Nowości
Nowości

EMAIL - Przepowiednia - 1 pytanie - TYLKO 1 odpowiedź TAK lub NIE - bez analizy opisowej! Jasnowidz Maria Bucardi

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 288,00 zł 288.00
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Przepowiednia

 

1 pytanie - odpowiedź tak lub nie

 


 

Przepowiednia - 1 pytanie - TYLKO 1 odpowiedź TAK lub NIE - bez analizy opisowej! Możesz zadać każde pytanie np. czy poznam w tym roku moją drugą połowę? Czy w tym roku zmienię lub znajdę pracę? Czy w kolejnym 3 miesiącach moja sytuacja finansowa się poprawi? Czy będę miała dziecko? Czy będzie dla mnie korzystne gdy otworzę własną działalność?


Przepowiednia w formie krótkiej odpowiedzi TAK lub NIE.

Idealna do krótkich pytań.

1 pytanie - 1 odpowiedz TAK lub NIE


Przykladowe pytania:

 
Czy mój partner mnie kocha?

Czy w ciagu kolejnego roku dostanę podwyżkę?

Czy urodzę dziewczynkę?

Czy w tym roku poznam moją drugą połowę?

Czy będę szcęśliwa/-y prowadząc własną działalność gospodarczą?

 

Otrzymujesz tylko odpowiedź TAK lub NIE.


Jeśli chcesz poznać przyszłość lub rady dla różnych sfer Twojego życia - wybierz inną przepowiednię, bardziej kompleksową, która obejmuje od razu wszystkie sfery Twojego życia, np. przepowiednie na 1 rok.

 

 

Harmonogram zdarzeń

  1. Zakupujesz przepowiednię tutaj przez stronę.

 

  1. W emailu z potwierdzeniem Twojego zamowienia otrzymasz dane do wpłaty. Email jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

 

  1. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto - dane otrzymujesz w pierwszym emialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacic w dowolnej walucie wg kursu dnia.

 

  1. Przesyłasz dla mnie Twoje pytanie.

 

  1. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do przygotowania przepowiedni. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1.

 

  1. Wysyłam przepowiednię na adres email podany w zamówieniu.

 

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz zajrzeć na blogu czy na Facebook i inne media społecznościowe, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

 https://bucardimaria.com 

Do przygotowania przepowiedni i odczytania przekazów Wszechświata potrzebuję:

Twoje imię i nazwisko lub osoby, dla której przeznaczona jest przepowiednia. Data urodzenia oraz miejsce urodzenia w celu odczytania ascendentu. Jeśli posiadasz zdjęcie - jest także bardzo pomocne.

 

Twoje dane i pytania wyślij do mnie tutaj przez email - lub przez stronę kontaktu.

 

Wykonanie przepowiedni - gdy otrzymam Twoje pytanie oraz wymianę dostaniesz potwierdzenie wpłaty. Teraz spokojnie możesz czekać na przepowiednię. Termin oczekiwania wynosi 3 - 9 dni.

 

Jeśli masz więcej niż 1 pytanie - należy wówczas wybrać inną przepowiednię lub tą kupić 2 lub 3 razy.

 

Możesz wystawić Twoją opinię czy przepowiednia spełniła Twoje oczekiwania tutaj poniżej.

 

TERAZ WIESZ JUŻ NAJWAŻNIEJSZE I MOŻESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE LUB POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT PRACY MARII BUCARDI.

 

 

Dlaczego za moją pomoc należy wysłać wymianę? 

Przygotowanie przepowiedni, talizmanu, prace magiczne wymagają czasu, poświęcenia uwagi i energii. W czasie, gdy uzyskuję dla Ciebie przesłania anielskie, Siły Wyższej nie mogę robić innych rzeczy, mój czas w pełni przeznaczam tylko dla Ciebie. Czas i energię życiową, by przyjąć przekazy, a następnie je opisać, a także materiały, zioła, dodatki, które także muszę wcześniej zebrać, przygotować, a potem zużyć w czasie wizji czy sesji magicznej. Dlatego konieczna jest wymiana - rekompensata w formie pieniężnej, która także jest energią, ponieważ by zdobyć pieniądze Ty musisz poświęcić swój czas i energię. W ten sposób występuje równowaga ofiarujesz Twój czas i energię za mój. Wszelkie wróżby, prace za darmo są dysharmonią i są nienaturalne, mają także negatywne skutki dla obu stron.

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat mojej pracy?

Moja praca energetyczno-magiczna bazuje na kontakcie z Siłami anielskimi Światła. Do każdej przepowiedni przygotowuje mój gabinet i moją osobę - oczyszczanie, energetyzowanie, by uzyskać czyste i idealne odpowiedzi Sił Wyższych. W mojej pracy nie ma pośpiechu czy zakłóceń, gdyż wiem, że to ogromna odpowiedzialność, by w pełni przekazać przesłania, które posłużą Ci za rady i wskazówki na dalszej drodze.

 

Ta przepowiednia jest 100 % przekazem Siły Wyższej, jeśli pragniesz mojej rady osobistej - zamów analizę w kategorii - Termin u Marii Bucardi.

 

Tutaj uzyskasz przesłania anielskie i zapisy z Księgi życia - nie mam żadnego wpływu na to, co jest zapisane w Twojej przyszłości, wiedz jednak, że znając Twoją przyszłość, zawsze możesz na nią wpłynąć poprzez myśli, działania czy prace magiczne, by ją zmienić, jeśli to, co zapisane Ci nie odpowiada i nie chcesz, by to się wydarzyło. Przepowiednia ukazuje to, co jest aktualnie oraz to, co się wydarzy, jeśli nic nie zmienisz.

 

Zanim zamówisz wróżbę zerknij na moje strony, do moich filmów - wówczas odczujesz czy jestem dla Ciebie tą właściwą osoba czy coś Cię do mnie przyciąga.

 

Przepowiednie to dla mnie niezwykła odpowiedzialność i praca energetyczna. Zanim opisuję przekaz zawsze sprawdzam czy zadając pytania krzyżowe otrzymuję tę samą informację. Dopiero gdy jestem przekazu w 100% pewna - wchodzi on w skład przepowiedni.

 

Pracuję w pozytywnym energetycznie miejscu, w moim gabinecie, oczyszczonym, pełnym pozytywnych wibracji, gdyż wiem, że moje otoczenie ma wpływ na jasnowidzenie oraz jakość uzyskanych przekazów.

 

Nie pracuję na żadnych czatach ezoterycznych, nie pracuję przez telefonie, gdyż wiem, że przepowiadanie przyszłości wymaga spokoju, skupienia i energii - tego nie można robić w pośpiechu czy w towarzystwie telefonu czy komputera. Wszystkie przekazy uzyskuję w ciszy mojego gabinetu, zapisuję je w mojej magicznej księdze, a potem przechodzę do tzw. "biura" i przepisuję wszystko na czysto już na komputerze. Jasnowidzenie to subtelna wibracja, która wymaga stanu tzw. Alfa - specyficznego opuszczenia własnego ciała i myśli i pozytywnych energii - nie można tego osiągnąć w towarzystwie urządzeń elektrycznych.

 

Po każdym moim kliencie oczyszczam moje ciało i gabinet, by zachować czystość energetyczną. 

O Marii Bucardi


Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!


Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (48)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

9 sierpnia 2017

Najdrozsza Pani Mario, zakupy tutaj w nowym sklepie robi sie jeszcze przyjemniej, niz w Magicznym Swiecie. Bardzo Pani dziekuje za szybka odpowiedz w tak waznej dla mnie sprawie. Moge juz dzis napisac, ze przepowiednia sprawdzila sie :-) Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam.

21 października 2017

Kochana Mario, ja chciałam tutaj podziękować raz jeszcze, teraz z uwagą przeczytałam jak wyglądała Twoja praca z tym moim pytaniem i jestem Ci stokrotnie wdzięczna i mogę zaświadczyć, że jesteś najlepszą i najwspanialszą życiową doradczynią i jak ja to mówię światełkiem, które zawsze świeci ...nawet gdy z jakiejś przyczyny robi się ciemno. Twoja Hania

7 listopada 2017

Pytac,nie pytac?Zapytalam,otrzymalam odpowiedz,nie powinnam dalej błądzić jak w przyslowiu"Kto pyta,nie błądzi".I jeszcze dostalam podpowiedz."Tak"brzmialam odpowiedź.Tak-idę tą drogą,ktora mi Sily Wyzsze za Twoim posrednictwem Mario przekazały.Przy "wybojach" na drodze biegnę sercem i myslami ku Tobie.Sercem dziekuje,ze jesteś.

18 listopada 2017

Z przepowiedni TAK/NIE zdarzało mi się w ostatnim czasie korzystać kilkukrotnie. Dla mnie cudowny przekaz, światełko w tunelu, wskazówka co dalej. Z namaszczeniem odczytuję Kochana Mario wszystkie wiadomości od Ciebie, wszystko to co za Twoim pośrednictwem przekazała Siła Wyższa, a Ty z tak wielką mądrością i ciepłem przełożyłaś to na piękne, mądre słowa. Buziaki i moc miłości dla Ciebie Mario. Twoja Hania

5 maja 2018

Moje pytanie dotyczyło tego czy w tym roku w końcu moja ukochana się do mnie odezwie i zechce do mnie wrócić. Nie chciałem pytać czy bedzie to za pare miesięcy,bo wiem ,ze pewne rzeczy muszą poczekać,chociaz.Jednak wiedzialem tez,ze jesli nie otrzymam odpowiedzi pozytywnej,to bede bardzo sfrustrowany,gdyż staralem się zrobić bardzo,bardzo wiele,przekraczałem pewne granice,zeby Ona do mnie powróciła. I na szczęscie otrzymałem odpowiedz pozytywną,ze moja ukochana do mnie wróci,z czego jestem bardzo szczęśliwy.Nie znam konktretnej daty powrotu mojej ukochanej ale ufam ,ze stanie się to w miare szybko i ze znów będę mógł być z nią szczęśliwy. Tak więc dziękuje z głebi serca Tobie Mario za to jasnowidzenie,które wlało w moje serce wiele radości i siłom wyższym za pozytywną odpowiedź.

31 grudnia 2018

Moja Najdroższa Mario, Życzę Ci z całego serca, aby 2019 rok był dla Ciebie pełny miłości, radości, spełnienia, zdrowia, bogactwa, rozwoju, piękna i dobra! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia i plany :-) Bardzo dziękuję Kochanie za cudowny rok 2018 - był to kolejny rok z Tobą i dzięki Tobie moje życie jest coraz piękniejsze :-) Dziękuję za wszelką pomoc - za rytuały, ceremonie, za wiedzę, którą przekazujesz, za wszystkie przesłania, za wszystkie spotkania i przepowiednie. Wysyłam do Ciebie energie miłości i wdzięczności! Twoja Monika

11 kwietnia 2019

Mario dziekuje za wskazowke. Nakierowala mnie na odpowiednia sciezke, ktora teraz pewnie ide na przod. Wszystko zaczelo sie samoistnie pozytywnie ukladac. Jeszcze raz dziekuje

25 października 2019

Dziękuję za odpowiedź na pytanie Tak/Nie od Marii Bucardi. Praca jaką wkłada Maria w odpowiedz sprawia że jest wyjątkowa i jasna . Można zaufać je jako osobie jestem przekonana ,że wie co robi i od lat korzystam z usług wspaniałej M Bucardi ♥️

10 lutego 2020

Dziękuję za odpowiedź na pytanie Tak :) trochę mnie zaskoczyła odpowiedz. Jednak jest pozytywna więc zaufam .

10 lutego 2020

P S właśnie kiedy pisałam opinie ma temat Twojej pracy związanej z pewna osoba ta osoba zadzwoniła do mnie . ,,Przypadek "

10 lutego 2020

Dziękuję za przepowiednię Tak/ Nie i uzyskanie dzieki temu pewności . Bardzo się cieszę że jasno wiem jak działać dalej .

24 marca 2020

"Poprosilam ostatnio Marie o odpowiedz "Tak lub Nie" na zadane przeze mnie pytanie, stojac na rozdrozu; juz dawno nie czulam sie tak niepewnie, i tak niezdecydownie , jesli chodzi o podjecie decyzji w sprawie dla mnie bardzo waznej. Po dostaniu odpowiedzi (ktora jednak troche mna wstrznasnela) uznalam, ze po prostu trzeba ZAUFAC Przestrzeni, Sile Wyzszej, i juz. I nie minelo 24 godzin, jak nadeszlo od Wszechswiata dodatkowe potwierdzenie tego, ze odpowiedz Marii jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem na najblizsza przyszlosc. Oprocz tego, Maria zadala ( i dodala do opisu ) jeszcze kilka pytan i dodatkowych odpowiedzi, klaryfikujacych caloksztalt sprawy. Dalo mi to poczucie duzej ulgi, co - biorac pod uwage przebyte ostanio male stresy i nieprzyjemnosci w pracy - jest naprawde uwalniajace, i wyzwalajace z zaistnialych w moim najblizszym otoczeniu ograniczen. Polecam wszystkim stojacym na zyciowych rozdrozach, a nie potrafiacym zdecydowac, jakie maja wybrac rozwiazanie, skierowanie sie o pomoc do Marii; jest to naprade warte przyniesionego przez to spokoju! Dziekuje raz jeszcze Mario :-) Z najlepszymi zyczeniami, M :-) "

24 marca 2020

"Poprosilam ostatnio Marie o odpowiedz "Tak lub Nie" na zadane przeze mnie pytanie, stojac na rozdrozu; juz dawno nie czulam sie tak niepewnie, i tak niezdecydownie , jesli chodzi o podjecie decyzji w sprawie dla mnie bardzo waznej. Po dostaniu odpowiedzi (ktora jednak troche mna wstrznasnela) uznalam, ze po prostu trzeba ZAUFAC Przestrzeni, Sile Wyzszej, i juz. I nie minelo 24 godzin, jak nadeszlo od Wszechswiata dodatkowe potwierdzenie tego, ze odpowiedz Marii jest dla mnie najlepszym rozwiazaniem na najblizsza przyszlosc. Oprocz tego, Maria zadala ( i dodala do opisu ) jeszcze kilka pytan i dodatkowych odpowiedzi, klaryfikujacych caloksztalt sprawy. Dalo mi to poczucie duzej ulgi, co - biorac pod uwage przebyte ostanio male stresy i nieprzyjemnosci w pracy - jest naprawde uwalniajace, i wyzwalajace z zaistnialych w moim najblizszym otoczeniu ograniczen. Polecam wszystkim stojacym na zyciowych rozdrozach, a nie potrafiacym zdecydowac, jakie maja wybrac rozwiazanie, skierowanie sie o pomoc do Marii; jest to naprade warte przyniesionego przez to spokoju! Dziekuje raz jeszcze Mario :-) Z najlepszymi zyczeniami, M :-) "

15 maja 2020

Jak przeczytalem inne opinje, to ja jade na podobnym wozku. Czesto miewam problem z podjeciem decyzji. Jednak w podejmowaniu trunych decyzji bardzo pomocne sa podpowiedzi za pomoca przepowiedni Tak Lub Nie. Korzystalem z tego kilka krotnie w ubieglych latach i przyznaje ze byly to trafne decyzje. Mam pelne zaufanie co do jasnowidzenia naszej Kochanej Marii. Odpowiedzi zazwyczaj otrzymywalem w ciagu dwoch dni. Mam juz przygotowane nastepne trzy ktore jeszcze dzisiaj zamowie. Dziekuje Mario i pozdrawiam :-))

15 czerwca 2020

Droga Mario ,z calego serca dziekuje za przepowiednie. Masz racje moze to droga ku lepszemu...♥️♥️♥️♥️♥️

16 czerwca 2020

♥️♥️dziekuje

11 lipca 2020

Kochana Mario w prłnym zaufaniu do Twych przepowiedni idę drogą swego serca i swojego powołania -dziękuję❤️

12 marca 2021

Zazwyczaj się boję zajrzeć w przyszłość, lecz tym razem już czułam się zdesperowana i zamówiłam to jasnowidzenie u Marii. Jej głos jak zawsze mnie uspokoił. Pomiędzy nią a mną jak i Siłą Wyższą pozostawiam to, czego się dowiedziałam. Tutaj chciałam tylko napisać, że bardzo dziękuję

17 marca 2022

Goraco polecam. Podpowiedz powoduje ze sie "przejasnia" znikaja watpliwosci i napiecie powodowane przez ego chcace za wszelka cene cos przeforsowac.

27 maja 2022

Jak poprzednicy, szczerość. Lepiej dowiedzieć się wcześniej najtrudniejszej prawdy, niż żyć złudzeniami. Jest Pani aniołem, jak w moim wierszu.

4 października 2022

Gdy umysł przeslania mowę serca wtedy sięgam po przepowiednię. Maria zawsze daje więcej niż tylko prostą odpowiedź. Czasem odpowiedź z poziomu umysłu jest bojkotowana ale w głębi siebie każdy z nas wie, że jest prawidłowa. Trzeba tylko stanąć w zaufaniu i odwadze, aby podążyć za tą w 100% pewną wskazowką. Bardzo polecam takie rozwiązanie, gdy czuje się niepewność w fundamentalnych sprawach. Jak to dobrze, że możemy korzystać z tak czystego źródła ❤️

2 lutego 2023

Bardzo dziekuje za pomoc! Ta odpowiedz w pelni mi wystarcza. Dziekuje za dodanie tego "produktu" w sklepie

4 lutego 2023

Wystarczy jedno slowo a swiat potrafi sie zmienic.Dziekuje i polecam.

17 lutego 2023

Polecam!

24 lutego 2023

Dyskretnie, interesująco i ciepło. Polecam.

1 marca 2023

Bardzo dziękuję! Pani pomoc jest dla mnie największym darem!!!!

1 marca 2023

Pani Mario, dziękuję za wszystko! Wdzięczna za pomoc

3 marca 2023

Idealna forma wróżby. Jasna, krótka i pełna ciepła. dziękuję Pani Mario!!!

11 marca 2023

Jedno słowo w odpowiedzi a za każdym razem kiedy czytam odpowiedź na moje pytanie mam łzy szczęscia w oczach :) dziękuję Pani Mario ;*

16 marca 2023

Dziękuję!!!! Wróżba już się sprawdziła! Jest pani cudowna i najlepsza. Ukłony Aga

17 marca 2023

Pani Mario- nie wiem co napisać bo zwykłe dziękuję to jest stanowczo za mało aby wyrazić moją wdzięczność za pracę którą Pani dla mnie wykonuje a przede wszystkim cierpliwość gdyż nie należę do zbyt cierpliwych osób :) Dziękuję bardzo Pani Mario :] jestem wręcz zachwycona przepowiednią :) Moc z Panią, Pani Mario :)

23 marca 2023

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Marii, polecam wszystkim.

12 kwietnia 2023

Współpraca z Panią Marią to czysta przyjemność. Widać że dla Pani Marii każdy jest ważny- ja przekonałam się o tym już nie raz. Co do technicznych aspektów to również nie mam zastrzeżeń. W każdej chwili można sprawdzić status zamówienia- jak dla mnie jest super. Oby tak dalej. Moc z Panią Pani Mario

21 kwietnia 2023

Cieszę się, że mogłem się Pani poradzić.

19 lipca 2023

Mario zawsze mówisz nam, że odpowiedź jest w Tobie dlatego też nigdy nie spodziewałam się, że dojdę do konieczności zwrócenia się do Ciebie o rytuał TAK/NIE. Jednak stało się...skorzystałam z Twojej pomocy, bo doszłam do tak takiej sytuacji, w której serce podzieliło się na pół i mówiło dwoma głosami i do tego umysł podpowiadał swoje rozwiązanie. Sytuacja dotyczyła rozstania z moim partnerem. Niby wiedziałam, że nie jestem przy nim szczęśliwa, niby wiedziałam, że nie dba o nasz związek, nie szanuje moich próśb z serca , czułam że zaczynam coraz częściej chorować i to wszystko idzie w złą stronę. Coś jednak trzymało mnie przy nim. Rozpracowywałam różne programy, przychodziła nowa świadomość a jednak nie potrafiłam powiedzieć STOP. Odpowiedź rytuału w pierwszym momencie zszokowała mnie, bo mówiła o konieczności rozstania się. Dziękuję Ci Mario, że byłaś wtedy przy mnie. Wspierałaś i byłaś, a nawet powiedziałaś coś więcej o tej sytuacji - choć wcale nie musiałaś. Czułam 100% pewność, że ten rytuał został przeprowadzony z najwyższą dokładnością, czułością i zaangażowaniem. Choć było to trudne powiedziałam STOP. Minęły już dwa tygodnie i okazało się, że moje życie wygląda TERAZ dużo...lepiej. Objawy ciała ustąpiły, czuję się lekko - tak jakby ciężar spadł. Poprawiły sie zdolności jak my to mówimy ,,nadprzyrodzone", jestem inną Ja - ta którą nie mogła być bo byłam ciągle blokowana i zabierano mi moją energię życiową. Dlatego też Najdroższa Mario DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ za to, że byłaś i wspierałaś mnie. Dziękuję za zaufanie do Ciebie i Sił Wyższych. Ono rodziło się z każdą spędzaną z Tobą minuta - a było już ich wiele, wiele. Ten rytuał jasnowidzenia okazał się być mi bardzo ale to bardzo pomocny i choć umysł chciał mnie odwieść od skorzystania z niego, to jednak dusza tego potrzebowała. Na tym etapie, na którym byłam wtedy potrzebowałam wsparcia i całe moje serce cieszy się, że był ktoś, komu mogłam zaufać w 100%. Przesyłam Ci Kochana wielkie wyrazy wdzięczności. To zdarzenie było przełomowe i na pewno zapamiętam je do końca życia. Całuję

23 sierpnia 2023

Szanowna Pani Mario, Nie sposób wyrazić mojego zachwytu po konsultacji. Zadając jedno, kluczowe pytanie, otrzymałem odpowiedź w postaci TAK lub NIE, co pozwoliło mi szybko zrozumieć, w którą stronę podążać. To niesamowite, jak Pani Bucardi potrafi uchwycić istotę pytania i dostarczyć klarownej odpowiedzi, pomijając wszelką zbędną analizę. Jej dar jest naprawdę fenomenalny, a ja jestem głęboko wdzięczny za to, że miałem okazję z niego skorzystać. Z poważaniem, Tomasz

23 sierpnia 2023

Zadając jej tylko jedno pytanie, otrzymałam natychmiastową odpowiedź w formie TAK lub NIE. Dzięki Pani Bucardi mogłam podjąć ważną decyzję, zyskując pewność co do przyszłości. To niewiarygodne, jakie umiejętności posiada ta jasnowidzka wizjonerka. Polecam jej usługi z całego serca!

30 sierpnia 2023

Dziękuję Ci Mario za pomoc, za taką szybką odpowiedz wiem, że masz bardzo dużo pracy ale chyba mój anioł skierował mnie do Ciebie! BARDZO SIĘ CIESZĘ !. Masz ogromną wiedzę i dar poza tym Jesteś przepiękną kobietą /dziekuję ci za ceremonie , za książkę, za odpowiedzi na moje pytania oraz Ochronę, wsparcie i ryt. wiesz jaki :) Dzieje się teraz bardzo dużo czuję, że walka trwa lecz wiem, że ktoś z góry widzi i czuje, że dobro zawsze zwycięży.. Ceremonie mnie uspokajają i pozwala to wiecej zrozumieć Dlaczego ..ymm odezwę się w krótce.

30 sierpnia 2023

Dziękuję Ci za Twoją przepowiednie dla mnie.Tak zależało mi na tym aby mieć pewność i znać prawdę. Dziękuję Ci za prezent

22 września 2023

Dziękuję za spokój, który daje ta wspaniała przepowiednią. Korzystam kolejny raz i również tym razem bardzo mi pomogła. Mario dziękuje:)

1 listopada 2023

Z całego serca dziękuje za odpowiedź. Bardzo precyzyjne odpowiedzi.❤️❤️❤️❤️❤️❤️

29 lutego 2024

Dziękuje za to ,ze za kazdym razem mogę dowiedzieć się co powinienem wybrać albo jaką drogą pójść :)

29 lutego 2024

Ta przepowiednia jest dla tych ,którzy chcą dowiedzieć się jak powinni zareagowac w danej sprawie lub co wybrać .

6 marca 2024

Mario jesteś moją mistrzynią, dziękuję za to,że Cię spotkałam:))

19 marca 2024

Bardzo dziękuję za przepowiednie.

19 marca 2024

Dziekuję za przepowiednie. Uwielbiam je. Dziekuję także za prezent.

23 marca 2024

Polecam pomoc Marii całym sercem

24 kwietnia 2024

Cudna przepowiednia zawsze się sprawdza polecam!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl