MILOSC - 30 dniowy - Rytuał miłosny Archanioła Haniela - energie anielskie dla sfery miłości i związku + talizman

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 4 311,00 zł 4311.00
ilość szt.
Zyskujesz 43 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: rytuał miłosny - 30 dniowy

Opis

Rytuał anielski dla każdej osoby, niezależnie od wyznania, trwa aż pełne 30 dni, oznacza 1 sesję dziennie by uzyskać dla Ciebie pomoc anielską w zakresie miłości i związku. Pomoc Archanioła Haniela, by znaleźć miłość i naszą drugą połowę, by odnowić uczucie w związku, małżeństwie - by odzyskać ukochaną osobę, by usunąć zdradę i osoby trzecie, by znaleźć prawdziwą miłość, by anulować dług karmiczny w sferze miłości, który powstał w wyniku błędnych decyzji w poprzednich inkarnacjach (poprzednie życie), by pokochać siebie, by miłość była dobra i trwała, by usunąć wszelkie złe i negatywne energie ze sfery miłosnej. Rytuał by rozwiązać Twój problem i uzyskać pomoc Istot światła. Wymiana obejmuje całość prac, materiałów i energii. W bardzo wyjątkowych sytuacjach może być wysłana w ratach wg indywidualnych ustaleń, wówczas rytuał dzielony jest na etapy, działa wolniej, ale równie skutecznie. 

Rytuały anielskie nie mając NIC wspólnego z tradycyjną magią i okultyzmem, dlatego są idealne dla osoby wierzącej religii katolickiej, buddyjskiej czy innej. Do pracy magicznej wykorzystuję tylko czyste energetycznie świece, naturalne olejki, kamienie szlachetne, czyli tylko to, co boskie i naturalne. Rytuały anielskie NIE mają żadnych skutków ubocznych negatywnych, dlatego są idealne także dla osób bardzo wrażliwych, delikatnych oraz kobiet w ciąży czy osób starszych. Można zamówić taki rytuał dla przyjaciela, kogoś z rodziny, kto potrzebuje pomocy Istot światła a sam nie jest w stanie jej uzyskać. Rytuały bazują także na modlitwie i współpracy z Aniołem Stróżem danej osoby.

 

Rytuały anielskie oczyszczają, dodają mocy, chronią przed złymi energiami, dodają siły wewnętrznej, by uwolnić się od negatywnych czy demonicznych wibracji, siły anielskie otaczają Cię opieką i zło nie ma do Ciebie dostępu. Szczęście i Miłość powracają do Twojego życia. Twoje czakramy energetyczne zostają oczyszczone i napełnione energią światła. Wzrasta Twoja pewność siebie. Otrzymujesz pomoc anielską w dziedzinie w której jest Ci potrzebna i która zostaje dla Ciebie aktywowana. Anioły nigdy nie przychodzą do nas same, gdyż szanują naszą wolną Wolę, dlatego rytuały w ogóle są konieczne, by je przywołać i aktywować ich pomoc. Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach anielskich, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii.

Rytuały anielskie nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w rytuale. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych rytuałach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach anielskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

 

Gwarancja satysfakcji: Korzystając z mojej pomocy masz gwarancję, że w pełni angażuję się w każdą sesję magiczną, prowadzę ją w wyznaczonym czasie tylko dla Ciebie, wykorzystuję wiedzę, przy pomocy której przez ok. 10 lat mojej pracy, połączyłam już ponad 3.400 par (dane na rok 2011). Gwarantuję pełną dyskrecję, kontakt oraz zaangażowanie. Jeśli po zakupieniu rytuału i wysłaniu do mnie Twoich danych przeanalizuję sytuację i stwierdzę, że jest ona beznadziejna i nie mogę Ci pomóc, otrzymasz całą opłaconą kwotę do 7 dni z powrotem.

 

Czego możesz oczekiwać: Nasz kontakt objęty jest pełną dyskrecja, przez co czujesz komfort, wiesz, ze tylko Ty i ja wiemy, co się wydarzyło, co się wydarzy. Przed rozpoczęciem prac (po zamówieniu i opłaceniu zamówienia lub pierwszej raty) masz ze mną kontakt (opisuje na listy raz na 2-4 dni), odpowiadam także na Twoje pytania, jeśli coś jest niejasne. Gdy termin rytuału zostanie ustalony — i przez Ciebie potwierdzony e-mailowo rozpoczynam przygotowania do wykonania pracy. W tym czasie także mogę jeszcze coś wyjaśnić, gdyby była taka potrzeba. Wykonuję rytuał w wyznaczonym terminie, jeśli z przyczyn wyższych rytuał nie zostałby wykonany, informuję Cię o tym i ustalamy nowy termin. Po wykonanej pracy możesz naturalnie zapytać o to, jak się zachować, co mówią Siły Wyższe. W czasie prac oraz do 30 dni po ich zakończeniu NIE należy pytać o przyszłość — energie są w ruchu i odczytanie przyszłości jest niemożliwe. Dopiero po 30 dniu od zakończenia prac można korzystać z tzw. wróżby. W czasie naszych prac otaczam Cię pełną opieką i ochroną, jesteś bezpieczna/-y, praca magiczna leży na moich barkach, to ja ponoszę za nią pełną odpowiedzialność, nie ma ona dla Ciebie żadnych negatywnych skutków. Sesje magiczne, które prowadzę bazują tylko na ceremonialnej białej magii anielskiej! Nie prowadze żadnych rytuałów czarnej magii. Zamawiając rytuał u mnie, masz pewność, że energia jest czysta, pozytywna. Nie prowadzę żadnych rytuałów krzywdzących inne istoty. Sama jestem zaangażowaną weganką, która szanuje inne istnienia i walczy w ich obronie. - w czasie prac w pełni angażuje się w każdą sesje magiczna, a Ty często odczuwasz to poprzez dobre samopoczucie, ciepło, piękny zapach, tak objawia się energia anielska. Masz pewność, że prace prowadzone są w wyznaczonym terminie, przez wyznaczony okres czasu i w tym samym czasie tylko i wyłącznie dla Ciebie. Wiesz, kim jestem, możesz widzieć mnie (filmy), sluchać, kontaktować się ze mną.

 

Co obejmuje rytuał:

- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał. Możliwe że odmówię jego wykonania, jeśli nie ma szans na powodzenie - wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, ze nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wyglada podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiazań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.

- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne oczyszczam Twoją sferę miłosną. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby. Dopiero po usunięciu ciemnych energii można rozpoczać właściwą pracę magiczną. 

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji  - 30 dni.

- materiał, minerał i zioła, które wykorzystam w trakcie przygotowania dla Ciebie talizmanu. Za podstawę talizmanu służy kamień szlachetny lub minerał, a jego formę można zobaczyć w kategorii talizmany - tutaj na stronie. Zalecam noszenie talizmanu aż do momentu, gdy efekt w pełni zostanie osiągnięty, można naturalnie nosić dłużej.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału  - Rytuał trwa pełne 30 dni!!!

- wykonanie, poświęcenie i namaszczenie Twojego talizmanu

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa

- wysłanie do Ciebie gotowego talizmanu

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jesli takie otrzymam - bedzie zawierała także przesłania anielskie względem Twojej sfery miłosnej.


Harmonogram, czyli jak całość wygląda

Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła dopasować prace magiczne. Jeśli któreś z pytań nie dotyczy Twojej sytuacji lub nie chcesz na nie odpowiadać, bardzo proszę je pominąć. Jeśli to możliwe, to w liście z odpowiedziami nie usuwaj moich pytań — tak, by Twoje odpowiedzi były pod tekstem moich pytań — to bardzo ułatwi mi analizę.

Odpowiedz tylko na pytania, które dotyczą Twojej sytuacji osobistej, a jeśli rytuał ma uzdrowić związek, także na pytania, które dotyczą Twojej ukochanej osoby i Waszej wzajemnej relacji.


Pytania:

1. Twoje imię i nazwisko
2. Twoja data urodzenia
3. Miasto w którym aktualnie mieszkasz
4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)
5. Imię i nazwisko osoby, którą kochasz
6. Data urodzenia osoby, którą kochasz.
7. Aktualne miejsce pobytu osoby, którą kochasz.
8. Miasto urodzenia osoby, którą kochasz.

To podstawowe informacje, które pozwolą mi ustalić m.in. Ascendent i descendent oraz inne ważne szczegóły z punktu widzenia magii.

Zdjęcie: Jeśli masz Wasze zdjęcie wspólnie lub osobno, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie mi bardzo pomocne w trakcie analizy, a także w trakcie prac magicznych.

9. Kiedy się poznaliście?
10. W jakim mieście się poznaliście?
11. Jak długo trwał Wasz związek?
12. Kiedy nastąpiło rozstanie?
13. Dlaczego doszło do rozstania (opis)?
14. Czy mieliście wspólne plany (marzenia)? Jakie?
15. Twoje hobby
16. Hobby osoby, którą kochasz
17. Czy były między Wami nieporozumienia? Jakie?
18. Czy zdradził(e)aś tą osobę z inną?
19. Czy Twoja ukochana osoba Cię zdradziła?
20. Czy opowiadał(e)aś o problemach w związku Twojej przyjaciółce lub rodzinie?
21. Czy osoby znajome wtrącały się w Wasz związek? Jeśli tak, co mówiły lub robiły?
22. Czy Twoja ukochana osoba jest w tej chwili w innym związku?
23. Czy znasz osobę z którą jest w tej chwili w związku? Co wiesz o tej osobie?
24. Czy korzystał(e)aś z pomocy innego maga lub wróżki w tej sprawie?
25. Jeśli tak, proszę opisz mi, jak najwięcej szczegółów. Przeprowadzone rytuały, wróżby i inne. Najlepiej zamieść kopie korespondencji. To bardzo ważne.
26. Czy robił(e)aś jakieś rytuały w tej sprawie na własną rękę? Jeśli tak, jakie?
27. Czy masz w tej chwili kontakt z Twoja ukochana osoba?
28. Jak zachowuje się Twoja ukochana osoba względem Ciebie w tej chwili?
29. Czy Wasze byle życie seksualne możesz określić jako udane (zadowalające)?
30. Twoja praca zawodowa w trakcie związku. Proszę o opis.
31. Sytuacja zawodowa i praca osoby, którą kochasz w trakcie trwania związku.
32. Dzieci: czy Ty masz dzieci ?
33. Czy Twoja ukochana osoba ma dzieci?
34. Jeśli osoba wróci, dasz rade jej wybaczyć potknięcia i zacząć Wasze życie na nowo?

Pytania dodatkowe:

35. Jak trafił(e)aś na mnie? Jeśli przez internet to przez jaka stronę?
36. Czy oglądał(e)aś moje filmy na YouTube? http://de.youtube.com/user/MariaBucardi
37. Czy czytał(e)aś moją stronę? http://mariabucardi.pl.tl/
38. Czy znasz moje książki? Czy już któreś posiadasz?
39. Czy czujesz, że możesz mi zaufać.

Kolejność zdarzeń:

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Jeśli jest taka konieczność możesz wysłać wymianę w ratach - proszę napisz do mnie wiadomość — dlaczego planujesz płatność ratalną — oraz jakie raty, jakiej wysokości i kiedy planujesz wysłać do mnie. Otrzymasz wówczas moja akceptację lub odmowę. Płatność w ratach oznacza inny układ sesji magicznych i wymaga wcześniejszej analizy oraz dopasowania czasu prac do czasu wysyłanej wymiany.

4. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

5. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

6. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

7. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli nie ma szans na powodzenie lub ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

8. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

9. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

10. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

11. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

12. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

13. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają.

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz śledzić mnie na bieżąco na moim blogu czy na Facebook, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - Jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energi, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energi życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiazania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — Zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

Jeśli z góry jakaś sytuacja jest „przegrana”, to lepiej wykorzystać cenny czas na poprawę innej sfery życia. Szkoda byłoby inwestować energii życiowej — nasze życie jest ograniczone czasowo w tej inkarnacji — lepiej wybrać wówczas inny rytuał czy analizę. Dlatego może zdarzyć się, że odmówię wykonania tego rytuału.

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI:
W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO:
Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

PYTANIA:
Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY
W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

PRACA MAGICZNA:
Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

Jeśli masz umówioną ze mną płatność ratalną — otrzymasz podsumowanie dopiero po ukończeniu wszystkich sesji. Ponieważ analiza może zawierać przesłania Sił Wyższych — nie martw się, jeśli przyjdzie kilka dni później, niż termin ukończenia prac.

W tym miejscu chciałabym dodać, że stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

CZEGO NIE Należy Robić W CZASIE NASZYCH Wspólnych PRAC MAGICZNYCH:

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!


 

 

Co warto o mnie wiedzieć

Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistka, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem w ludzkiej postaci ... Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie na dwóch kierunkach plus trzeci jako wolny słuchacz. Posiadam tytuł Doktora h.c. of Angels Study California University. Znam kilka języków obcych, możesz pisać do mnie w innym języku, poprzez lata podróży i doświadczeń powstały moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach"

 

 

 Zobacz jeden z moich filmów, by poznać mnie osobiście

 

Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Drugi sklep: http://magiczny-swiat.es24.pl
Blog - http://bucardimaria.com
E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Opinie (4)

19 marca 2016

Kochana Marysiu, nie zrobiłam tego jeszcze a naprawdę jestem Ci tysiąckrotnie wdzięczna i uważam, że nie ma na swiecie cudwoniejszej istoty niż Ty. Zaczęły się speniać moje marzenia.Nie wiem jak mogę Ci podziekować, jeśli jest coś cokolwiek co mogłabym dla Ciebie zrobić, zrobię to z największą przyjemnoscią. Buziaki Najwspanialsza Czarodziejko na świecie.

15 czerwca 2016

NIE WIEM JAK TO MOZLIWE JESTES WIELKA !!!

26 maja 2017

Pani Mario przepraszam ze dopiero teraz się odzywam. Ale nie mogłam się zebrac a miałam napisac czy jest lepiej. Pani MArio z moim obecnych chłopakiem jest cudownie. Wydarzyło się wszystko to, co dowiedziała się Pani mojej sprawie od Aniołów!!!! Gdy zamówiłam u Pani rytuał, mówiła Paniz e Anioły Pani przekazały ze poznam kogos kto kto będzie do mnie bardziej pasowal. I tak się stało. Jest idelanie, nigdy nie byłam bardziej szcześliwa w miłości. I wszystko wydarzyło się tak po prostu, Jak za pomoca czarodziejskiej różdżki. Jeśli chodzi o problemy w sprawie zadowoej to ustały i sytuacja się poprawia. Pani MArio nawet nie wiem jak Pani dziękować. Żadne słowa nie opiszą mojej wdzięczności za anulowanie długu. Dzieki tym wszystkim rytuałom odnalazłam miłość mojego życia i spełnienie w miłości. To niesamowite ze wydarzyło się wszystko to co przepowiedziały Anioły. Jeszcze raz dziekuje za wszystko !

11 czerwca 2019

Duet Archanioł Haniel i Maria są nie do pokonania! Rytuał miłości działa bardzo silnie. Dziękuję za wszystko co się wydarzyło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl