Nowości
Nowości

Jasnowidzenie - co jest Twoim powołaniem celem Twojego życia - pisemnie przez email

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 844,00 zł 1844.00
ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: jasnowidzenie powolanie email
Pin It

Opis

EMAIL - Przepowiednia oparta na jasnowidzeniu -

Co jest Twoim powołaniem, po co jesteś tutaj i teraz.

Co jest celem Twojego życia tutaj na Ziemi.

 

Odkrycie własnego powołania jest najważniejszą rzeczą w naszym życiu i nie należy tego odkładać na później.

Ta przepowiednia poprowadzi Cię w głąb Twojego istnienia, ukazując co jest ważne a co nie, na czym należy się skupić, a co odrzucić.

Co wybrać, a co pominąć, by cieszyć się każdą chwilą i realizować się każdego dnia.

Przy zamówieniu przepowiedni, proszę w notatkach do zamówienia lub przez stronę kontaktu, napisz mi Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia.

Możesz zadać 1 pytanie dodatkowo. Jeśli masz więcej pytań - każde kolejne 23 zł.

Przepowiednię otrzymujesz pisemnie, przez email.

Zawiera ona od 10 do 30 stron A4.

Realizacja 10-30 dni.

Bardzo skoplikowana przepowiednia do której wykonuję kilka, kilkanaście sesji, by uzyskać przesłania, stad tak długi termin realizacji.

Dlaczego za moją pomoc należy wysłać wymianę? 

Przygotowanie przepowiedni, talizmanu, prace magiczne wymagają czasu, poświęcenia uwagi i energii. W czasie, gdy uzyskuję dla Ciebie przesłania anielskie, Siły Wyższej nie mogę robić innych rzeczy, mój czas w pełni przeznaczam tylko dla Ciebie. Czas i energię życiową, by przyjąć przekazy, a następnie je opisać, a także materiały, zioła, dodatki, które także muszę wcześniej zebrać, przygotować, a potem zużyć w czasie wizji czy sesji magicznej. Dlatego konieczna jest wymiana - rekompensata w formie pieniężnej, która także jest energią, ponieważ by zdobyć pieniądze Ty musisz poświęcić swój czas i energię. W ten sposób występuje równowaga ofiarujesz Twój czas i energię za mój. Wszelkie wróżby, prace za darmo są dysharmonią i są nienaturalne, mają także negatywne skutki dla obu stron.

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat mojej pracy?

Moja praca energetyczno-magiczna bazuje na kontakcie z Siłami anielskimi Światła. Do każdej przepowiedni przygotowuje mój gabinet i moją osobę - oczyszczanie, energetyzowanie, by uzyskać czyste i idealne odpowiedzi Sił Wyższych. W mojej pracy nie ma pośpiechu czy zakłóceń, gdyż wiem, że to ogromna odpowiedzialność, by w pełni przekazać przesłania, które posłużą Ci za rady i wskazówki na dalszej drodze.

 

Ta przepowiednia jest 100 % przekazem Siły Wyższej, jeśli pragniesz mojej rady osobistej - zamów analizę w kategorii - Termin u Marii Bucardi.

 

Tutaj uzyskasz przesłania anielskie i zapisy z Księgi życia - nie mam żadnego wpływu na to, co jest zapisane w Twojej przyszłości, wiedz jednak, że znając Twoją przyszłość, zawsze możesz na nią wpłynąć poprzez myśli, działania czy prace magiczne, by ją zmienić, jeśli to, co zapisane Ci nie odpowiada i nie chcesz, by to się wydarzyło. Przepowiednia ukazuje to, co jest aktualnie oraz to, co się wydarzy, jeśli nic nie zmienisz.

 

Zanim zamówisz wróżbę zerknij na moje strony, do moich filmów - wówczas odczujesz czy jestem dla Ciebie tą właściwą osoba czy coś Cię do mnie przyciąga.

 

Przepowiednie to dla mnie niezwykła odpowiedzialność i praca energetyczna. Zanim opisuję przekaz zawsze sprawdzam czy zadając pytania krzyżowe otrzymuję tę samą informację. Dopiero gdy jestem przekazu w 100% pewna - wchodzi on w skład przepowiedni.

 

Pracuję w pozytywnym energetycznie miejscu, w moim gabinecie, oczyszczonym, pełnym pozytywnych wibracji, gdyż wiem, że moje otoczenie ma wpływ na jasnowidzenie oraz jakość uzyskanych przekazów.

 

Nie pracuję na żadnych czatach ezoterycznych, nie pracuję przez telefonie, gdyż wiem, że przepowiadanie przyszłości wymaga spokoju, skupienia i energii - tego nie można robić w pośpiechu czy w towarzystwie telefonu czy komputera. Wszystkie przekazy uzyskuję w ciszy mojego gabinetu, zapisuję je w mojej magicznej księdze, a potem przechodzę do tzw. "biura" i przepisuję wszystko na czysto już na komputerze. Jasnowidzenie to subtelna wibracja, która wymaga stanu tzw. Alfa - specyficznego opuszczenia własnego ciała i myśli i pozytywnych energii - nie można tego osiągnąć w towarzystwie urządzeń elektrycznych.

 

Po każdym moim kliencie oczyszczam moje ciało i gabinet, by zachować czystość energetyczną.

o Marii Bucardi

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

✦ ✦ ✦ Pliki do pobrania ✦ ✦ ✦ Wyjaśnienia od Marii Bucardi ✦ ✦ ✦:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (26)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

14 lutego 2016

Droga Mario, jak zawsze przepowiednia wprawia w zachwyt i trescia i forma. Dziekuje za pomoc. Pani wierna fanka :-)

2 marca 2016

Kochana Mario, z całego serca dziękuję, to jest piękne co dla mnie zrobiłaś… Mam w sobie ostatnio dużą tkliwość, wrażliwość, no popłakałam się, ale są to łzy szczęścia… Jesteś przepięknym Aniołem, przytulam Ciebie z wielką miłością,

11 marca 2016

Kochana Mario, z całego serca dziękuję za przepiękną modlitwę, zatapiam się w Nią i płynę. Spotkania z Archaniołem Jofielem są dla mnie magiczne, pełne miłości, piękna, czułości… Jestem szczęśliwa Kochana,(...)Twoja przepowiednia była dla mnie naprawdę ważna, wiele zrozumiałam i odważnie kroczę dalej… Jestes Cudownością!!! (...) Przesyłam ogrom miłości,

28 listopada 2016

Najdroższa Mario, Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję za czas i wysiłek jakie włożyłaś w tę przepowiednię. Przyznam Ci się, że bardzo się wzruszyłam czytając ją. W życiu nie sądziłam, że celem mojej duszy może być coś tak pięknego. Ja sama z moją duszą jeszcze nie nawiązałam kontaktu, ale trochę podejrzewam ją, że jest jedną z tych -starszych-, skoro wybrała sobie takie powołanie. Jest ono naprawdę wyjątkowe i mam tylko nadzieję, że uda mi się je wypełnić smile

27 października 2017

Długo zastanawiałam się nad zakupem przepowiedni dla mnie. Przyznam, że początkowo cena mnie zniechęcała. Jednak się zdecydowałam. Moja przepowiednia miała 17 stron. Jest piękna. Czytając ją wruszyłam się. Bo to rzeczywiście jest tak, że ma się jakieś przypuszcenia i ta przepowiednia wszystko potwierdza. Marysia cokolwiek robi, robi to z milością i też z prostotą. Dodatkowe pytania były zbędne. Teraz jestem spokojna, bo znam swoją drogę i cel.

30 października 2018

Droga Mario, Przede wszystkim dziekuje bardzo za dotarcie do mojej Duszy, i opowiedzenie mi, co w Niej gra :-) Dlugo na ten moment czekalam, prosilam Wszechswiat zeby to moje wieloletnie zyczenie sie spelnilo - az nadszedl ten czas - w sumie to szybciej, niz sie spodziewalam (nie sadzilam bowiem, ze Twoje prace jasnowidzenia znowu beda dostepne). Jestem zaskoczona prostota mego powolania - a jednoczesnie - tak dalekiej drogi, (jak sie zdawac by moglo) do TAKIEGO celu.(...) Twoja Przepowiednia przyniosla mi ulge i spokoj; wydaje mi sie latwiej mi teraz bedzie "wyluzowac", nie trzymac swojego ciala w napieciu, a mysli w ciaglym "co bedzie, czy dam rade, jak to zrobie", itd. W zaufaniu tkwi odpowiedz na wiele karmicznych prob.... Dziekuje bardzo Mario :-)

31 grudnia 2018

Dziękuję Ci, że kolejny rok byłaś ze mną. Udzielałaś wsparcia, byłaś zrozumieniem i siłą. Z mocą dobrej energii, Twoja Edyta

20 listopada 2019

Mario, To co robisz jest cudowne, Twoja energia i dobro od Ciebie płynące jest nieocenione w rozwoju duchowości.

12 lutego 2020

Droga Mario, Twoja przepowiednia była piękna i ważna dla mnie. Nie sądziłem że taki jest cel mojej duszy. Po tej przepowiedni wiele z wcześniejszych działań i zachowań nabrało innego, większego sensu. Nie do końca ją chyba jeszcze wykorzystałem, ale staram się . Wracam co jakiś czas do niej znajdując nowe wątki i informacje, których wcześniej nie widziałem. Dziękuję także za odpowiedzi na pytania, które zadałem już po jej otrzymaniu . To także bardzo ważne dla mnie. Dzięki Tobie poruszam się szybciej na ścieżce wiodącej do rozwoju duszy i poznania. Jesteś Światełkiem na tej drodze. Dziękuję.

7 sierpnia 2020

Dłuższy czas zbierałem się do tej przepowiedni ale wiedziałem,ze musze ją otrzymać od Marii. I gdyjuż ją otrzymałem po dłuższych zamysłach,to kilka rzeczy potwierdziło się,które przypuszczałem i czułem w sobie. Natomiast sporo tez było takich rzeczy,które nie przypuszczałem kompletnie,że mogą być moim głównym powołaniem, a jednak tak sie stało,że są. Ta przepowiednia dała mi rozpoznanie co potrzebuje do wypełnienia mojego powołania i jakimi drogami się kierować. Bardzo za nią dziękuje najdroższa Mario :)

9 grudnia 2021

Kochana Mario, jestem bardzo wdzięczna za przepowiednie,która rozświetliła moje życie. Za każdym razem gdy wracam do niej zauważam więcej szczegółów i mam spokojne serce,bo teraz wiem jak dalej iść ❤. Dziękuję Mario drogi Aniele że pojawiłaś się na mojej drodze :)

13 listopada 2022

Piękna praca z zadziwiającym wynikiem. Niezwykle pomocna przepowiednia.

2 lutego 2023

Kochana Pani Mario, jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc. Wróżba zrobiła na mnie wrażenie. Jest Pani niezwykła, chciałabym poznać Panią osobiście Pani Mario

4 lutego 2023

Przepowiednia obszerna, jasna i budujaca. Nie mam zastrzezen! Bylo warto wydac ta sume :-) Pierwszy raz otrzymalam taka wrozbe.

11 lutego 2023

Powiem tak! Mój kontakt z Marią odmienił moje życie, ja nie tylko skorzystałem z przepowiedni, ale z innych dostępnych u Marii porad. Co do przepowiedni, to muszę trochę poczekać na rozwój wypadków, ale to co otrzymałem od Marii wcześniej to 100 procent prawda!!! Jeszcze jakieś parę tygodni temu nie wierzyłem w takie rzeczy, teraz jestem innym człowiekiem. Na tym świecie możliwe jest wszystko, wszystko to w co szczerze wierzymy. Maria jest naprawdę niesamowita.

17 lutego 2023

Bardzo dużo ciekawych informacji! Piękne zdjęcia! Dziękuję

24 lutego 2023

Kupiłam przepowiednie plus 2 odpowiedzi. Wspaniały kontakt, miłe podejście, ciepło i zrozumienie. Wróżka doświadczona. Polecam dla innych.

1 marca 2023

Było warto! Wróżba wyjątkowa jak sama twórczyni :-)

3 marca 2023

Droga Pani Mario, jestem szczęśliwa, że panią spotkałam. Teraz już wiem gdzie moje miejsce i co dalej. Moja wdzięczność dla pani nie zna granic. jeszcze raz dziękuję!!!

11 marca 2023

Jestem mile zaskoczona! Wróżba wyjątkowa, jasna. Gorąco polecam Panią Bucardi

16 marca 2023

Dziś dostałam przepowiednie. Muszę przyznać, ze otworzyłaś mi oczy. Teraz wszystko jasne!!!

17 marca 2023

Bardzo dziękuję za obszerną wróżbę. Jestem zadowolona i polecam.

23 marca 2023

Niesamowita wróżba!!!! Bardzo dziękuje za cenne rady!!!!

12 kwietnia 2023

Kochana wróżko Bucardi, to był mój pierwszy kontakt z panią i wiem, ze to początek długiej drogi. Jestem pani niezmiernie wdzięczna za wróżbę, tak czysta, jasna i pełna dobra jak pani!!!! Mam jeszcze kilka innych pytań ale z tym zgłoszę się początkiem Maja. Dziękuje dziękuje dziękuje!!!!!

21 kwietnia 2023

Niewątpliwie warto - poszukującym polecam w pełni. Dziękuję Mario raz jeszcze.

24 maja 2023

Gorąco polecam od razu człowiek otwiera oczy po co tu jest ….. Według mnie obowiązkowe dla dzieci ,aby od samego początku pomóc im na ścieżce życia…. Pamiętam jak spotkałem istoty o innych wibracjach niż tu panujące na ziemi (oczywiście w medytacji), z innego układu planetarnego i tam właśnie jak miała do nich dołączyć nowa dusza dobrze wiedzieli z czym do nich przychodzi dzięki temu od samego początku było wsparcie. U Marii z przepowiednią jest podobnie wykroczyła dużo ponad czas obowiązujący i wiedzę ogólnie przyjętą , chociaż podany w bardzo zrozumiały sposób do tego czasu w którym się poruszamy ;) P O L E C A M !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl