Rytuał Amon-Ra by odzyskać miłość - najsilniejszy z rytuałów 77 sesji magicznych - jeśli partnerzy nie mają kontaktu

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Cena: 4 011,00 zł 4011.00
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.89
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: rytuał miłosny Amon Ra

Opis

 

Jeśli Twoja ukochana osoba odeszła, nie macie kontaktu, a nadal ją kochasz i pragniesz odzyskać. Jeśli zamieszana jest w Waszą miłość osoba trzecia (zdrada). Jeśli próby odnowienia związku zawiodły, a Twoje serce nadal kocha i chcesz odnowić związek. Jeśli rozdzieliły Was niekorzystne okoliczności, a Ty wiesz, że to Twoja duga połowa i pragniesz odzyskać miłość. Ten rytuał jest najsilniejszym rytuałem miłosnym.

Co obejmuje rytuał:

- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał. Możliwe że odmówię jego wykonania, jeśli nie ma szans na powodzenie - wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, ze nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wyglada podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiazań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.

- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne oczyszczam Waszą sferę miłosną. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby. Dopiero po usunięciu ciemnych energii można rozpoczać właściwą pracę magiczną. Ta cześć rytuału prowadzę przy pomocy sił Swiatla, zwanych potocznie Aniołami. W pierwszych dniach trwania rytuału sytuacja może się pogorszyć, to dobry znak, oczyszczenie poruszy energie. Pogorszenie trwa maksymalnie 5 dni, po czym sytuacja zmiania się na lepsze. Nie obawiaj się pogorszenia, nie musi ono nastąpić, a jeśli wystąpi, to jest chwilowe.

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji 77 Amon Ra - 77 dni.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału 77 sesji magicznych podzielonych na 7 stopni - Rytuał trwa pełne 77 dni!!!

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa związku

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jesli takie otrzymam - bedzie zawierała także przesłania anielskie względem Waszego związku.


Harmonogram, czyli jak całość wygląda

Po zakupie rytuału bardzo proszę o przesłanie możliwie szczegółowych odpowiedzi na moje pytania, bym mogła dopasować prace magiczne. Jeśli któreś z pytań nie dotyczy Twojej sytuacji lub nie chcesz na nie odpowiadać, bardzo proszę je pominąć. Jeśli to możliwe, to w liście z odpowiedziami nie usuwaj moich pytań — tak, by Twoje odpowiedzi były pod tekstem moich pytań — to bardzo ułatwi mi analizę.

Pytania:

1. Twoje imię i nazwisko
2. Twoja data urodzenia
3. Miasto w którym aktualnie mieszkasz
4. Twoje miejsce urodzenia (miasto)
5. Imię i nazwisko osoby, którą kochasz
6. Data urodzenia osoby, którą kochasz.
7. Aktualne miejsce pobytu osoby, którą kochasz.
8. Miasto urodzenia osoby, którą kochasz.

To podstawowe informacje, które pozwolą mi ustalić m.in. Ascendent i descendent oraz inne ważne szczegóły z punktu widzenia magii.

Zdjęcie: Jeśli masz Wasze zdjęcie wspólnie lub osobno, bardzo proszę prześlij je na mój e-mail będzie mi bardzo pomocne w trakcie analizy, a także w trakcie prac magicznych.

9. Kiedy się poznaliście?
10. W jakim mieście się poznaliście?
11. Jak długo trwał Wasz związek?
12. Kiedy nastąpiło rozstanie?
13. Dlaczego doszło do rozstania (opis)?
14. Czy mieliście wspólne plany (marzenia)? Jakie?
15. Twoje hobby
16. Hobby osoby, którą kochasz
17. Czy były między Wami nieporozumienia? Jakie?
18. Czy zdradził(e)aś tą osobę z inną?
19. Czy Twoja ukochana osoba Cię zdradziła?
20. Czy opowiadał(e)aś o problemach w związku Twojej przyjaciółce lub rodzinie?
21. Czy osoby znajome wtrącały się w Wasz związek? Jeśli tak, co mówiły lub robiły?
22. Czy Twoja ukochana osoba jest w tej chwili w innym związku?
23. Czy znasz osobę z którą jest w tej chwili w związku? Co wiesz o tej osobie?
24. Czy korzystał(e)aś z pomocy innego maga lub wróżki w tej sprawie?
25. Jeśli tak, proszę opisz mi, jak najwięcej szczegółów. Przeprowadzone rytuały, wróżby i inne. Najlepiej zamieść kopie korespondencji. To bardzo ważne.
26. Czy robił(e)aś jakieś rytuały w tej sprawie na własną rękę? Jeśli tak, jakie?
27. Czy masz w tej chwili kontakt z Twoja ukochana osoba?
28. Jak zachowuje się Twoja ukochana osoba względem Ciebie w tej chwili?
29. Czy Wasze byle życie seksualne możesz określić jako udane (zadowalające)?
30. Twoja praca zawodowa w trakcie związku. Proszę o opis.
31. Sytuacja zawodowa i praca osoby, którą kochasz w trakcie trwania związku.
32. Dzieci: czy Ty masz dzieci ?
33. Czy Twoja ukochana osoba ma dzieci?
34. Jeśli osoba wróci, dasz rade jej wybaczyć potknięcia i zacząć Wasze życie na nowo?

Pytania dodatkowe:

35. Jak trafił(e)aś na mnie? Jeśli przez internet to przez jaka stronę?
36. Czy oglądał(e)aś moje filmy na YouTube? http://de.youtube.com/user/MariaBucardi
37. Czy czytał(e)aś moją stronę? http://mariabucardi.pl.tl/
38. Czy znasz moje książki? Czy już któreś posiadasz?
39. Czy czujesz, że możesz mi zaufać.

Kolejność zdarzeń:

1. Zakupienie rytuału tutaj przez stronę.

2. W e-mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia otrzymasz dane do wpłaty. E-mail jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

3. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto — dane otrzymujesz w pierwszym e-mialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacić w dowolnej walucie wg kursu dnia.

4. Przesyłasz dla mnie opis problemu, czyli odpowiedzi na moje pytania, zdjęcia, uwagi — to, co uznasz za ważne i czym pragniesz się ze mną podzielić.

5. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do rytuału. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1 - to może potrwać do 3-4 dni, zanim wyślę wskazówki i dalsze szczegóły. Ten czas jest mi potrzebny do analizy, przemyślenia sytuacji.

6. Gdy mogę pomoc otrzymasz dalsze wskazówki, jeśli nie ma szans na powodzenie lub ingerencja magiczna byłaby dla kogoś niekorzystna - wówczas wyśle informację na Twój e-mail i zwrot wpłaconych pieniążków na Twoje konto.

7. Jeśli mogę pomoc otrzymasz e-mailem propozycje terminu - w którym chciałabym rozpocząć pracę magiczną z prośbą o akceptację. Jeśli termin Ci NIE będzie odpowiadał, to wyznaczę inny.

8. Otrzymasz wskazówki co Ty możesz robić dodatkowo w czasie rytuału, by przyspieszyć efekt. Twoje zadania możesz robić systematycznie, codziennie lub w wolnym czasie.

9. W trakcie pracy magicznej wysyłasz do mnie raporty i piszesz afirmacje, możesz dodatkowo stosować rytuały z moich książek. Na temat raportów i afirmacji napiszę więcej, gdy umówimy się na termin rytuału. Zajmują one około 10 min. dziennie.

10. W czasie pracy magicznej codziennie czytam Twoje raporty i jeśli zauważę coś ważnego lub niepokojącego skontaktuje się z Tobą natychmiast. Jeśli jednak wszystko płynie zgodnie z planem, nie odpowiadam na Twoje raporty.

11. Po zakończeniu pracy magicznej otrzymasz dokładne podsumowanie wykonanej pracy i analizę sytuacji.

12. Jeśli masz pytania, niepewności - proszę pytaj, zanim rozpoczniemy prace magiczne — by wszystko było jasne już na samym początku. W czasie trwania sesji należy skupić się na energii i wszelkie pytania tylko przeszkadzają.

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz śledzić mnie na bieżąco na moim blogu czy na Facebook, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

Wątpliwości, niepewności lub brak czasu - Jeśli już teraz masz wątpliwości w związku z pracą magiczną lub moją osobą, gdyż nie wierzysz w sukces magii lub nie jesteś pewna (pewien) czy na prawdę chcesz zrealizować Twoje marzenie (!) - to nie warto byś angażował(a) się w magię i współpracę ze mną. Mimo że wymiana wielu osobom wydaje się wysoka, to w rzeczywistości energi, którą poświęcam nie można przeliczyć na pieniążki. Codzienne sesje magiczne kosztują mnóstwo energi życiowej plus oczywiście zużyte materiały, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to lepiej nie zamawiaj sesji magicznych, by nie niszczyć wątpliwościami tak ważnej energii, która w tym samym czasie mogłaby uratować komuś życie lub zdrowie, jeśli zajęte przez Ciebie miejsce przypadłoby dla innej osoby.

Możesz oczywiście wszystko jeszcze raz przemyśleć, pozbyć się wątpliwości i wówczas znów skontaktować się ze mną.

Istnieją te dwa rozwiazania — dwie drogi: wiara w powodzenie lub wątpliwości. Rytuały i sesje magiczne, które dla Ciebie wykonuje przy współdziałaniu przeznaczenia sił nadprzyrodzonych, opierają się na Twojej silnej Woli, mojej Woli, zaufaniu i braku wątpliwości. Najmniejsze wątpliwości lub brak zaufania niszczą energie, przyciągają negatywne siły nadprzyrodzone i wiążą moc siły pozytywnych, co w konsekwencji może (nie musi) doprowadzić do bezowocnej pracy i blokad energetycznych a w najprostszej sytuacji po prostu kosztuje mnie dużo więcej energii, niż w sytuacji, gdy druga osoba wspaniale współpracuje i nie ma żadnych wątpliwości.

Jeśli zamawiasz rytuał i z jakichś względów nie masz czasu, by skoncentrować się na energii, to lepiej przełożyć termin na późniejszy.

Co sprawdzam, zanim podejmuję się pracy magicznej — Zawsze, zanim podejmę się jakiejś pracy, analizuje problem i proszę siły nadprzyrodzone o pomoc i odpowiedz, czy powinniście być razem, czy rytuał przyniesie oczekiwane efekty. Biała magia, a tylko ta wykonuje — nie powinna nikomu szkodzić. Nie powinna również nikogo zmuszać do robienie czegoś, co jest niezgodne z jego Wolą. Dlatego, jeśli przeznaczenie wskaże mi, że nie powinniście być razem lub istnieją inne przeszkody w wykonaniu rytuału, to Cię o tym poinformuje, że nie mogę Ci pomoc i otrzymasz zwrot pełnej wpłaconej kwoty. Prace magiczne zaczynam tylko i wyłącznie po „uzgodnieniu” mojej roli z siłami nadprzyrodzonymi, jako medium łączącego.

Jeśli z góry jakaś sytuacja jest „przegrana”, to lepiej wykorzystać cenny czas na poprawę innej sfery życia. Szkoda byłoby inwestować energii życiowej — nasze życie jest ograniczone czasowo w tej inkarnacji — lepiej wybrać wówczas inny rytuał czy analizę. Dlatego może zdarzyć się, że odmówię wykonania tego rytuału.

AFIRMACJA, CZYLI PISANIE KARTECZKI:
W czasie prac magicznych bardzo wskazane jest codzienne pisanie tzw. afirmacji, czyli zdania lub zdań, które opisują co chcesz osiągnąć. Temat ten dokładnie poruszyłam w moich książkach. Proszę o stworzenie afirmacji i wysłanie do mnie do akceptacji. Na ten temat napisze więcej w liście, który otrzymasz po zamówieniu i opłaceniu rytuału.

RAPORTY - Pamiętnik Z DNIA CODZIENNEGO:
Twoje drugie zadanie to pisanie do mnie tzw. raportów (dzienniczek, pamiętnik) z dnia codziennego. Chodzi mi o taki skrót najważniejszych wydarzeń, informacje o niespodziankach lub zaskakujących sytuacjach, które często nie mają związku z Twoim partnerem (partnerką lub problemem). Takie raporty są dla mnie bardzo ważne, gdyż na ich podstawie mogę obserwować działanie energii w Twoim otoczeniu. Raporcik możesz wysłać do mnie codziennie lub raz w tygodniu (zbiorczy). Pisz go jednak codziennie i bardzo dokładnie, najlepiej opisując każde wydarzenie — by nie umknęły Ci jakieś ważne szczegóły. Co warto ująć w raporcie, codziennym sprawozdaniu to: znalezienie monet, piórek, miłe niespodzianki, spotkania, wyjątkowe sytuacje.

PYTANIA:
Jeśli masz do mnie pytania, NIE PISZ ich w raporcie!!!!!!! Napisz do mnie osobny e-mail i w temacie najlepiej zaznacz: PYTANIA. Na wiele tzw. często zadawanych pytań znajdziesz odpowiedzi w moich książkach oraz na moim blogu. Jeśli masz pilne pytania w tej czy innej sprawie, zawsze możesz umówić się ze mną na PILNE spotkanie np. przez Skype — patrz Termin do 24 h w kategoriach sklepiku.

BRAK NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI NA LISTY
W trakcie prac magicznych mogą pojawiać się czarne myśli, wątpliwości, pożerające energie: czy też rzeczywiście uda się osiągnąć cel, czy Maria Bucardi rzeczywiście robi te rytuały, czy warto, co się stanie, kiedy osiągniemy cel, czy to właśnie to, czego pragnę? itp. Często źródłem wątpliwości jest brak mojej natychmiastowej odpowiedzi na listy. Może pojawić się wówczas uczucie: Maria Bucardi nie pisze do mnie, pewnie mnie zapomniała, nie robi rytuałów, nie mam z nią kontaktu, nie odpowiada na moje pytania... Takie energie prowadzą do szkodliwych kolizji energetycznych.

To czy odpowiadam na dany list nie ma NIC wspólnego z pracą, którą dla Ciebie prowadzę (!). Komputer mnie osłabia i pożera moją energię, dlatego staram się go unikać, jeśli to tylko możliwe. Lepiej tą energię zainwestować w magię. Nie można jednocześnie prowadzić prac magicznych i siedzieć przed monitorem ;-)) Wiedz jednak, że zajmując się Twoją sprawą mam wgląd w energie dookoła Ciebie i jeśli zauważę coś niepokojącego — to od razu Ci o tym napisze. Jeśli w Twojej skrzynce pocztowej nie ma żadnej wiadomości ode mnie — to dobry znak, ze wszystko idzie zgodnie z planem.

PRACA MAGICZNA:
Jeśli wierzysz w to, że nam się uda — tym samym dostarczysz mi małą cząstkę Twojej energii, która łączę z moją energią przy wykonywaniu danego rytuału. Jeśli dodatkowo zostaje zachowana magiczna zasada wymiany i równowagi, to NIC innego NIE leży na przeszkodzie, by osiągając nasz cel, gdyż - najważniejsze składniki pracy magicznej to: moja Wola, Twoja Wiara, Twoje afirmacje, raporty i zachowanie magicznej zasady wymiany i równowagi. Dawanie i branie, czyli dwa aspekty tej samej energii. Jeśli te wszystkie składniki współpracują ze sobą i tworzą harmonię, wówczas magia działa. Niestety często jest tak, ze małe wahanie, wątpliwości, smutek zamiast zasilać prace magiczna, niszczą jej energie! Dlatego tak ważne jest byś od razu rozpoznał(a) i odrzucił(a) wszelkie wątpliwości i złe myśli! Myśli można i TRZEBA kontrolować, szczególnie, gdy chcemy coś szczególnego osiągnąć. Jestem pewna, że uda nam się osiągając cel prac magicznych i Ty również W TRAKCIE TRWANIA MAGII powinnaś (powinieneś) w to wierzyć!

Prowadząc daną pracę magiczną wysyłam energie, by osiągnąć dany cel, jeśli Ty w tym samym czasie myślisz negatywnie, to też wysyłasz energie do Wszechświata i te zderzają się z tymi pozytywnymi, które wysłałam w Twoim imieniu. Jeśli myślisz tak, jak ja pozytywnie, to mamy dwa razy Plus, czyli szybszy efekt!

Pierwsze efekty mojej pracy pojawiają się już na samym początku. Zauważysz je na pewno w Twoim codziennym życiu, np. różnego rodzaju niespodzianki, znalezione monetki, mile spotkania - proszę opisz je w raportach wysyłanych do mnie. Twoje marzenie zrealizuje się w przeciągu prac magicznych lub najpóźniej do 3 miesięcy od zakończenia naszej pracy, jestem pewna, że tak się stanie, jeśli będziesz kontrolować Twoje myśli i przestrzegać wszystkich zasad pracy m.in. pisać afirmację i raporty do mnie, wierzyć w sukces, wykorzystasz czas prac magicznych na zastosowanie moich przesłań i wskazówek.

Po zakończeniu prac magicznych otrzymasz dokładne podsumowanie pracy i analizę.

W tym miejscu chciałabym dodać, że stanowczo odcinam się od wszelkiego zła, od rytuałów które opierają się na krzywdzeniu innych ludzi czy zwierząt. Jestem zaangażowana weganką i każde żywe stworzenie jest dla mnie równoznaczne z człowiekiem. Uważam, że każde stworzenie ma takie same prawa do życia na tej planecie, jak i my.

W sprawie prac magicznych najlepiej, jeśli kontaktujesz się ze mną przez e-mail.

Tylko ja osobiście mam dostęp do moich skrzynek pocztowych.

CZEGO NIE Należy Robić W CZASIE NASZYCH Wspólnych PRAC MAGICZNYCH:

W czasie trwania prac magicznych NIE należy korzystać z żadnych innych rytuałów, energii, wróżb u innych spirytualistów, wróżek, bioenergoterapeutów itp. - by nie tworzyć kolizji energetycznych. Można to oczywiście zrobić po naszych pracach — ale należy odczekać min. 10-30 dni, by energie mogły w pełni działać.

Także wróżby przez SMS są niewskazane!


Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego

Drugi sklep: http://magiczny-swiat.es24.pl
Blog - http://bucardimaria.com
E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

Polecane

Opinie (6)

8 listopada 2015

dzien dobry, Pani Maria wykonala dla mnie ten rytual w listopadzie ubieglego roku. Od stycznia jestem znow z mezem. Jestem szczesliwa, ze mimo wewnetrznego strachu zdecydowalam sie na ten nie ukrywam bardzo drogi jak dla mnie rytual i otrzymalam tak profesjonalna pomoc.

14 lutego 2016

Dziękuje kochana❤️

26 lutego 2016

Kochana Pani Mario dziękuje Pani za wszystko. To zbyt piekne jak moje zycie sie zmieniło dzięki pani energii. Wegetarianizm dał mi wiele szczescia. Zaczynam tez rozumeic po co jestem tu na ziemi

27 października 2017

Moja Kochana Maria wykonała ten Rytuał tak że dla mnie. Bardzo się zaangażowała w całą pracę. Po analizie sytuacji zaproponowała sama dodatkowe sesje, nie chciała dodatkowej wymiany. Wciąż miałam z nią kontakt, na bieżąco odpowiadała na każde moje pytanie, wątpliwość. Był nie tylko wykonawcą Rytuału ale także wsparciem i pocieszeniem gdy ja chciałam już go przerwać nie widząc sensu. czułam się jak jej przyjaciółka tak walczyła mnie i moje uczucia. Z serca Dziękuje !!!!!!!!!!!:)

25 marca 2020

Chcę ci podziękować za pomoc w przywróceniu mojej żony i pomoc w przemianie mojego życia na lepsze, niech Bóg nadal odnawia twoją siłę i udziela ci więcej mocy, aby pomóc wielu innym.

1 maja 2020

Pani Maria wykonała dla mnie tnę rytuał dwa razy na dwóch innych partnerów od listopada 2019 roku, a zyskałam cos więcej. Pani Maria odmieniła moje życie, i wiedziała doskonale ze ja nie potrzebuje tych partnerów, tylko potrzebuje zmienić sie z dziewczynki w kobietę. Pani Maria zmieniła mnie dzięki rytuałom i odzyskałam cos niesamowitego. Odzyskałam moje życie. Teraz jeszcze pare kroków przede mną i wtedy spotkam mężczyznę mojego życia, bo jestem już zdrowa kobieta, a byłam chora dziewczynka. Pamiętajcie ze rytuał może dać wam cos więcej niż podejrzewacie! Każdy rytuał miłosny u Mari przyniósł mi partnera który na ten moment był odpowiedni i zmieniał mnie tak ze mogłam odkryć siebie i swoją seksualność. Pani Maria dokładnie wiedziała jaka cześć mnie jest chora! Dziękuje ! Kinga

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl