Nowości
Nowości

AKTYWACJA ENERGII, OCZYSZCZENIE I ODNOWIENIE TWOICH KAMIENI MOCY (talizmanów, minerałów) 1 ŚWIECA NIEZALEŻNIE OD ILOŚĆ KAMIENI | RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI

Świeca kamienie mocy - odnowienie Twoich kamieni mocy (1).png
 • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 158,00 zł 299,00 zł 158.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Świeca intencyjna by odnowić światło kamieni mocy
Pin It

Opis

 

AKTYWACJA OCZYSZCZENIA I ODNOWIENIA ŚWIATŁA

KAMIENI MOCY OD MARII BUCARDI

 

 

 

Namaste kochani, w związku z licznymi prośbami o energetyzowanie Waszych talizmanów, rytuał świecy intencyjnej, by odnowić ich moc, jest ponownie dostępny!

 

Zadbaj o swoje kamienie mocy, talizmany, minerały, które pomogą Ci przejść przez trudny czas do spełnienia i realizacji marzeń...

 

Jak tego dokonać - wszystkie szczegóły poniżej.

 

 

Teraz można ten rytuał zamówić także dla kamieni z każdego źródła (nie tylko talizmany zakupione od Marii Bucardi), jednak proszę o wysłanie zdjęcia tego kamienia, ponieważ nie wszystkie mogą zyskać "drugie życie". Jeśli kamień był niewłaściwie przechowywany i nie da się tego zrobić, to otrzymasz zwrot pieniążków.

 

  

Harmonogram:

 • Zastanów się czy Twoje kamienie potrzebują odnowienia światła.
 • Jeśli tak, to złóż zamówienie.
 • W informacjach do zamówienia napisz kiedy były zamówione i/lub wysłać zdjęcie na adres email, ten krok jest konieczny, gdy są to kamienie z innego źródła niż od Marii Bucardi.
 • Przygotowujesz kamienie odpowiednio do rytuału, czyli oczyszczasz kamienie, wyjmujesz łańcuszki, układasz w bezpiecznym miejscu, w odległości od siebie i stawiasz miseczkę z solą przed samym rytuałem. Nie dotykasz ich przez czas trwania rytuału.
 • Świeca rytualna pali się przez około 7-12 godzin, to jest również czas energetyzowania kamienia. 

Zastanów się, czy Twoje kamienie są czyste, pełne mocy i światła, czy też potrzebują aktywacji odnowienia, wzmocnienia, aby mogły emanować światłem i wysokimi wibracjami.

 

W związku z licznymi pytaniami, zaistniała możliwość, aby zamówić rytuał świecy intencyjnej, który ma na celu ODNOWIENIE, OCZYSZCZENIE I AKTYWACJE MOCY ŚWIATŁA WSZYSTKICH TWOICH KAMIENI OD MARII BUCARDI oraz z innego źródła.

 

Jeśli kiedykolwiek, nawet lata temu otrzymałaś / otrzymałeś od Marii Bucardi talizmany, kamienie mocy, bransoletki Mitycznych Drzew Edenu, amulety, runy, muszelki i kamyczki z Porto Santo, minerały (słońce pirytu, moqui marbles itd.) - możesz zamówić tę świecę w celu ich regeneracji.

Teraz również możesz go zamówić dla kamieni, które kupiłeś / kupiłaś w innych sklepach, od innych sprzedawców, lecz nie zawsze jest to możliwe, stąd prośba o przesłanie zdjęcia po zamówieniu.

 

Jeśli ich intencja już się zrealizowała - to nic nie szkodzi, nadal moc tego kamienia może być reaktywowana w celu odnowienia światła (NIE starej intencji).

 

W przypadku, gdy masz kilka kamieni od Marii Bucardi - zamawiasz jedną świecę! 

  

Oczywiście sam / sama możesz zadbać o swoje wszystkie minerały z pomocą wielu informacji i filmów na ten temat:

https://www.youtube.com/results?search_query=maria+bucardi+kamienie

 

 

 

Jak przygotować kamienie mocy od Marii Bucardi na rytuał świecy intencyjnej odnowienia ich światła?

 1. Wyszukaj wszystkie kamienie (talizmany, muszelki, kamyczki z Porto Santo, runy, minerały) i umyj w przyjemnej, letniej wodzie, może być z wegańskim, delikatnym mydłem. Wytrzyj delikatnie czystym ręczniczkiem. 

 2. Znajdź bezpieczne miejsce, to może być jakiś kącik, mogą być ukryte, jeśli nie możesz ich trzymać na wierzchu (np. przykryte białym materiałem, ukryte w bezpiecznym miejscu, może być nawet pod łóżkiem :-))
  *Mogą być ułożone na czerwonym materiale na rytuał.

 3. Rozłóż je w odległości od siebie minimum 3 - 10 cm. Jeśli jest to komplet kamieni np. Runy to mogą być w gromadzie. WYJMUJESZ WSZYSTKIE SZNURKI I ŁAŃCUSZKI - nich pozostaną same kamienie.

  *Możesz je ułożyć w mandale lub inaczej wg. Twojego gustu.

 4. Układasz w ich pobliżu MISECZKĘ Z SOLĄ MORSKĄ na czas rytuału, czyli około 30 min przed rozpoczęciem rytuału (22:00, a potem możesz usunąć np. następnego dnia, po minimum 12 godzinach).

 5. Możesz sama / sam zapalić świecę w tej samej intencji, lecz oczywiście nie musisz.

 

 

Na czas trwania rytuału, czyli od 22:00 przez około 7-12 godzin - NIE DOTYKAJ KAMIENI (aby nie było zamieszania w energiach).

 

TERMIN I CZAS RYTUAŁU

Świece palą się 7-12 godzin i przez ten czas nie wolno dotykać kamieni.

 

*Proszę wyślij informację w zamówieniu o kamieniach, które posiadasz i zdjęcie.

 

Jeśli nie masz czasu na wykonanie dodatkowych czynności - to nic nie szkodzi :-)

 

 

 

Najważniejsze podsumowanie:

 • Jeśli Twoje kamienie potrzebują odnowienia, zamawiasz jedną świecę w intencji aktywowania ich światła.

 • Przygotowujesz je myjąc i odkładając w bezpieczne miejsce, a przed rytuałem dodajesz miseczkę z solą morską.

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (14)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

4 listopada 2020

Wszystkie moje talizmany lśnią świetliście, mocą swoich odnowionych, świeżuteńkich, przeczystych, świetlistych energii oraz nadprzyrodzenie potężnych zdolności transmisyjnych obfitości kosmicznych.

4 listopada 2020

Wszystkie moje talizmany odtąd lśnią świetliście mocą swoich odnowionych, świeżuteńkich, przeczystych, kosmicznych energii oraz nadprzyrodzenie potężnych zdolności transmisyjnych wszelkich boskich obfitości.

4 listopada 2020

Kochana Mario , zamówiłam u Ciebie tak wiele pięknych kamieni szlachetnych. Każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny i bardzo je lubię . Często je zakładam , więc chętnie zamówiłam ten rytuał również działa

4 listopada 2020

Dziękuję bardzo za ten rytuał odnowienia

5 listopada 2020

Dziekuje za Ta Swiece. Juz gdy ja zamowilam wniosla Swiatlo do mojego zycia. Sila Wyzsza jest bardzo Mila!

9 grudnia 2020

Dziekuje Moja Najdrozsza Mario, wszystkie krysztaly sa cudowne i emanuje z nich piekna, czysta i swietlista sila i moc. Polecam z czystym sercem ten rytual ❤️

1 lutego 2021

Kochana Mario! Bardzo dziękuje za ten Rytuał. Wszystkie moje ukochane bransoletki i talizmany od Ciebie oraz moje kamienie, kryształy, ozdoby z giełd, sklepików zostały przepełnione Światłem, pięknem i mocą, jak Nowe! Są świetliste i pełne mocy ochronnej i przyciągającej bogactwo, dobro! Z głębi serca polecam Rytuały u Marii!!!

5 marca 2021

Dziękuję kochana Mario! Moje kryształy nabrały mocy i życia. Dziękuje z całego serca!

30 kwietnia 2021

Dziekuje pieknie. Talizmany maja na nowo swoja intensywna wibracje.nosze je dosc czesto i naturalnie one tez potrzebuja odnowienia i doladowania. Polecam te swiece w tej intencji.

16 czerwca 2021

Cudownie! Aż lsnia

25 kwietnia 2022

Dziekuje, zachwycaja mnie talizmany!

17 lipca 2022

Tak spełniła Teoja praca już jest troszkę czyściej dziękuje za pomoc

11 grudnia 2022

Bardzo dziękuję za Świecę Oczyszczająca Kamienie. Działa szybko, mocno oczyszcza kamienie i aktywuje same pozytywne energie, wzmacnia je. Talizmany mają bardzo wysokie wibracje, energie, świecą, są znowu cudowne

24 marca 2023

Bardzo dziękuję za świecę oczyszczającą kamienie, talizmany. Mocno oczyszcza i aktywuje światło, ich moc, energie. Są jeszcze bardziej skuteczne. Dziękuję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl