Nowości

Archanioł Racjel, Tęczowy Promień I Karty Anielskie online I Kurs online Marii Bucardi

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Kurs online Marii Bucardi Archanioł Racje
Pin It

Opis

ARCHANIOŁ RACJEL

Siła boskich tajemnic

Tęczowy boski promień

  

Pomoc Archanioła Racjela:

 • uzyskać mądrość, dostęp do wiedzy wyższej z wyższych płaszczyzn

 • uzyskać zdolności uzdrawiania innych istot i ludzi

 • uzyskać zdolności paranormalnych w tym jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoodczuwania, czytania przeszłości i przyszłości

 • w rozwoju duchowym

 • dostęp do intuicji i energii innych źródeł

 • wymazanie złych wspomnień

 • uzdrawianie bezsenności, kaszlu, astmy, migreny, bólu pleców, bólu głowy, nadciśnienia krwi

 • wpływ na czakrę korony

 • uzyskanie kontaktu z wyższym JA

 • uwalnienie od karmicznych przyrzeczeń, przysiąg, obietnic, które blokują nas w tym aktualnym życiu

 • pomoc by znaleźć siebie, znaleść własną drogę i powołanie

 • pomoc by zrozumieć siebie

 • leczy emocjonalną niestabilność

 • wypełnia Światlem mroczne zakamarki duszy, usuwa mroczne myśli

 • leczy opętanie

 • otwiera trzecie oko - dostęp do nieograniczonej mądrości

 

Jeśli na Twojej drodze pojawia się Archanioł Racjel - siła boskich tajemnic i wiedzy wyższej, tajemnic - to czas, aby zajrzeć głęboko w siebie…

 

Jeśli tylko poprosisz, Archanioł Racje pomoże Ci pozbyć się wszelkich ograniczeń i blokujących przekonań, oczyścić podświadomość. Będzie Twoim doradcą i pomoże Ci również AKTYWOWAĆ TWOJE ZDOLNOŚCI WYŻSZE, czyli talenty “nadprzyrodzone”, parapsychiczne (tak naprawdę są naturalne, ale gdy z nich nie korzystamy są uśpione lub bardzo subtelne).

 

Zadaj sobie pytanie: jakie są moje talenty? Co jest we mnie wyjątkowego? Jak mogę pomóc sobie i światu? 

 

Dzięki boskiemu czarodziejowi możesz wejść do świata wyższego, poznać tajemnice alchemii, jasnowiedzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia, zdobyć wiedzę, by uzdrawiać innych (np. energią), rozwiniesz swoją czakrę korony, zrozumiesz magię i boskie tajemnice, świętą geometrię, ezoterykę, rozwiniesz się duchowo w szybszym, idealnym dla Ciebie tempie, otworzysz swoje trzecie oko, uzyskasz prorocze sny, rozwiniesz intuicję czyli wewnętrzny głos, wzmocnisz połączenie z duszą wyższą i siłą źródła, łatwiej odczytasz przeszłość, przyszłość, teraźniejszość za pomocą narzędzi (np. karty Tarota lub anielskie) lub jasnowiedzenia, a także zajrzysz do Kroniki Akaszy i swych poprzednich wcieleń.

 

Zrozumiesz siebie i swoje powołanie, a to jest podstawą spełnionego życia.

 

Ale najpierw zadbaj o oczyszczenie swojego ciała, aury i otoczenia. Uwolnij się od karmicznych przyrzeczeń, przysiąg, złych wspomnień raz na zawsze! Może właśnie to jest jednym z celów Twojej duszy, aby uwolnić się z tych wszystkich ograniczeń i doznać tak zwanego oświecenia. Jeśli potrzebujesz konkretnych wskazówek, możesz zajrzeć jeszcze tutaj:

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ 

  

Aniołowie i Archaniołowie Światła i boskich promieni

 

Istoty Światła szanują wolną wolę każdego człowieka, dlatego ważne jest, aby się do nich zwrócić z prośbą o pomoc, wsparcie i prowadzenie. Jak się do nich zwracać, co może Ci pomóc w odczuciu kontaktu oraz rozpoznania znaków i ostrzeżeń, które otrzymujesz - to wszystko znajdziesz w książce “Jak rozmawiać z aniołami” Marii Bucardi, które czeka dla Ciebie jako prezent tutaj:

 

Aniołowie i Archaniołowie to istoty dużo większe niż my ludzie, warto więc zawsze zwracać się do nich z należytym szacunkiem, najlepiej w czystym, pozytywnym miejscu. Tak samo jak ważnych gości zaprosilibyśmy w uroczyście urządzone i wysprzątane miejsce. Może być też w naturze, w spokoju, gdzie jesteśmy z dala od urządzeń i fal (np. telefonów).

 

Zapraszając Istoty Światła do swojego życia, otwierasz się na harmonię, miłość, spokój wewnętrzny, pomoc ze świata duchowego, zdrowie, bogactwo materialne i niematerialne, okazje, szanse na nowe życie w szczęściu i spełnieniu. 

 

Gdy oczyszczasz się z negatywnych energii - tworzysz więcej miejsca na to, co dobre i piękne. Zostawiasz za sobą ciężki balast, który Cię przygniatał i dostajesz skrzydeł.

 

W sprawach przyziemnych możesz zwracać się do swojego Anioła Stróża, natomiast w konkretnych sprawach, ciężkich problemach, możesz zapoznać się z zakresem działania różnych Archaniołów Światła, ich energią oraz poznać ich imię. 

 

Jeśli otrzymasz pomoc, wysłuchanie, to pamiętaj, by być osobą, która przepełniona pozytywną energią również coś z siebie daje, by zachować wymianę, równowagę w energii, a nie jest osobą, która tylko bierze. Możesz coś wykonać od serca w podziękowaniu, pomóc innym (osobom, naturze, zwierzętom), możesz coś namalować, zapalić świecę, posadzić drzewo - cokolwiek czujesz, to tylko przykłady.

Kliknij tutaj: 
https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Rozwijając się duchowo i materialnie, oczyszczając siebie, wysyłając myśli pełne dobra i harmonii do Wszechświata - tworzysz swoje życie i najbliższe otocznie piękniejsze, promieniejsz i zmieniasz wibracje świata na pozytywniejsze. Twoja przemiana to transformacja całego świata. Im więcej ludzi jak piękne motyle ze skrzydłami, tym nasza Ziemia pozytywniejsza. Możesz dolać do Ceremonii z Marią Bucardi, czyli wykłady online o uroczystym charakterze, które pomagają nam skupić się na tym, co najważniejsze, oczyścić, podwyższyć wibracje. To motywacja, by kroczyć prosto do realizacji marzeń i celów oraz klucze wtajemniczenia:

ZOBACZ I AKTYWUJ SWÓJ DOSTĘP DO CEREMONII ONLINE:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/ 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl