Nowości
Nowości

Skąd pochodzi Twoja dusza? Przepowiednia jasnowidz Marii Bucardi

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: po zakupie kontakt indywidualny z Marią Bucardi
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 688,00 zł 688.00
ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Pochodzenie duszy
Pin It

Opis

 

Przepowiednia

 

Skąd pochodzi Twoja dusza?

 

 

 

Otrzymasz odpowiedź na email z nazwą gwiazdozbioru lub planety, z której pochodzisz, czyli dom duszy.

 

Harmonogram zdarzeń

  1. Zakupujesz przepowiednię tutaj przez stronę.

 

  1. W emailu z potwierdzeniem Twojego zamowienia otrzymasz dane do wpłaty. Email jest wysyłany automatycznie po złożeniu zamówienia i może zdarzyć się tak, że trafi do Twojej skrzynki SPAM - proszę sprawdź także tam :-)

 

  1. Opłać wymianę przez dotpay, allpay, paypal, western union lub zwykły przelew na konto - dane otrzymujesz w pierwszym emialu z potwierdzeniem zamówienia. Możesz płacic w dowolnej walucie wg kursu dnia.

 

  1. Przesyłasz dla mnie Twoje pytanie.

 

  1. Otrzymasz potwierdzenie otrzymania wymiany oraz danych potrzebnych do przygotowania przepowiedni. Teraz Twoja sprawa ma priorytet 1.

 

  1. Wysyłam przepowiednię na adres email podany w zamówieniu.

 

Jeśli masz ochotę i czas, to możesz zajrzeć na blogu czy na Facebook i inne media społecznościowe, to często pogłębia kontakt i działa niezwykle pozytywnie także na prowadzone prace.

 https://bucardimaria.com 

Do przygotowania przepowiedni i odczytania przekazów Wszechświata potrzebuję:

Twoje imię i nazwisko lub osoby, dla której przeznaczona jest przepowiednia. Data urodzenia oraz miejsce urodzenia w celu odczytania ascendentu. Jeśli posiadasz zdjęcie - jest także bardzo pomocne.

 

Twoje dane i pytania wyślij do mnie tutaj przez email - lub przez stronę kontaktu.

 

Wykonanie przepowiedni - gdy otrzymam Twoje pytanie oraz wymianę dostaniesz potwierdzenie wpłaty. Teraz spokojnie możesz czekać na przepowiednię. Termin oczekiwania wynosi 3 - 9 dni.

 

Jeśli masz więcej niż 1 pytanie - należy wówczas wybrać inną przepowiednię lub tą kupić 2 lub 3 razy.

 

Możesz wystawić Twoją opinię czy przepowiednia spełniła Twoje oczekiwania tutaj poniżej.

 

TERAZ WIESZ JUŻ NAJWAŻNIEJSZE I MOŻESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE LUB POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT PRACY MARII BUCARDI.

 

 

Dlaczego za moją pomoc należy wysłać wymianę? 

Przygotowanie przepowiedni, talizmanu, prace magiczne wymagają czasu, poświęcenia uwagi i energii. W czasie, gdy uzyskuję dla Ciebie przesłania anielskie, Siły Wyższej nie mogę robić innych rzeczy, mój czas w pełni przeznaczam tylko dla Ciebie. Czas i energię życiową, by przyjąć przekazy, a następnie je opisać, a także materiały, zioła, dodatki, które także muszę wcześniej zebrać, przygotować, a potem zużyć w czasie wizji czy sesji magicznej. Dlatego konieczna jest wymiana - rekompensata w formie pieniężnej, która także jest energią, ponieważ by zdobyć pieniądze Ty musisz poświęcić swój czas i energię. W ten sposób występuje równowaga ofiarujesz Twój czas i energię za mój. Wszelkie wróżby, prace za darmo są dysharmonią i są nienaturalne, mają także negatywne skutki dla obu stron.

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat mojej pracy?

Moja praca energetyczno-magiczna bazuje na kontakcie z Siłami anielskimi Światła. Do każdej przepowiedni przygotowuje mój gabinet i moją osobę - oczyszczanie, energetyzowanie, by uzyskać czyste i idealne odpowiedzi Sił Wyższych. W mojej pracy nie ma pośpiechu czy zakłóceń, gdyż wiem, że to ogromna odpowiedzialność, by w pełni przekazać przesłania, które posłużą Ci za rady i wskazówki na dalszej drodze.

 

Ta przepowiednia jest 100 % przekazem Siły Wyższej, jeśli pragniesz mojej rady osobistej - zamów analizę w kategorii - Termin u Marii Bucardi.

 

Tutaj uzyskasz przesłania anielskie i zapisy z Księgi życia - nie mam żadnego wpływu na to, co jest zapisane w Twojej przyszłości, wiedz jednak, że znając Twoją przyszłość, zawsze możesz na nią wpłynąć poprzez myśli, działania czy prace magiczne, by ją zmienić, jeśli to, co zapisane Ci nie odpowiada i nie chcesz, by to się wydarzyło. Przepowiednia ukazuje to, co jest aktualnie oraz to, co się wydarzy, jeśli nic nie zmienisz.

 

Zanim zamówisz wróżbę zerknij na moje strony, do moich filmów - wówczas odczujesz czy jestem dla Ciebie tą właściwą osoba czy coś Cię do mnie przyciąga.

 

Przepowiednie to dla mnie niezwykła odpowiedzialność i praca energetyczna. Zanim opisuję przekaz zawsze sprawdzam czy zadając pytania krzyżowe otrzymuję tę samą informację. Dopiero gdy jestem przekazu w 100% pewna - wchodzi on w skład przepowiedni.

 

Pracuję w pozytywnym energetycznie miejscu, w moim gabinecie, oczyszczonym, pełnym pozytywnych wibracji, gdyż wiem, że moje otoczenie ma wpływ na jasnowidzenie oraz jakość uzyskanych przekazów.

 

Nie pracuję na żadnych czatach ezoterycznych, nie pracuję przez telefonie, gdyż wiem, że przepowiadanie przyszłości wymaga spokoju, skupienia i energii - tego nie można robić w pośpiechu czy w towarzystwie telefonu czy komputera. Wszystkie przekazy uzyskuję w ciszy mojego gabinetu, zapisuję je w mojej magicznej księdze, a potem przechodzę do tzw. "biura" i przepisuję wszystko na czysto już na komputerze. Jasnowidzenie to subtelna wibracja, która wymaga stanu tzw. Alfa - specyficznego opuszczenia własnego ciała i myśli i pozytywnych energii - nie można tego osiągnąć w towarzystwie urządzeń elektrycznych.

 

Po każdym moim kliencie oczyszczam moje ciało i gabinet, by zachować czystość energetyczną.

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (13)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

22 marca 2022

Dziękuję za przepowiednie. Twoje wskazówki ukierunkowały moją podróż zwana Życiem na drogę pełną lekkości, radości oraz barw Tęczy i Świetlistego Złota. Kierując się Twoimi słowami, zdobyłam pewność, że jestem zdecydowanie więcej niż tylko z tego świata. Twoje przesłanie pomogło mi uświadomić sobie, że mam o wiele więcej do zrobienia tutaj na Ziemi. Wysyłam serdeczne podziękowania.

22 marca 2022

Ta przepowiednia nosi potencjał zmiany Życia. Ugruntowuje, uwalnia oddech, pozwoli wrócić do Domu. I może też zaskoczyć;) Z serca polecam.

11 marca 2023

Bardzo pomocne w życiu codziennym. Gorąco polecam.

11 marca 2023

Sprawdziłem skąd pochodzi moja dusza i mojego syna. Wyjaśniło to moje zachowanie, i to jaki jestem w życiu. Jeśli chodzi o syna ma 3 lata, już wiemy z żoną dlaczego zachowuje tak a nie inaczej, na co musimy uważać w przyszłości.

16 maja 2023

Kochana Mario, bardzo dziękuję za Twoją pracę i spisanie tej przepowiedni o mojej Kochanej Duszy! Wszystko tak bardzo się ze mną zgadza, każde zdanie niemalże jest ze mną spójne i rezonuje ze mną. Wiele rzeczy już tak robię, np. słucham wewnętrznego głosu, bardzo wchłaniam emocje innych i czuję się za innych odpowiedzialna. Jestem bardzo troskliwą istotą, czy to o swoich najbliższych czy innych ludzi. Nie ma to znaczenia, czy znam ich bliżej czy nie. Moje serce, Dusza czują - można by zaryzykować stwierdzenie - całościowo, globalnie - drugą istotę. I nie ma to znaczenia, czy chodzi o człowieka, zwierzę, przyrodę, mamę Ziemię, naszą kochaną. Czuję identycznie, tzn. współodczuwam. Chciałabym, marzę o tym, aby nie było cierpienia, krzywdzenia, bólu na naszej planecie oraz we Wszechświecie nawet! Tak bardzo Mario, za Ciebie dziękuję Aniołom (cudownym istotom) i Stwórcy za Twój wkład, pracę, empatię, cudowny głos, radość oraz całość Twojej pracy dla nas i na rzecz Ziemi, roślin i zwierząt, oraz ogromną wiedzę. Kilka dni po otrzymaniu maila musiałam ochłonąć, ugruntować to w sobie, przyjąć, że zdumieniem dziecka, jak bardzo te informacje, skąd pochodzi moja dusza, zgadzają się z mną, z moim życiem po prostu. Namaste, kochana Mario, ogrom wdzięczności.

23 maja 2023

Od zawsze czyli dziecka czułam więcej, odbierałam niż moi bliscy oraz np. rówieśnicy. Ostatnimi czasy tak się toczyło i układało moje życie, iż musiałam się zatrzymać... I często kiedy nie spałam w nocy to patrzyłam w niebo i rozmyślałam skąd tutaj przyszłam? Skąd pochodzi moja Dusza? Dokładnie ostatnimi czasy bardzo mnie to nurtowało. Przepowiednia odpowiedziała na moje pytania w 100% i nawet o wiele więcej o moich darach ,potencjale ,zdolnościach. Wszystko po prostu w punkt. Bardzo mi się spodobała i jest zgodna że mną całkowicie. Dziękuję Mario kochana :)

24 maja 2023

Zamawiałam wiele rzeczy u Ciebie talizmany, przepowiednie, świece... A ta wiedza skąd pochodzi moja dusza zmieniła wszystko! To najpiękniejsze odkrycie w moim życiu! Dziękuję Ci z całego serca !

26 maja 2023

Bardzo dziękuję za przekaz i cenne informacje.

28 maja 2023

Najdroższa Mario, z serca dziękuję za przygotowanie tak ważnych i pięknych informacji.

25 lipca 2023

Skorzystałam z odczytu po odsłuchaniu podcastu Marii o pochodzeniu duszy. Przekaz potwierdził moje przekonania i przeczucia co do pochodzenia duszy i dał mi możliwość większej eksploracji, zagłębienia się i zrozumienia siebie. Gorąco polecam ✨

24 sierpnia 2023

Odkąd odkryłam stronę Pani Marii Bucardi i usługę tej przepowiedni, moje życie zyskało nową perspektywę. Proces zakupu i realizacji był niezwykle płynny, a komunikacja z Panią Bucardi przebiegła sprawnie. Otrzymanie przepowiedni na temat pochodzenia mojej duszy było dla mnie zaskakująco poruszające i inspirujące. Pani Bucardi wzbudziła we mnie jeszcze większe zainteresowanie kosmosem i rozwojem duchowym. To naprawdę wyjątkowa usługa, która otwiera nowe drzwi poznania. Z serdecznymi podziękowaniami Magdalena

24 sierpnia 2023

Od momentu zakupu aż do otrzymania przepowiedni wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Otrzymałem jasne instrukcje dotyczące płatności i przekazania danych. Ostatecznie przepowiednia, którą otrzymałem, była wyjątkowo trafna i zrozumiała. To niesamowite, jak wiele informacji można pozyskać z naszego pochodzenia duszy. Polecam tę usługę każdemu, kto pragnie zgłębić tajemnice swojego wnętrza.

24 sierpnia 2023

Otrzymałem odpowiedź na email, która ukazała mi nazwę gwiazdozbioru i planety, z której pochodzę. Dodatkowo opis moich talentów, misji na Ziemi i inne. To było niesamowite odkrycie, które głęboko mnie poruszyło. Cały proces był prosty i przejrzysty, a Pani Bucardi wykazała się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Teraz z większą świadomością patrzę na siebie i swoją drogę życiową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl