Nowości
Nowości

MIŁOŚĆ - 30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela - energie anielskie dla sfery miłości i związku

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 311,00 zł 4311.00
ilość szt.
Zyskujesz 129 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.99893
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: rytuał miłosny - 30 dniowy
Pin It

Opis

 

RYTUAŁ MIŁOSNY ARCHANIOŁA HANIELA

 

ENERGIE ANIELSKIE DLA SFERY MIŁOŚCI I ZWIĄZKU

 

Czas rytuału 30 dni 

 

 

Rytuał anielski dla każdej osoby, niezależnie od wyznania, trwa aż pełne 30 dni, oznacza 1 sesję dziennie, by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie miłości i związku. 

 

Pomoc Archanioła Haniela

  • by znaleźć miłość i naszą drugą połowę
  • by odnowić uczucie w związku, małżeństwie
  • by odzyskać ukochaną osobę
  • by usunąć zdradę i osoby trzecie
  • by znaleźć prawdziwą miłość
  • by anulować dług karmiczny w sferze miłości, który powstał w wyniku błędnych decyzji w poprzednich inkarnacjach (poprzednie życie)
  • by pokochać siebie
  • by miłość była dobra i trwała
  • by usunąć wszelkie złe i negatywne energie ze sfery miłosnej

 

Rytuał by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. 

 

RYTUAŁY ANIELSKIE

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej, by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne, by je przywołać i aktywować ich pomoc. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii.

Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

 

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Korzystając z mojej pomocy masz gwarancję, że w pełni angażuję się w każdą sesję magiczną, prowadzę ją w wyznaczonym czasie tylko dla Ciebie, wykorzystuję wiedzę, przy pomocy której przez ok. 10 lat mojej pracy, połączyłam już ponad 3.400 par (dane na rok 2011). Gwarantuję pełną dyskrecję, kontakt oraz zaangażowanie. Jeśli po zakupieniu rytuału i wysłaniu do mnie Twoich danych przeanalizuję sytuację i stwierdzę, że jest ona beznadziejna i nie mogę Ci pomóc, otrzymasz całą opłaconą kwotę do 7 dni z powrotem.

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

Nasz kontakt objęty jest pełną dyskrecja, przez co czujesz komfort, wiesz, ze tylko Ty i ja wiemy, co się wydarzyło, co się wydarzy.

Przed rozpoczęciem prac (po zamówieniu i opłaceniu zamówienia) masz ze mną kontakt (opisuje na listy raz na 2-4 dni), odpowiadam także na Twoje pytania, jeśli coś jest niejasne. Gdy termin rytuału zostanie ustalony i przez Ciebie potwierdzony e-mailowo rozpoczynam przygotowania do wykonania pracy. W tym czasie także mogę jeszcze coś wyjaśnić, gdyby była taka potrzeba. Wykonuję rytuał w wyznaczonym terminie, jeśli z przyczyn wyższych rytuał nie zostałby wykonany, informuję Cię o tym i ustalamy nowy termin. Po wykonanej pracy możesz naturalnie zapytać o to, jak się zachować, co mówią Siły Wyższe. 

W czasie prac oraz do 30 dni po ich zakończeniu NIE należy pytać o przyszłość - energie są w ruchu i odczytanie przyszłości jest niemożliwe. Dopiero po 30 dniu od zakończenia prac można korzystać z tzw. wróżby.

W czasie naszych prac otaczam Cię pełną opieką i ochroną, jesteś bezpieczna/-y, praca magiczna leży na moich barkach, to ja ponoszę za nią pełną odpowiedzialność, nie ma ona dla Ciebie żadnych negatywnych skutków. Sesje magiczne, które prowadzę bazują tylko na ceremonialnej białej magii anielskiej! Nie prowadzę żadnych rytuałów czarnej magii. Zamawiając rytuał u mnie, masz pewność, że energia jest czysta, pozytywna. Nie prowadzę żadnych rytuałów krzywdzących inne istoty. Sama jestem zaangażowaną weganką, która szanuje inne istnienia i walczy w ich obronie.

W czasie prac w pełni angażuje się w każdą sesje magiczna, a Ty często odczuwasz to poprzez dobre samopoczucie, ciepło, piękny zapach, tak objawia się energia anielska. Masz pewność, że prace prowadzone są w wyznaczonym terminie, przez wyznaczony okres czasu i w tym samym czasie tylko i wyłącznie dla Ciebie. Wiesz, kim jestem, możesz widzieć mnie (filmy), słuchać, kontaktować się ze mną.

 

  \

 

CO OBEJMUJE RYTUAŁ

- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał. Jeśli nie zdecyduję się wykonać rytuały z przyczyn np. organizacyjnych - wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, ze nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wyglada podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiązań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.

- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne oczyszczam Twoją sferę miłosną. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby. Dopiero po usunięciu ciemnych energii można rozpocząć właściwą pracę magiczną. 

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji  - 30 dni.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału  - Rytuał trwa pełne 30 dni!!!

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jeśli takie otrzymam - będzie zawierała także przesłania anielskie względem Twojej sfery miłosnej.

 

HARMONOGRAM, CZYLI JAK CAŁOŚĆ WYGLĄDA

Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła dopasować prace magiczne. Jeśli któreś z pytań nie dotyczy Twojej sytuacji lub nie chcesz na nie odpowiadać, bardzo proszę je pominąć. Jeśli to możliwe, to w liście z odpowiedziami nie usuwaj moich pytań — tak, by Twoje odpowiedzi były pod tekstem moich pytań — to bardzo ułatwi mi analizę.

Odpowiedz tylko na pytania, które dotyczą Twojej sytuacji osobistej, a jeśli rytuał ma uzdrowić związek, także na pytania, które dotyczą Twojej ukochanej osoby i Waszej wzajemnej relacji.

Pytania:

1. Twoje imię i nazwisko.

2. Twoja data urodzenia.

3. Miasto, w którym aktualnie mieszkasz.

4. Twoje miejsce urodzenia (miasto).

5. Imię i nazwisko osoby, którą kochasz

6. Data urodzenia osoby, którą kochasz.

7. Aktualne miejsce pobytu osoby, którą kochasz.

8. Miasto urodzenia osoby, którą kochasz.

 

To podstawowe informacje, które pozwolą mi ustalić m.in. Ascendent i descendent oraz inne ważne szczegóły z punktu widzenia magii.

 

Zdjęcie: Jeśli masz Wasze zdjęcie wspólnie lub osobno, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie mi bardzo pomocne w trakcie analizy, a także w trakcie prac magicznych.

 

9. Kiedy się poznaliście?

10. W jakim mieście się poznaliście?

11. Jak długo trwał Wasz związek?

12. Kiedy nastąpiło rozstanie?

13. Dlaczego doszło do rozstania (opis)?

14. Czy mieliście wspólne plany (marzenia)? Jakie?

15. Twoje hobby.

16. Hobby osoby, którą kochasz.

17. Czy były między Wami nieporozumienia? Jakie?

18. Czy zdradził(e)aś tą osobę z inną?

19. Czy Twoja ukochana osoba Cię zdradziła?

20. Czy opowiadał(e)aś o problemach w związku Twojej przyjaciółce lub rodzinie?

21. Czy osoby znajome wtrącały się w Wasz związek? Jeśli tak, co mówiły lub robiły?

22. Czy Twoja ukochana osoba jest w tej chwili w innym związku?

23. Czy znasz osobę z którą jest w tej chwili w związku? Co wiesz o tej osobie?

24. Czy korzystał(e)aś z pomocy innego maga lub wróżki w tej sprawie?

25. Jeśli tak, proszę opisz mi, jak najwięcej szczegółów. Przeprowadzone rytuały, wróżby i inne. Najlepiej zamieść kopie korespondencji. To bardzo ważne.

26. Czy robił(e)aś jakieś rytuały w tej sprawie na własną rękę? Jeśli tak, jakie?

27. Czy masz w tej chwili kontakt z Twoja ukochana osoba?

28. Jak zachowuje się Twoja ukochana osoba względem Ciebie w tej chwili?

29. Czy Wasze byle życie seksualne możesz określić jako udane (zadowalające)?

30. Twoja praca zawodowa w trakcie związku. Proszę o opis.

31. Sytuacja zawodowa i praca osoby, którą kochasz w trakcie trwania związku.

32. Dzieci: czy Ty masz dzieci ?

33. Czy Twoja ukochana osoba ma dzieci?

34. Jeśli osoba wróci, dasz rade jej wybaczyć potknięcia i zacząć Wasze życie na nowo?

  

  

 

KOLEJNOŚĆ ZDARZEŃ

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Teraz w zupełnym spokoju sprawdź wysokość wymiany DODATKOWEJ - czyli ile pieniążków należy wysłać do mnie za ten rytuał. W zależności od sytuacji Siły Wyższe wiedzą czy wystarczy wymiana podana tutaj na stronie czy też należy wysłać coś dodatkowo, gdyż moja praca będzie wymagała jakiś szczególnych dodatkowych działań - szczegóły znajdziesz tutaj na stronie 

4. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

5. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

6. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

7. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

8. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

9. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

10. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

11. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

12. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

13. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają.

 

Jeśli masz ochotę i czas, możesz zajrzeć na moje blogi czy na Facebook i inne media społecznościowe, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace. 

 

 

 

SUKCES W TWOICH DŁONIACH

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energia, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energii życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiązania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Decydując się na rytuał wiesz, że Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

 

 

ANALIZA PROBLEMU PRZED ROZPOCZĘCIEM

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

 

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI

W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

 

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO

Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

 

PYTANIA

Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

 

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY

W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.  

PRACA MAGICZNA

Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

 

TYLKO BIAŁA MAGIA I POZYTYWNE ENERGIE

Stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

 

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

 

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

 

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ W CZASIE NASZYCH WSPÓLNYCH PRAC MAGICZNYCH

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!

 

 

W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH

 

W sytuacjach bardzo trudnych w których wiesz, że Twoje problemy są niezwykle ciężkie i wyjątkowe - proszę zapytaj Twojego Anioła Stróża czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową, jak to zrobić...

Gdy czujesz, że Twoja sytuacja jest trudna, że będzie konieczne aktywowanie bardzo silnych energii, że muszę oddać ze mnie o wiele więcej energii, niż normalnie - to należy zapytać Anioła o wymianę dodatkową. Tylko Ty to odczuwasz i jeśli tak jest  - to zapytaj by mieć pewność.

Najpierw przygotuj 3 karteczki. Na jednej napisz: TAK, na drugiej NIE, na trzeciej ZAPYTAJ JESZCZE RAZ. Zapal świecę i Twoimi własnymi słowami przywołaj na głos lub w myślach Twojego Anioła Stróża, czyli siłę opiekuńczą. Zapytaj czy powinnaś/powinieneś wysłać wymianę dodatkową za ten rytuał. Potem jeśli jesteś osobą praworęczną, to lewą ręką a jeśli leworęczną to prawą - przy zamkniętych oczach mieszasz karteczki i losujesz jedną z nich, zazwyczaj jest ona cieplejsza.

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to należy sprawdzić ile wymiany dosłać dodatkowo.

Znów przygotuj kilkanaście - minimum 10 do 30 sztuk - białych małych karteczek (wszystkie wyglądają tak samo). Teraz zamknij drzwi do pokoju by nikt Ci nie przeszkadzał i zapal białą świecę. Następnie zamknij oczy i przywołaj w myślach siły Światła, pomyśl o słońcu, jego cieple, wietrze, żywiołach - to są siły Światła. Teraz poproś własnymi słowami o wskazówki jakie kwoty napisać na kartce. Na każdej kartce napisz inna kwotę, która przyjdzie Ci na myśl i którą jesteś w stanie i chcesz ofiarować w ramach wymiany dodatkowej za ten rytuał. Czyli na kartce 1 piszesz jedna kwotę a na kartce drugiej zupełnie inna kwotę i tak wypełniasz różnymi kwotami wszystkie karteczki. Pozostawiasz tylko 3 kartki puste. Co zrobić z tymi trzeba pustymi karteczkami?

Na pierwszej pustej kartce piszesz - “źle zadane pytanie”, na drugiej - “zapytaj później w innym terminie”, na trzeciej - “inna kwota, niż te napisane”. Jeśli w czasie losowania wylosujesz np. trzecia, to należy wyrzucić wszystkie kartki i stworzyć całość na nowo z innymi kwotami. Jeśli wylosujesz “zle zadane pytanie” to trzeba zapytać nieco inaczej.

Teraz kładziesz kartki tak, by nie widzieć napisów. Znów przywołujesz żywioły, siły Natury, Światła i prosisz o wskazówkę i pomoc i podanie kwoty wymiany. Możesz użyć słów “O siły Światła proszę podajcie mi wysokość wymiany dodatkowej, jaka mam zaproponować Marii Bucardi za pomoc w tym rytuale”, możesz także zapytać inaczej, własnymi słowami. Teraz jedna ręką tzw. biorącą: osoby praworęczne - lewa a leworęczne - losują prawa. Mieszasz kartki przy zamkniętych oczach i losujesz 1 z nich. Często czuć taką kartkę tak, jakby była cieplejsza niż inne.

Teraz masz pewność czy dosłać wymianę ze szczerego serca czy też nie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest niejasne, to po prostu zapytaj :-)

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (34)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

19 marca 2016

Kochana Marysiu, nie zrobiłam tego jeszcze a naprawdę jestem Ci tysiąckrotnie wdzięczna i uważam, że nie ma na swiecie cudwoniejszej istoty niż Ty. Zaczęły się speniać moje marzenia.Nie wiem jak mogę Ci podziekować, jeśli jest coś cokolwiek co mogłabym dla Ciebie zrobić, zrobię to z największą przyjemnoscią. Buziaki Najwspanialsza Czarodziejko na świecie.

15 czerwca 2016

NIE WIEM JAK TO MOZLIWE JESTES WIELKA !!!

26 maja 2017

Pani Mario przepraszam ze dopiero teraz się odzywam. Ale nie mogłam się zebrac a miałam napisac czy jest lepiej. Pani MArio z moim obecnych chłopakiem jest cudownie. Wydarzyło się wszystko to, co dowiedziała się Pani mojej sprawie od Aniołów!!!! Gdy zamówiłam u Pani rytuał, mówiła Paniz e Anioły Pani przekazały ze poznam kogos kto kto będzie do mnie bardziej pasowal. I tak się stało. Jest idelanie, nigdy nie byłam bardziej szcześliwa w miłości. I wszystko wydarzyło się tak po prostu, Jak za pomoca czarodziejskiej różdżki. Jeśli chodzi o problemy w sprawie zadowoej to ustały i sytuacja się poprawia. Pani MArio nawet nie wiem jak Pani dziękować. Żadne słowa nie opiszą mojej wdzięczności za anulowanie długu. Dzieki tym wszystkim rytuałom odnalazłam miłość mojego życia i spełnienie w miłości. To niesamowite ze wydarzyło się wszystko to co przepowiedziały Anioły. Jeszcze raz dziekuje za wszystko !

11 czerwca 2019

Duet Archanioł Haniel i Maria są nie do pokonania! Rytuał miłości działa bardzo silnie. Dziękuję za wszystko co się wydarzyło.

6 czerwca 2020

Otrzymalam wiecej, niz moglabym oczekiwac. Pomoc skuteczna, Pani Maria jest bardzo ciepla, kazdy z nia kontakt to jakby doznac czegos anielskiego. Profesjonalizm w kazdym calu.

6 czerwca 2020

rytual skuteczny, bardz dziekuje za profesjonalna pomoc. pozdrawiam monika

6 czerwca 2020

Droga Mario, sympatie do Ciebie poczułam i wiem ze mnie wybawilas i uchronilas przed tym co mnie czekalo :) dziekuje z całego serca za wszystko.

6 czerwca 2020

dziekuje za pomoc, rytual juz dziala. pozdrawiam

6 czerwca 2020

Droga Pani Mario, dziękuję za pomoc i cierpliwość do mnie. Rytuał właśnie zaczął działać, jestem niesamowicie szczęśliwa. dziękuję to chyba za mało. Wysłałam dzić datek na dalszy rozwóój magicznej oazy bo to, co Pani robi dla Ziemi to jest rówmie niesamowite.

6 czerwca 2020

Nie przestawajcie wierzyc bo magia na prawde dziala. Rytual Pani Marii uratowal moj zwiazek. dziekuje i pozdrawiam.

6 czerwca 2020

Dziekuje pani Mario za skuteczny rytual i piekny talizman. pozdrawiam

6 czerwca 2020

Dziekuje pani Mario za skuteczny rytual i piekny talizman. pozdrawiam

6 czerwca 2020

Moja Ukochana Mario, tak bardzo mi pomagasz. Rozświetlasz świat naokół. Dziękuję Ci całym sercem i całą duszą.

6 czerwca 2020

bardzo dziekuje za skiteczny rytual Pani Mario. pozdrawiam robert

6 czerwca 2020

Minęły 2 tygodnie od rozpoczęcia rytuału mój ukochany zerwał z partnerką, która stała na przeszkodzie naszej miłości. To decydujący krok byśmy mogli być razem. dodam, że ich związek to była udrąka dla obu, trzymali się wzajemnie bo co ludzie powiedzą. dla mnie to znak.

6 czerwca 2020

Witam, jestem bardzo zadowolona z uzyskanej pomocy. Pani Bucardi dziala profesjonalnie i od pierwszego kontaktu do ostatniego listu czulam sie otoczona opieka. za rytual moglam zaplacic ratalnie co w mojej sytuacji bylo koniecznoscia. ciesze sie, ze Pani Maria zaufala mi i zgodzila sie na raty. Pozdrawiam

6 czerwca 2020

Rytuał skuteczny. Otrzymałam to czego chciałam, dziekuje

6 czerwca 2020

Zamawialam dwa rytualy milosny i jden finansowy. Wydaje mi sie ze wlasnie energie zaczely sie aktywawac. Dostalam wspaniala propozycje i pozyczke. Rytualy milosne na dwoch roznych partnerow takze dzialaja - jeden sie odezwal z checia powrotu, z drugim sie spotykam. teraz musze wybrac. pozdrawiam pania marie i dziekuje za pomoc

6 czerwca 2020

Kupilam Rytual Archaniola Haniela u Marii Bucardi oraz wrozbe. Jestem zadowolona i serdecznie polecam osobom, ktore szukaja skutecznej i fachowej pomocy magicznej. Pani Maria uratowala moje malzenstwo i pomogla mi podjac wazne decyzje. Poczatkowo wahalam sie wydac tyle pieniedzy jednak teraz wiem ze bylo warto.

6 czerwca 2020

POMOC SKUTECZNA. Magia przyniosla oczekiwane zmiany. Jedyny minus to slaby kontakt z Pania Maria. Osobiscie mialam tysiac pytan i zawsze musialam bardzo dlugo czekac na odpowiedz. Co jednak warte jest wybaczenia, jesli magia przyniosla oczekiwany skutek. pozdrawiam

6 czerwca 2020

Rytuał działa, w moim życiu pojawiła się osoba z marzeń. Nie wykorzystałam szansy, ale to raczej moja wina. Polecam i zwracam uwagę, że o miłość, która się pojawia, trzeba zadbać!

6 czerwca 2020

DZIEKUJE RYTUAL SKUTECZNY! Polecam kazdej osobie ktora jak ja wczesniej jest w potrzebie milosnej.

6 czerwca 2020

dziekuje za piekny rytual i pani magiczna moc anielskie swiatlo. kupilam jeszcze talizman i czekam z niecierpliwoscia na paczuszke. Pozdrawiam

6 czerwca 2020

niezwykla osoba, niezwykly rytual, bardzo mi pani pomogla pani Mario. wdzieczna za okazane serce

6 czerwca 2020

z bijącym sercem dziękuję za pomoc Pani Mario i wprowadzenie anielskiego światła w mój związek. Wszystko zmieniło się dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej rorzdzki nie wierzyłam, ze sytuacja moze zmienić się tak szybko i tak wspaniale. Jest pani dla mnie wzorem i światłem wdzięczna

6 czerwca 2020

z bijącym sercem dziękuję za pomoc Pani Mario i wprowadzenie anielskiego światła w mój związek. Wszystko zmieniło się dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej rorzdzki nie wierzyłam, ze sytuacja moze zmienić się tak szybko i tak wspaniale. Jest pani dla mnie wzorem i światłem wdzięczna

6 czerwca 2020

piekny rytual, wspaniale pozytywne energie i skuteczna pomoc. pozdrawiam i napewno znow do pani wroce, jesli cos mi bedzie dolegac

6 czerwca 2020

Najdrozsza Mario, ten rytual przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, zamowilam go na milosc a energie anielskie naprawily wszystko dookola!!! Przez miesiac zdarzyly sie w moim zyciu prawdziwe cuda i to dzieki Tobie Moja Kochana. Jestes niezwykla! Pozdrawiam

6 czerwca 2020

Jest Pani niezwykla, magiczna i pelna mocy. Tak sie ciesze, ze to wlasnie na Pania trafilam Pani Mario! Dziekuje za naprawienie mojego zycia milosnego.

6 czerwca 2020

Droga Mario cudowny rytual, ktory zmienil i mnie i moje zycie. Niech Anioly beda z Toba, dla mnie to Ty jestes moim osobistym aniolem, jesli moge tak to nazwac

6 czerwca 2020

Dzięki temu niezwykle pięknemu rytuałowi przechodzę prawdziwą metamorfozę. Każdego dnia staję się piękniejszą i subtelniejszą istotą. Kocham całym sercem i czuję się kochana. Świat odkrywam na nowo pełna zachwytu i umiłowania. Pełna ufnego oczekiwania. Dziękuję, Najdroższa Mario! Twoja Magdalena.

30 września 2021

Najpiekniejszy rytuał miłosny z możliwych... Niemożliwe stało się możliwe ;)

20 kwietnia 2022

Rytuał zakupiony podwójnie. Dał ogromne szanse dla związku. I za to dziękuję.

15 maja 2024

Ten rytuał to cudowne doświadczenie jest bardzo piękny i trwa aż 30 dni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl