Nowości
Nowości

Nowe wydanie! Limitowane. Karty Kamienie Mocy Marii Bucardi - druk najwyższej jakości! 110 sztuk z pięknymi zdjęciami i przesłaniami, które pomogą Ci na Twojej drodze rozwoju i w życiu codziennym. Otwórz drzwi do swojej podświadomości i mądrości!

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 333,00 zł 333.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Karty Kamienie Mocy karty wydanie II
Pin It

Opis

 

Edycja limitowana!!! Moje karty autorskie

możesz zdobyć tylko tutaj!

Przepiekne i idealne na prezent.

 

 

 

Karty Kamienie Mocy Marii Bucardi

Nowa edycja, druk najwyższej jakości

  110 sztuk z pięknymi zdjęciami i przesłaniami,

które pomogą Ci na Twojej drodze rozwoju i w życiu codziennym

W prezencie trzy ebooki

 

 

 

To edycja limitowana, możesz już złożyć zamówienie i od razu po opłaceniu otrzymasz swoje ebooki, a po czasie pocztą przyjdzie paczka z kartami. Wysyłka nastąpi najpóźniej po 10.10.2022

 

TAKIE KARTY KUPUJESZ TYLKO 1 RAZ W CAŁYM TWOIM ŻYCIU SLUŻĄ DŁUGIE LATA.

 

 

 

Po złożeniu zamówienia otrzymasz trzy ebooki Marii Bucardi - pliki pdf gotowe do pobrania na Twoje urządzenie, które pomogą Ci w samodzielnej pracy i odkryciu lub pogłębieniu Twoich zdolności wyższych:

"Jak rozmawiać z Aniołami"

"Magia"

"Klucze do szczęścia"

 

 

Otwórz drzwi do swojej podświadomości i mądrości,

zyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się, co pragną przekazać Ci Siły Wyższe Światła,

abyś mogła / mógł iść drogą szczęścia, miłości, bogactwa, pozytywnej transformacji i wszystkie, co najlepsze dla Ciebie.

Już dzisiaj stwórz przyszłość o jakiej marzysz!

 

 

 

Dzięki kartom Kamienie Mocy Marii Bucardi:

 • możesz uzyskać dostęp do swojego wewnętrznego przewodnictwa, kiedy tylko chcesz po nie sięgnąć.
 • możesz zyskać krystaliczną przejrzystość za każdym razem, gdy staniesz przed trudną decyzją.
 • możesz zamienić swoje marzenia w rzeczywistość.
 • Wiesz jaki minerał pomoże Ci na Twojej drodze lub w danej sytuacji.
 • Nie musisz mieć wielkiej kolekcji wszystkich kamieni, ale wiesz z jaką energią pracować i łączyć się.
 • Poznajesz sekrety świata materialnego (kamienie) i duchowego (znaczenie).

 

 

 

To, jest moc kart w Twoich dłoniach, narzędzia, które otwiera drzwi do Twojej podświadomości, mądrości i przewodnictwa Sił Wyższych Światła.

 

To nie karty mają moc, ale Ty z odpowiednim narzędziem, które jest tylko pomocą, byś usłyszała / usłyszał ważne wskazówki.

 

 

 

To nowa odsłona pradawnej wiedzy na temat energii kamieni, z pięknie ilustrowaną talią, pomocnymi przesłaniami na kartach i pięknym pudełkiem do przechowywania ich.

 

Nie musisz sięgać nigdzie indziej! Na każdej karcie są słowa kluczowe, nie musisz więc przeszukiwać Internetu, ani żadnych dodatkowych książek. Wszystko jest maksymalnie ułatwione.

 

Karty posiadają tylko pozytywną energię, wystarczy, że będziesz o nie dbać, a będzie się utrzymywać i za każdym razem jak do nich zajrzysz, poczujesz się jak w pięknym świecie pełnym wsparcia, mądrości, motywacji i inspiracji.

 

Dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały z żadnymi kartami, idealne na początek, a także dla profesjonalistów, którzy chcieliby urozmaicić swoją kolekcję i otrzymać nową inspirację do pracy.

 

 

 

Ten zestaw zawiera:

 • 110 kart (wymiar 59 x 91 mm)
 • Pudełko do przechowywania

 

Idealne do własnej pracy energetycznej oraz na prezent!

 

 

 

Jak używać talii kart Marii Bucardi?

By uzyskać idealną odpowiedź, uspokój się, odetchnij głęboko kilka razy, poczuj w sobie światło i harmonię, możesz zapalić świecę, a następnie w myślach zadaj pytanie, na które pragniesz uzyskać odpowiedź. Pomieszaj karty i wylosuj jedną lub kilka z nich. Karty wskazują na Kamienie Mocy, uzyskasz dokładne wskazówki na Twoją dalszą drogę.

 

 

 

Jak oczyszczać talię kart?

 • Możesz raz na jakiś czas oczyszczać je w dymie białej szałwii lub kadzideł.
 • Możesz włożyć suszony liść (np. laurowy), aby utrzymywały swoją dobrą energię i zawsze służyły Ci pomocą. 
 • Trzymaj z dala od urządzeń elektronicznych.

 

 

 

Co robić, gdy masz pytanie do Marii Bucardi, ale nie ma wolnych terminów?

Nie wiesz jak dalej? Szukasz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytanie? Te karty pomogą Ci podjąć mądre decyzje i uzyskać odpowiedź od Sił Wyższych. Taką poradę otrzymujesz natychmiast!

 

 

W zamian za zużyty papier, aby została zachowana równowaga i wymiana papier za drzewo, możesz zamówić swoje własne drzewo posadzone w Twoim imieniu.

Zobacz ofertę tutaj pod linkiem lub na dole strony:

https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-drzewo-w-zamian-za-uzywanie-papieru-drukowanie%2C-kupowanie-ksiazek%2C-itp-posadzone-rytualnie-przez-Marie-Bucardi-w-Twoim-imieniu-i-intencji-Twojego-szczescia/1437

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

Opinie (14)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

8 marca 2022

Dziekuje bardzo za udane zakupy w sklepie Pani Marii Bucardi. Z cala pewnoscia skorzystam z zakupu innych produktow,ktore sa przepiekne. Wszystkiego dobrego kochana.

18 marca 2022

Te karty są niezwykłe jak wszystko co robi Maria Bucardi. Jeśli szukasz wskazówek od Sił Wyższych, Wszechświata to te karty są dka Ciebie.

18 marca 2022

Karty Kamienie Mocy są przepiękne, przepełnione dobrą energią.Pomagają znaleźć właściwe rozwiązanie w różnych sytuacjach życiowych. Dają doskonałe wskazówki, jak postąpić.

25 marca 2022

Kochana Mario

8 kwietnia 2022

Dziękuję za piękne karty. Bije od nich czysta i świetlista energia. Zawsze siegam po odpowiedź kiedy tylko cgce rozwiać jakąś wątpliwość.

16 maja 2022

Mam je...jeeeeej...... są piękne ❤️dostałam je od ...z którą byłam wczoraj na" telepatycznym koncercie"...wspominałysmy Cię Mario i Twój techno koncert

25 maja 2022

Wczoraj dostałam przecudowną paczuszkę od przecudownej Marii..

14 marca 2023

Nie mogłam się doczekać, aż dostanę te karty, a kiedy w końcu je otrzymałam, byłam zachwycona! Karty są pięknie wykonane, z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół. Po prostu widać, że zostały stworzone z miłością i pasją do tematu. Piękne zdjęcia i przesłania na kartach pomagają mi na co dzień w moim rozwoju i w życiu codziennym. Karty są również idealnym prezentem dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kartami lub dla profesjonalistów, którzy szukają nowej inspiracji. A najważniejsze - karty posiadają tylko pozytywną energię, co jest dla mnie niezwykle ważne. Jestem przekonana, że będę z nich korzystać przez wiele lat i że przyniosą mi wiele pozytywnych doświadczeń.

16 maja 2023

Ujmę to tak.... dzieło sztuki :) są o wiele piękniejsze niż to widać na zdjęciu. Śliczności ;)

17 maja 2023

Gorąco polecam, jedne z najlepszych kart.

30 maja 2023

Karty bardzo piękne. Idealne!

21 czerwca 2023

Piekne karty. Mario przesylki od Ciebie zawsze sa wypelnione cudowna energia. Chlone ja cala soba. Twoje karty kamienie mocy sa nasycone moca i miloscia. Uwielbiam je. Dziekuje, ze je stworzylas!

28 marca 2024

Bardzo piękne karty z pięknymi zdjęciami

2 kwietnia 2024

Z całego serca polecam karty Marii mają w sobie pełno pozytywnej energii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl