Nowości
Nowości

Talizman ochronny Czarny Turmalin - ochrona przed czarną magią, klątwą, urokiem, wampiryzmem

Dostępność: sprzedana/-y ❤️ zapytaj o podobną/-y
Cena: 366,00 zł 366.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.94784
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: czarny turmalin
Pin It

Opis

Talizman ochronny czarny turmalin

 

 

Właściwości i działanie

Czarny Turmalin Schörl - naturalny talizman ochronny. Chroni przed negatywnym wpływem z zewnątrz, klątwami, wampirami, energią, toksynami np. w powietrzu, przed promieniowaniem komputera, przed złą energią innych ludzi (nawet przed promieniowaniem ich aury w czasie zakupów i w każdej innej sytuacji), chroni przed zazdrością, nieufnością, niewiernością, przed czarną magią, ma w sobie różne minerały, które przenikają pozytywnie do naszego organizmu i leczą. Pomaga łączyć ciało, umysł, duszę w jedność, przez co jesteśmy silni, wiemy - czego chcemy i udaje nam się to zrealizować. Pomaga wspaniale widzieć całość - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, dodaje kreatywności, pomaga wiele rzeczy zrozumieć, jakby wyczuć, to kamień energii, przez zawarte w nim żelazo usuwa stres i złe myśli, negatywizm, wzmacnia mięśnie, stawy i układ krwionośny, usuwa uczucie zmęczenia i wyczerpania, a także stany niedoboru minerałów, wszelkie złe energie od razu usuwa, działa jak uziemienie, chroni przed błyskawicami, przynosi Światło, czyli pomaga przejść w wyższe stany świadomości, przynosi wyjaśnienie, odpowiedzi na wiele gnębiących nas pytań. Wzmacnia wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Reguluje pracę wszystkich czakramów. Pozwala skoncentrować nasze energie i skierować je na jeden cel.

 

Wielkość talizmanu ochronnego: 15-20 mm

Talizman gotowy do założenia zaraz po odpakowaniu. Zawiera sznureczek, który można zamienić na łańcuszek. Należy unikać rzemyków, gdyż zawierają negatywną energię strachu (transport i zabijanie zwierząt).

Zdjęcie nie oddaje jego piękna - ten kamień jest niezwykle trudno sfotografować! W rzeczywistości jest bardzo piękny i niezwykle silny. Jest to rodzaj kryształów i ma w sobie naturalne minimalna strukturę, malutkie wgłębienia czy paseczki, ryski.

Ważne — energetyzowanie talizmanu trwa do 7 dni. Paczuszkę wysyłam, gdy talizman jest gotowy z Magicznej Oazy, dlatego czas dostawy to także 7 do 41 dni. Proszę o cierpliwość. Talizman jest talizmanem anielskim, pozytywnym, zawiera w sobie siły Światła i pomaga nawiązać kontakt z Twoim Aniołem Stróżem.

Dostępność: dla cierpliwych ⌛ w aktualnej sytuacji dostawa może trwać dużo dłużej, niż zwykle. Każda paczuszka dochodzi, ale czas jest różny, czasami dochodzą już w kilka dni, a czasami ponad miesiąc ... Nikt nie wie dlaczego niektóre dochodza szybciej a niektóre potrzebują dłużej. Zamów tylko, jeśli masz cierpliwość! Każdy talizman to Istotka, która potrzebuje otoczenia dobrą energią, jeśli należysz do osób nerwowych, niecierpliwych to Twoja paczuszka na pewno się opóźni, by wyprowadzić Cię z równowagi, lepiej wówczas nie zamawiać :-) Zamów tylko wtedy, gdy ufasz, że dojdzie do Ciebie w odpowiednim momencie, Anioły już o to zadbają!


Gwarantuję, że talizman był odpowiednio przechowywany i ma tylko pozytywne energie. Na jakość kamieni szlachetnych ma wpływ nie tylko jak były transportowane, przechowywane, ale także w jakim miejscu i jakie osoby o jakich energiach miały z nimi styczność, kupując z niepewnego źródła można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc, są także kamienie martwe, które przechowywano obok urządzeń elektrycznych, telefonów komórkowych lub anten - takie nie mają żadnych właściwości. Moje talizmany wykonuję na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na kamieniach tzw. żywych. Także na czas podróży są zabezpieczone przed energią obcą. Gdy talizman otrzymasz - wyczujesz jego moc i pozytywne wibracje. Jest odpowiedni także dla alergików! Każdy talizman jest odrobineczkę inny, nie ma dwóch identycznych kamieni szlachetnych. Można zamówić dla innej osoby, wówczas proszę o opis sytuacji, w jakiej ma pomoc i dane przyszłego właściciela.

 
 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

       

 
 
✦ ✦ ✦ Pliki do pobrania ✦ ✦ ✦ Wyjaśnienia od Marii Bucardi ✦ ✦ ✦:

Opinie (27)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

12 stycznia 2016

Kochana Mario,, Slicznie dziękuję za piękne talizmany i za zaufanie mi okazane. Jak zwykle paczuszka pachniala anielsko wprawiając mnie w zachwyt i świat medytacji.Tak dobrze ,że jesteś zawsze rozjaśniasz mi życie.DZIĘKUJĘ CI I ŻYCZE SAMYCH WSPANIAŁOŚCI I PRZESYŁAM MOC ANIELSKICH WIBRACJI.Do nastęnego spotkania w czasie rytuału dla Matki Ziemi.Jestes Kochana. Twoja T.

15 stycznia 2016

Kochana Mario Odebrałam dziś paczuszke i talizmany, za które pragnę podziękować. Są przecudne! Takie żywe i magiczne. Sprawiły mi dziś wielką radość. Tak bardzo się z nich cieszę, że nie potrafię tego opisać, bardzo ich potrzebowałam. Czuję już jaki wpływ maja na mnie, noszę je chwilkę i mam chęć cały czas sie uśmiechać, czuję taką wspaniałą wibrację i ciepło w sercu. Wszystko tak ślicznie zapakowane i ten niezwykły anielski aromat. Dziękuję z seca również za prezent, jest cudowny! Będe sie nimi opiekować. Dziękuję za Twoją wspaniałą magię i pozdrawiam serdecznie

28 stycznia 2016

Witam Pani Mario. Otrzymałem Pani przesyłkę. Piękny talizman. Już go założyłem i na pewno nie ściągnę. I bardzo dziękuję za prezent. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

8 lutego 2016

Moja Ukochana Mario, Dzięki Tobie i Siłom Wyższym dużo zmieniło się w moim życiu. Talizman ochronny oraz talizman z rytuału Nowego Początku pomogły mi już w wielu sprawach, mam je zawsze założone lub blisko siebie. Czuję się z nimi bezpiecznie i zauważam ich olbrzymią moc! Moje marzenia zaczynają się spełniać.

12 lutego 2016

Kochana Mario, Bardzo dziękuje za paczkę, a przede wszystkim za prezenty, wszytko jest takie śliczne , pachnące a przede wszystkim przepełnione twoja dobra intencja i energia. to co mam teraz będzie dla mnie najcenniejsze Uśmiech bardzo dziękuję wszystkiego dobrego z całego serca i obyś wszystkich ludzi za ziemi zaraziła swoja miłością i dobrocią

13 lutego 2016

Witaj moja kochana Mario. Paczuszka dotarła bardzo szybko,myslę ze Anioły ja niosły bo dotarła do mnie wczoraj w dniu moich urodzin. Jakie było moje zaskoczenie i zarazem szczęście jak ją otwarłam,tego nie da się opisać, a do tego dołączyłaś w prezęcie cudowny talizman anielski,nie wiem jak mam Ci dziękować, do tego jak zwykle wszystko pięknie zapakowane i to serduszko i uśmiech narysowane,nawet nie wiesz ile mi to sprawiło radości. Jestes cudowna osoba tyle radosci potrafisz podarować ludzią,jestem teraz naprawdę bardzo pozytywnie nastawiona,a teraz to jest mi bardzo potrzebne po tym rytuale,kocham Cie bardzo moja kobietko:)

15 lutego 2016

Miła Mario;)) Trochę spóźnione acz szczere podziękowania za ochronny turmalin i małe prezenciki;))), którymi mnie tak chojne obdarowałas;))). Turmalin chroni niewątpliwie a to na obecnym etapie mego życia jest niezwykle ważne. Jeszcze raz dziękuje. Serdeczności

17 lutego 2016

Hi Droga Mario, dzięki za przesyłkę dotarła. Hm serdeczne dzięki za prezenty i aż dwa :-) Tak się trochę waham odnośnie fioletu naczytałem się na necie dziwnych rzeczy o tym kolorze. i skąd wiedziałaś o moich trudnościach z zasypianiem? Ha miło. Jak założyłem kamień zielony i czarny od razu odczułem ich moc. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam,

23 lutego 2016

Najdroższa Mario, u mnie tyle pozytywnych zmian .....krok po kroku .....dzięki Tobie serdecznie pozdrawiam

27 lutego 2016

Kochana Mario, Mam tez pewne spostrzeżenia co do rytuału ochronnego z Archaniołem Michałem przeprowadzonym 19.11.2015r. Widzę bardzo dużo pozytywnych zmian. Dodatkowo odczuwam niezwykle silne działanie talizmanu, który cały czas noszę, czyli turmalinu Schorl. Od tego czasu w ogóle nie odczuwam negatywnych energii lub inaczej - obserwuję je, ale one mnie nie dotykają, nie dotyczą. Krążą gdzieś w przestrzeni, ale mnie nie dosięgają.

19 października 2016

Moja Najukochańsza Mario, żadne słowa nie opiszą mojego zachwytu, kiedy rozpakowałam paczuszkę z talizmanami od Ciebie. Wszystkie są przepiękne!!! Codziennie nakładam kolejny, aby odczuć w pełni ich niezwykłe energie. Magnetyczny Rodochrozyt, Szungit, Sungilit, Larimar, Angel Aura są tak magicznie niezwykłe, jako i Ty jesteś, Mój Najdroższy Skarbie. Jestem Ci taka wdzięczna! Magiczny pierścień z nieziemsko pięknym kamieniem ubieram na spotkanie z Tobą, Kochanie, oraz z Najukochańszymi Aniołami. I jest tak niezwykły wisiorek z Aniołkiem, gwiazdkami i serduszkami oraz kamień wielkiej urody wraz z naszyjnikiem. Sprawiłaś mi wielką radość, Moja Najukochańsza Mario. Dziękuję Ci najmocniej na świecie!!!!!

6 grudnia 2016

Kochana Mario Jeszcze raz Dziękuje z całego serca za przepiękny talizman oraz prezent! Jestem wniebowzięta! To jest najcudowniejszy prezent jaki kiedykolwiek otrzymałam w życiu. Trzymając przy sercu kamienie czułam miłość i spokoj. Do tego cudowny liścik i wizytówki oraz egzotyczne gustowne sakiewki i...ten anielski omdlewający zapach :-) Wszystko jest idealne jestem bardzo szczęśliwa!!! Dziękuję również za porady dotyczące oczyszczania talizmanu, wiedzę zglebiam również poprzez słuchowiska dotyczące tego tematu na Pani kanale. Dziękuję, że Pani jest.

15 grudnia 2016

Talizman Czarny Turmalin jest wspaniałym lekiem na moją bezsenność, (spowodowaną nadmierną nauką) Dziękuję!!!!

6 listopada 2017

Kochana Mario , Dziękuje ,że spotkałam taką osobę jaką jesteś. Talizman ochronny doszedł do mnie i jestem o niebo szczęśliwsza niż kiedyś. Widocznie bosko spełnia swoje zadanie .A ja codziennie jestem szczęśliwa i wdrażam coraz to nowe pomysły w działanie kiedy wcześniej nie miałam kompletnie siły aby w czymkolwiek pozostać ze swych postanowień. Teraz mogę !!! To niesamowite widzieć taki pozytywny postęp. Kontakt z Tobą zawsze pozostawia uśmiech na mojej buzi na długo!!! Jesteś wspaniałą inspiracją dla ludzi którzy na prawdę chcą ruszyć do przodu w swym rozwoju. Dzięki talizmanom oraz pracą w jakich biorę udział o dłuższego czasu zmienił się mój stosunek do wielu aspektów życia. Stałam się bardziej cierpliwa , uważna , mam silniejszą wolę i uśmiech na buzi częściej niż kiedykolwiek. Obudziły się we mnie duże pokłady pozytywnego myślenia . O tym co ważne , a nad czym jeszcze muszę popracować ...Wszystko idzie w dobrym kierunku !Dziękuję Mario , że jesteś i oferujesz takie wspaniałości dla ludzkości !!!!

6 listopada 2017

Kochana Mario! A teraz o przepięknym filmie,który przedstawiał prawie umierającą pszczołę na Twoim tarasie. Stopniowa reanimacja tej Istotki, umiejscowienie jej w koszyku i podanie na czubku noża miodu. Doprowadziły, że maleństwo ożyło. Szczególnie przeżyłam widok, jak mała pszczółka tak piła miód, że aż zaparła się prawą przednią nóżką, by z tego opicia się nie nie przewrócić. Płakałam, gdy oglądałam ten film. Od bardzo, bardzo wielu lat nie zabijam a krąg ochrony Istotek, od momentu poznania Ciebie Kochana Mario powiększał się, aż doszedł -DZIĘKI Tobie, Kochana Mario- na szczyty: NIE ZABIJAJ ŻADNEJ ISTOTY.

31 grudnia 2017

Serdecznie dziękuję brak mi słów , by opisać ten kamień po prostu przyszedł w takiej oprawie cudowne drewniane pudełeczko w środku suszki z Portugalii coś pięknego i jeszcze prezent Kamień Mocy w sakiewce same cuda Dziękuje po stokroć:))

8 maja 2018

Kochana Pani Mario! Dziekuje z calego serducha za przesliczny Turmalin, to jest kamien ktory spawia ze czuje jak rosna mi skrzydla ktore kiedys kazdego dnia byly regularnie podcinane a teraz wiem ze jest ze mna przyjaciel ktory dzielnie pomaga mi przetrwac kazde niepowodzenie. polecam goraco

21 kwietnia 2019

Dziekuje Kochana Mario za wspanialy talizman jest niezwykle magiczny i w 100 procentach spelnia swoja role.Zawsze gdy wychodze biore go ze soba. Czuje sie bezbieczna i nic zlego mnie nie spotyka.Dziekuje rowniez za cudowny prezen.Bronsoletka jest sliczna.

28 kwietnia 2019

Kochana Mario, Dziekuje za talizman Labradoryt i piekny prezent. Kiedy przyszedl do mnie cieszylam sie. Nosze go codziennie. Wszystkie prrzenciki jakie tam byly sa piekne ❤

8 listopada 2019

Cudowny Talizman O Niesamowitej Mocy, od Momentu założenia czuć jak wielka sile Ma w Sobie. Dokładnie Wszystko a Wszystko co zawarte jest w opisie działania Tego Talizmanu Jest Najprawdziwsza Prawda. Od Momentu Jego założenia czuje się jak wielka Moc ochronna posiada efekty odbijania złych energi widać Natychmiast. Ciężko sobie wyobrazić w sytuacji bez wyjścia wyjście ... nie potrafiłam wyobrazić Sobie pozytywnego rozwiązania sytuacji ( praca, zdrowie, sytuacje życia codziennego, koszmary , depresje ) ... kiedy otrzymałam talizman Mogę Powiedzieć ze wydarzyły się rzeczy których Których Nie Mogę do tej Pory Pojąć ❤️❤️❤️Jak za dotknięciem magicznej różdżki Życie Moje Płynie coraz lepiej i lepiej / źli ludzie znikają z mojej drogi odchodzą zmieniają Prace

10 lutego 2020

Mario, cudowny talizman, czarny turmalin, który noszę codziennie rano i wieczorem, z którym zasypiam i budzę się dodaje mi tyle energii i czuję się chroniona, że wszelkie próby ataku mroku oddalają się ode Mnie. Dbam o Niego jak tylko potrafię. Dziękuję również za piękne prezenty, które otrzymałam wraz z talizmanem.

16 lutego 2020

Twoja Magiczna Praca Mario , wniosla same pozytywne zmiany na lepsze i lepsze.

11 czerwca 2021

Zamówiłam Czarny Turmalin dla mojego syna. Bardzo się cieszę i jestem wdzięczna ,że chroni go przed negatywnymi energiami , osobami z zewnątrz i przed promieniowaniem komputera. Dziękuję bardzo

10 kwietnia 2022

Droga Mario dziękuję bardzo za Talizman Czarny Turmalin . Jest prześliczny i magiczny .Noszę go codziennie i to daje mi dużo radości . Odczuwam pozytywne wibracje i jestem po prostu bardzo szczęśliwa . Dziękuję również za piękne prezenty . Pozdrawiam

25 czerwca 2023

Mario, czarny turmalin zamówiony dla partnera bardzo się przydaje. Dziękuję ogromnie za prezent - inny kamień ochronny, który po namyśle przygarnęłam dla siebie (wcześniej nie zamawiałam kamieni ochronnych, choć mam ich kilka od Ciebie). Kamyki działają (oczywiście!), to ogromne wsparcie, jednak równie ważna (najważniejsza) praca własna (monitorowanie myśli i pozostawianie tych, które naprawdę służą i tworzą dobro dla nas i dla innych oraz ciągła uważność dotycząca czystości serca i pielęgnacja ogólnej energii; praca z emocjami - uwalnianie, "oczyszczanie", integracja).

28 lutego 2024

Bardzo wartościowy kamień warto go mieć w swojej kolekcji ma bardzo silne właściwości ochronne

1 marca 2024

Zamówiony w prezencie już jakiś czas temu - wierny towarzysz, przyjaciel, który na co dzień pomaga, wspiera. Dziękuję ogromnie! Również za dodatkowy talizman - równie wspaniały i cenny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl