Nowości
Nowości

Audiobook "Czy swetry mają duszę?" Wpływ mebli, ubrań, biżuterii i innych rzeczy materialnych na jakość Twojego życia oraz metody oczyszczania. Poradnik (książka do słuchania, mp3) Marii Bucardi

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: natychmiastowy pocztą elektroniczną na podany w zamówieniu email
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: audio - plik mp3 do słuchania
Pin It

Opis

 

 

Audiobook (książka do słuchania w formacie mp3)

"Czy swetry mają duszę?" Marii Bucardi

 

  

 

W odpowiedzi na wiele próśb i pytań do Marii Bucardi powstało nagranie (słuchowisko w formacie mp3) na temat, co blokuje szczęście, czyli czy swetry mają duszę?

 

Czy meble, ubrania, biżuteria, pamiątki i inne rzeczy w naszym otoczeniu mogą nam szkodzić?

Jak rozpoznać które rzeczy nas blokują, a które uskrzydlają?

Czy rzeczy kupione na aukcjach, jako rzeczy używane, mogą przynieść niespodziewane zyski finansowe?

Czy prezent urodzinowy może zniszczyć szczęśliwy związek?

W tym słuchowisku omawiam najważniejsze zagadnienia z codziennego życia: na co warto zwrócić uwagę kupując rzeczy, jak rozpoznać rzeczy pozytywne i negatywne, czy rzeczy używane są lepsze od rzeczy nowych, czy sprzedawca ma wpływ na jakość energetyczną sprzedawanych rzeczy, jak oczyszczać posiadane rzeczy, czy wybrać minimalizm czy kolekcjonerstwo i wiele innych...

 

 

Książka audio w formacie mp3

Można odsłuchać na każdym urządzeniu

Autor: Maria Bucardi

Czas trwania: 01:13:00 min, czyli ponad 1 godzinę

 

Fragment nagrania

 

 

 

Maria Bucardi jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Prowadzi liczne wykłady.

Na dole strony przeczytaj liczne komentarze na temat książki i koniecznie napisz swój! Możesz również dodać ile wspaniałych zmian udało Ci się wprowadzić w życie i jak odmieniła się Twoja sytuacja :) Na co zwracasz uwagę jak kupujesz, jakie problemy wcześniej spotkałeś / spotkałaś, ale udało Ci się rozwiązać, jak otworzyłeś / otworzyłaś się na nową energię w swoim otoczeniu.

 

 

Książki (ebook) Marii Bucardi dostępne są tutaj w pakiecie:

https://bucardimaria.com/premium-z-maria-bucardi/ 

 

Teraz jesteś w sklepie Marii Bucardi, a na głównej stronie, gdzie jest wiele aktualności, promocji, bezpłatnej wiedzy i inspiracji, znajdziesz aktualne pakiety i dostęp do ebook i wielu innych. Wszystkiego dowiesz się na stronie www.bucardimaria.com, a także możesz założyć swoje bezpłatne konto i dostać prezent!

 

Dlaczego warto założyć sobie bezpłatne konto lub pójść krok dalej i zainwestować w siebie?

Istnieją tutaj na Ziemi tajemnice i prawa, o których większość ludzi nawet nie ma pojęcia! Ich znajomość jest jednak podstawą wszystkiego, co dzieje się w Twoim życiu i wokół Ciebie. Moją misją jest pokazanie Ci, jak z lekkością, radością i światłem zmieniasz coś w sobie, wokół Ciebie, zmieniasz ten świat i Wszechświat! Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty, duchowy, magia, Anioły, zwierzęta mocy i inne zakresy Wiedzy Wyższej, to jesteś właśnie teraz we właściwym miejscu i czasie!

 

Chcę rozwijać się i inwestować w siebie, ale moja rodzina / partner / partnerka / znajomi nie chcą?

Masz zapewnioną pełną dyskrecję. Najlepiej pracować nad sobą i tym samym dawać świetny przykład innym. Możliwe, że po czasie inni zapytają Cię jaka jest Twoja tajemnica sukcesu i zmienią zdanie o inwestowaniu w siebie. 

 

Dalej nie jestem pewien / pewna co zrobić?

Zajrzyj na media społecznościowe, które zrzeszają ponad 56 tysięcy osób, wejdź na blogi, zobacz filmy i posłuchaj nagrania, które Maria Bucardi tworzy od wielu lat. Możesz również zapisać się do newslettera, by zacząć malutkimi krokami. Przeczytaj liczne opinie. Odczujesz w sercu czy Cię to uskrzydla i czy to dla Ciebie właściwa droga.

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

Dołącz do społeczności:   

       

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org 

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (21)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

26 września 2016

Świetne. Właśnie przesłuchałam i od razu zamieszczam opinię. Już samo słuchanie sprawiło, że poprawił mi się nastrój. Bardzo cenna i szczegółowa wiedza, rozwiewa wątpliwości i daje konkretne, praktyczne wskazówki. Nic dodać, nic ująć - do dzieła!Dziękuję Tobie, Mario, i mojemu Aniołowi Stróżowi za to, że mnie odpowiednio pokierował, abym kupiła i od razu przesłuchała to nagranie. Serdeczności!:-)

19 października 2016

Moja Kochana Mario, Dopiero teraz chciałam Ci napisać o moich odczuciach po wysłuchaniu słuchowiska „O swetrach, które mają duszę”, to opóźnienie jest celowe chciałam poukładać w sobie swoje emocje i odczucia jakie się pojawiły po tak pięknym doznaniu jakim było słuchanie Twojego kojącego głosu i analizowanie treści, które ze sobą niósł. Radość podwójna cisza w domu Ty ze swoim słowem jakby obok i tak mądre informacje, które dane mi było poznać i zrozumieć dopiero gdy znalazłaś się w moim życiu. Niewiarygodne ale moje podejście do słuchania zostało uwieńczone sukcesem dopiero za trzecim razem, poprzednie próby niestety kończyły się niefortunnym moim zaśnięciem co dziwne ogarniała mnie niemoc snu w tym samej minucie słuchowiska dwukrotnie. Ale nie dlatego, że miało ono znamiona nudy ależ w żadnym razie nie. Miałam w sobie taki chaos wewnętrzny spowodowany różnymi sprawami życiowymi, że wpierw czerpałam z Twojego głosu ukojenie łapczywie i bez ograniczeń dopiero za trzecim razem zaczęła do mnie docierać treść wyjątkowa. Całość przygotowałaś z wielką starannością i profesjonalizmem, przekazując wszystko w sposób bardzo przejrzysty i prosty – mimo trudnej tematyki. SZACUNECZEK ZA TO – to wielkie dzieło. Dziękuję Ci za nie z serca mocy !!! To co zawarłaś w tym precyzyjnie przygotowanym tekście było niezwykle ważne i przejmujące. Nie miałam świadomości, że cokolwiek staje się „bohaterem” mojej codzienności i jest ze mną od lat ma tak duży wpływ na mnie samą i moje życie. Jesteśmy uczeni kultywować tradycje i przenosić je na kolejne pokolenia wiele w naszych domach przedmiotów „mających duszę”, które oddziałuje na nas wciąż i zawsze. Może należy przeanalizować swoje materialne otoczenie nim zaczniemy układanie duszy, emocji, aury. Przecież to tak istotne i ważne. Dlaczego nikt nam tego nie uświadomił wcześniej. Bardzo podobał mi się sposób wyjaśnienia przez Ciebie Moja Kochana Mario, istotnej różnicy między energią pozostawioną w obrazie przez twórcę a energią, która płynie z pozytywnych czy też negatywnych obrazów wydrukowanych z Internetu. Tyle dzieł nas zachwyca, czy wiemy jaką mają historię i co wnoszą w nasze życie gdy staną się jego cząstką. Kochana Moja Mario Aniele mój cudny – dziękuję za wyjaśnienie roli energii pozostawianej przez sprawy zawodowe w domu gdzie jest ciepło i radość wolności i spokoju, ukojenie po dniu całym. Jak zawsze tak i teraz stanęłaś na wysokości zadania i dałaś nam w darze piękne swoje kolejne dzieło pełne wartości i dobrej energii, troski o nas i Świat cały. Bardzo dużo rzeczy wyrzuciłam nawet zachowując pewną dozę tajemnicy bowiem miałam świadomość, że inni domownicy tego nie zrozumieją. Czekam aż zorientują się co zniknęło z pewnych zakamarków i zastanawiam się nad ich reakcją. Mam nadzieję, że ją zwycięsko przeżyję hi hi hi. Już nie obawiałam się, że mam żal w sercu wyrzucając i pozbywając się rzeczy tak zwyczajnie bez skrupułów. Czułam, że wnoszą w moje życie niekoniecznie dobrą energię ale poczułam to dopiero po Twoim słuchowisku wyczulając się na energię jaką emanują wedle Twoich wskazań Mario Kochana. Zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze wiele akcji „czyszczących ale potrzebuję także na to czasu. Z serca dziękuję Ci za kolejny piękny dar od Ciebie za silę i moc jaką nim wniosłaś do mojego życia. BRAWO TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twoja E. P.S. Bardzo podobał mi się epizod, który wplotłaś w treść z markety dotyczący starszych Pań, ogórków, ich rozmiaru i przydatności. Twój Ukochany jest niesamowity !!!!!!!!!

23 października 2016

Podsumowanie do starego swetra: Myslalam,ze mnie to nie dotyczy,bo zdawalo mi się zawsze,ze na bieżąco panuję nad wyrzucaniem co niepotrzebne…i tu się myliłam.Po tym słuchowisku nagle przeglądnęłam szuflady,komody i szafy….dotarło do mnie,że mam coś co powinnam dawno wyrzucić.Moje głupie pamiętniki,listy od ex,który miał zostać moim mężem,pierścionek,też od niego,jak się fajnie wkraczało we wspomnienia czasów młodości…I pytanie:po co?Młodość się chciało zatrzymać? Nie ma szans,zyjemy tu i teraz.Poszło wszystko do utylizacji,a mnie nie jest gorzej.Ciuchy fajne,moda wraca co jakiś czas,ale nie będę się oszukiwać,ze jestem tą „laską”,która do rozmiaru dziewczyny wróci,34 już nie dla mnie.Poszło do worków zbiórki ciuchów,ale dla porządku je okadziłam w białej szałwi,żeby nie przyniosły innym osobom mojego pecha,a co kto mi zabroni? ;)Wszelkie nie wiem po co trzymane świadectwa moich osiągnięć(co z tego,że celujące?).Uważam,że jak wtedy celująca i bardzo dobra byłam ,to coś mi chyba zostało? Słoneczka,wywaliłam tego worek ok.100l i nie poczułam się źle,miałam gdzieś tam,ale nie zaglądałam.Szukajcie tych badziewi w swoich szufladach i rozprawcie się z tym ,Swiat się nie zmienina na gorszeJ A mąż jest całkiem fajny,tylko nie mówi językiem byłego narzeczonego,ale jest superJ Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję Tobie Marysiu

24 października 2016

Bardzo dziekuje za ksiazki. Z latwoscia sie je czyta. Sa napisane w sposob bardzo jasny. W kazdym slowie, w kazdym zdaniu czuc Pani energie. Mam wrazenie wrecz, ze slysze fizycznie Pani glos, czytajac Pani ksiazki. Z ksiazek bije duzo pozytywnej energii. Sa bardzo motywujace i z wielka przyjemnoscia sie je czyta.Dziekuje za serce, ktore Pani w nie wklada. Dziekuje i pozdrawiam !

24 października 2016

Kochana Mario Poczułam dziś natchnienie by do Ciebie napisać. Najpierw może o Twoim audiobooku -o swertach, które mają duszę- Dziękuję za nią jest bardzo cenna i napewno wielu osobom pomoże. Przypomniała mi o moich porządkach i przemeblowaniach w przeszłości. Jeszcze jak byłam mała już odczuwałam energię w pomieszczeniach, potem mi wprowadzano te ograniczające przekonania ale mimo to jak byłam nastolatką często przestawiałam meble w moim pokoju i nawet śmiali się ze mnie znajomi i rodzina (czasem byli w szoku jak dałam radę przenieść szafę) ale podpatrywali. Zaobserwowałam, że robiłam to zawsze gdy czułam złe energie innych ludzi, zazdrość, zawiść itp. to mnie chroniło, robiłam to intuicyjnie. Dopiero teraz bardziej dzięki Tobie zdaję sobie sprawę z tego jak istoty mroku mnie nie lubią. Wiele błędów jeszcze popełniam,czasem jestem zła na siebie,że nie słucham swojego wnętrza,bo ono mówi do mnie a ja czasem jeszcze go nie słucham;(. Ale i tak jest duuużo dużo lepiej. Uczę się!

29 października 2016

Kochana Mario, dziekuje za sluchowisko O swetrach... Nawet nie przypuszczalam, ze niektore przedmioty w moim otoczeniu maja az tak ogromny wplyw na mnie i moje zycie. Zazwyczaj unikalam otrzymywania przedmiotow uzywanych, ale jak sie okazuje, rowniez nasze nowe przedmioty po dluzszym czasie nie koniecznie musza w pozytywny sposob na nas oddzialowywac. Dziekuje za Twoja wiedze i energie - uwazam, ze to sluchowisko powinno trafic do wiekszej ilosci osob. Nasze zycie zmieni sie diametralnie, jesli je sami zmienimy. Mam juz plany, co wymienic, co wyrzucic. Niedawno zrobilam selekcje mojej odziezy, a teraz kolej na drobne sprzety i meble. Pomalutku zaczynym wszystko od nowa. Bardzo dziekuje Joasia

7 listopada 2016

Kochana Mario, Dziękuję za stworzenie dla nas słuchowiska Czy swetry mają duszę, gdzie poruszasz bardzo ważny temat. W końcu każda rzecz to energia zatrzymana w czasie, a więc rzeczy, którymi się otaczamy mają na nas ogromny wpływ. Czasem ciężko odnaleźć koneksje między daną rzeczą a wydarzeniem, ale dobrze zdawać sobie sprawę, że takie coś może mieć miejsce. Bardzo miło się słucha, trochę też się pośmiałam w czasie słuchowiska :) Zaciekawiły mnie historie i przykłady, na pewno jeszcze raz sobie przesłucham.

24 listopada 2016

Słuchowisko pt; Czy swetry mają duszę jest ciekawym tematem do odsłuchania jak i do późniejszych przemyśleń. Wprowadza nową wiedzę, bardzo przydatną w życiu codziennym. Głos Marii jest tutaj bardzo przyjemny, a forma wykładu jest spójna i przejrzysta. Bardzo dobrze i przyjemnie się słucha owego słuchowiska i można poczuć swojego rodzaju niedosyt wiedzy na ten temat :) Można by mówić i mówić na ten temat, ale ryzyko rozmycia kwintesencji zagadnienia sprawia, że taka forma jaka jest jest formą dobrą i wręcz kompaktową. Poruszany temat energii jest bardzo ciekawym i interesującym zagadnieniem, bardzo istotnym, a wiedza w tym temacie bardzo, ale to bardzo przydatna w życiu. Jest mi przyjemnie pisać tę recenzję i choć odczuwam pewnego rodzaju zasmucenie z powodu niemożności większej tu ekspresji, to mimo to odczuwam radość z odsłuchania wykładu Marii na ten jakże ważny temat. Serdecznie Pozdrawiam:) Jacek

7 grudnia 2016

Bardzo dziekuje za zakupiony product. Obsluga sklepiku jest przemila. Niejednokrotnie mozna liczyc na jakis gratis dopasowany do potrzeb kupujacego, ktory zostanie dorzucony do zamowienia. Polecam z calego serca i pozdrawiam!

6 marca 2017

Zarówno swetry, jak i każde słuchowisko Marii Bucardii mają duszę. Dlatego odsłuchannie każdego z nich jest wielką przyjemnością i zalecaną powinnością, aby oczyścić nasz świat z negatywnych energii i przyciągnąć to, co dla nas najlepsze. Aby żyć w ładzie, porządku i harmonii. Aby współstanowić świat, w którym światło dociera w najodleglejsze zakamarki, aby rozbudzić w sercach miłość. Dzięki temu słuchowisku moja prestrzeń zaczęła oddychać pełną piersią i świeżością. Nikt nie pisze tak jak Maria Bucardi i nikt nie porusza tak bezprecedensowaych, a zarazem tak ważnych wartości, nadających sens oraz istotę egzystencji.

6 marca 2017

Zarówno swetry, jak i każde słuchowisko Marii Bucardii mają duszę. Dlatego odsłuchannie każdego z nich jest wielką przyjemnością i zalecaną powinnością, aby oczyścić nasz świat z negatywnych energii i przyciągnąć to, co dla nas najlepsze. Aby żyć w ładzie, porządku i harmonii. Aby współstanowić świat, w którym światło dociera w najodleglejsze zakamarki, aby rozbudzić w sercach miłość. Dzięki temu słuchowisku moja prestrzeń zaczęła oddychać pełną piersią i świeżością. Nikt nie pisze tak jak Maria Bucardi i nikt nie porusza tak bezprecedensowaych, a zarazem tak ważnych wartości, nadających sens oraz istotę egzystencji.

25 września 2017

Dzięki słuchowisku siedzę teraz w moim wysprzątanym domku i podziwiam ile może zrobić jedna osoba,dowiedziałam sie tez czegoś o sobie np.że bałagan(o dziwo!) stwarzałam sobie sama robiąc 5 a czasami więcej rzeczy na raz.Kiedyś spoglądałam w zakamarki domu i myślałam że mieszkają tam złe,czarne energie,które mogą mnie" zaatakować" sa tak straszne że nawet tam nie podchodzę bo jakieś chochliki,gnomy,wampiry i jeszcze niewiadomo co...gdy sprawdziłam na internecie jak taki chochlik wygląda to ze zdziwieniem stwierdziłam że one w większosci są śmieszne a nie straszne-ależ musiały mieć ze mnie ubaw... ja bałam sie ich! teraz się z tego smieję i dzielę sie z innymi moją krótką historią aby przekazac że porządek w domu układa też w głowie a za tym idą kolejne korzyści,wyzbywamy sie zbędnego wszędobylskiego strachu,ciągłego pędu,połowa tzw problemów rozwiązuje sie sama a my rośniemy w siłę.Dla mnie osobiście słuchowisko jest motywatorem do działania!

7 listopada 2017

Mario , Zakupiłam to nagranie jako 1 - miało na mnie ogromny wpływ - właściwie poruszyło całe moje życie i ten proces trwa nadal !!! Otóż po wysłuchaniu słuchowiska zasnęłam . Śnił mi się pogrzeb ( tu nie będę się wdawać w szczegóły jednak sam symbol jest dość wymowny , jako zakończenie pewnego etapu ) I tak faktycznie powyłaziły ze mnie różne rzeczy z przeszłości , powywalałam spoooro rzeczy , które trzymałam nawet 15 lat a czas było się z nimi rozstać. Zaczął się nowy etap życia , nowe osoby , nowe spojrzenie , zaczęłam wdrażać nowe nawyki i aktualnie mam lepsze rozumienie . Nie mysłałam ,że tyle wspaniałego dobra się wydarzy . Tak delikatnie ,lekko - krok po kroku :)) To słuchowisko spełniło więcej niż bym sobie mogła wyobrazić Mario . Bo poruszyło pewną lawinę czynności , zdarzeń i innego rozumienia . Zmotywowało mnie do STARTU w nową lepszą jakość życia ..:Polecam posłuchać i działać

8 listopada 2017

Mają duszę! A ta książka w bardzo przystępny sposób tłumaczy jak rozpoznać rzeczy, przez które w naszym życiu akumuluje się negatywna energia lub występują blokady energetyczne, a których trzeba się pozbyć, aby szczęśliwie żyć. Polecam każdemu, kto chciałby posprzątać w swoim życiu - dosłownie i na poziomie energetycznym! Jest moc!

8 listopada 2017

Dziękuję Marysiu za poruszenie tak ważnego tematu i to w tak niezwykle ciekawy sposób. Z wielką przyjemnością odsłuchiwałam to słuchowisko. Najpierw praktycznie nocą i tak zasnęłam ze słuchawkami w uszach, słuchając Twojego głosu ;)), a potem na następny dzień, już zupełnie nie zmęczona. Dostałam potem takiego pozytywnego "kopa", zaczęłam robić porządki jak szalona :) i tak naprawdę wogóle nie przestałam. Ostatnie takie większe porządki zrobiłam tak symbolicznie przed 23 września 2017. Od zawsze mówisz, jak ważna jest w życiu każdej jednostki, a w konsekwencji dla całej planety Ziemi - HARMONIA (!). A czystość wokoło nas, wprowadza świeżość i szereg pozytywnych wibracji. Robi się miejsce dla zmian, które stanowią immanentną część naszego życia. Przedmioty z którymi są związane negatywne wspomnienia, bądź zawierające negatywne zapisy / kody, wprowadzają zaś haos, blokadę ku zmianom, na które czasami bardzo przecież czekamy. Niech więc to słuchowisko stanowi taki pozytywny bodziec do przemyśleń, no i oczywiście do działania. A tam gdzie harmonia, tam jest miłość. pozdrawiam.

8 listopada 2017

Mario juz wiesz że to słuchowisko jest jednym z najciekawszych jakie słyszałam w moim życiu,mam jednak pytanie co z rzeczami znalezionymi tzn.juz wiem jak je sprawdzac czy sa pozytywne czy nie ,ale jestem osobą,która często cos znajduje np złoty łańuszek ale pod meczetem w biednej dzielnicy,srebrna bransoletka ze znakiem nieskończonosci w autobusie gdzie pełno ludzi, czy są to rzeczy które miałam znleżć i sa jakimiś znakami dla mnie do rozszyfrowania,mam je zatrzymać?kiedys znalazłam piękny maleńki turkus to podniosłam wyczyściłam go w soli ,ale gdy zaczęłam go nosić siniło mi sie że jest oblepiony trójkątem jakby z żywicy,nieprzyjemne uczucie i co w takiej sytuacji mam go wyrzucić?Dziękuje za wyjaśnienie co robić z rzeczami ,które same wpadaja nam w rece.

27 listopada 2017

Dziekuje za te cudowna ksiazke kochana Mario poniewaz jest to temat ktory od lat mnie fascynuje i “natrafilam” na Ciebie wlasnie poprzez Twoj filmik na you tube o minimalizmie. Dlatego bardzo sie ciesze ze ten temat rozwinelas w tej ksiazce. Dziekuje ze uzmyslawiasz nam w niej energetyczny wplyw przedmiotow na nas. Energie....zaden inny minimalista o tym nie mowil... dlatego sie Toba zainteresowalam. Dziekuje.

19 lipca 2023

Wspaniale sluchowisko ! Pomaga rozpoznac w naszym zyciu i otoczeniu, ktore rzeczy sa nam przyjazne i ktore warto zatrzymac, bo...je zwyczajnie lubimy, a takze rozpoznac (a z tym juz jest trudniej ;) ), ktore rzeczy juz dawno powinnismy wyrzucic, sa nadpsute czy pekniete, nie do konca dzialaja ale "dostalam to od mamy" ;) lub po prostu ubrania, w ktorych od dluzszego czasu nie chodzimy ale zal wyrzucic bo... bo moze schudne ? bo moze przytyje ? bo moze sie jeszcze przyda ... Z mojego doswiadczenia po przesluchaniu tego sluchowiska oraz "rozprawieniu" ;) sie z moja wlasna szafa moja smialo powiedziec : im mniej w szafie tym wiecej w glowie i w portfelu :)

25 lutego 2024

Bardzo ciekawe słuchowisko warto odsłuchać można się bardzo dużo z niego dowiedzieć

28 lutego 2024

Wartościowy audiobook, bardzo dużo się z niego dowiedziałam P.Maria jest niezastąpiona :))

7 kwietnia 2024

Cudowny wykład z cudownym anielskim głosem dziękuję Mario

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl