki z Porto Santo, runy, minerały) i umyj w przyjemnej, letniej wodzie, może być z wegańskim, delikatnym mydłem. Wytrzyj delikatnie czystym ręczniczkiem. 

 2. Znajdź bezpieczne miejsce, to może być jakiś kącik, mogą być ukryte, jeśli nie możesz ich trzymać na wierzchu (np. przykryte białym materiałem, ukryte w bezpiecznym miejscu, może być nawet pod łóżkiem :-))
  *Mogą być ułożone na czerwonym materiale na rytuał.

 3. Rozłóż je w odległości od siebie minimum 3 - 10 cm. Jeśli jest to komplet kamieni np. Runy to mogą być w gromadzie. WYJMUJESZ WSZYSTKIE SZNURKI I ŁAŃCUSZKI - nich pozostaną same kamienie.

  *Możesz je ułożyć w mandale lub inaczej wg. Twojego gustu.

 4. Układasz w ich pobliżu MISECZKĘ Z SOLĄ MORSKĄ na czas rytuału, czyli około 30 min przed rozpoczęciem rytuału (22:00, a potem możesz usunąć np. następnego dnia, po minimum 12 godzinach).

 5. Możesz sama / sam zapalić świecę w tej samej intencji, lecz oczywiście nie musisz.

 

Na czas trwania rytuału, czyli od 22:00 przez około 7-12 godzin - NIE DOTYKAJ KAMIENI (aby nie było zamieszania w energiach).

 

TERMIN I CZAS RYTUAŁU

Świece palą się 7-12 godzin i przez ten czas nie wolno dotykać kamieni.

 

*Proszę wyślij informację w zamówieniu o kamieniach, które posiadasz i zdjęcie.

 

Jeśli nie masz czasu na wykonanie dodatkowych czynności - to nic nie szkodzi :-)

 

 

 

Najważniejsze podsumowanie:

 • Jeśli Twoje kamienie potrzebują odnowienia, zamawiasz jedną świecę w intencji aktywowania ich światła.

 • Przygotowujesz je myjąc i odkładając w bezpieczne miejsce, a przed rytuałem dodajesz miseczkę z solą morską.

 

 

 

o Marii Bucardi 

 Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

 Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 


 

 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (25)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

4 listopada 2020

Wszystkie moje talizmany lśnią świetliście, mocą swoich odnowionych, świeżuteńkich, przeczystych, świetlistych energii oraz nadprzyrodzenie potężnych zdolności transmisyjnych obfitości kosmicznych.

4 listopada 2020

Wszystkie moje talizmany odtąd lśnią świetliście mocą swoich odnowionych, świeżuteńkich, przeczystych, kosmicznych energii oraz nadprzyrodzenie potężnych zdolności transmisyjnych wszelkich boskich obfitości.

4 listopada 2020

Kochana Mario , zamówiłam u Ciebie tak wiele pięknych kamieni szlachetnych. Każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny i bardzo je lubię . Często je zakładam , więc chętnie zamówiłam ten rytuał również działa

4 listopada 2020

Dziękuję bardzo za ten rytuał odnowienia

5 listopada 2020

Dziekuje za Ta Swiece. Juz gdy ja zamowilam wniosla Swiatlo do mojego zycia. Sila Wyzsza jest bardzo Mila!

9 grudnia 2020

Dziekuje Moja Najdrozsza Mario, wszystkie krysztaly sa cudowne i emanuje z nich piekna, czysta i swietlista sila i moc. Polecam z czystym sercem ten rytual ❤️

1 lutego 2021

Kochana Mario! Bardzo dziękuje za ten Rytuał. Wszystkie moje ukochane bransoletki i talizmany od Ciebie oraz moje kamienie, kryształy, ozdoby z giełd, sklepików zostały przepełnione Światłem, pięknem i mocą, jak Nowe! Są świetliste i pełne mocy ochronnej i przyciągającej bogactwo, dobro! Z głębi serca polecam Rytuały u Marii!!!

5 marca 2021

Dziękuję kochana Mario! Moje kryształy nabrały mocy i życia. Dziękuje z całego serca!

30 kwietnia 2021

Dziekuje pieknie. Talizmany maja na nowo swoja intensywna wibracje.nosze je dosc czesto i naturalnie one tez potrzebuja odnowienia i doladowania. Polecam te swiece w tej intencji.

16 czerwca 2021

Cudownie! Aż lsnia

25 kwietnia 2022

Dziekuje, zachwycaja mnie talizmany!

17 lipca 2022

Tak spełniła Teoja praca już jest troszkę czyściej dziękuje za pomoc

11 grudnia 2022

Bardzo dziękuję za Świecę Oczyszczająca Kamienie. Działa szybko, mocno oczyszcza kamienie i aktywuje same pozytywne energie, wzmacnia je. Talizmany mają bardzo wysokie wibracje, energie, świecą, są znowu cudowne

24 marca 2023

Bardzo dziękuję za świecę oczyszczającą kamienie, talizmany. Mocno oczyszcza i aktywuje światło, ich moc, energie. Są jeszcze bardziej skuteczne. Dziękuję.

9 lipca 2023

Moim zdaniem te kamienie od Pani Marii Bucardi są wyjątkowe.

9 lipca 2023

Są przygotowane z najwyższą starannością. Każda paczuszka ah i te niespodzianki. Są wspaniałe

24 lutego 2024

Ta świeca pomogła mi oczyścic wiele razy mój zbiór kamieni i odnowić ich energie.

1 marca 2024

❤️❤️❤️ bardzo magiczne

6 marca 2024

Piękna świeca usuwająca z kamieni niskie energie i ponowiająca ich działanie.

10 marca 2024

Kocham wszystko od Ciebie. Jest pachnące otoczone miłością i dobra wibracja. Dobrze, że jest taka możliwość bo motywuje mnie to do poszukania gdzie one są i zadbania o nie. W nich są wspomnienia. Raz na jakiś czas robię przegląd tych moich zbiorów. Zastosuje się do tych zaleceń. Bardzo dziękuję za te odnowienie kamieni i talizmanów.

14 marca 2024

Bardzo polecam każdemu kto ma kamienie i talizmany warto o nie dbać to również żywe istoty

18 marca 2024

Talizmany i kamienie warto oczyszczać oraz aktywować ich moc

25 kwietnia 2024

Bardzo dziękuję za świecę oczyszczającą talizmany od Marii. Mocno usuwa ciemne energie. Rytuał napełnia talizmany Światłem, Miłością i mocą. Jestem wdzięczna Ala

30 kwietnia 2024

Jesli Twoje kamienie są zabrudzone ,to ta świeca pieknie je oczysci i naenergetyzuje

10 maja 2024

Polecam super świeca dobrze działa na kamienie mocy odnawia i dodaje im siły

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl