Nowości
Nowości

Audiobook "Spotkanie z Archaniołem Chamuelem" w formacie mp3, książka do słuchania, czyta Maria Bucardi

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

 

Audiobook (książka do słuchania w formacie mp3)

"Spotkanie z Archaniołem Chamuelem" Maria Bucardi

 

 

Ta książka, słuchana systematycznie, pozwala w pełni oczyścić sferę miłości, wypełnić Twoje życie szczęściem i spełnieniem.
Spotkanie z Archaniołem Chamuelem zawiera bezpośredni przekaz siły anielskiej z omówieniem roli Archanioła w naszym życiu, techniki przywołania ewokacji, modlitwę anielską, technikę oczyszczania własnego życia światłem Archanioła Chamuela, wędrówkę do królestwa Miłości i harmonii oraz wskazówki Archanioła w poniżej wypisanych problemach.

 

Autor: Maria Bucardi

Czyta: Maria Bucardi

ISBN książki: 978-83-930160-3-7

Czas trwania: 34:26 minut

Można słuchać na komputerze, iPhonie, iPadzie, odtwarzaczu mp3

 

Zakres pomocy Archanioła Chamuela i rola książki:
 • pokonać kompleksy i poczucie niskiej wartości
 • uzyskać wsparcie i pomoc w sprawach miłości
 • odzyskać miłość ukochanej osoby
 • uzdrowić związek miłosny
 • pomoc by pokochać siebie - ciało i duszę
 • by uzyskać wiarę we własne możliwości
 • by zobaczyć własne osiągnięcia
 • by wypełnić życie wibracją miłości i spełnienia
 • by poznać własne powołanie
 • by zrealizować cele
 • by poznać Twoją drugą połowę
 • oczyszczenie z negatywnych wibracji
 • by odzyskać radość i uśmiech
 • by znaleźć tolerancję
 • by wypełnić życie harmonią
 • by uzyskać kreatywność w tworzeniu sztuki
 • uzdrowienie duszy i sfery miłosnej
 • harmonia w rodzinie, pomiędzy znajomymi, sąsiadami
 • odrzucenie niepotrzebnego balastu
 • usunięcie szkodliwych nałogów
 • usunięcie destrukcyjnych lub negatywnych myśli
 • usunięcie blokad w sferze miłosnej
 • uzdrowienie kontaktów z innymi
 • usunięcie strachu, niepokoju, depresji
 • uzdrowienie ran Twojej duszy
 • by wybaczyć
 • by polepszyć atmosferę w domu czy w pracy

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi, od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo) plus trzeci kierunek (psychologia) jako wolny słuchacz. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających.

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne…

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować. Moim celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebook kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi – LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzenia na coraz wyższe poziomy możliwości, doświadczeniach w rozwijaniu innych, co potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacja celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich niczym nieograniczonych możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć jak to zrobić, prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy …

 

Moje motta życiowe:

„Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”

„Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego”

„Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność związana z ochroną Natury to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elememntami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i bierze w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacja Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manulane inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny. Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia.

 

Nie należę do żadnej religii, jednak każdą z nich szanuję i respektuję. Przyjaciele wiedzą, że Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy.

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to – co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i pracy  prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność i czystość intencji mają ogromne znaczenie.

 

Moje wartości 

Pielęgnowanie – Moje serce bije dla ochrony Ziemi i troski o jej piękno. Szanuję każdą istotę, wsparcie dla słabszych i delikatnych ekosystemów to mój priorytet. To wyraz szacunku dla życia.

Czystość – Znajdziesz ją w moim sercu, w intencjach, w porządku mojej pracy. To zaangażowanie w klarowność, piękno i czyste sumienie. Czystość to fundament mojej marki, odzwierciedlenie harmonii.

Wolność – Inspiruję do życia bez ograniczeń, celebruję Twoją unikalność. Daję przestrzeń na bycie sobą, w pełnej harmonii z otaczającym światem.

Sprawiedliwość – Dążę do równości, harmonii, walcząc o świat, gdzie każdy ma szansę na szczęście. To moje zaangażowanie w sprawiedliwsze jutro.

 

Z miłością, Maria Bucardi

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (17)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

25 lutego 2016

Witam Pani Mario, Pani ksiazki sa cudowne ,Rozmowy z Aniołami to calkiem mnie pochłoneły jak sia ja czyta to czlowiek natychmiast napelnia sie pozytywna energą ,cudownie slucha sie mp3 nagrania z Archaniolem Chamuelem jestem zachwycona . Serdecznie pozdrawiam

12 maja 2016

Kochana Mario,Cudownie słucha się Twojego głosu - całe spotkanie jest niesamowite! pozdrawiam

8 czerwca 2016

Mario. Dzis podczas spaceru w lesie sluchalam twojego nagrania Spotkanie z Archaniolem Chamuelem i poczulam sie o niebo lepiej.

25 czerwca 2016

Bardzo jestem wdzięczna za książkę Marii, pt.:Spotkanie z Archaniołem Chamuelem. To, że Maria jest Boska, Boskością Najświetrzą wiedziałam. Teraz utwierdziłam się ,że Maria jest potegą wszystkich Archaniołów Najczystrzą MIŁOŚCIĄ z natychmiastowym działaniem. Jak w sekundzie-DOSŁOWNIE - sztańskie energie i osoby, nikną w JEJ OBLICZU.

25 czerwca 2016

Z książką Spotkanie z Archaniołem Chamuelem nie rozstaję się. Czytam, jak Świetą Księgę Życia. Jest TAK PIĘKNA I na wskrość BOSKA jak MARIA. Ja NIE MAM wątpliwości i chcę spełnić BOGA na Ziemi (jestem wegetarianką a DZIĘKI MARII staję się weganką, sukcesywnie, bez problemu). Niebawem zamówię natępne cudowne lektury i ochronny amulet.

28 czerwca 2016

Akurat wczoraj miałem trochę gorszy dzień i ta książka i oczywiście sam Archanioł bardzo mi pomógł.Otrzymałem pomoc i dotarły do mnie pewne sprawy które w ostatnim czasie mąciły mi w głowie. Dziękuję Pani,Kochana pośredniczko między Niebiosami a nami,ziemskimi istotami! Postaram się dziś przesłać dane do spotkania.Pozdrawiam serdecznie!!

11 lipca 2016

Witam :) bardzo dziękuję za książkę, jest bardzo ciekawa niesamowita krótko mówiąc magiczna .

24 października 2016

Bardzo dziekuje za ksiazki. Z latwoscia sie je czyta. Sa napisane w sposob bardzo jasny. W kazdym slowie, w kazdym zdaniu czuc Pani energie. Mam wrazenie wrecz, ze slysze fizycznie Pani glos, czytajac Pani ksiazki. Z ksiazek bije duzo pozytywnej energii. Sa bardzo motywujace i z wielka przyjemnoscia sie je czyta.Dziekuje za serce, ktore Pani w nie wklada. Dziekuje i pozdrawiam !

16 grudnia 2016

Wszystko przebiegło sprawnie , idealne jeżeli chodzi o zamówienie , bardzo się z tego cieszę :) Książka wspaniała ! z dużą dawką energii :) na pewno będę korzystała z możliwości zakupów z Państwa magicznego sklepiku . Pozdrawiam ciepło :)

6 marca 2017

Moje ulubione słuchowisko Marii Bucardii. Po każdym jego odsłuchaniu w moim życiu dzieją się niezwykłe rzeczy. Spotykam życzliwych ludzi oraz odczuwam opiekuńczą siłę dobrych aniołów, które materializują się na mojej drodze. Życie staje się wyśnioną baśnią, łączą się wymiary, otwierając podwoje do swoich światów. Świat staje się lepszy, jaśniejszy i prostszy.

13 kwietnia 2017

Uwielbiam Cię słuchać, bo jest w Tobie tyle miłości i dobra, chcę uczyć się tego od Ciebie.

25 sierpnia 2017

Wspaniala medytacja, uspokaja, daje wiare w siebie, i niczym magicznym sztyletem ucina własne kompleksy i niedoskonalosci. Kojacy terapeutyczny glos, który prowadzi przez ta magiczna podróż, daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam każdemu ! Naprawde warto !

8 listopada 2017

Wspaniała książka! Lubię do niej wracać, daje ukojenie w ciężkich chwilach, gdy dopadają nas niższe wibracje. Ciepły głos prowadzi nas przez medytację, co dla osób, które nie mają doświadczenia jest bardzo pomocne! Po przesłuchaniu czuje się wewnętrzny spokój i miłość! Polecam!

25 lutego 2024

Polecam, uwielbiam audiobooki są wartościowe i naprawdę można przy nich odpocząć ❤️

28 lutego 2024

Mario uwielbiam wszystkie książki z Twoim głosem mogłabym słuchać bez końca!

7 kwietnia 2024

Przepiękny audiobook bardzo wartościowy polecam posłuchać warto

18 maja 2024

Cudowna książka do słuchania od cudownej Marii polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl